Hoşgeldiniz!

En Komik Videolar İzle

Master Şef Murat Canlı Yayında Kendini Kesiyor. 06:00
Master Şef Murat Canlı Yayında Kendini Kesiyor. 8.084 izlenme - 2 hafta önce Ne yapacağı hiç kestirilemeyen dengesiz herif murat, canlı yayında kendisini kesiyor burnunu siliyor öksürüyor tıksırıyor. Bu hızla giderse canlı yayında sıçıp sıvazlaıp batırıp bir kenara geçer,
Siparişi Götürmeden Önce Sevişmem Lazım 00:25
Siparişi Götürmeden Önce Sevişmem Lazım 21.053 izlenme - 1 ay önce Muhtemelen pizza kuryesi bu genç eleman servise çıkmadan önce yolda gördüğü kız arkadaşını motosiklete alıp biraz oynaşmak istemiş ama sonucun böyle olacağını tahmin etmemiş.
Sunucunun Elindeki Kağıtlara Bakarak Cevaplayan Uyanık 01:00
Sunucunun Elindeki Kağıtlara Bakarak Cevaplayan Uyanık 9.138 izlenme - 2 hafta önce Vapur ile karşıya geçmeye çalışan çocuğun yanına usulca yaklaşan sunucu sorularını sorar. Fakat soruları sorduğu sırada uyanık çocuğun cevapları gördüğünü fark etmez. Yalnız çocuğun gelecekteki oyunculuk kariyeri için iyi bir adım olmuş, nasıl da çaktırmıyor.
Karısının Aldatma Görüntülerini İzleyen Adamın Dramı 06:46
Karısının Aldatma Görüntülerini İzleyen Adamın Dramı 181.463 izlenme - 1 yıl önce Youtuber genç kanalında sevgililerin yada evlilerin birbirine olan sadakatını ölçen videolar çekiyor. Bu evli çiftte de kadın temizlik görevlisi olarak bekar bir adamın evine gidiyor ama ev sahibi adam kadını baştan çıkarmayı başarıyor. Bu esnada ise kadının kocası bütün olanları izliyor.
Metrobüste Kadınların Yer Kavgası 01:19
Metrobüste Kadınların Yer Kavgası 65.367 izlenme - 5 ay önce İstanbul'da geçen olay,Sefaköy'den Mecidiyeköy yönüne giden metrobüste, ayakta kalan bir kadın yolcu, ayağım sakat dedi sanırsam,sonrasında oturan kadını kaldırmaya kalkışınca metrobüs karıştı
Pakistan Sokak Lezzetleri - Ekmek Kebabı 07:29
Pakistan Sokak Lezzetleri - Ekmek Kebabı 1.574 izlenme - 18 saat önce Pakistan'da korna sesleri arasında yapılan bun kebabı
Kol Kası Yapmayı Çok Yanlış Anlayan Eleman 00:34
Kol Kası Yapmayı Çok Yanlış Anlayan Eleman 5.386 izlenme - 1 hafta önce Bu görüntüleri izledikten sonra spor salonlarına yazılırken hangi aletin ne işe yaradığı eğitimi verilmesi kesin karar olmalı.
Testisleri Sıkışan Yarışmacı (Fear Factor Aksiyon) 02:22
Testisleri Sıkışan Yarışmacı (Fear Factor Aksiyon) 5.071 izlenme - 2 hafta önce Bir zamanların farklı yarışma programı Asuman Krause'nin sunduğu Fear Factor Aksiyon'da Güngör isimli yarışmacının başına acı verici bir olay gelmiş.
Efendice mandalina alan maymunlar ve baklava izdihamı 01:03
Efendice mandalina alan maymunlar ve baklava izdihamı 6.072 izlenme - 1 hafta önce Arkadaş üşenmemiş, meşhur baklava izdihamı videosu ile, kasadan mandalina alan maymun sürüsü videosunu birleştirmiş
Kedisinin Saldırısı ile Keyiflenen Adam 02:36
Kedisinin Saldırısı ile Keyiflenen Adam 9.937 izlenme - 4 hafta önce Haydar isimli agresif kedinin saldırılarına uğrayan adam, olayı gülerek geçiştirmiş. Kedisi ile çocuğu gibi konuşan adamın güldüren anları kameraya böyle yansımış.
Hastasına Cımbız ve Makas Verip 'Dikişlerini Al' Diyen Doktor 02:10
Hastasına Cımbız ve Makas Verip 'Dikişlerini Al' Diyen Doktor 2.710 izlenme - 4 gün önce Burun ameliyatı olan genç kız sıra dikişlerini ve tamponları almaya gelince doktorundan hiç beklenmedik bir tepki görmüş. Doktor genç kızın eline cımbızı ve makası vermiş kendi işini kendin gör demiş.
Gürgen Öz'den Arda Turan ve Berkay Kavgasına Esprili Yorum 00:57
Gürgen Öz'den Arda Turan ve Berkay Kavgasına Esprili Yorum 20.794 izlenme - 2 ay önce Ünlü oyuncu Gürgen Öz, Arda Turan - Berkay kavgası için yaptığı mizah dolu paylaşımıyla sosyal medyanın beğenisini kazandı.
56 Kez Yakalanan Hırsızın 57. Kez Yakalanması 08:09
56 Kez Yakalanan Hırsızın 57. Kez Yakalanması 1.945 izlenme - 3 gün önce İstanbul'da polisin bir yıldır hırsızlık suçundan aradığı hırsız yakalanmış ve bu hırsız daha önce 56 kez yakalanmış. Kendi rekorunu kırıp 57. yakalanışı olmuş.
Canlı Yayında Şarkıcıya Saldırmak - Flash Tv 01:16
Canlı Yayında Şarkıcıya Saldırmak - Flash Tv 43.238 izlenme - 4 ay önce Flas Tv programı Küstüm Show'da Ersoy Dinç, İbrahim Tatlıses'in Yıkılmışım Ben şarkısını değişik versiyonda okuduğu için bir fanatik tarafından saldırıya uğramış.
Kahvesi Beğenilmeyen Gelinin Fincanı Parçalaması (Gelin Evi) 02:48
Kahvesi Beğenilmeyen Gelinin Fincanı Parçalaması (Gelin Evi) 27.097 izlenme - 3 ay önce Yeni gelinlerin kapıştığı program olan gelin evinde yarışmacı gelin kahve yapmış ancak kahveye ufak bir eleştiri olunca ortalık karışmış.
İğne Deliğine Tır Sokan Hatun 02:01
İğne Deliğine Tır Sokan Hatun 5.726 izlenme - 2 hafta önce Kim demiş kadınlar iyi araba kullanamaz diye. Bu tır şoförü hatun yüklediği malzemeleri indirmek için kullandığı tırı öyle bir yere sokmayı başarmış ki ayakta alkışlıyoruz...
Dayak Yemeye Doymayan Eleman 00:41
Dayak Yemeye Doymayan Eleman 9.306 izlenme - 3 hafta önce Efendim trafik de aralarında hır gür çıkan iki kişi hunharca kavga ediyor. Ancak bunlardan biri sürekli dövüyor diğeri ise sürekli dayak yiyor. Bonus teyze ise yere dökülen bozuk paraları topluyor.
Sürpriz Sonlu İngiltere Trafik Kavgası 00:51
Sürpriz Sonlu İngiltere Trafik Kavgası 4.197 izlenme - 2 hafta önce Efendim Liverpool sokaklarında aralarında daha önceden husumet bulunun iki kardeşimiz karşılaşmış. Tabi araçlarında devreye girdiği bu kavgada iş araçlarda kalmakla kalmayıp kaldırımlarda koşmaya kadar uzamış. Sonun keskin sirke küpüne zarar kuralı devreye girmiş.
Taksici Dayı'nın Kadınlar Üzerindeki Tecrübesi 01:19
Taksici Dayı'nın Kadınlar Üzerindeki Tecrübesi 7.074 izlenme - 2 hafta önce Taksiye binen müşteri, dayıya dişlerini nerede döktüğünü sorunca. Dayı kendisini tutamayıp kadınların üzerindeki tecrübesini anlatmaya başlamış.Dayının tecrübelerine kulak verelim. İlişkiye gireceğiniz kadınlarda bu özelliğe bakmayı unutmayın.
Kore Genelevinden Enstantaneler 07:07
Kore Genelevinden Enstantaneler 23.020 izlenme - 2 ay önce Kore giden bir turist bir de geneleve gideyim orayı bir videoya çekeyim demiş. Bizlerinde bilgi sahibi olabileceği bir video çekmiş.
Dozerle Bankamatik Sökmek 01:29
Dozerle Bankamatik Sökmek 2.199 izlenme - 3 gün önce Avustralya'da meydana gelen hırsızlıkta bankamatikteki paraları almak için dozerle bankamatiği yıkan hırsızlar karşınızda....
Canlı Yayında Muhabiri Fırçalayan Dayı 00:19
Canlı Yayında Muhabiri Fırçalayan Dayı 12.779 izlenme - 1 ay önce TRT Haber ekibi Erzurum'da canlı yayın yapmak istemiş. Ancak mikrofon uzatılan dayı, muhabire git önce selam ver diye çıkışmış. Yayında ilginç anlar yaşanmış.
Ben Mehdiyim Diyerek Kadınları Şelaleye Sokurup Çıkaran Adam 02:17
Ben Mehdiyim Diyerek Kadınları Şelaleye Sokurup Çıkaran Adam 32.895 izlenme - 5 ay önce Mehdi olduğunu açıklayan Tuncer Çiftçi isimli şahıs, ''Beni en çok sevenler şelalenin altına girecek ve çıkacak” dedi onlarca kadın bu adam ne diyo hiç düşünmeden atladı
İl Erkanını Gülme Krizine Sokan Muhtar 00:45
İl Erkanını Gülme Krizine Sokan Muhtar 10.060 izlenme - 1 ay önce Mersin ilimizin Erdemli ilçesinde bir açılışta söz alan muhtar il erkanına minnettarlığını bildirirken eğlenceli anlar yaşanmasına neden olmuş.
Terledim Terledim Ağlamadım (Okulun İlk Günü ) 00:43
Terledim Terledim Ağlamadım (Okulun İlk Günü ) 31.205 izlenme - 3 ay önce Okullar açıldı ve bazı çocuklar koşa koşa okula giderken bazıları hala uyum sağlama sürecinde. Bu ufaklıkta okila alışmakta zorluk çekenlerden.
Trafikte Mıhtar Falan Demiyola İyi Ceza Yazıyola 02:26
Trafikte Mıhtar Falan Demiyola İyi Ceza Yazıyola 9.406 izlenme - 1 ay önce Kastamonu'da trafik cezası alan sürücülerden, cezalara yüz güldüren tepki yerel televizyon kamerasına böyle yansımış.
Aydın Aydın'dan Poşet Yasasına Kar Banyonlu Destek 03:59
Aydın Aydın'dan Poşet Yasasına Kar Banyonlu Destek 2.501 izlenme - 6 gün önce Türkücü Aydın Aydın çektiği ilginç kliplerle dikkatleri üzerine bir çok kez çekmişti. Şimdiler de ise poşet yasasına destek vermek için dondurucu soğuk havaya aldırış etmeden kar banyosu yapmış.