Hoşgeldiniz!

komik teyze

Zamane Gençlerine Tepki Olarak Doğan Teyze 02:22
Zamane Gençlerine Tepki Olarak Doğan Teyze 36.234 izlenme - 8 yıl önce Günümüzdeki erkeklerin yaptığı her şeye ayrı bir uyuz olan teyze ve sosyolojik gözlemleri :) Küpeniz varsa, saçınız uzunsa bu teyze sizi görmesin.
Yaşlılar 00:42
Yaşlılar 14.872 izlenme - 16 yıl önce şakacı teyzee :)siwasli fatih
Düğünde Twist Şov Yapan Teyze 01:44
Düğünde Twist Şov Yapan Teyze 4.259 izlenme - 5 yıl önce Teyze katıldığı düğünde ısrarları kırmayıp piste çıkmış ve Twist parçası eşliğinde hünerlerini sergilemiş
Datça'ya İlk Defa Giden Komik Teyze 02:22
Datça'ya İlk Defa Giden Komik Teyze 4.389 izlenme - 8 yıl önce Adana/Osmaniye'nin Ceyhan Nehri'ne nazır Kumarlı köyünde yaşayan köylü teyze, turistlerin bikini ile denize girdiği Datça'ya giderse ne olur? İzleyin, teyzeye hak vereceksiniz..
hacile teyze 00:42
hacile teyze 5.525 izlenme - 14 yıl önce sinopta hortum sonrası yapılan röportaj, herhalde bilmeyen yoktur bu videoyu, yine Alkışlarla Yaşıyorumun ünlü ettiği videolardandı.
Apaçi Dansı Yapan Teyze ( 32) 01:52
Apaçi Dansı Yapan Teyze ( 32) 2.685 izlenme - 8 yıl önce Eğlenmenin ne yaşı vardı ne de başı ya da söz nasılsa öyle işte. Okuldan dönen öğrenciler mahallede sevdikleri teyzeyi biraz eğlendirmek istiyorlar ve başlıyorlar apaçi marşını çalmaya. Marş çalmasıyla teyzemiz kendini yere atıp dans etmesi bir oluyor. Aslında teyzemiz biraz yaşlı ve hatta ayakta bile zor duruyor ama o enerjisiyle birlikte bastonu bile unutup ayağa kalkıp dans ediyor. Bravo teyzemize…
Umarsızca Gülen Teyze 01:00
Umarsızca Gülen Teyze 1.108 izlenme - 8 yıl önce Ne yalan söyliyim facebookta güzel bi yabancı hatun denk geldi fotoğraflarını dikizlerken yüklediği bu videoyu gördüm. Muhtemelen annesi, halası ya da teyzesi. Umarsızca gülen teyze izleyeni de istemsizce güldürüyor. (İlk videom lütfen üstüme çok gelmeyin)
Laikçi Teyze Derlemesi 14:37
Laikçi Teyze Derlemesi 923 izlenme - 7 yıl önce Her fırsatta vatanı kurtaran ülkenin kendilerine ait olduğunu düşünen slogan sever gürültücü teyzelerimiz...
Dedeye Sahip Çıkalım 01:12
Dedeye Sahip Çıkalım 977 izlenme - 8 yıl önce Gün geçmiyor ki, yurdumda kendi dünyasında yaşayıp dışardan müdahale gören organizmalar balatayı sıyırmıyor? Gomşumuz oluyo da kendisi. Muhabirin de isyanına dikkat edelim.
Nefes Almadan Röportaj Veren Teyze 00:52
Nefes Almadan Röportaj Veren Teyze 276 izlenme - 4 yıl önce İnsanlarla sokakta kadın cinayetleri,çocuk ölümleri,kaybolan çocuklar üzerine yapılan bir röportaj,ve o röportaja nefese almadan, giriş yapıp hiç susmayan bir teyze
Muhabiri Kendine Yakın Görmek 00:45
Muhabiri Kendine Yakın Görmek 378 izlenme - 8 yıl önce Efendim, yer Eskişehir. Teyzenin teki muhabiri oğluna alacakmışcasına kendine yakın görüyor, sonrasında ise bu samimi görüntüler ortaya çıkıyor. Konuyu hemen moda ve düğüne getiren teyze geldiği gibi kalabalığın içine karışıyor.
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 00:13
Bombacı Teyze - Gezi Parkı Direnişine Destek 122 izlenme - 8 yıl önce Gezi Parkı Direnişine katılan teyzenin tepkisi... Alkışı kaptın teyzecim mübarek ellerinden öperim.