Hoşgeldiniz!

Komplo Teorisi Videoları İzle

Homeland - ABD Senatosu - A Haber Üçgeni 10:34
Homeland - ABD Senatosu - A Haber Üçgeni 2.287 izlenme - 1 yıl önce Merhaba. Öncelikle video biraz uzun (10 dk.) isteyen direk 6.15'ten itibaren homeland'e atlayabilir. Video'nun homeland bölümünü aylardır ekleyesim vardı spoiler vermemek için erteliyordum umarım kimsenin zevkini kaçırmam. "İşte illüminati", "hep dışgüçlerin oyunu" falan zırvalayan biri değilim ama olayların gerçekleşme sırası bana ilginç geldi. Senatör homeland izleyip gazamı geldin noldu? ahaber/kanal 24 sizde ekmeğinize ekmek katın. Sonuç olarak yandaş medya 4 ay önce olmuş toplantıyı yeni çevirip her saat başı yayınlamaya başladığından sitemiz kusur kalmasın istedim. Konunun türkiyeyi aşan kuvvetler ayrılığı ve demokrasi boyutu şurada da tartışılıyor https://eksisozluk.com/abdli-senator-lindsey-grahamdan-suriye-tepkisi--5049324 senato toplantısını içeren video ilk 28 ekim 2015'te eklenmiş https://www.youtube.com/watch?v=4WxBgqSDhg8
conspiracy theory 00:28
conspiracy theory 8.778 izlenme - 6 yıl önce new york'ta taksi şöförlüğü yapan jerry fletcher mel gibson komplo teorilerine çok meraklıdır. etrafındaki herkesle ülkeyi gerçekten yöneten adamları ve sokaklarda serbest dolaşan suikastçileri konuşmayı adet haline getiren fletcher bir gün adalet bakanlığı avukatı alice sutton'un da julia roberts gerçeklerden haberdar olması gerektiğine karar verir. avukatın ofisine ziyarete giden fletcher kısa sürede oradan kovulur. ama çok yakında ikisi beraber hayalarını kurtarmaya çalışacaklardır.
11 Eylül  belgeseli 04:13
11 Eylül belgeseli 8.347 izlenme - 11 yıl önce 11 eylül belgeseli
Dünyayı Korkutan 7 İlginç Komplo Teorisi 04:17
Dünyayı Korkutan 7 İlginç Komplo Teorisi 137 izlenme - 1 ay önce Dünya garip bir yer, Tarihte, bildiğimizi düşündüğümüz pek çok bilgi ve olay, hakkında hiçbir şey bilmediğimiz geride birçok hikayede var. Elbette bazı teoriler sadece teoridir.ancak sadece okumak ilginç değil, aynı zamanda düşünmenizi sağlayacak bazı popüler komplo teorileri var.
van depremi komplo teorisi!!! 04:08
van depremi komplo teorisi!!! 1.241 izlenme - 6 yıl önce inanmak istemiyorum... birde sizler bakın...
Televizyon Gerçek Değildir - Network (1976) 02:47
Televizyon Gerçek Değildir - Network (1976) 128 izlenme - 2 yıl önce Bu çarpıcı sahneyle belki izlemenize bir katkım olur. Fazla söze gerek yok. Youtube alıntı: Cemil Tüyoğlu. 1976 yapımı Network adlı filmden alıntıdır.
Ankarada'ki Transformer Heykelinin Heykeltraşı 01:32
Ankarada'ki Transformer Heykelinin Heykeltraşı 93 izlenme - 2 yıl önce Heykeli kaldırılıp yerine dinozor maketi koyulan heykeltıraşın haklı isyanı. Sanatçıya gereken değer verilmeli.
Bahadır Özdener: İstihbarat Savaşı 1071'den Beri Sürüyor 00:58
Bahadır Özdener: İstihbarat Savaşı 1071'den Beri Sürüyor 99 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca Kurtlar Vadisi'nin senaristliğini yapan Bahadır Özdener, Türkiye gündeminin dizilere nasıl konu edildiğini anlattı.
Büyük İddia: Steve Jobs Yaşıyor Mu? 00:58
Büyük İddia: Steve Jobs Yaşıyor Mu? 25 izlenme - 3 yıl önce Sosyal Medya Son Günlerde Ortaya Çıkan Bu Fotoğrafı Konuşuyor.