Hoşgeldiniz!

komuta

Recep Tayyip Erdoğan - İktidar İçin Gerekirse Papaz Elbisesi Bile Giyerim 00:33
Recep Tayyip Erdoğan - İktidar İçin Gerekirse Papaz Elbisesi Bile Giyerim 2.266 izlenme - 3 yıl önce Biz bu toplumun içinde yeni bir nizamı hakim kılmanın mücadelesi içindeyiz. Neydi o mücadele? Zamana ve zemine göre değişmeyen doğrunun iktidar olmasıdır. Bu mücadeleyi iktidara getirme noktasında eğer benim emir komuta merkezim bana papaz elbisesi giymen gerekiyor diyorsa yaparım dedim. Papaz elbisesi dahi giyerim. Bu var mı usulün içinde? Var tabii ki."
Azerbaycan, Ermeni Komuta Karargahını imha Etti 00:52
Azerbaycan, Ermeni Komuta Karargahını imha Etti 84 izlenme - 2 yıl önce Azerbaycan ordusu, devam eden çatışmalarda Ermeni güçlerin komuta karargahını imha etti.Azerbaycan ordusu, Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında devam eden çatışmalarda, Ermeni güçlerin komuta karargahını imha etti. Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, 'İşgal altındaki bölgelerde bulunan Ermeni komuta karargah merkezi, ordumuzun açtığı ateşle darmadağın edildi. Düşmanın çok sayıda albay ve generali yok edildi' ifadelerine yer verildi. Operasyonun video görüntüsünün, kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi.
Komuta Başkanı 03:09
Komuta Başkanı 20 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/komutabaskani.htm Bir ordunun başarısının arkasında yatan büyük bir beyin gücü vardır. Komuta başkanları ordularını nasıl yöneteceğini çok iyi bilirve savaşın galibiyeti için verdikleri kararlar ile meşhurlardır. Sizde kendi ordunuzun Komuta başkanlığını yaparak savaşları kazanmaya çalışınız. Mouse'unuz ile askerlerinizi yerleştirerek düşman askerlerini etkisiz hale getirmek için taktiklerinizi konuşturun. İyi Eğlenceler..
Bahçeli'den Açık Uyarı: Tsk'da Emir Komuta Sistemi Bozulacak 01:09
Bahçeli'den Açık Uyarı: Tsk'da Emir Komuta Sistemi Bozulacak 4 izlenme - 2 yıl önce Milliyetçi lideri Bahçeli, grup toplantısında "TSK ile ilgili adımlar aceleye getirilmiştir. Emir komuta sistemi bozulacaktır." diyerek uyarılarda bulundu.