Hoşgeldiniz!

Komisyonu Videoları İzle

HDP'li Vekillerin ''Biji Serok Apo'' Sloganlarıyla Komisyonu Terk Etmesi 00:30
HDP'li Vekillerin ''Biji Serok Apo'' Sloganlarıyla Komisyonu Terk Etmesi 3.384 izlenme - 12 ay önce Dokunulmazlıkların görüşüldüğü TBMM Meclis Anayasa Komisyonunda, HDP'li vekiller komisyonu terk ederken "Biji Serok Apo" sloganları attıkları duyuldu.
Dokunulmazlık Görüşmesinde Kavga Çıktı 02:40
Dokunulmazlık Görüşmesinde Kavga Çıktı 2.439 izlenme - 12 ay önce Anayasa Komisyonu'nda dokunulmazlık görüşmeleri çıkan kavgalar yüzünden pazartesi gününe ertelendi. Anayasa Komisyonu’nun başında AK Partili ile HDP milletvekilleri arasında kavga çıktı. Kadın milletvekilleri de kavganın arasında kaldı. Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerini sakinleştirmeye çalıştı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken ve Muş Milletvekili Ahmet Yıldırım arasında da tartışma yaşandı. Komisyon toplantısına saat 18.00’e kadar ara verildi. PAZARTESİ GÜNÜNE ERTELENDİ Aranın ardından Anayasa Komisyonu Toplantısı, kavga çıkması ve bazı milletvekillerinin yaralanması üzerine 2 Mayıs Pazartesi günü saat 15.00’te toplanmak üzere ertelendi. YARALANAN MİLLETVEKİLLERİ Anayasa Komisyonu Toplantısı’nda çıkan kavgada AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mehmet Demir, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile HDP İstanbul Milletvekili Erdal Ataş ve Diyarbakır Milletvekili Feleknas Uca yaralandı. Yaralanan milletvekilleri hastanelere gitti.
Anayasa Komisyonunda Yine Kavga Çıkması 10:07
Anayasa Komisyonunda Yine Kavga Çıkması 2.318 izlenme - 12 ay önce Bildiğiniz üzere 28.04.2016'da yapılan anayasa komisyonunda Hdp ve Akp milletvekilleri arasında çıkan kavga sonucu görüşmeler 02.05.2016'ya, yani bugüne ertelenmişti. Bugün de değişen bir şey olmadı, komisyon yine kavgaya sahne oldu. Ve işin enteresan tarafı bu "şahıslar" bizleri temsil ettikleri gerekçesi ile aylık 17.000tl(emeklilik şartlarını sağlayan vekiller için 25.500tl) maaş alıyorlar. Vekilleri böyle iken milletin nasıl olmasını bekliyoruz o da ayrı bir konu tabi. Daha fazla yorum yapmıyorum ve yorumları sizlere bırakıyorum değerli Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri.
Darbeyi Araştırma Komisyonu Başkanı - Reşat Petek 02:38
Darbeyi Araştırma Komisyonu Başkanı - Reşat Petek 1.545 izlenme - 7 ay önce AKP darbe girişimini araştırma komisyonu üyesi olarak Reşat Petek'i seçti. TBMM’de kurulan, Cemaat’in 15 Temmuz darbe girişimi ve faaliyetlerini araştırma komisyonunun üyeleri belirlendi. TBMM Genel Kurulu’nda, Meclis Araştırma Komisyonu’na siyasi partilerin bildirdiği isimler oylanarak, kabul edildi. AKP Burdur Milletvekili Reşat Petek de partisini temsilen bu komisyonda yer alacak. Reşat Petek TV8’de Fethullah Gülen’i şu sözlerle savunuyordu: “Hakkında açılan tüm davalardan, Sayın Fethullah Gülen Hocaefendi'nin beraat etmesine ve bu beraat kararının kesinleşmesine rağmen, Ergenekon yapılanmasının parlamentodaki uzantıları tarafından 'çete' diye hakkında Meclis kürsüsünden konuşma yapanlar oldu.” Programın diğer konuklarından gazeteci Merdan Yanardağ ve Celal Ülgen itiraz etmiş, Yanardağ ile Petek arasında tartışma yaşanmıştı.
Hdp'lilerin Gerilla Marşı Söyleyerek Anayasa Komisyonunu Terk Etmesi 00:59
Hdp'lilerin Gerilla Marşı Söyleyerek Anayasa Komisyonunu Terk Etmesi 182 izlenme - 12 ay önce Dokunulmazlıkların görüşüldüğü TBMM Meclis Anayasa Komisyonu’nda AK Partili ve HDP'li milletvekilleri arasında yine kavga çıktı. AK Parti ve HDP'li milletvekillileri uçan tekme ve yumrukla kavga etti. Kavgada bazı vekiller yaralandı. Kavganın ardından devam eden etti. Gece saatlerinde, dokunulmazlık teklifinin görüşüldüğü sırada, HDP milletvekilleri, Meclis Anayasa Komisyonu'nu terk etti.
Yüzyılın Tespiti - Kadın da İnsandır 00:34
Yüzyılın Tespiti - Kadın da İnsandır 260 izlenme - 2 yıl önce Vay arkadaş ya, vay ki ne vay ya. Her gün yeni bi şey öğreniyo insan. Meğer kadın da insanmış lan! Ben bunca yıldır ördek sanıyodum, elektrik süpürgesi sanıyodum. Bu tespiti yapan "İnsan Hakları Komisyonu Başkanı" olunca daha da bi aydınlandım ya. Teşekkürler "Ayhan Üstün" Çok teşekkürler ufkumuzu genişlettiğin, bize bu bilgileri sunduğun için. Ben kafamı asite sokmaya gittim, görüşürüz.
Meclis Komisyonunda Yine Kavga Çıktı 04:51
Meclis Komisyonunda Yine Kavga Çıktı 67 izlenme - 12 ay önce Dokunulmazlıkların görüşüldüğü Anayasa Komisyonu'nda yine kavga çıktı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın danışmanların kavgaya karıştığını söylemesi üzerine tartışma yaşandı. Yaşanan tartışma büyüyerek HDP ve AK Parti milletvekilleri arasında kavga çıktı. AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner ve HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan'ın tepkileri ile kavga başladı. Bazı milletvekilleri sıraların üzerine çıkarken, yumruklar havada uçuştu. CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, masaya çıkarak milletvekillerini sakinleştirmeye çalıştı. Bazı milletvekilleri ise dışarı çıktı.
AGD Ankara Üniversitesi - Cav Bela Mücahit Versiyon 02:00
AGD Ankara Üniversitesi - Cav Bela Mücahit Versiyon 229 izlenme - 2 yıl önce İşte bir sabah namaza durdum camide camide camide ca-ca-ca Elleri bağladım durdum kıyama, her taraf huşu altında, Ben Müslümanım beni de götür camiye camiye ...
Ne Oluyor   11 Şubat 2016 01:46:54
Ne Oluyor 11 Şubat 2016 121 izlenme - 1 yıl önce “Ne Oluyor?”a, Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekili Cemil Çiçek konuk oldu. Nasıl ilerliyorlar? Hangi başlıkları konuşuyorlar? Başkanlık Sistemi’ni nasıl masaya yatırıyorlar? Dört partinin bir araya geldiği anayasa uzlaşma komisyonu toplantılarının ne kadar sürmesini öngörüyorlar? Türkiye “yeni anayasa”sını beklerken; Şirin Payzın sordu; Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski Meclis Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Cemil Çiçek “Ne Oluyor?’’da yanıtladı.
TBMM'de Yine Tekmeli Yumruklu Kavga 02:22
TBMM'de Yine Tekmeli Yumruklu Kavga 39 izlenme - 12 ay önce Dokunulmazlıkların görüşüldüğü TBMM Meclis Anayasa Komisyonu'nda AKP ve HDP'li milletvekilleri arasında yine kavga çıktı. Kavgada bazı vekiller yaralandı. AKP'nin dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin anayasa değişikliği teklifinin görüşüldüğü Anayasa Komisyonu'nda teklifin tümü üzerinde yapılan görüşmeler yapılırken Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, geçtiğimiz hafta yaşanan kavga görüntülerini eleştirdi
Ne Oluyor   2 Şubat 2016 02:40:05
Ne Oluyor 2 Şubat 2016 66 izlenme - 1 yıl önce Anaysa uzlaşma komisyonu ilk kez toplanıyor… Yeni Anayasa çalışmaları için ilk adımı atıyor… Akademisyenler Oktay Uygun ,Ersin Kalaycıoğlu, Yusuf Şevki Hakyemez, Adnan Küçük ve Anayasa Platformu Sözcüsü Ali Yalçın Ne Oluyor?da Türkiye’nin sivil anayasası nasıl olmalı? sorusunu tartışıyor
Uçum: Olağanüstü Hal Komisyonu kurulacak 01:28
Uçum: Olağanüstü Hal Komisyonu kurulacak 11 izlenme - 2 ay önce Uçum, çıkarılan Kanun Hükmünde Kararnameler sonucunda mağdur olmuş, masum olduğunu düşünen insanlar için "Olağanüstü Hal Komisyonu"nun kurulacağını belirtti. Uçum, daha öncesinde aleyhine dava sonuçlanmış kişilerin de bu komisyona başvurabileceğini söyledi.
Araştırma Komisyonu Kurulsa Soma Faciası Önlenebilir Miydi? 08:00
Araştırma Komisyonu Kurulsa Soma Faciası Önlenebilir Miydi? 72 izlenme - 3 yıl önce Soma'da maden faciasının yaşandığı bölgeden canlı yayın yapan 5N1K'ya konuşan AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş, CHP'nin Soma'da meydana gelen maden kazalarıyla ilgili araştırma komisyonu kurulması teklifini neden reddettiklerini açıkladı. Yurttaş, araştırma komisyonu kurulmasının maden kazalarını önlemeyeceğini, gerekli kanun ve yönetmeliklerin hazırlandığını bu nedenle de CHP'nin teklini reddettiklerini söyledi. Muzaffer Yurttaş'ın ardından yayına katılan ve söz konusu araştırma komisyonu önergesini hazırlayan CHP Milletvekili Özgür Özel ise Manisa'da madenlerin, özel sektör tarafından para karşılığı çıkartılmaya başlanmasının ardından işçi sağlığının tehlikeye atıldığını ve ölümlerin yaşandığını söyledi. Sermayedarların maliyeti kısmak için iş güvenliğiyle ilgili gerekli önlemleri ve yatırımları yapmadığını, denetlemelerin ise giriftt illişkiler nedeniyle kağıt üstünde kaldığını vurguladı. Özel, "Araştırma komisyonu kurulsaydı, 4 partiden Milletvekilleri buraya gelecekti. Hiçbir bilgi ve belge saklanamayacaktı. Her türlü uzman görüşü yurt içi ve dışı katkılar alınıp bu madenin A'dan Z'ye fotoğrafı çekilecekti" dedi.
Milletvekilleri Müslim Sarı İle Fatih Şahin Arasında 02:05
Milletvekilleri Müslim Sarı İle Fatih Şahin Arasında 52 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda-Komisyonda CHP'li Sarı ile AK Parti'li Şahin arasında, "tweet" tartışması yaşandıTBMM (AA) - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, CHP İstanbul Milletvekili Müslim Sarı ile AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin arasında, "tweet" tartışması yaşandı.
Ay İşığım 07:36
Ay İşığım 274 izlenme - 9 yıl önce
Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Bütçesi (1) 01:19
Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Bütçesi (1) 50 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda- Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın 2015 yılı bütçesinin görüşülmesine başlandıTBMM (AA) - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın 2015 Yılı bütçesinin görüşülmesine başlandı.
2015 Yılı Bütçesi Komisyon'da (1) 03:53
2015 Yılı Bütçesi Komisyon'da (1) 56 izlenme - 2 yıl önce 2015 Yılı Bütçesi Komisyon'da- Bütçenin geneli üzerindeki görüşmelere TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda başlandıTBMM (AA) - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, 2015 yılı bütçesinin geneli üzerindeki görüşmelere başlandı.
Ölümü Öldürenler AGD İZMİR ÜNİKOM 04:31
Ölümü Öldürenler AGD İZMİR ÜNİKOM 57 izlenme - 2 yıl önce Ölümü Öldürenler AGD İZMİR Üniversite Komisyonu tarafından organize edilip güzel bir kareografi ile Anadolu Gençlik Derneğinin genel merkezin gerçekleştirmiş olduğu toplantıdan önce genel başkan Salih Turhan a süpriz yapmış oldukları ezgi...
Ne Oluyor   11 Kasım 2016 03:06:06
Ne Oluyor 11 Kasım 2016 18 izlenme - 5 ay önce Anayasa çalışmaları nasıl devam edecek? Meclis Darbe Komisyonu’nda kim, ne anlatıyor? Türkiye terörle mücadelede hangi aşamada? Şirin Payzın sordu; CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Gazeteci Nevzat Çiçek, Emekli Kurmay Albay Eray Güçlüer ve Hukukçular Hüseyin Ersöz ile Derya Yanık tartıştı
Komisyonda 'Sen Adam Mısın' Tartışması 05:52
Komisyonda 'Sen Adam Mısın' Tartışması 40 izlenme - 2 yıl önce TBMM Plan Bütçe Komisyonu'nda CHP'li vekille, AK Partili vekil arasında 'Sen adam mısın' şeklinde sözlü tartışma yaşandı.
AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AB Uyum Komisyonu Başkanvekili Recai Berber,... 05:56
AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AB Uyum Komisyonu Başkanvekili Recai Berber,... 3 izlenme - 1 ay önce AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AB Uyum Komisyonu Başkanvekili Recai Berber, basın toplantısı düzenlediANKARA - AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar ve AB Uyum Komisyonu Başkanvekili Recai Berber, basın toplantısı düzenledi.
Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Bütçesi 05:17
Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Bütçesi 36 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bütçesinin görüşülmesine başlandıTBMM (AA) - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ile Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bütçelerinin görüşülmesine başlandı.
Plan ve Bütçe Komisyonunda HDP'lilerin Yerleri Boş Kaldı 01:24
Plan ve Bütçe Komisyonunda HDP'lilerin Yerleri Boş Kaldı 6 izlenme - 6 ay önce Plan ve Bütçe Komisyonu'nda HDP'li milletvekillerinin tutuklanması tartışıldı. Komisyon çalışmaları sırasında HDP milletvekillerinin sıraları boş kalması dikkat çekti.
rodelta 2009 00:30
rodelta 2009 114 izlenme - 7 yıl önce
Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bütçesi Komisyonda (1) 02:11
Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bütçesi Komisyonda (1) 26 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın bütçesinin görüşmelerine başlandıTBMM (AA) - TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın görüşmelerine başlandı.
Bilişim Komisyonu Necdet Ünüvar ile Kanal A Röportaj 13:11
Bilişim Komisyonu Necdet Ünüvar ile Kanal A Röportaj 34 izlenme - 5 yıl önce Bilişim Komisyonu Necdet Unuvar ile Kanal A Röportaj
TUDOF Bilişim Komisyonuna Bilgi Verdi 02:17
TUDOF Bilişim Komisyonuna Bilgi Verdi 28 izlenme - 5 yıl önce Tudof bilisim komisyonuna bilgi verdi
Bilişim Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar ile TRT Haber Röportajı 13:42
Bilişim Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar ile TRT Haber Röportajı 31 izlenme - 5 yıl önce Bilisim Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar ile TRT Haber Röportajı
TBMM Adalet Komisyonu Toplandı 01:34
TBMM Adalet Komisyonu Toplandı 18 izlenme - 3 yıl önce Adalet Komisyonu, hakim ve savcılara ek tazminat verilmesini de içeren Hakimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve KHK'larda değişiklik yapan teklifler görüşülmek üzere toplandı.
2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda - Soylu 04:35
2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda - Soylu 10 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun gelişi ve tokalaşma Ak Parti milletvekilinin DİSK Genel Kurulu'nda yapılan protestoyu kınaması HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan'ın konuşması CHP İzmir Milletvekili Musa Çam'ın konuşması TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç'in konuşması CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'nun konuşması 2016 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ilgili ve bağlı kuruluşların bütçeleri görüşülüyor TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu, Türkiye ve Orta-Doğu Amme İdaresi Enstitüsü, Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ile Sosyal Güvenlik Kurumunun bütçelerinin görüşmelerine başlandı.