Hoşgeldiniz!

komiklikler

Tuvalette Çiftleşme Şakası 02:59
Tuvalette Çiftleşme Şakası 5.647 izlenme - 1 yıl önce Tuvallette taş kenefe yaş ayakla basmak, at izini it leşiyle örtmek , rayları yağlamak gibi deyimlerin şakası yapılmış. Not: Karikatürü kendiniz bulun.
süpürge ve saz ın kardeşliği(sazımız süpürge mikro 05:21
süpürge ve saz ın kardeşliği(sazımız süpürge mikro 34.280 izlenme - 8 yıl önce evet dostlar süpürge ile nasıl saz çalınır ....... izleeyin ve görün sazımız süpürge mikrofonumuz tokaç (şunık) oyuncularımız : azad u welat u gule (mardinli)
Babasının Burnunu Kopardığını Sanan Çocuk 01:10
Babasının Burnunu Kopardığını Sanan Çocuk 3.670 izlenme - 2 yıl önce Babasının eliyle burnunu ve kulağını koparttığını sanan çocuk gerçek sanan çocuk ağlama krizine girdi.
En Komik Videoları İzle - 2014 05:09
En Komik Videoları İzle - 2014 2.506 izlenme - 2 yıl önce Haziran 2014 | en komik videoları izle 2014 | komik şakalar | komik video | eşek şakaları | eşek şakası | sakalar Bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz.Günlü...
Zulme Dönüşen Amatör Stand Up Denemesi 06:35
Zulme Dönüşen Amatör Stand Up Denemesi 549 izlenme - 8 ay önce Arkadaşımız kendince Stand Up yapmaya çalışmış; ama gittikçe enteresan, ne olduğu belli olmayan bir şeye dönüşmüş.
İçe Doğru Sıçırtan Kamera Şakası 02:23
İçe Doğru Sıçırtan Kamera Şakası 1.287 izlenme - 1 yıl önce New York'taki bir kafede 'Carrie' isimli film için hazırlanan viral reklamda, bilgisayarına kahve dökülen kadın telekinetik güçlerini kullanıır ve kafedekileri altına bıraktırır. Tanıtım için yapılan hazırlıklar ve insanların tepkisi kameralara tarafından kaydedilmiş.
2011 'in ilk aptalı izle kop xd 00:23
2011 'in ilk aptalı izle kop xd 2.918 izlenme - 5 yıl önce
LYS Gençliği - La Yine Sınav 03:59
LYS Gençliği - La Yine Sınav 1.545 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz hafta ve bugün yapılan, yarın da son kez yapılacak olan LYS sınavına alternatif bir şarkı yapmaya kalkışmışlar. Tabi videoda türlü eski sosyal medya ünlülerini anma, türlü komiklikler, türlü şakalar var. Her ne kadar fazla komik olmasa da bazı yerlerde güzel tespit yaptıkları için paylaşmak istedim..
Bıçaklanan Kız Şakası Çok Korkuttu 06:02
Bıçaklanan Kız Şakası Çok Korkuttu 1.161 izlenme - 2 yıl önce Tenha bir koridorda yürüyen insanlar önlerinde bıçaklanmış kızı görünce neye uğradığını şaşırıyor. Hep beraber tepkilerini izleyelim :)
Komik Videolar 2014 11:25
Komik Videolar 2014 990 izlenme - 2 yıl önce En komik videolar karşınızda.. Dikkat edin gülmekten katılmayın :)))) 11 dakikalık bu videomuzu umarım beğenirsiniz, iyi seyirler....
Memeli Mestan Bütün Vine'ları 469 Vine   Vine Fenomenleri © 52:21
Memeli Mestan Bütün Vine'ları 469 Vine Vine Fenomenleri © 962 izlenme - 2 yıl önce Memeli Mestan adındaki vine ünlüsünün tüm vine videolarından oluşan komik video. Memeli Mestan'ın tüm vine'larını islemek isterseniz bu videoyu izleyin.
Sakar seyler 00:10
Sakar seyler 1.338 izlenme - 9 yıl önce
Hakan Hepcan - Vine Serisi (Küfürlü) 00:56
Hakan Hepcan - Vine Serisi (Küfürlü) 499 izlenme - 1 yıl önce Twitter fenomeni Hakan Hepcan arkadaşımızın komiklikli, şakalıklı, gülmelikli vine serilerinden bir kısmını izliyoruz. İyi seyirler. Bol vinelar...
dilenci 00:56
dilenci 655 izlenme - 6 yıl önce
Motor Sesi ile Işıkta Duran İnsanları Kaçırmak 00:59
Motor Sesi ile Işıkta Duran İnsanları Kaçırmak 289 izlenme - 8 ay önce Motor Sürücüsü arkadaş herhalde canı sıkılmış ve Kaskına kamera koyup Kırmızı Işıkta karşıdan karşıya geçen insanlara şaka yapıyor. Motor'a hafif gaz verip insanların tepkilerini ölçmeye çalışıyor Özellikle 0:40 da'ki Ablamız baya korktu.
Yolanthe Cabau'ya Melez Forma Vermek - Beyaz Show 00:59
Yolanthe Cabau'ya Melez Forma Vermek - Beyaz Show 310 izlenme - 12 ay önce Beyaz'ın komiklikleri şakaları zaten hepimizce malum da, Yolanthe yengeyi de gelir gelmez bu komiklikler ve şakalarla tanıştırmamız pek de iyi olmamış bence. Mazallah kadın kocasını da alıp kaçabilir bu saatten sonra. Bu arada Beyaz'ın muhteşem espri anlayışının ürünü olan o melez, kırma formayıda alıp Gs'li tarafını giyip Fb'li tarafını saklayan Yolanthe yengeye de saygılar...
işte komik anlarrr 00:05
işte komik anlarrr 1.159 izlenme - 8 yıl önce bazı kömiklikler bazı hayat anları işte bu tiyatroda (oyunda)
komik resimler 04:48
komik resimler 875 izlenme - 8 yıl önce komik resimler;)ne söylenebilir ki;);) :)
Baba Tamam Tamam - Beyaz'ın Son Yapışı 02:19
Baba Tamam Tamam - Beyaz'ın Son Yapışı 665 izlenme - 3 yıl önce ne de güzel söylemişsin aslında be Beyaz, en son marioyu yapmıştım yıllar oldu bunu da yapmışsın da yapmasan o mario olayı ilk ve son olarak kalsa olmaz mıydı? neyse olay bu ise eğer Hayrettin daha iyi yapıyor aga bu işi (!)
Komikleri Sizin İçin Derledik 01:13
Komikleri Sizin İçin Derledik 130 izlenme - 2 yıl önce En Komik Görüntüleri keyifle izleyinn...
Bülent Arınç'ın Dayanılmaz Esprileri 02:10
Bülent Arınç'ın Dayanılmaz Esprileri 96 izlenme - 8 ay önce Bülent Arınç beyefendi katıldığı davette dinleyenlere unutulmaz anlar yaşatmış.
Baba Tamam Tamam - Beyaz'ın Son Yapışı 02:19
Baba Tamam Tamam - Beyaz'ın Son Yapışı 137 izlenme - 12 ay önce ne de güzel söylemişsin aslında be Beyaz, en son marioyu yapmıştım yıllar oldu bunu da yapmışsın da yapmasan o mario olayı ilk ve son olarak kalsa olmaz mıydı? neyse olay bu ise eğer Hayrettin daha iyi yapıyor aga bu işi (!)
Komikler ( Gülmek Garanti) 01:54
Komikler ( Gülmek Garanti) 116 izlenme - 2 yıl önce Bukadarı da Olmaz dedirten birbirinden komik ve ilginç videolara hazır mısınız.. iyi seyirler hepinize.. :)
Buna Yürek Dayanmaz - Söyle Söyleyebilirsen 01:31
Buna Yürek Dayanmaz - Söyle Söyleyebilirsen 94 izlenme - 2 yıl önce Zorlu şartlar altında şarkı söylemeye çalışan bayanın zorlu dakikalarını izliyoruz.:))) Yarışmanın kurallarına göre, yarışmacılar şarkının sonuna kadar dayanmalılar..
Araba Sürüşü (İngilizler vs Türkler) 00:10
Araba Sürüşü (İngilizler vs Türkler) 91 izlenme - 2 yıl önce Yabancılar ve Türkler arasındaki farklılıkların anlatılmaya çalışıldığı bir video arkadaşlar....
Maratonda Rekor Kıran Atlet ve Komiklik Yapmaya Çalışan Adam 00:49
Maratonda Rekor Kıran Atlet ve Komiklik Yapmaya Çalışan Adam 89 izlenme - 1 yıl önce "Kenyalı atlet Wilson Kipsang, Berlin Maratonu'nda dünya rekorunu 15 saniye geliştirmeyi başardı. Ancak yarışın bitişinde ilginç bir olay yaşandı. Sarı tişörtlü bir adam, rekortmen Kenyalı atletten önce bitiş çizgisini geçti." spora ve sporcuya saygım sonsuz ancak gayet komik olmuş.
Lm2bnin Komiklileri 01:56
Lm2bnin Komiklileri 381 izlenme - 8 yıl önce lm2b işte eski hatırlarımız
Beyaz Show Ekibinin Video Efektlerini Keşfetmesi 01:35
Beyaz Show Ekibinin Video Efektlerini Keşfetmesi 109 izlenme - 12 ay önce adamlar yıllardır düz montaj, ses efektleri ve de monte ile geçirmişler zamanlarını ama o da ne video edit programlarında effects sekmesi de varmış, üstelik başka programlarla kafa, kol, bacak felanda kesilebilirmiş. Aslında yıllardır efekt koymayı unutmuşlar da haberleri yokmuş tadında bir video hazırlamış Beyaz ve ekibi. İzliyoruz efenim...
Hasan Cihat Örter - Slapp That Ass 01:54
Hasan Cihat Örter - Slapp That Ass 84 izlenme - 1 yıl önce Uluslararası müzik tanrısı Üstada altın plak kazandıran eşsiz şarkısını sizlerle paylaşıyoruz. videoyu hazirlayan Bay Ithorz'un blog adresine mutlaka goz atin, cidden kaliteli is cikartmis, http://ithorozlari.wordpress.com/
Hızlandırılmış Türkçe Kursu - Heberler 01:57
Hızlandırılmış Türkçe Kursu - Heberler 74 izlenme - 12 ay önce Yönetmenliğini Levent Kazak'ın yaptığı bir televizyon programı olan heberler hızlandırılmış türkçe skecini izliyoruz.