Hoşgeldiniz!

komser

Komser Şekspir - Komserin Çıldırma Sahnesi (Flim) 01:57
Komser Şekspir - Komserin Çıldırma Sahnesi (Flim) 1.873 izlenme - 5 ay önce efenim bir dönem komser şekspir fliminde rol alan kadir abimiz hırsını karakola gelen suçluları tokatlayarak galyana geliyor izleyelim efenim bu efsane sahneyi
Arka Sokaklar 257.Bölüm (Mesut ve Melek Gittikçe Yakınlaşıyor) 00:56
Arka Sokaklar 257.Bölüm (Mesut ve Melek Gittikçe Yakınlaşıyor) 24.750 izlenme - 5 yıl önce Arka Sokaklar 257.Bölüm (Mesut ve Melek Gittikçe Yakınlaşıyor)
Arka Sokaklar 04:08
Arka Sokaklar 6.835 izlenme - 6 yıl önce Arka sokaklar Beşirin Müziği
Enrique Iglesias Sahnede Kanlar İçinde Kaldı 00:38
Enrique Iglesias Sahnede Kanlar İçinde Kaldı 858 izlenme - 3 yıl önce Enrique Iglesias, İHA'nın pervanesinin eline çarpması sonucu binlerce seyircinin gözleri önünde kanlar içinde kaldı Enrique Iglesias Meksika’da konser verirken, görüntü alan İHA’nın pervanesinin eline çarpması sonucu binlerce seyircinin gözleri önünde kanlar içinde kaldı. Kadife sesli şarkıcı olarak tanınan ünlü İspanyol şarkıcı Julio Iglesias’ın kendisini gibi şarkıcı olan oğlu Enrique Iglesias Meksika’da konser verirken, görüntü alan İHA’nın pervanesinin eline çarpması sonucu binlerce seyircinin gözleri önünde kanlar içinde kaldı. Meksika’nın Tijuana kentinde 12 bin kişilik bir kalabalığa cumartesi günü konser veren Iglesias, seyircileri görüntüleyen uzaktan kumandalı kameralı helikopteri şov çerçevesinde tutmaya çalışırken, helikopterin pervanesinin çarpması sonucu iki parmağı birçok noktadan kesildi. Bir anda kanlar içinde kalan şarkıcıya sahne kenarında ilk müdahale yapıldıktan sonra Iglesias konserine devam etti. Ancak şarkıcının durmayan kanı konser boyunca her yere yayılırken, beyaz tişörtü ile elindeki sargı bezi de adeta kırmızıya bulandı. Ünlü şarkıcı konserini kanlar içinde tamamladıktan hemen sonra kendisini bekleyen uçakla Los Angeles’taki bir hastaneye kaldırıldı.
Palabıyık Rocky 01:12
Palabıyık Rocky 1.270 izlenme - 2 yıl önce İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Bir gün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Dünyaya ün salacağım. Ben kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. movie: tarzan rıfkı (1986)
Arka Sokaklar - Mesut Komserin Silahla Sorgu Odasına Girmesi 02:32
Arka Sokaklar - Mesut Komserin Silahla Sorgu Odasına Girmesi 784 izlenme - 2 yıl önce Mesut Silahla Sorgu Odasına Giriyor (Arka Sokaklar) Kaçırılan Kızı Bulmak İçin Mesut Silahla Sorgu Odasına Giriyor Ve Ateş Ediyor...... Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de 9 sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. 10. sezon 20 kasım 2015'den itibaren Kanal D'de yayınlanıcak. Aynı zamanda eski bölümleri Akşam Üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar Dizisinin Konusu: Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.
Köksal Baba Komser Çıldırdı :) 04:16
Köksal Baba Komser Çıldırdı :) 437 izlenme - 2 yıl önce Köksal Baba Fena Patladı Komser :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)Köksal Baba Komser Çıldırdı :)
Suriye Polisi 00:09
Suriye Polisi 911 izlenme - 3 yıl önce Bir bayram günü resmi geçit törenine katılan Suriye Motorsikletli polis timlerinin insanı dehşete düşüren harika gösterisi. Özgüven ve çelikleşmiş iradenin hoyratça dışavurumu
173.bölüm fragmanı   arka sokaklar 00:58
173.bölüm fragmanı arka sokaklar 2.300 izlenme - 7 yıl önce 173.bölüm fragmanı arka sokaklar uğur pektaş yani murat komser diziye geri dönüyor
Aşırı Gerçekçi Yanma Sahnesi - Arka Sokaklar 00:56
Aşırı Gerçekçi Yanma Sahnesi - Arka Sokaklar 548 izlenme - 2 yıl önce Gene bir dizi ve ultra fena yangın sahnesi.. bey abimiz montuna benzin dökmüş ve zorla yanan arabasının ateşine adeta ortak oluyor..
Arka Sokaklar - Cevher Tunç'u Ölesiye Dövdürür 02:45
Arka Sokaklar - Cevher Tunç'u Ölesiye Dövdürür 475 izlenme - 2 yıl önce Cevher Mesut'u cezalandırır Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de 9 sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. 10. sezon 20 kasım 2015'den itibaren Kanal D'de yayınlanıcak. Aynı zamanda eski bölümleri Akşam Üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar Dizisinin Konusu: Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.
Komser Şekspir / Fragman 02:38
Komser Şekspir / Fragman 50 izlenme - 3 ay önce Okuldaki tiyatro provalarında bayılan SU'nun (Pelin BATU) doktor muayenesinde lösemi hastası olduğu anlaşılır. Böylece oynamayı çok istediği Pamuk Prenses rolü de başka öğrenciye verilir. Bu durumdan çok etkilenen Komiser Cemil (Kadir İNANIR) kızını mutlu etmek için karıkolda Panuk Prenses oyunu hazırlamaya ve TV'deki yarışmaya katılmaya karar verir. Sahnelenecek oyunun Prenses dışındaki kadrosu kurulacaktır. Esrar satıcısından (Okan BAYÜLGEN) yönetmen, sokak fahişesinden (Müjde AR) kralice, tinerciden (Mesut CEYLAN) prens, hırsızdan (Selahattin DUMAN) ceylan, selpakçı çocuklardan da yedi cüceler olacaktır.
Arka Sokaklar 318.Bölüm - Mesut Komseri Sorguya Çekiyorlar   05:09
Arka Sokaklar 318.Bölüm - Mesut Komseri Sorguya Çekiyorlar 408 izlenme - 2 yıl önce Yaşanan Olaylar Sonrası Tutuklananan Mesut,Korkut Tarafından Sorguya Alınmak İster Ancak Mesut Buna İzin Vermez Ve Sorgu Odası Bir Anda Karışır... (318.Bölüm) Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de 9 sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. 10. sezon 20 kasım 2015'den itibaren Kanal D'de yayınlanıcak. Aynı zamanda eski bölümleri Akşam Üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar Dizisinin Konusu: Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.
Arka Sokaklar 326. Bölüm - Mesut Cevher'i İndiriyor  04:33
Arka Sokaklar 326. Bölüm - Mesut Cevher'i İndiriyor 309 izlenme - 2 yıl önce Cevher'i Pusuya Düşüren Mesut Uzun Süren Çatışmanın Ardından Cevher'i Vurmayı Başarıyor... Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de 9 sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. 10. sezon 20 kasım 2015'den itibaren Kanal D'de yayınlanıcak. Aynı zamanda eski bölümleri Akşam Üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar Dizisinin Konusu: Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.
Polat Ahmet Serkan'a Kafa Atıyor 02:57
Polat Ahmet Serkan'a Kafa Atıyor 156 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu, Türk televizyon dizisi. Osman Sınav'ın yarattığı Kurtlar Vadisi dizinin devamı olan bu dizi ilk kez 19 Nisan 2007'de Show TV'de yayına girmiştir.[5] Günümüzde başrolleri Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertan Saban paylaşmaktadır. Dizi Türkiye'nin karanlık güçlere karşı mücadelesini kurgusal bir dille anlatmaktadır.[6] Televizyon dizisinin prodüksiyonunu Pana Film yapmaktadır. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. Kurtlar Vadisi Terör dizisi RTÜK tarafından muhtemelen ileride ceza alabileceğine dair uyarılmasından sonra yayıncı kanal tarafından 2 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırıldı. [7][8] Pana Film daha sonra bu dizi projesiyle ortaya çıktı. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Garbage Happy Home 04:34
Garbage Happy Home 602 izlenme - 10 yıl önce
Arka Sokaklar 330.Bölüm  Cevher Kapılar Açılmayınca Delirir 02:24
Arka Sokaklar 330.Bölüm Cevher Kapılar Açılmayınca Delirir 161 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 330.Bölüm Cevher Kapılar Açılmayınca Delirir Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de 9 sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. 10. sezon 20 kasım 2015'den itibaren Kanal D'de yayınlanıcak. Aynı zamanda eski bölümleri Akşam Üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar Dizisinin Konusu: Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklarnıyor 00:44
Arka Sokaklar 401. Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklarnıyor 128 izlenme - 2 yıl önce Arka Sokaklar 401.Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklanıyor Arka Sokaklar 401.Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklanıyor Arka Sokaklar 401.Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklanıyor Arka Sokaklar 401.Bölüm Fragmanı Mesut Bıçaklanıyor
Arka Sokaklar 327. Bölüm Cevher Hastane'dede Şovunu Yapar 01:14
Arka Sokaklar 327. Bölüm Cevher Hastane'dede Şovunu Yapar 144 izlenme - 2 yıl önce Herkesin Öldü Sandığı Cevher Yaralı Haliyle Katliamlara Devam Ediyor.. Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisidir. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıradışı maceraları ve aile yaşamları konu alınıyor. Dizi, Kanal D'de 9 sezon Cuma günleri yayınlanmaktaydı. 10. sezon 20 kasım 2015'den itibaren Kanal D'de yayınlanıcak. Aynı zamanda eski bölümleri Akşam Üzeri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Arka Sokaklar Dizisinin Konusu: Dizide İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha yaşanır bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan, sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olan bu yürekli polisler, “birliktelik ruhu” ve “mücadele azmiyle” minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşarak suçluların korkulu rüyası olmaktadırlar. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet amiri Rıza Baba olur.
Köksal Baba Komser Konser Yıkılmadım Ayaktayım :) 06:53
Köksal Baba Komser Konser Yıkılmadım Ayaktayım :) 96 izlenme - 2 yıl önce köksal baba dan yeni konser Köksal Baba Komser Konser Yıkılmadım Ayaktayım :) Köksal Baba Komser Konser Yıkılmadım Ayaktayım :) Köksal Baba Komser Konser Yıkılmadım Ayaktayım :)
Arka Sokaklar - Mesut'un Unutulmaz Sahnesi 02:06
Arka Sokaklar - Mesut'un Unutulmaz Sahnesi 9 izlenme - 3 ay önce
Dj Komser 05:14
Dj Komser 199 izlenme - 9 yıl önce k!n-!nt!k@m-v3f@sız
Rahmi Koç Müzesi'ndeki Gizem Nasıl Çözüldü? - Bilin Deneyin 14.01.2018 Pazar 23:46
Rahmi Koç Müzesi'ndeki Gizem Nasıl Çözüldü? - Bilin Deneyin 14.01.2018 Pazar 2 izlenme - 1 ay önce Rahmi Koç Müzesi'ndeki gizem nasıl çözüldü? Siyah ışık görünmeyenleri nasıl aydınlattı? Ünlü dedektif Sherlock Holmes, gizemli olayları nasıl çözerdi? Ünlü oyuncu Özgür Ozan'la nam-ı diğer komiser Hüsnü ile keyifli bir sohbet ve çocuklarla deney, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de ekrana geldi.