Hoşgeldiniz!

komşu komşu

Tabletten Oyun Sildi Diye Küçük Çocuğu Döven Kadın 00:38
Tabletten Oyun Sildi Diye Küçük Çocuğu Döven Kadın 11.394 izlenme - 2 yıl önce Olay bahçevlilerde gerçekleşmiş. Bu isanımsı yaratık, kendi çocuğunun tabletinden bir oyunu sildi diye komşu çocuğunu acımazsa dövüyor.
Genis Aile_by_sefer 02:54
Genis Aile_by_sefer 22.875 izlenme - 9 yıl önce geniş aile dizi-jenerik müziği by_sefer farkıyla ;)
Reyhan Karaca - Komşu Komşu Hu 04:26
Reyhan Karaca - Komşu Komşu Hu 3.387 izlenme - 5 yıl önce Reyhan Karaca - Komşu Komşu Hu
Komşu Komşu Dizisi Jenerik (1997) 05:42
Komşu Komşu Dizisi Jenerik (1997) 1.307 izlenme - 3 yıl önce Senaryosunu Bizimkiler dizisinden tanıyacağınız Umur Bugay'ın yazdığı 1997 yapımı güzel sıcacık bir dizi.Anne, baba, babanne ve oğuldan oluşan “Gamsızlar” ailesi; üstüste gelen hacizler nedeniyle evlerini terketmek zorunda kalırlar. Ev sahibinin sıkıştırması ve yasal zorunluluklar nedeniyle evlerinden hemen çıkmak zorundadırlar. Ama parasızdırlar ve kalacakları bir yeri hemen bulmaları olanaksızdır. Bir çözüm bulunur. Üç Gün içinde tutacakları yeni eve çıkıncaya kadar, eşyalarını bir depoya koyarlar ve oturmakta oldukları evin tavan arasına herkesten habersiz geçici olarak yerleşirler. Ancak, çeşitli aksilikler ve sürüp giden imkansızlıklar nedeniyle, bu üç günlük sürenin sonu hiç gelmez “Gamsızlar” ailesi tavan arasında sıkışıp kalır. Onların boşalttığı daireye taşınan “Başeğmez” ailesi, -baba, anne, büyükbaba ve Üniversiteli genç kızdan oluşan- ile ilginç bir ilişki başlar.
Komşu Komşu - 1. Bölüm (36 dk) 36:58
Komşu Komşu - 1. Bölüm (36 dk) 1.219 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Zihni Göktay, Zafer Algöz, Hikmet Körmükçü gibi sanatçıların oynadığı 1997 yapımı dizinin ilk bölümüdür. Dizinin jeneriği sitede paylaşılmış,jenerikte dizinin hikayesi anlatılıyor ama ben yine de yazıyorum. "Anne, baba, babanne ve ilkokul öğrencisi oğuldan oluşan “Gamsızlar” ailesi; üstüste gelen hacizler nedeniyle evlerini terketmek zorunda kalırlar. Ev sahibinin sıkıştırması ve yasal zorunluluklar nedeniyle evlerinden hemen çıkmak zorundadırlar. Ama parasızdırlar ve kalacakları bir yeri hemen bulmaları olanaksızdır. Duruma çaresiz bir çözüm bulunur. 3 Gün içinde tutacakları yeni eve çıkıncaya kadar, eşyalarını bir depoya koyarlar ve oturmakta oldukları evin tavan arasına herkesten habersiz geçici olarak yerleşirler. Ancak, çeşitli aksilikler ve sürüp giden imkansızlıklar nedeniyle, bu üç günlük sürenin sonu hiç gelmez “Gamsızlar” ailesi tavan arasında sıkışıp kalır. Onların boşalttığı daireye taşınan “Başeğmez” ailesi, -baba, anne, büyükbaba ve Üniversitel i genç kızdan oluşan- ile ilginç bir ilişki başlar." İyi seyirler..
alpay komşu komşu huhu 01:09
alpay komşu komşu huhu 1.406 izlenme - 10 yıl önce alpay fıkra anlatıyor
Komşu Komşu 00:32
Komşu Komşu 936 izlenme - 9 yıl önce komşu komşu
Dandı Biddi Dül Oldu 00:33
Dandı Biddi Dül Oldu 315 izlenme - 7 yıl önce komşu komşu hu hu
Sanalika - Komşu Komşu Huhu! 01:35
Sanalika - Komşu Komşu Huhu! 71 izlenme - 4 yıl önce 22.05.2014'te Yapılan "komşu Komşu Huhu!" Etkinliğinden Bazı Görüntüler Çektim İyi Seyirler!
Carte Cara Komşu Komşu Nihat Çay 01:04
Carte Cara Komşu Komşu Nihat Çay 51 izlenme - 6 yıl önce carte cara komşu komşu nihat çay