Hoşgeldiniz!

komple

Komple Lazer Pozisyonları 01:56
Komple Lazer Pozisyonları 85.355 izlenme - 2 yıl önce Komple lazere girdiğinizde göze almanız gereken pozisyonların gösterildiği video, kıllarından rahatsız olan Türk erkeklerine gelsin.
Www.burakkut.org - Burak Kut Benimle Oynama 03:54
Www.burakkut.org - Burak Kut Benimle Oynama 95.952 izlenme - 11 yıl önce www.burakkut.org Burak Kut Benimle Oynama Video..
Www.burakkut.org - Burak Kut Tahtalara Vur 03:53
Www.burakkut.org - Burak Kut Tahtalara Vur 36.900 izlenme - 11 yıl önce www.burakkut.org Burak Kut Tahtalara Vur..
Burak_kut_-_komple 02:00
Burak_kut_-_komple 26.007 izlenme - 11 yıl önce
Burak Kut - Komple 03:51
Burak Kut - Komple 16.363 izlenme - 7 yıl önce komple burak kut
Burak Kut - Komple  (Rompe yabanci versiyon) 03:41
Burak Kut - Komple (Rompe yabanci versiyon) 31.146 izlenme - 11 yıl önce guzel bi şey
Mehmet Emin Ay : Kuran Kerim Komple Hatim Cüz 4 59:50
Mehmet Emin Ay : Kuran Kerim Komple Hatim Cüz 4 19.566 izlenme - 5 yıl önce Allah Kalblerimizi Kuran Nuruyla Nurlandirmasi Niyetiyle. Bu Kalitede Hic Bir Yerde Bulamassiniz.ınsaallah Dualariniza Vesile Olurum.
Burak Kut - Komple 03:51
Burak Kut - Komple 9.356 izlenme - 4 yıl önce "Burak Kut - Komple" Sözleri: Komple komple komple bitiğiz Komple komple komple kritiğiz Komple komple komple tikiyiz Bıraktı mı hadi ya üzülme be abi ya Hayat kısa tabi ya ya yürü başka kız mı yok Sevmeyiversin bas git taksit taksit Komple komple komple bitiğiz Komple komple komple kritiğiz Komple komple komple tikiyiz Yani değerini bilemeyen aşkın Güm güm başını vuracak elbet şaşkın Bırakda bi kire pasa iyice bulaşsın Bu alem adamı yutar anında Dünya dönüyor bunun etrafında Deme ki gel etme güzelsin özelsin Çarpa çarpa kendisi öğrensin Komple komple komple bitiğiz Komple komple komple kritiğiz Komple komple komple tikiyiz Gece ayazından sabah ezanına Akıştayız yine rakı beyazına Yazık ediyosun niye geliyosun sen bu kızın gazına O da özeniyo ama çözemiyo Ayranı yok içmeye pastadan söz ediyo E haksızda değil o da Sahip olmak istiyor marka imtiyazına Hiç kimsenin hiç kimseden ne bi farkı var ne fazlası Ama bu alemin tuhaf bi tarzı var Kuzunun kurda habire tav olması Bu alem adamı yutar anında Dünya dönüyor bunun etrafında Deme ki gel etme güzelsin özelsin Çarpa çarpa kendisi öğrensin Komple komple komple bitiğiz Komple komple komple kritiğiz Komple komple komple tikiyiz
Asım Can Gündüz & Sevda Demirel -  Boku Yedik -  Star TV (1992) 03:44
Asım Can Gündüz & Sevda Demirel - Boku Yedik - Star TV (1992) 6.827 izlenme - 2 yıl önce Asım Can Gündüz ve Sevda Demirel, Boku Yedik parçası iyi seyirler efenim.. boku boku boku boku bok bok bok boku yedik boku boku boku boku bok bok bok boku yedik boku yedik.. bok bok.. bok bok... boku boku boku boku boku boku boku boku yedik enflasyon p (50.000 liram kaldı gel bir simit alalım) milli takım 10 gol yemiş (..ne hakem ..ne hakem) türk erkekleri inat ve zor (adam ol oyarım) türk kızları vermiyor (pu terbiyesiz herif xyxyxyx) boku yedik.. bok bok.. bok bok... boku boku boku boku boku boku boku boku yedik eski terbiye ne oldu (burnunu karıştırma lan) hertaraf hırbo doldu (ba bırı bak ba bırı babırı babı brıbab) yediğimiz kazık kol gibi oldu (aaaaaaaaaaaahhh) mercedesler ayı doldu (hmmrrr hmmrrr hülya nerde) ilerliyoruz birbirimize dedik ama bana sorsan biz komple boku yedik komple boku yedik yollar çamur vıcık vıcık (hşuyuup kşıyuup hşuup hşuup) herkes birbirine gıcık (ne bakıyorsun lan, hadee hadi bee hadi bakim) utanmak ve ayıp kalktı (aaa aaa baksana aaa) gazeteyi okudum şeyim kalktı (boiiinnngggg) ilerliyoruz birbirimize dedik ama bana sorsan biz komple boku yedik komple boku yedik (solo) ( ne boktan soloydu değil mi) herkes paraya tapıyor (benim benim benim beniim) birbirini kazıklıyor (caart caaart) şahsi menfaat çok ağır bastı (bizi göreceksin kardeşim sonra işin olur) etraf birden yamyamlaştı (hmımhmhm hımhmmhm hmmmmm) namus sanki yok oldu (aah ııh babam geliyor) arabalar otel oldu (uciku ciku ciku) birçok gelinler dikilmiş (ay ay dikkatli ol dikkatli ol ay ay) evvelden hepsi (fjiiit fiyuuuuvvv) aauuuu boku yedik.. bok bok.. bok bok... boku boku boku boku boku boku boku boku yedik ilerliyoruz birbirimize dedik ama bana sorsan biz komple boku yedik komple boku yedik boku boku boku boku bok bok bok boku yedik (hep beraber) boku boku boku boku bok bok bok boku yedik (ya söylesene kardeşim) boku boku boku boku bok bok bok boku yedik (niye söylemiyorsun kardeşim) boku boku boku boku bok bok bok boku yedik (ya ne boktan bir insanmışsın be) sevgiyi saygıyı unutursak mertliği dürüstlüğü unutursak asil kanımızı unutursak hep şeytana uyarsak işte aynen gördüğünüz gibi gayet güzel bir şekilde boku yedik
Komple 03:49
Komple 14.221 izlenme - 10 yıl önce guzel sarkı :)
Www.burakkut.org - Burak Kut Çılgınım 03:27
Www.burakkut.org - Burak Kut Çılgınım 9.290 izlenme - 11 yıl önce www.burakkut.org Burak Kut Çılgınım Video..
Www.burakkut.org - Burak Kut Bebeğim 04:46
Www.burakkut.org - Burak Kut Bebeğim 7.041 izlenme - 11 yıl önce www.burakkut.org Burak Kut Bebeğim..
Burak Kut Komple 03:45
Burak Kut Komple 6.129 izlenme - 10 yıl önce burak kut komple
komple tikiyiz burak kut 03:49
komple tikiyiz burak kut 3.988 izlenme - 6 yıl önce
Www.burakkut.org - Burak Kut Heyecanlıyım 03:27
Www.burakkut.org - Burak Kut Heyecanlıyım 6.431 izlenme - 11 yıl önce www.burakkut.org Burak Kut Heyecanlıyım Video..
Www.burakkut.org - Burak Kut Yaşandı Bitti 04:24
Www.burakkut.org - Burak Kut Yaşandı Bitti 5.720 izlenme - 11 yıl önce www.burakkut.org - Burak Kut Yaşandı Bitti Video..
Dj Ertan Burak Kut Komple Remıx 03:38
Dj Ertan Burak Kut Komple Remıx 3.533 izlenme - 9 yıl önce dj.ertan@hotmail.com
kara komple 01:39
kara komple 1.743 izlenme - 6 yıl önce kara komple güvercin manisa alaşehirden ayhan kara komple güvercinlerim sahibinde
Aynı Komple 03:16
Aynı Komple 2.922 izlenme - 11 yıl önce bu kadar benzerlik olmaz
Boya Takıntısı Olan Aramasın 02:20
Boya Takıntısı Olan Aramasın 1.589 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de de giderek yaygınlaşan boya takıntısı hastalığına dayımız gerekenleri söylemiş.
Burak Kut - Komple 03:47
Burak Kut - Komple 1.685 izlenme - 7 yıl önce Facebook sayfamız açılmıştır . https://www.facebook.com/kralmatematikciVideoMuzikKanali
Saksafon Ne Demek Bacım ? 00:41
Saksafon Ne Demek Bacım ? 1.286 izlenme - 3 yıl önce Üyelerimizin her türlü ortam hakkında bilgi,görgü ve becerilerini arttırmakla yükümlü bir site olan alkışlarlayaşıyorum, bu seferde eğitim sistemimizi uygulamalı olarak incelemektedir. Evlenmiş, çocuk sahibi olmuş ama 16 yaşında yaşadığı heyecandan mektepten alması gereken diplomayı almadan koşarak kaçan Tarık, diplomasını almak için yine mektep yollarına düşer. Okulda eğitim teknikleri çok ilerlemiş özel hocalar eşliğinde muamele çeşitleri artmıştır. Bu video siteye eklediğim 250. içerik olduğu için ayrıca bir öneme haiz değildir.Sadece kendi kendimi övme amacıyla 250 rakamını veriyorum.
Hayaletin Kameradan Bihaber Okulu Dağıtması 01:41
Hayaletin Kameradan Bihaber Okulu Dağıtması 202 izlenme - 7 ay önce İrlanda'daki bir lisede gece güvenlik kamerasına yakalanan görüntülerde, sözde bir hayalet önce öğrenci dolaplarını karıştırmış daha sonra zemin kaygan levhasını devirmiş.
Www.burakkut.org - Burak Kut Bekle Demekle 03:28
Www.burakkut.org - Burak Kut Bekle Demekle 2.657 izlenme - 11 yıl önce www.burakkut.org Burak Kut Bekle Demekle Video..
Www.burakkut.org - Burak Kut Nereden Geldim 04:20
Www.burakkut.org - Burak Kut Nereden Geldim 2.494 izlenme - 11 yıl önce www.burakkut.org Burak Kut Nereden Geldim Nerelere Gideceğim Video..
Komple Komik Msn Avatarları 02:59
Komple Komik Msn Avatarları 1.926 izlenme - 10 yıl önce arkadaşlar beğenirsiniz umarım. türkler hakketen zeki insanlar İzleyin
Arash-Boro Boro 03:29
Arash-Boro Boro 1.004 izlenme - 11 yıl önce süper müzik
Burak Kut - Komple 03:47
Burak Kut - Komple 1.085 izlenme - 6 yıl önce
Burak Kut Komple 03:49
Burak Kut Komple 1.424 izlenme - 6 yıl önce
Elseve Komple Onarıcı 5 00:32
Elseve Komple Onarıcı 5 1.462 izlenme - 7 yıl önce yıpranmış saçın 5 problemine tek çözüm l'oreal paris'ten! elseve komple onarıcı 5 ile saçlarınızı kökten uca onarın!