Hoşgeldiniz!

kondom

Okey -  Çifte Haz 00:34
Okey - Çifte Haz 7.795.910 izlenme - 6 yıl önce ok çifte haz
Prezervatif Almaya Giden Kezbanların Yersiz Hareketleri 00:41
Prezervatif Almaya Giden Kezbanların Yersiz Hareketleri 67.567 izlenme - 10 ay önce Mükemmel bir nesil yetişiyor. Bu tipleri gördükçe bekarlık sultanlık hakikaten bu devirde.
İlk Defa Prezervatif Gören Türk Kızı 00:41
İlk Defa Prezervatif Gören Türk Kızı 21.632 izlenme - 2 ay önce Alışveriş merkezindeki bir mağazaya giren kızlarımız raftaki prezervatifleri görüp kıkır kıkır gülüyorlar.
Türkiye'de Kondom Şakası 03:43
Türkiye'de Kondom Şakası 12.288 izlenme - 2 ay önce Aşırı ileri düzey oyunculuk ile çekilen bu videoyu pardon yapılan şakayı sizlere sunuyorum.
Kondomla Boğulan Kız 00:30
Kondomla Boğulan Kız 22.000 izlenme - 11 ay önce Son günlerin yeni trendi kondomun içine su doldurup kafaya geçirmek oldu. Bu kızda aynısını yapıyor fakat nefesini ayarlayamayınca boğulmaktan son anda kurtuluyor.
Alternatif Prezervatif Kullanımları 3 01:59
Alternatif Prezervatif Kullanımları 3 5.764 izlenme - 7 ay önce Ulan bu ruslarda amma mal ha prezervatif zaten bu işler için yapılmadımı bide alternatif demişler neyse izleyelim
Prezervatif Nedir? - Sokak Röportajı 01:01
Prezervatif Nedir? - Sokak Röportajı 2.035 izlenme - 2 ay önce Youtuber kız sokak röportajında vatandaşlara prezervatif nedir sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış.
Prezervatif Kullanmak Günah Mı? - Scorp 03:47
Prezervatif Kullanmak Günah Mı? - Scorp 139 izlenme - 4 gün önce SCORP NEDİR? Scorp kullanıcıları belirli kategorilerle ilgili yorumlarını hazırladıkları videolarla paylaşıyor ya da yeni bir başlık oluşturarak kategori açabiliyor. Videolar, Scorp haber akışında üzerlerinde başlıklarıyla sıralanıyor, bu sayede kullanıcılar gittikleri kategoriyle bağlantılı diğer videoları da görebiliyor; Aynı konuda onlarca farklı yaklaşım ve yorumla ele alınan bilgilendirici ya da eğlenceli kısa içerikleri izleyebiliyor. Kullanıcılar videoları beğenebiliyor, popüler videolar ayrı bir sekmede görüntülenebiliyor. SCORP EKİBİNDE KİMLER VAR? Koç Üniversitesi öğrencileri İzzet Zakuto ve Sercan Işık’ın birlikte ürettikleri ve geliştirdikleri bir proje olan Scorp, üniversite öğrencileri arasında hızla yayılmaya başladı. Scorp’un şimdiden İstanbul, Ankara , İzmir, Giresun, Antalya gibi şehirler başta olmak üzere toplam 27 üniversitede temsilcileri bulunuyor. Ayrıca ABD’deki Carneige Mellon Üniversitesi’nde de temsilcileri bulunan Scorp’un ekibinde 300’e yakın üniversite öğrencisi çalışmakta. Scorp’un hayata geçmesinde yöneticilerden Şeyda Gündoğdu ve Sintia Bahar ile yazılımın ekibinden Övünç Dalkıran’ın da büyük emeği var. Scorp ekibi, hedeflerinin çok büyük olduğunu ve mevcut sosyal platformlarının pek çoğunun önüne hızla geçecekleri konusunda da oldukça iddialı olduklarını söylüyor. Projenin destekçilerinden Sintia Behar, “Gece gündüz demeden sürekli buluşuyor ve Scorp’u geliştirmek için çalışıyoruz” diyor ve ekliyor: “Ekip arkadaşlarımızdan Sabancı Üniversitesi’nden Eda Alfasa’ya ve Anadolu Üniversiteleri Koordinatörü Orhun Uysal’a emeklerinden ve harcadıkları mesailerinden dolayı özellikle teşekkür ediyoruz.” SCORP NASIL KULLANILIR? *Gündemini Yarat *15 saniyede çevrenden haberdar ol. *Popüler başlıklar oluştur. *Kategorini Seç *İlgi alanlarını takip et. *Yeni şeyler öğren. *Özgür Ol *İstersen anonim bir şekilde kendini ifade et. *Hayalet moduyla video paylaş.
Bakire Vibratörü 01:24
Bakire Vibratörü 6.058 izlenme - 10 ay önce Vibratör vücutta vibrasyon etkisi ile sinirleri etkiliyerek rahatlama ve memnuniyet duygusu sağlayan bir alettir. Bazı vibratörler erotik tahrik yapmak üzere vücuttaki erojen bölgeleri tahrik edecek şekilde tasarlanmışlardır.
Prezervatif Nasıl Alınır? 04:51
Prezervatif Nasıl Alınır? 25.423 izlenme - 6 yıl önce ünlü bir oyuncu tarafından canlandırılan sağlık ve korunma ile ilgili bi video
condom şarkısına yeni klip :) 00:26
condom şarkısına yeni klip :) 34.302 izlenme - 8 yıl önce
Star Deniz - Hizmetçi Kadın Fıkrası 00:58
Star Deniz - Hizmetçi Kadın Fıkrası 19.964 izlenme - 2 yıl önce Herkese hayırlı geceler, herkese merhabalar ben kraliçe deniz, minik kuşlarım atom karıncalırım, keten helvalarım, bal lokma tatlılarım...
tuğba ekinci - condom kondom video klip 2008 04:09
tuğba ekinci - condom kondom video klip 2008 40.359 izlenme - 8 yıl önce tuğba ekinci - condom kondom video klip 2008
Arka Kapıyı Kollayın - Orjinal Gay Kondomu 01:09
Arka Kapıyı Kollayın - Orjinal Gay Kondomu 9.092 izlenme - 1 yıl önce Satış stratejilerini orijinal gey kondomu olarak kurgulayan Stag Condoms, eşcinsellere yönelik yepyeni bir reklam kampanyası geliştirdi. ”Arka kapınızı kollayın” sloganıyla ev güvenliğini kullanarak anal sekse gönderme yapan eğlenceli reklam filmi, şimdiden sosyal medya fenomeni haline geldi.İşte bu eğlenceli reklam filmi. Video Stag Condoms 'dan alınmıştır.
Star Wars Usulü Kondom 00:27
Star Wars Usulü Kondom 3.091 izlenme - 10 ay önce Tüm dünyada fenomen haline gelen Star Wars, WIKO Mobile isimli mobil ürünler üreten firmaya ilham kaynağı oldu. Firmanın yeni reklamında karanlıkta fosforlu kondom takılı penisleriyle birbiriyle ışın kılıcı düellosu yapan iki genç var. video Wiko France dan alınmadır
Avustralya'da Ortalığı Karıştıran Kondom Reklamı 00:38
Avustralya'da Ortalığı Karıştıran Kondom Reklamı 6.529 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'da yayınlanıp ortalı birbirine katan, tartışmalara yol açan prezervatif reklamı daha sonra yayından kaldırılmıştır. Yorum sizin.
Kondom, Kola ve Mentos Deneyi 01:44
Kondom, Kola ve Mentos Deneyi 4.529 izlenme - 2 yıl önce Görüntüde ki hatun bu üçlüden bir roket mi yapmaya çalıştı yoksa dayanıklılık testi mi yaptı kendince anlayamadım arkadaşlar. Ama her ne olursa olsun bu üçlü elinde yüzünde patladı eninde sonunda.
Troll Mikrofon - Para 03:42
Troll Mikrofon - Para 1.775 izlenme - 9 ay önce Bizim komik olmayan döller bu seferde sokak röportajcılığına soyunmuşlar Soru: Paradan Atatürk resmi kaldırılacak tepkiniz nedir? demişler yurdum insanı da troll olduğunu anlamaz mı...
Boşalabilen Teknolojik Japon Kondom Dondurması 03:21
Boşalabilen Teknolojik Japon Kondom Dondurması 2.522 izlenme - 1 yıl önce Japonların teknolojiye kazandırdığı son yenilik boşalabilen kondom dondurma oldu. Hem dondurma yemek hem de boşalma hissini aynı anda yaşamak isteyen milyonlar için tasarlanan ürünün videosu lafı uzatmadan sizlerle. Not: Market görüntüsünü izlemeden direk olaya geçiş isteyenler 00:30 civarı başlayabilirler.
Yasaklı Prezervatif Reklamı 00:45
Yasaklı Prezervatif Reklamı 2.889 izlenme - 2 yıl önce prezervatif üzerine bir reklam, niye yasaklamışlar bilmiyorum demekki rtük benzerleri de var dünyada
tuğba ekinci-kondomm 04:13
tuğba ekinci-kondomm 7.150 izlenme - 7 yıl önce bu şarkı dehşet mutlaka dinlemelisiniz
prezarvatif reklamı 01:01
prezarvatif reklamı 6.887 izlenme - 7 yıl önce reklamında bu kadarı doğrusu :))
Avustralya'da Ortalığı Karıştıran Kondom Reklamı (+18) 00:38
Avustralya'da Ortalığı Karıştıran Kondom Reklamı (+18) 2.632 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da yayınlanıp ortalı birbirine katan, tartışmalara yol açan prezervatif reklamı daha sonra yayından kaldırılmıştır.
Kafaya Kondom Geçirip Suyla Doldurmak 05:31
Kafaya Kondom Geçirip Suyla Doldurmak 1.737 izlenme - 1 yıl önce Kafaya Kondom Geçirip Suyla Doldurmak Yavaşlatılmış videolarıyla ünlü adamların deneyi kafaya kondom geçirip içine su doldurmak...
kondom 01:37
kondom 6.364 izlenme - 7 yıl önce
kelime oyunu kondom gafı 01:10
kelime oyunu kondom gafı 4.667 izlenme - 6 yıl önce
2008'e damga vuran müzik klibi kondom 04:13
2008'e damga vuran müzik klibi kondom 8.555 izlenme - 8 yıl önce 2008'e damga vuran müzik klibi - kondom
Prezervatif Nasıl Üretilir? 08:38
Prezervatif Nasıl Üretilir? 1.881 izlenme - 1 yıl önce Prezervatifin nasıl üretildiği ve üretim aşamasında ne gibi testlerden geçtiğini anlatan detaylı bir video. Türkçe versiyonu var mıdır diye baktım bulamadım. Görüntüler zaten yeterince açıklayıcı ne dediğini anlamaya çalışmaya çok da gerek yok.
prezervatif 00:26
prezervatif 5.305 izlenme - 6 yıl önce
Prezervatifin Faydaları 02:01
Prezervatifin Faydaları 1.532 izlenme - 2 yıl önce Bir adada yanlız başınıza kalsanız yanınıza alacağınız 3 şey ne olur? Artık bu sorunun tek bir cevabı var: Prezervatif. Matara, emzik, su topu, banyo fıskiyesi, dondurma kapı v.s. yani aklınıza gelebilecek her şeyi yapıyor. Bundan sonra markette prezervatif alan birini gördüğünüzde bir kere daha düşünün. Bir rivayete göre; Bir İsveçli, çakısı ve bir de prezervatif ile dünya fethedilebilirmiş, yaa yaa...