Hoşgeldiniz!

komutanım

Laz Cemal'in Geleceği Görmüş Olması 01:32
Laz Cemal'in Geleceği Görmüş Olması 3.394 izlenme - 4 ay önce Emret Komutanım dizisinin Laz Cemal'i "erkek fatma" diyerek Rüzgar erkoçlar'ın geleceğini görüyor adeta.
Sırıtma Lan Öyle Öyle Yavşak - Emret Komutanım 01:51
Sırıtma Lan Öyle Öyle Yavşak - Emret Komutanım 4.674 izlenme - 6 ay önce 2005-2008 yılları arasında yayınlanan Emret Komutanım dizisinden bir sahne.
istanbulun gerçek fatihi 03:35
istanbulun gerçek fatihi 35.571 izlenme - 9 yıl önce mutlaka İzleyİn çok komİk :))
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 01:00
Sarp Levendoğlu Rüzgar Erkoçlar İçin Neler Söyledi? 23.573 izlenme - 5 yıl önce Sarp Levendoğlu, "Emret Komutanım" dizisinde birlikte rol aldığı eski rol arkadaşı Rüzgar Erkoçlar için neler söyledi?..
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 03:47
Rüzgar Erkoçlar'dan Dj Performansı 6.850 izlenme - 2 yıl önce 1986 doğumlu Nil Erkoçlar bildiğiniz üzere bundan üç sene önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olup erkekliğe adım atmıştı, adını da Rüzgar Erkoçlar olarak değiştirmişti. Sosyal Medyada büyük ilgi toplayan Erkoçlar bir kaç işyerinde işçi olarak çalışıp şimdi rotayı Dj'liğe çevirmiş.
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 03:00
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 2.547 izlenme - 2 yıl önce emret komutanım
emret komutanım hüzün müziği 02:00
emret komutanım hüzün müziği 7.670 izlenme - 6 yıl önce emret komutanım hüzün müziği
Ahmet Başçavuş'un Amerikalı'ya Verdiği Tarihi Ayar 01:10
Ahmet Başçavuş'un Amerikalı'ya Verdiği Tarihi Ayar 6.400 izlenme - 3 yıl önce Askerlik temalı en iyi türk dizisi olan Emret Komutanım'dan güzel bir sahne.
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 03:00
Emret Komutanım - Hamza ile Ali'nin Kavgası 5.555 izlenme - 3 yıl önce Yıllar önce türk dizi tarihinde en önemli yapıtlardan biri olan,günümüzde halen tüm bölümleri izlenmeye devam eden emret komutanım'ın müthiş 16'inci bölüm sonu olayın özetinden bahsetmek gerekirse ali bir sabah uyanır ve kolyesinin olmadığını öğrenir ve bu olaya çok sinirlenerek koğuşdakileri "hırsız" olarak suçlayarak bölük komutanına şikayet eder bu sırada hamza ise rahatsız olduğu için revirde yatmaktadır.Bir kac gün sonra hamza iyileşir ve koğuşa tekrar döner bu olayın aydınlanması icin koğuşu toplar ve bir karar almaya çalışır,ali tabiki çok sinirli olduğu icin koğuşdakilere kötü sözlerde bulunur bu durumu kaldıramayan hamza ali ile kavgaya tutuşur bir okadar anlamlı ve duygusal sahne keyifli izlemeler.
emret komutanım yemek duası 00:33
emret komutanım yemek duası 6.610 izlenme - 8 yıl önce emret komutanım yemek duası
Emret Komutanım - 34. Bölüm 01:05:48
Emret Komutanım - 34. Bölüm 3.081 izlenme - 3 yıl önce Emret Komutanım, Show TV ve Kanal 1'de gösterilen bir televizyon dizisidir. Emret Komutanım 9 Haziran 2005 tarihinden itibaren her perşembe akşamı Show TV'de yayınlanmıştır. 30 Nisan 2007 tarihinde Kanal 1'de yeniden başlamıştır
askeriyede yemek duası:)) 00:29
askeriyede yemek duası:)) 5.584 izlenme - 9 yıl önce siz hiç böyle bi dua gördünüzmü:)))
komik ya komutanım arkamda 01:04
komik ya komutanım arkamda 4.526 izlenme - 8 yıl önce çok komik ya bune genölikxd
emret komutanım - yemek duası 00:25
emret komutanım - yemek duası 4.838 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bir dua kesin izleyin
Emret Komutanım 00:37
Emret Komutanım 7.829 izlenme - 9 yıl önce
komutanım arkanda komik trakya sivesi 01:04
komutanım arkanda komik trakya sivesi 2.220 izlenme - 7 yıl önce
ABD Askerleri Ve Türk Askerleri Kavgası ( Emret Komutanım ) 05:03
ABD Askerleri Ve Türk Askerleri Kavgası ( Emret Komutanım ) 99 izlenme - 2 ay önce Ne alakaysa aynı koğuşta yatan ABD ve Türk askerleri bir anda yer yüzünden kavga ediyor.
Emret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir Sahne 03:52
Emret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir Sahne 1.290 izlenme - 3 yıl önce Emret Komutanım Şah Mat - Herkes İzlemesi Gereken Bir Sahne www.simwolfs.com c@sperEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir SahneEmret Komutanım Ş.M. - Herkes İzlemesi Gereken Bir Sahne
Sakarya Fırat - Asker Feryadı Şiir (Çakalı İnine Tıkmanın Günü) 03:03
Sakarya Fırat - Asker Feryadı Şiir (Çakalı İnine Tıkmanın Günü) 1.173 izlenme - 3 yıl önce diziyi izlemedim ama şiiri sizlerle paylaşmak istedim. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun... ''Vurulmuş Göğüsünden Bizim Yiğitler . Gün Kızıl Gül Gibi Kokmanın Günü . Dillerde BİSMİLLAH Eller Tetikte . Şimdi Bu Dağları Yıkmanın Günü . Yüzleri Bembeyaz Sineleri Kan. Gönülde Kopuyor Büyük Bir TUFAN . Emrine Can Feda Amma Komutan . Direnip Ayağa Kalkmanın Günü . Sabrettik Kavruldu Yandı Bu Yürek . Alıp Al Bayrağı Kaldırmak Gerek . Aslanı Çakala Boğdurmuş Felek . Çakalı İnine Tıkmanın Günü . Burada Derde Kaldık Saat Be Saat . Vatanı Emanet Bırakmış Ecdat . Mehmetçik Ederken İmdat . Namerdin Üstüne Kalkmanın Günü . Gösterelim Onlara Atmak Neymiş . Bizim Yiğitleri Tutmak Neymiş . Böyle Günde Evde Yatmak Neymiş . Pireyi Yorganı Yakmanın Günü . Vatan Bizim Vatan Ölenler Ölsün . Koyver'de Bizi Meydan Gün Görsün . On Aslan gadanı Alsın Götürsün . Dönüp Kartal Gibi Bakmanın Günü . Muharrem Takvime Atmış Bir Cızık . Mehmetçik Esir Kalmış Yazık Mı Yazık . Cehennemi Elde Eyleyip Kazık . Deyyusun Beynine Çakmanın Günü .''
assubay murat taş şehit oldu 02:57
assubay murat taş şehit oldu 2.390 izlenme - 9 yıl önce
abe komutanım geliyolar bee:)) 01:04
abe komutanım geliyolar bee:)) 2.056 izlenme - 9 yıl önce ayyy koptum resmen yha gülmekten
Hamza'dan Ferit'e Yumruk - Emret Komutanım 03:33
Hamza'dan Ferit'e Yumruk - Emret Komutanım 142 izlenme - 6 ay önce 2005-2007 yılları arasında yayınlanan Emret Komutanım dizisinin 43.bölümünden bir sahne.
Emret Komutanım Yeniden - Kamera Arkası Görüntüler 12:35
Emret Komutanım Yeniden - Kamera Arkası Görüntüler 1.427 izlenme - 5 yıl önce "Emret Komutanım Yeniden" Kamera Arkası
askerlk filmi 00:28
askerlk filmi 1.174 izlenme - 7 yıl önce herkez asker
Umut Tabak - Lanet Olası Dublaj Türkçesi 03:01
Umut Tabak - Lanet Olası Dublaj Türkçesi 1.006 izlenme - 3 yıl önce Bizim ülkemizdeki film seslendirmeleri dünyanın en iyi seslendirme işlemlerinden biridir gerçekten. Çok başarılı işler yapıyorlar film seslendirme sanatçıları. Birçok ülkede film seslendirmeleri izledim ama Türkiyedekiler gerçekten çok üst sıralarda yer alıyor.
Emret Komutanım Yeni Bölümleri İle Yeniden Başlıyor! 00:46
Emret Komutanım Yeni Bölümleri İle Yeniden Başlıyor! 1.606 izlenme - 5 yıl önce "EMRET KOMUTANIM" yeni bölümleriyle Kanaltürk ekranında...
Çorak Köyü Coburlar Köyü Emret Komutanım Dizisi Oy 02:24
Çorak Köyü Coburlar Köyü Emret Komutanım Dizisi Oy 2.482 izlenme - 9 yıl önce çorak köyü coburlar köyü emret komutanım dizisi oyuncusu yaşasın okulumuz programı 2008
komutanim vatan sana mİnnettardir kahraman astsuba 10:58
komutanim vatan sana mİnnettardir kahraman astsuba 1.980 izlenme - 9 yıl önce komutanim vatan sana mİnnettardir.. kahraman astsubayimiz..
Asker Eğlencesi 07:05
Asker Eğlencesi 830 izlenme - 3 yıl önce 329. dönem kısa dönem jandarmaların Kastamonu'daki son günleri olsa gerek ki komutanlarıyla diğer komutanların taklidini yaparak eğlendikleri görüntüleri izliyoruz.
Emret Komutanım Yeniden  Yeni Tanıtım 2 00:54
Emret Komutanım Yeniden Yeni Tanıtım 2 1.016 izlenme - 5 yıl önce Emret Komutanım Yeniden Çok yakında Kanaltürk ekranında Yeni Tanıtım 2