Hoşgeldiniz!

komik sohbetler

Cübbeli Ahmet Hoca Tam Ölsün Öyle Getirin (Komik sohbetler ) 07:23
Cübbeli Ahmet Hoca Tam Ölsün Öyle Getirin (Komik sohbetler ) 1.679 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca Tam Ölsün Öyle Getirin (Komik sohbetler )
Bir Günlüğüne Patron Olun -asliinandik 04:01
Bir Günlüğüne Patron Olun -asliinandik 38 izlenme - 10 ay önce Bir günlüğüne patron olmaya ne dersiniz? İstediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. İsterseniz çalışanlarınızı biraz elleyin, isterseniz onlara ulaşılamayacak hedefler verin ve kovun. Yetmedi mi? Çalışanlarınıza maaş vermemeye ne dersiniz? Bugün sizin gününüz. Çalışanlarınıza her türlü eziyeti yapın! Aslı'nın garip dünyası için kanala abone olun; https://goo.gl/kfj24h Yazarlar: Bener Karaçor Kurgu & Montaj: Doğukan Şenlik - Berk Sevgi https://www.facebook.com/aslinandik https://twitter.com/aslinandik https://instagram.com/asliinandik/
Erkekler Bebek Gibi Kızlardan Hoşlanır 02:01
Erkekler Bebek Gibi Kızlardan Hoşlanır 42 izlenme - 12 ay önce Erkekler kıskanç kadınlardan hoşlanır dedik, erkekler siyaset bilen kadınlardan hoşlanır dedik ve şimdi de erkekler bebek gibi kızlardan hoşlanır diyoruz! Sesinizi biraz inceltin, dudaklarınızı bükün, küçük bir kız olun ve gerisi kendiliğinden hallolsun. Haydi agu gugu! Yazarlar : Bener Karaçor - Aslı İnandık https://www.facebook.com/aslinandik https://twitter.com/aslinandik https://instagram.com/asliinandik/
Bağdat Caddesi Turu -  Vlog #3 | Ekin Kollama ile / asliinandik 12:15
Bağdat Caddesi Turu - Vlog #3 | Ekin Kollama ile / asliinandik 24 izlenme - 10 ay önce Aslı'nın garip dünyası için kanala abone olmayı unutmayın; https://goo.gl/kfj24h https://www.facebook.com/aslinandik https://twitter.com/aslinandik https://instagram.com/asliinandik/
Alışveriş Merkezinde Bir Gün - Vlog #2 - Asliinandik 05:25
Alışveriş Merkezinde Bir Gün - Vlog #2 - Asliinandik 24 izlenme - 10 ay önce Bir sürü vlog çek derseniz ben de sizi kırmam bir vlog daha çekerim. Yani kısaca ikinci vlog maceramla karşınızdayım! Alışveriş merkezini karış karış gezerken bir yandan atom parçalamaya yemin ediyorum. Üstelik Can Yelen'de yanımda. :)
Aslı İnandık - CHP Kadın Kolları Teyzesi 1 00:19
Aslı İnandık - CHP Kadın Kolları Teyzesi 1 27 izlenme - 12 ay önce Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
80'lerde kadın erkek ilişkileri. 00:19
80'lerde kadın erkek ilişkileri. 24 izlenme - 12 ay önce Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Instagram Kızları 01:57
Aslı İnandık - Instagram Kızları 24 izlenme - 12 ay önce Aslı İnandık resmi YouTube kanalıdır. Oyuncular : Aslı İnandık - Ayşe Balıbey
Aslı İnandık - Chp Kadın Kolları Teyzesi Serzenişleri 01:13
Aslı İnandık - Chp Kadın Kolları Teyzesi Serzenişleri 23 izlenme - 12 ay önce Mazide Hanım'ı kim üzdü? Yazarlar; Bener Karacor, Can Yelen Aslı İnandık Resmi YouTube Kanalı Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Boston'da da böyleydik biz! 00:21
Aslı İnandık - Boston'da da böyleydik biz! 22 izlenme - 12 ay önce Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Aşkım Dağlarda Gezer Trailer 01:34
Aslı İnandık - Aşkım Dağlarda Gezer Trailer 19 izlenme - 12 ay önce Aşkım Dağlarda Gezer (Zeynep Pırıl Kadıoğlu'na teşekkür ediyoruz!) Hem tiki hem histeri- ÇOK YAKINDA Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
CHP Kadın Kolları Teyzesi 2 - Güzel Türkçemiz 00:37
CHP Kadın Kolları Teyzesi 2 - Güzel Türkçemiz 18 izlenme - 12 ay önce Hepinizi çok güzel bi' şekilde bekliyoruz! Bütün platformlarda.. Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Tikiliğe giriş 1: Hem tiki hem histerik.. 00:54
Tikiliğe giriş 1: Hem tiki hem histerik.. 18 izlenme - 12 ay önce Aslı İnandık resmi YouTube kanalı.. Aşkım Dağlarda Gezer'den ilk sahne. Bekleyin. Çok Yakında.. Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Neden YouTube Kanalı Kurdu? 00:33
Aslı İnandık - Neden YouTube Kanalı Kurdu? 16 izlenme - 12 ay önce Tanıdığımız, bildiğimiz, hayatın içinden karakterleri bir de benim yorumumla izleyin.. Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Mabel Matiz kafalari 00:13
Aslı İnandık - Mabel Matiz kafalari 15 izlenme - 12 ay önce Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Kafası Rahat Kız 03:24
Aslı İnandık - Kafası Rahat Kız 15 izlenme - 12 ay önce Kafası Rahat Kız Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Kıro Kız Serisi 2 00:53
Aslı İnandık - Kıro Kız Serisi 2 14 izlenme - 12 ay önce Konduramasak da,görmezlikten gelsek de onlar içimizdeler:Kıro kızlar! Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Tiki ve Histerik Serisi 3 00:52
Aslı İnandık - Tiki ve Histerik Serisi 3 13 izlenme - 12 ay önce Ben sana dedikodu yapma demiyorum Ferda Abla,yap da acıtmadan yap. Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık-Kıro Kız Çimenlerde 00:34
Aslı İnandık-Kıro Kız Çimenlerde 12 izlenme - 12 ay önce Bir Ankara Klasiği...(Bu kadar kıro değilim gercek hayatta lan) Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Tanrı aşkına! 1 yeni noel mesajınız var. 01:54
Aslı İnandık - Tanrı aşkına! 1 yeni noel mesajınız var. 11 izlenme - 12 ay önce Ne sefaletinden ne de dublajından ödün verdi. Noelden tek istediği biraz entrikaydı.. Yazarlar:Bener Karaçor,Can Yelen,Aslı İnandık Aslı İnandık resmi YouTube kanalı Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Los Angeles'da kokoreç de yerim.. 00:20
Aslı İnandık - Los Angeles'da kokoreç de yerim.. 10 izlenme - 12 ay önce Los Angeles'da kokoreç de yerim.. Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Meraba Canım Babannas 00:11
Aslı İnandık - Meraba Canım Babannas 10 izlenme - 12 ay önce Bizim yazlıkta böyle bi amca vardı. Beni geriyordu. Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Mandy ve Sue 2 02:39
Aslı İnandık - Mandy ve Sue 2 10 izlenme - 12 ay önce Mandy (Seslendiren) : Aslı İnandık Sue (Seslendiren) : Aslı İnandık Yazarlar : Bener Karaçor - Aslı İnandık
Aslı İnandık - Mazide Yılbaşları ve Kamera Arkası 02:49
Aslı İnandık - Mazide Yılbaşları ve Kamera Arkası 9 izlenme - 12 ay önce İçinde bulunduğumuz bu günlerde özellikle(!) Atatürkçü teyzeleri özlemiyor değiliz..Babaanneme sevgiler :) Hepsi ve daha fazlası için burayı tıklayarak abone olun; :) http://www.youtube.com/user/Asliinandik?sub_confirmation=1 Bener Karaçor Can Yelen Aslı İnandık Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Kıro Kız Serisi 1 00:40
Aslı İnandık - Kıro Kız Serisi 1 8 izlenme - 12 ay önce Konduramasak da,görmezlikten gelsek de onlar içimizdeler;kıro kızlar! İstanbulun boğazında değil,Ankara'nın ayazında sevdik... yarali_sisman_06@hiçtebile.com Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık Kameralara Yakalandı! 01:23
Aslı İnandık Kameralara Yakalandı! 8 izlenme - 12 ay önce Cihangir, bir half celebrity'e daha mezar oldu! Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık: Ayvalık Tostu And The City 00:52
Aslı İnandık: Ayvalık Tostu And The City 7 izlenme - 12 ay önce Kırık bir Downtown Etimesgut Hikayesi... Yazarlar:Bener Karaçor, Can Yelen, Aslı İnandık Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık Vineları 01:27
Aslı İnandık Vineları 7 izlenme - 12 ay önce Kalktım, ,size kolaj yaptım... Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Sürümden Kazanan Psikolog 02:56
Aslı İnandık - Sürümden Kazanan Psikolog 7 izlenme - 12 ay önce Sevgiliniz mi terk etti? Dertleşecek kimseniz yok mu? Seri katil misiniz? Ne yaşadığınız hiç mühim değil. Cebinizde 10 liranız varsa , bezelye beyinli psikoloğunuz emrinize amadedir. :). Oyuncular : Aslı İnandık - Esra Gür Yazarlar : Can Yelen - Ayşe Balıbey - Bener Karaçor - Aslı İnandık Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!
Aslı İnandık - Sevgiliye Bebek Taklidi Yasaklansın 01:55
Aslı İnandık - Sevgiliye Bebek Taklidi Yasaklansın 7 izlenme - 12 ay önce DİKKAT : ANKSİYETENİZİ TETİKLEYİCİ NİTELİKTEDİR! Oyuncular : Aslı İnandık - Gün Akıncı Aslı İnandık'la gülmek ve çok daha fazlası için resmi İzlesene kanalına abone olmayı unutmayın!