Hoşgeldiniz!

Komutan Videoları İzle

Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 04:49
Yeni Gelen Askere Komutan Şakası Yapmak 81.533 izlenme - 3 ay önce 95/1 askerler yeni gelen arkadaşlarına kendi aralarında bi şaka yapmışlar. Bonus : Suratına traş köpüğü sürmüş asker.
Spor Salonunda Tutulan Darbe Tutuklularının İlk Görüntüleri 02:29
Spor Salonunda Tutulan Darbe Tutuklularının İlk Görüntüleri 48.817 izlenme - 6 ay önce Ankara'da yakalanan darbeciler spor salonunda toplandı. Darbecileri teslim eden komutanlardan biri işte bu görüntülerde yiğitliğini konuşturdu.
Uzman Çavuşların Darbeci Komutanları Tokatlaması (Küfür İçerir) 00:42
Uzman Çavuşların Darbeci Komutanları Tokatlaması (Küfür İçerir) 26.161 izlenme - 6 ay önce Jandarma Uzman Çavuş'tan darbeci havacı pilot olan yarbay ve albaylara ayar niteliğinde ders veriyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Trol Haberi Gerçek Sanan ATV 01:40
Trol Haberi Gerçek Sanan ATV 10.966 izlenme - 8 ay önce Çocukların hayal güçlerinin sınır tanımadığına yönelik bir haber sunmak isterken en fazla bu kadar gündeme gelinebilirdi. Geçtiğimiz günlerde izlediğimiz 'Tavukları Asker Gibi Eğiten Çocuk' videosunu gerçekmiş gibi sunan ATV Haber bir kez daha kendini Troll'ledi. Aslında Necdet Komutan'ı Counter Strike oynarken yediği küfürlerdentanıyoruz. Burada da CS oyunundan esinlenerek tavuk görüntülerinden bir eğitim videosu hazırlamıştı...
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 00:46
Darbeci Komutanların Teşhir Edilmesi 9.611 izlenme - 6 ay önce Darbe girişimi suçlamasıyla gözaltına alınan komutanlar başta Hava Kuvvetleri Eski Komutanı Akın Öztürk olmak üzere kameralar önünde kelepçeli olarak teşhir ediliyor. Gözaltında işkence yapıldığıda izlerden belli oluyor.
Halisdemir'in Darbeci Asker Semih Terzi'yi Vurma Anı 00:45
Halisdemir'in Darbeci Asker Semih Terzi'yi Vurma Anı 9.993 izlenme - 5 ay önce 15 Temmuz askeri darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda komutayı ele almak isteyen darbeci general Semih Terzi'nin Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulma görüntüleri ortaya çıktı. Askeri darbe girişiimine dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Yeni çıkan görüntülerde Astsubay Ömer Halisdemir'in darbeci asker Semih Terzi'yi vurma anı görülüyor. 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda komutayı ele almak isteyen darbeci general Semih Terzi’nin Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulma görüntüleri ortaya çıktı. Yeni darbe görüntülerinde darbeci askerin vurulma anı görülüyor.
Komutandan Askerlere Çıldırtan Seksi Şaka 01:51
Komutandan Askerlere Çıldırtan Seksi Şaka 36.313 izlenme - 3 yıl önce Komutandan Askerlere Çıldırtan Seksi Şaka
Necdet Komutanın Countercıları Trollemesi 06:16
Necdet Komutanın Countercıları Trollemesi 7.582 izlenme - 8 ay önce Necdet Counterda komutan olursa? serisinin beşincisi. Yine başlangıcından bitişine kadar güzel bi video olduğunu düşünüyorum umarım eğlenirsiniz. Ama sondaki kişi cinnet geçirdi heralde :D
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 00:43
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 16.392 izlenme - 1 yıl önce Programda Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gerginlik konuşuldu. Ahmet Hakan'ın Karakuş'a '12 saniye ihlal yapmışsa ne olmuş? Çok mu önemli, bir uçağı vurmak için bir gerekçe olabilir mi?' sorusu ise emekli korgeneralin tepkisine neden oldu. Emekli Hava Korgeneral Erdoğan Karakuş, Ahmet Hakan'a şöyle cevap verdi; "Ben de size şunu soruyorum. Bu egemenlik meselesidir. Sizin siyasilerin bırakın Ankara'ya kadar gelsin derse mesele olmaz. Sizin egemenliğiniz değil mi bu sınırlar? İstemiyorsanız korumayın efendim." dedi. (CNN)
Serin Sesler - Kenan Komutan 02:26
Serin Sesler - Kenan Komutan 25.573 izlenme - 3 yıl önce Serin Sesler - Kenan Komutan
kenan komutan 03:35
kenan komutan 15.825 izlenme - 6 yıl önce istanbul fethi d
Delikanlı Şarapçılar 05:49
Delikanlı Şarapçılar 2.719 izlenme - 4 ay önce Otostop sohbetlerinden tanıdığımız dolandırıcıların baş belası olan otostopçu kardeşimiz yine denk gelmiş birilerine , delikanlı gibi şarap isteyen şarapçıları izliyoruz.
İşgalci Komutanı Hamamda Becermek 01:27
İşgalci Komutanı Hamamda Becermek 8.211 izlenme - 10 ay önce İstanbul'un işgali sırasında kahraman halkımızın bir İngiliz komutanını hamama götürüp becermesi hikayesini izliyoruz efenim.
Kenan Komutan İstanbul'un Fethi 6 02:44
Kenan Komutan İstanbul'un Fethi 6 3.116 izlenme - 5 ay önce İstanbul'un gerçek fatihi kenan komutan yolda karşılaştığı vatandaşlara istanbulu nasıl fethettiğini anlatıyor.
Darbe Tedbiri Nasıl Olmalı - Besim Tibuk ve Junior Ahmet Hakan (1995) 02:10
Darbe Tedbiri Nasıl Olmalı - Besim Tibuk ve Junior Ahmet Hakan (1995) 4.562 izlenme - 5 ay önce Klasik Besim Tibuk ileri görüşlülüğü falan izleyin.İzleyin vizyon görün.2002'de niye oy vermedim diye kafanızı duvara fazla sert vurmayın.Hala selefleri duruyor efenim.
Necdet Komutan'ın Evine Polis Baskını 02:16
Necdet Komutan'ın Evine Polis Baskını 3.966 izlenme - 8 ay önce Tavukları asker gibi yetiştirmesiyle tanınan Necdet Komutan'ın evine polis baskını yapıldı. Necdet Komutan gelen memurlara karşı her ne kadar askerlerini savunup, sadece eğitim verdiğini söylese de askerlerinin götürülmesine engel olamadı.
Roketleri İplemeyen Buz Adam 01:44
Roketleri İplemeyen Buz Adam 14.204 izlenme - 2 yıl önce Abimiz artık nasıl bir ortamdayda duyguları yok gibi. Yanıbaşına roketler mermiler düşüyor yağıyor ama dünya onun umrunda bile değil. Sakinlik hastalığı olabilir.
Efeler Özel Harekat Tim Komutanından Bir Şiiri 02:57
Efeler Özel Harekat Tim Komutanından Bir Şiiri 47.227 izlenme - 9 yıl önce efeler özel harekat tim komutanından bir şiir
Çeçen Komutanlar Ve Şehit Mücahitler 05:30
Çeçen Komutanlar Ve Şehit Mücahitler 33.623 izlenme - 7 yıl önce kendi yaptıgım bir video umarım beyenirsiniz devamı gelicek inşallah
Necdet Komutan - Oyunlara Yazdığı Beste (Arabesk Rap Edit) 02:34
Necdet Komutan - Oyunlara Yazdığı Beste (Arabesk Rap Edit) 3.064 izlenme - 9 ay önce Necdet Soğuket'in Havanız kime? adlı üçüncü şarkısı yayınlandı. Sanatçımız bu şarkısında internet kafeler ve okullar hakkındaki düşüncelerini sizlere aktarıyor.Küçük Kardeşimize isteğinize söylebilirsiniz Uyarı : Ses tonu beynize zarar verebilir.
Kenan Komutan İstanbul'un Fethi Version 3.0 03:12
Kenan Komutan İstanbul'un Fethi Version 3.0 5.466 izlenme - 1 yıl önce istanbul'un gerçek fatihi kenan komutan yine bir yaz akşamı, dondurma muhabbetinde istanbul'u nasıl fethettiğini anlatıyor.
IŞİD Iraklı Komutana Kendi Mezarını Kazdırdı 02:30
IŞİD Iraklı Komutana Kendi Mezarını Kazdırdı 9.633 izlenme - 2 yıl önce IŞİD, Irak ordusuna ait kamuflaj giyip Iraklı komutanı ve çocuğunu evinden aldı. Daha sonra da baba oğula kendi mezarlarını kazdırdı.
Efelerin Efesi Osman Pamukoğlu 03:43
Efelerin Efesi Osman Pamukoğlu 32.140 izlenme - 8 yıl önce efsane komutan,
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 03:23
Psikopat Usta Askerin Acemi Askere Posta Koyması 14.163 izlenme - 1 yıl önce Alper Çağlar 'ın yönettiği 2012 yapımı Türk filmi 'Dağ' bugüne kadar yapılmış en iyi dram savaş filmlerinden. Filmin Konusu: Biri uzun, diğeri kısa dönem iki geçimsiz asker, merhametsiz bir dağın zirvesinde terörle zor bir mücadelenin içine girerler. Hayatta kalmak için önce kendilerine, sonra birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Kenan Komutan - İstanbul'un Fethi 03:35
Kenan Komutan - İstanbul'un Fethi 10.701 izlenme - 3 yıl önce Şarapçı Kenan. :
Serdar Komutan Kordon Celil Ve Şahin Sarhoş Olursa ! 00:29
Serdar Komutan Kordon Celil Ve Şahin Sarhoş Olursa ! 18.517 izlenme - 4 yıl önce Serdar Komutan Kordon Celil Ve Şahin Sarhoş Olursa !
Kenan Komutan (Altyazılı) 03:25
Kenan Komutan (Altyazılı) 1.597 izlenme - 5 ay önce Kendi kendime yaparken eğlendiğim bir videoyu paylaşmak istedim. buyrunuz.
Kenan komutan iStanbuL'un Fethi )) 03:35
Kenan komutan iStanbuL'un Fethi )) 10.598 izlenme - 5 yıl önce Kenan komutan iStanbuL'un Fethi ))
Kenan Komutan - 155'i Ararsa - İnci Sözlük 03:02
Kenan Komutan - 155'i Ararsa - İnci Sözlük 6.790 izlenme - 4 yıl önce İnci Sozluk Resmi Sayfaları Taklitlerinden Sakının
Kordon Celil Mors Alfabesiyle Serdar Komutana Haber Veriyor! 02:52
Kordon Celil Mors Alfabesiyle Serdar Komutana Haber Veriyor! 10.578 izlenme - 4 yıl önce Kordon Celil Mors Alfabesiyle Serdar Komutana Haber Veriyor!