Hoşgeldiniz!

komutan

Spor Salonunda Tutulan Darbe Tutuklularının İlk Görüntüleri 02:29
Spor Salonunda Tutulan Darbe Tutuklularının İlk Görüntüleri 50.180 izlenme - 1 yıl önce Ankara'da yakalanan darbeciler spor salonunda toplandı. Darbecileri teslim eden komutanlardan biri işte bu görüntülerde yiğitliğini konuşturdu.
Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 04:49
Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 89.180 izlenme - 1 yıl önce 95/1 askerler yeni gelen arkadaşlarına kendi aralarında bi şaka yapmışlar. Bonus : Suratına traş köpüğü sürmüş asker.
Askerde Sigara Çek Bırak Talimi 00:24
Askerde Sigara Çek Bırak Talimi 12.042 izlenme - 3 ay önce Buradan izleyince askerlikte yaşanan olaylar mantıksızlığın doruğu gibi gelse de askere gidince hipnotize olmuş gibi hepimiz aynı hareketleri yapmışızdır. Rap dinleyenin arabeskçi olduğu, metal dinleyenin türkü bağımlısı olduğu yerdir. Bu video da o anlardan biri..
Japon Komutan'ın Türk'lere Saygısı 02:12
Japon Komutan'ın Türk'lere Saygısı 2.527 izlenme - 4 hafta önce Mine Kırıkkanat, Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra Türk esirleri Türkiye'ya teslim eden Japon Komutan'ı anlatıyor.
Beceriksiz Askerin Komutanını Çıldırtması 03:27
Beceriksiz Askerin Komutanını Çıldırtması 9.598 izlenme - 4 ay önce Yürüyüş esnasında kol ve ayaklarında uyum sağlayamayan Çinli askerin komutanını çıldırttığı anlar kameraya böyle yansımış.
Uzman Çavuşların Darbeci Komutanları Tokatlaması (Küfür İçerir) 00:42
Uzman Çavuşların Darbeci Komutanları Tokatlaması (Küfür İçerir) 32.058 izlenme - 1 yıl önce Jandarma Uzman Çavuş'tan darbeci havacı pilot olan yarbay ve albaylara ayar niteliğinde ders veriyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Komutandan Askerlere Çıldırtan Seksi Şaka 01:51
Komutandan Askerlere Çıldırtan Seksi Şaka 36.739 izlenme - 4 yıl önce Komutandan Askerlere Çıldırtan Seksi Şaka
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 00:43
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 17.958 izlenme - 2 yıl önce Programda Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gerginlik konuşuldu. Ahmet Hakan'ın Karakuş'a '12 saniye ihlal yapmışsa ne olmuş? Çok mu önemli, bir uçağı vurmak için bir gerekçe olabilir mi?' sorusu ise emekli korgeneralin tepkisine neden oldu. Emekli Hava Korgeneral Erdoğan Karakuş, Ahmet Hakan'a şöyle cevap verdi; "Ben de size şunu soruyorum. Bu egemenlik meselesidir. Sizin siyasilerin bırakın Ankara'ya kadar gelsin derse mesele olmaz. Sizin egemenliğiniz değil mi bu sınırlar? İstemiyorsanız korumayın efendim." dedi. (CNN)
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 00:46
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 9.870 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişimi suçlamasıyla gözaltına alınan komutanlar başta Hava Kuvvetleri Eski Komutanı Akın Öztürk olmak üzere kameralar önünde kelepçeli olarak teşhir ediliyor. Gözaltında işkence yapıldığıda izlerden belli oluyor.
Jandarma Özel Harekat ( Jöh) 03:50
Jandarma Özel Harekat ( Jöh) 4.789 izlenme - 8 ay önce Jöh için yapılmış bir klip BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ !
kenan komutan 03:35
kenan komutan 15.924 izlenme - 7 yıl önce istanbul fethi d
Halisdemir'in Darbeci Asker Semih Terzi'yi Vurma Anı 00:45
Halisdemir'in Darbeci Asker Semih Terzi'yi Vurma Anı 10.523 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz askeri darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda komutayı ele almak isteyen darbeci general Semih Terzi'nin Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulma görüntüleri ortaya çıktı. Askeri darbe girişiimine dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Yeni çıkan görüntülerde Astsubay Ömer Halisdemir'in darbeci asker Semih Terzi'yi vurma anı görülüyor. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda komutayı ele almak isteyen darbeci general Semih Terzi’nin Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulma görüntüleri ortaya çıktı. Yeni darbe görüntülerinde darbeci askerin vurulma anı görülüyor.
Efeler Özel Harekat Tim Komutanından Bir Şiiri 02:57
Efeler Özel Harekat Tim Komutanından Bir Şiiri 47.305 izlenme - 10 yıl önce efeler özel harekat tim komutanından bir şiir
Çeçen Komutanlar Ve Şehit Mücahitler 05:30
Çeçen Komutanlar Ve Şehit Mücahitler 33.904 izlenme - 8 yıl önce kendi yaptıgım bir video umarım beyenirsiniz devamı gelicek inşallah
Necdet Komutanın Countercıları Trollemesi 06:16
Necdet Komutanın Countercıları Trollemesi 7.883 izlenme - 2 yıl önce Necdet Counterda komutan olursa? serisinin beşincisi. Yine başlangıcından bitişine kadar güzel bi video olduğunu düşünüyorum umarım eğlenirsiniz. Ama sondaki kişi cinnet geçirdi heralde :D
Efelerin Efesi Osman Pamukoğlu 03:43
Efelerin Efesi Osman Pamukoğlu 32.343 izlenme - 9 yıl önce efsane komutan,
IŞİD Iraklı Komutana Kendi Mezarını Kazdırdı 02:30
IŞİD Iraklı Komutana Kendi Mezarını Kazdırdı 10.776 izlenme - 3 yıl önce IŞİD, Irak ordusuna ait kamuflaj giyip Iraklı komutanı ve çocuğunu evinden aldı. Daha sonra da baba oğula kendi mezarlarını kazdırdı.
Mahmut Tucer'in Askerleriyiz 01:15
Mahmut Tucer'in Askerleriyiz 1.800 izlenme - 4 ay önce Kuzey Kore Kara Kuvvetlerinin ruhani liderleri Mahmut Tuncer'e ithafen hazırladığı klip
Serin Sesler - Kenan Komutan 02:26
Serin Sesler - Kenan Komutan 26.288 izlenme - 4 yıl önce Serin Sesler - Kenan Komutan
Havacı Komutan'a Mektup Yazıp Köyünden Uçak Geçirten Çocuk 03:11
Havacı Komutan'a Mektup Yazıp Köyünden Uçak Geçirten Çocuk 2.927 izlenme - 9 ay önce Hava Kuvvetleri Komutanlığının hazırlattığı "Her Zaman Milletimiz ile Beraberiz" kamu spotu filminde rol alan 9 yaşındaki ilkokul öğrencisi Hasan, kağıttan yaptığı uçağını uçurarak pilot olmanın hayalini kuruyor. Hava Kuvvetleri Komutanlığı, hazırlattığı kamu spotu filmini 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda kamuoyuna sundu. "Her Zaman Milletimiz ile Beraberiz" kamu spotu filmi, Anadolu'da bir köy okulunda okuyan Hasan isimli çocuğun, Hava Kuvvetleri Komutanlığına bir mektup yazarak, pilot ve uçak görme hayalini iletmesi ile başlıyor. Çocuğun yazdığı samimi mektubu işleme koyan Hava Kuvvetleri, çocuğun talebiyle ilgili olarak Konya'daki Türk Yıldızları'nı harekete geçiriyor. Havacı askerlerden oluşan bir ekip köy ilkokulunu ziyaret ederken, 7 uçaktan oluşan dünyaca ünlü akrobasi ekibi Türk Yıldızlar da, vadi içerisinde yer alan köy ilkokulunun üzerinde kısa bir gösteri uçuşu gerçekleştiriyor. Filmde, küçük Hasan büyüdüğünde pilot oluyor ve 25 yıl sonra Türk Yıldızları Filo Komutanı Hava Pilot Binbaşı rütbesiyle görevi başında canlandırılıyor. "Büyüyünce pilot olacağım" Kamu spotu filminde başrolde oynayan ilkokul 3. sınıf öğrencisi 9 yaşındaki Hasan Basri Bayam, hayalinin pilot olmak olduğunu söyledi. Konya’nın merkez Selçuklu ilçesine bağlı Çaltı Mahallesi’nde ikamet eden küçük çocuk rol aldığı filmde de olduğu gibi gerçekte de uçakları çok seviyor. Küçük Hasan, rol aldığı filmden bahsederek, “Buralardan uçak geçmediği için onlara mektup yazdım. Mektubumda, 'Sayın havacı komutanım buralardan uçak geçmiyor, ben hiç pilot görmedim. Buradan bir uçak geçirtir misin' diye yazdım. Öğretmenimle birlikte onu postaya verdik. Posta da onlara verdi. Son olarak onlar beni havaalanına götürdüler, orada uçakları gösterdiler. Sonra bir köye gidip orada uçakların uçmasını gösterdiler. Kendimi çok mutlu hissettim” dedi. Küçük Hasan’ın babası Halil İbrahim Bayam ise, öğretmenin izin için kendisini aradığını belirterek, ”Hasan Basri ile orada gittiler, çekim yaptılar. Kendisi de çok mutlu. Öğretmenlere, müdürlere ve emeği geçen herkese teşekkür ederim, çok gururlandık” ifadelerini kullandı.
Roketleri İplemeyen Buz Adam 01:44
Roketleri İplemeyen Buz Adam 14.257 izlenme - 3 yıl önce Abimiz artık nasıl bir ortamdayda duyguları yok gibi. Yanıbaşına roketler mermiler düşüyor yağıyor ama dünya onun umrunda bile değil. Sakinlik hastalığı olabilir.
Neden Dünyalılardan Bu Kadar Nefret Ediyorsunuz? - Gora 01:54
Neden Dünyalılardan Bu Kadar Nefret Ediyorsunuz? - Gora 1.713 izlenme - 6 ay önce 2004 yapımı Ömer Faruk Sorak'ın yönettiği,Cem Yılmaz'ın oynadığı Gora filminden bir sahne.
Serdar Komutan Kordon Celil Ve Şahin Sarhoş Olursa ! 00:29
Serdar Komutan Kordon Celil Ve Şahin Sarhoş Olursa ! 20.332 izlenme - 5 yıl önce Serdar Komutan Kordon Celil Ve Şahin Sarhoş Olursa !
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 16.001 izlenme - 2 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Kenan Komutan İstanbul'un Fethi Version 3.0 03:12
Kenan Komutan İstanbul'un Fethi Version 3.0 5.735 izlenme - 2 yıl önce istanbul'un gerçek fatihi kenan komutan yine bir yaz akşamı, dondurma muhabbetinde istanbul'u nasıl fethettiğini anlatıyor.
İşgalci Komutanı Hamamda Becermek 01:27
İşgalci Komutanı Hamamda Becermek 8.656 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'un işgali sırasında kahraman halkımızın bir İngiliz komutanını hamama götürüp becermesi hikayesini izliyoruz efenim.
Kenan Komutan - İstanbul'un Fethi 03:35
Kenan Komutan - İstanbul'un Fethi 11.128 izlenme - 4 yıl önce Şarapçı Kenan. :
Necdet Komutan'ın Evine Polis Baskını 02:16
Necdet Komutan'ın Evine Polis Baskını 4.106 izlenme - 2 yıl önce Tavukları asker gibi yetiştirmesiyle tanınan Necdet Komutan'ın evine polis baskını yapıldı. Necdet Komutan gelen memurlara karşı her ne kadar askerlerini savunup, sadece eğitim verdiğini söylese de askerlerinin götürülmesine engel olamadı.
Kenan komutan iStanbuL'un Fethi )) 03:35
Kenan komutan iStanbuL'un Fethi )) 10.674 izlenme - 6 yıl önce Kenan komutan iStanbuL'un Fethi ))
Kenan Komutan İstanbul'un Fethi 6 02:44
Kenan Komutan İstanbul'un Fethi 6 4.096 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'un gerçek fatihi kenan komutan yolda karşılaştığı vatandaşlara istanbulu nasıl fethettiğini anlatıyor.