Hoşgeldiniz!

Kompleks Videoları İzle

Bu Bebek Harika Oynuyor Kompleks 00:52
Bu Bebek Harika Oynuyor Kompleks 15.185 izlenme - 9 yıl önce bu bebek harika oynuyor kompleks
Ölülerin Hikayeleri - Van Gogh (Türkçe Dublaj) 49:20
Ölülerin Hikayeleri - Van Gogh (Türkçe Dublaj) 1.213 izlenme - 2 yıl önce Bu belgesel serisi Discovery tarafından hazırlanıp toplam 6 bölümden oluşmaktadır. Seri, adını tarihe yazdırmış kişilerin gizemli ölümlerini inceliyor.
21. Türk Dünyası Şenlikleri Türkmenistan Grubu Gösterisi 02:57
21. Türk Dünyası Şenlikleri Türkmenistan Grubu Gösterisi 861 izlenme - 2 yıl önce Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi'nde düzenlenen 21. Türk Dünyası Şenlikleri Türkmenistan Grubu Gösterisidir .
İbrahim Tatlıses'in Komplekse Bakış Açısı ve Ahmet Kaya'dan Yediği Ayar 01:22
İbrahim Tatlıses'in Komplekse Bakış Açısı ve Ahmet Kaya'dan Yediği Ayar 450 izlenme - 2 yıl önce 1997 yılından bir İbo Show. Konuklar Ahmet Kaya ve Demet Akbağ. Programın başından beri Ahmet Kaya'nın evinde yaptırdığı stüdyoyu dilinden düşürmeyen İbo; kompleksli insan ve bina kompleksi arasında gidip gelirken Demet Akbağ'ın da katkısıyla konuyu yine Ahmet Kaya'nın stüdyo kompleksine getiriyor ve olan oluyor. Yediği ayardan sonraki mimikleri ve aniden girdiği uzun hava enteresan. Ahmet Kaya'nın "kes bura makas" demesi ve son gülüşü ise verdiği ayarın haklı gurunu yaşaması adeta..
SINAVO - Kimya - Kompleks Oluşma - Ayrışma Dengeleri 00:25
SINAVO - Kimya - Kompleks Oluşma - Ayrışma Dengeleri 102 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Ayrışma Dengeleri çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Kompleks Nedir? (Antipatik ve Yapışkan Sunucu İçerir) 17:01
Kompleks Nedir? (Antipatik ve Yapışkan Sunucu İçerir) 47 izlenme - 2 yıl önce Elaman almış mikrofonu eline dolaşıyor, aslında eline kıytırık bir mikrofon alan sokağa çıkıyor desek daha doğru olur. Böyle bir ben oldumculuk, alay etmeler felan. izliyoruz. Arkadaşımızın adı Abdullah Çelik imiş, Karadeniz Tv'den.
Çözünürlük Dengesi Kompleks Oluşma-Ayrışma Dengeleri 21:28
Çözünürlük Dengesi Kompleks Oluşma-Ayrışma Dengeleri 56 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
Çözünürlük Dengesi Kompleks Oluşma Ayrışma Dengeleri 21:28
Çözünürlük Dengesi Kompleks Oluşma Ayrışma Dengeleri 58 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar dersleri ve eğitici videolar için kanalımızı ve videolarımızı takip edin: www.izlesene.com/kanal/gorselegitim2014
Asi Kompleks - Gel İki Kapakta Vur Kova Bebeğim 01:58
Asi Kompleks - Gel İki Kapakta Vur Kova Bebeğim 79 izlenme - 4 yıl önce Asi Kompleks - Metin Gaman
Düt diyen inek kompleksi 00:06
Düt diyen inek kompleksi 60 izlenme - 4 yıl önce Düt diyen inek kompleksi
Kompleks -  Süperman 01:34
Kompleks - Süperman 36 izlenme - 6 yıl önce kompleks'ten süperman parçası 2011 muhammet şana