Hoşgeldiniz!

kongre

Bursa Kümeye Düşecek Mi Kalacak Mı Göreceğiz - Aziz Yıldırım 00:35
Bursa Kümeye Düşecek Mi Kalacak Mı Göreceğiz - Aziz Yıldırım 3.668 izlenme - 2 ay önce Aziz Yıldırım Fenerbahçe kongresinde önemli açıklamalarda bulundu.İzliyoruz
Başbakan'dan Türk Bayrağı Çıkışı 02:07
Başbakan'dan Türk Bayrağı Çıkışı 102.519 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, BDP'nin Diyarbakır'da düzenlenen 1. Gençlik Meclisi Kongresi'nde dışarıda asılı olan Türk bayrağının indirilmesini eleştirdi. Diyarbakır'da Bugün Düzenlenen Bdp Gençlik Meclisi Kongresi'nde Bayrak Krizi Yaşandı. Olay şu şekilde gerçekleşmişti: Bir Grup Tarafından İndirilen Türk Bayrağı, Polisler Tarafından Tekrar Yerine Asıldı. Yenişehir İlçesinde Bulanan Ziya Gökalp Spor Salonu'nda Devam Eden Bdp'nin Gençlik Meclisi 1. Olağan Kongresi'ne Katılan Bazı Partililer, Salonun Dışında Bulunan Direkten Türk Bayrağını İndirdi. Çıkan Gerginliğin Tırmanmasını Bdp Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan Engellerken, Çevrede Bulunan Güvenlik Güçleri İndirilen Bayrağı Tekrar Direğe Astı.
Bdp Kongresinde Türk Bayrağı Krizi 02:08
Bdp Kongresinde Türk Bayrağı Krizi 60.857 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'da Bugün Düzenlenen Bdp Gençlik Meclisi Kongresi'nde Bayrak Krizi Yaşandı. bir Grup Tarafından İndirilen Türk Bayrağı, Polisler Tarafından Tekrar Yerine Asıldı. yenişehir İlçesinde Bulanan Ziya Gökalp Spor Salonu'nda Devam Eden Bdp'nin Gençlik Meclisi 1. Olağan Kongresi'ne Katılan Bazı Partililer, Salonun Dışında Bulunan Direkten Türk Bayrağını İndirdi. Çıkan Gerginliğin Tırmanmasını Bdp Diyarbakır Milletvekili Nursel Aydoğan Engellerken, Çevrede Bulunan Güvenlik Güçleri İndirilen Bayrağı Tekrar Direğe Astı.
Hacettepe Semineri 00:54
Hacettepe Semineri 5.663 izlenme - 5 ay önce Bu saate kadar hiiç sesim çıkmadı, çünküüü çoook güzel bir sabah geçirdik. Sizlerle birlikte olmak inanılmaz keyifli bir deneyimdi. Hem anlattık, hem dans ettik. Herhangi bir müzikle nasıl kaliteli zaman geçirebiliriz eğlenerek deneyimledik. @uzmanannem ile birlikte karşılıklı oyun terapisi yapıyoruz diye bir güzel balon oynayıp stres attık :) 220 kişi var dediler, hepinize çook teşekkür ederim iyi ki geldiniz. Oğlumun doğum gününü bile gelip teek tek kutladınız. Bir kere daha dedim, iyi ki buralardayım ve tabi iyi ki siz de oralardasınız... Tanımadan ne kadar güzel dostluklar kurmuşuz... Minnetle, sevgiyle...
Aziz Yıldırım Yeniden Başkan! 06:41
Aziz Yıldırım Yeniden Başkan! 31.532 izlenme - 4 yıl önce Aziz Yıldırım Bugün Yapılan Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağanüstü Genel Kurulda Yeniden Başkan Seçildi. Yıldırım Rakibi Mehmet Ali Aydınlar'a Büyük Fark Atarak Güven Tazeledi. 9380 Oyun 6821 İ Ni Aziz Yıldırım Alırken Mehmet Ali Aydınlar 2383 Oy Aldı, 176 Oy İse Geçersiz Sayıldı.
Meral Akşener'in, Eşini Fırçalaması 00:39
Meral Akşener'in, Eşini Fırçalaması 10.449 izlenme - 1 yıl önce MHP'li 4 aday Meral Akşener, Koray Aydın, Sinan Oğan ve Ümit Özdağ'ın kurultay yapmak istedikleri Büyük Anadolu Oteli'nin önündeki sabah saatlerinde başlayan bekleyişi, Akşener'in partili ve delegelere yaptığı konuşmayla sona ermesinden sonra Koray Aydın, Sinan Oğan ve Ümit Özdağ olay yerinden ayrılıyor ancak olay yerinden ayrılmayan Meral Akşener kocasının 'Sakin ol Meral hanım, hadi gidelim'sözlerine sert tepki göstererek "Sana ne oluyor? Çekil" diyor. Akşener sonrasında oğluna yönelerek, "Fatih al şu babanı oğlum" diyerek fırça atıyor. Bir MHP li olarak kendi fikrim "Ülkücüye moral MHP ye Meral gerek"
Kongre Konuşmasında Sesi Kısılan Binali Yıldırım 01:27
Kongre Konuşmasında Sesi Kısılan Binali Yıldırım 8.376 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Davutoğlu’ndan sonra kürsüye çıkan genel başkan adayı Binali Yıldırım konuşması sırasında sesi nedeniyle güçlük çekti. Yıldırım’ın sesi sık sık kesildi. Binali Yıldırım, konuya ilişkin, sesim kesilse de gönül bağımız kesilmez” söyleniminde bulundu.
Aziz Yıldırım'ı Duygulandıran Anlar 01:50
Aziz Yıldırım'ı Duygulandıran Anlar 15.640 izlenme - 4 yıl önce İstanbul Anadolu 5.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin 2013/369 esas sayılı dosyası tahtında Recep Özcan tarafından açılan davada mahkeme 24.06.2013 tarihli ARA KARARI ile Başkan Sn. Aziz Yıldırım Ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sn.İlhan Yüksel Ekşioğlu ve Mehmet Şekip Mosturoğlu'nun "KÖTÜ ŞÖHRET SAHİBİ" olup olmadıkları yönünde araştırılması gereken bir hukuki delil ve belirsizlik oluştuğundan bahisle araştırma süresince bu kişilerin kulüp üyelikleri sebebiyle bulundukları görevlerinden uzaklaştırılmalarına karar verilmiş bilahare aynı mahkeme bu kararın Fenerbahçe Spor Kulübü Tüzüğünün 6 ve 16. maddeleri kapsamında değerlendirilmek üzere en kısa sürede olağanüstü genel kurula gidilmesi kaydıyla kaldırılmış olup, anılan mahkeme kararlarına uygun şekilde adı geçen üyelerin üyelik durumlarının görüşülmesi ve değerlendirilmesine hükmetmişti. Fenerbahçe Kongresinde bu durum gündem maddesine alındı ve üyelerin oyuna sunuldu. Yıldırım, Ekşioğlu ve Mosturoğlu'nun şöhreti kötüye kullanmadıkları oylandı. Bugüne kadar Fenerbahçe tarihinde hiç görülmemiş bu durumun sonucunda 3 isimin de kötü şöhret sahibi olmadıkları oy birliği ile kabul edildi. İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu'nun kürsüye çıkıp konuşmaları sırasında Aziz Yıldırım'ın duygulandığı görüldü. Bu arada "kötü şöhret" oylamasında diğer başkan adayları da ve Mehmet Ali Aydınlar tarafında olan üyeler de Yıldırım, Ekşioğlu ve Mosturoğlu'nun şöhreti kötüye kullanmadıklarına dair olumlu bildiride bulanarak oy birliğine katıldılar. Ancak bu sırada Aziz Yıldırım ve yönetimi destekleyenler ile yönetime muhalif grup taraftarları arasında sataşmalar yaşandı. Kötü şöhret oylaması sırasında salonun hemen hemen tamamı olumlu bir şekilde el kaldırıp oylarken, muhalefet kanadına seslenen üyelerin "hadi kaldırsanıza" şeklindeki sözleri bir anda gerginlik yarattı. Oylamanın ardından salon, "Her zaman her yerde en büyük Fener" şeklindeki sloganlarla inledi.
AK Parti Kongresine Damga Vuran Koreografi 00:18
AK Parti Kongresine Damga Vuran Koreografi 4.881 izlenme - 1 yıl önce AK Parti 2. Olağanüstü Kongre öncesinde partililerce koreografi yapıldı. Ankara Spor Salonu'nda Binali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu ve Recep Tayyip Erdoğan koreografileri dikkat çekti. Parti 2. Olağanüstü Büyük Kongresi, parti tüzüğünün ilgili maddelerince aranan büyük kongre yeter sayısının toplanmasıyla, resmi olarak başladı. AK PARTİLİLERDEN SÜRPRİZ AK Partililer kongre öncesi Ankara Spor Salonu tribünlerinde koreografi açtı. Koreografide önce Binali Yıldırım, sonra Ahmet Davutoğlu en son ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selam veren halleri yer aldı.
Ak Parti Kongre Kararını Vatandaşlar Değerlendirdi Kim Aday Olsun Soruldu 10:21
Ak Parti Kongre Kararını Vatandaşlar Değerlendirdi Kim Aday Olsun Soruldu 3.867 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti kongre kararı vatandaşlara sorulup adam kim olsun vatandaşlara soruldu.Bakalım halktan ne cevaplar geldi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun İstifa Etmesi 04:02
Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun İstifa Etmesi 6.714 izlenme - 1 yıl önce AK Parti MYK toplantısının ardından olağanüstü kongre tarihi de belli oldu. AK Parti olağanüstü kongresi 22 Mayıs'ta yapılacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu, aday olmayacak.
Olaylı MHP 1997 Kongresi 02:07
Olaylı MHP 1997 Kongresi 5.836 izlenme - 2 yıl önce Alparslan Türkeş'in ölümünden sonraki bu ilk Milliyetçi Hareket Partisi Kongresi, çıkan olaylar ve karışıklıklar nedeniyle iptal olmuş. Temmuz ayındaki kongrede Devlet Bahçeli MHP Genel Başkanı seçilmiştir. Görüntülerde, savaş alanına dönen salondan sahneler ve Ülkü Ocakları eski Genel başkanı Azmi Karamahmutoğlu'nun "Artık söz yok, eylem var" ifadesi eşliğinde, mikrofonu estetik bir şekilde kenara fırlatıp "eylem"e girişmesi de var.
Aziz Yıldırım Oyunu Kullandı! 04:01
Aziz Yıldırım Oyunu Kullandı! 5.732 izlenme - 4 yıl önce Aziz Yıldırım Oyunu Kullandı. Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağanüstü Genel Kurulda Oy Verme Süreci Devam Ediyor...
17.kral Müzik Ödülleri 09:10
17.kral Müzik Ödülleri 12.283 izlenme - 6 yıl önce 17. kral müzik ödülleri sahiplerini buldu. geceye tarkan damgasını vurdu.
Kongreden Bir Kesit 00:58
Kongreden Bir Kesit 908 izlenme - 6 ay önce İşte dünden karelerle bu sabah karşınızdayım. Harika bir kongreydi, hem organizasyon komitesi, hem katılımcılar harikaydı. Koca salonda peş peşe 3 oyun bile oynadık, dans ettik, oooh stresimizi attık... Amaa önden dedik ki, önemli olan gelişimi çok boyutlu desteklemek. Ne yani üç basamaklı iki sayıyı çarpsın, ama ayakkabısını giymese de olur mu? Ya daa teşekkür/rica etmesine gerek yok, matematikte üstün performans göstersin yeter mi? Gelişim bütüncül bir yaklaşımla desteklenmeli, bunu yaparken de çocuğun ilgileri temel alınmalıdır dedik. Tencere seviyorsa tencereyle, kaşık seviyorsa kaşıkla, hatta elektrikli süpürge seviyorsa süpürgeyle bile hem gelişim desteklenir, hem de çılgınlar gibi eğlenilir dedik. Videolar izledik. Ooo daha neleer neleer dedik? Sonrası dans, sonrası eğlence gibi görünse deee bu oyunlarla gelişimin hangi yönlerini desteklediğimizi, hem de nasıl eğlendiğimizi konuştuk. Ben sizlerden müthiş enerji depoluyorum. Sanki bir arabayım da seminerler benzin istasyonummuş gibi hissediyorum. Daha sık bir araya gelelim istiyorum, çok teklif alıyorum hepsini kabul etmek de istiyorum, amaa şu sıralar bir yoğunum sormayın gitsin. Üstelik haftasonu oğlumdan ayrılmak da zor geliyor. Şu yoğunlukları atlatayım yine geliriz bir araya, gönüllerimiz bir olduktan sonra yollarımız elbet kesişir öyle değil mi?
Ooooh Sefamız Olsun 00:42
Ooooh Sefamız Olsun 595 izlenme - 6 ay önce İsmihan Hocam'la Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi'nde de tencere/tava çaldık ya ooh rahatladık :D
Turgut Özal'a Yapılan Suikast Girişimi (18 Haziran 1988) 02:57
Turgut Özal'a Yapılan Suikast Girişimi (18 Haziran 1988) 2.186 izlenme - 2 yıl önce Olay 18 Haziran 1988 günü Anavatan Partisi'nin olağan genel kongresi yapıldığı sırada gerçekleşmiştir. Özal konuşma yapmak için kürsüye çıktıktan kısa bir süre sonra saat 12:18'de Kartal Demirağ adlı bir saldırgan tarafından iki kez ateş edilmiş ve kurşun Özal'ın önünde bulunan mikrofonun ayağında sekip sağ el başparmağını yaralamıştır. Özal bunun ardından yaralı halde kürsüden şu sözleri sarfetmiştir. "Bilhassa belirtmek istiyorum; Allah'ın verdiği ömrü, O'nun isteğinden başka alacak yoktur, biz de O'na teslim olmuşuzdur" Suikastçı Kartal Demirağ, Özal'a ateş ettikten sonra kaçmaya çalışmış ancak başbakanın korumalarından birinin açtığı ateşle yaralanması sonucu yakalanmıştır. Önce idama mahkûm edilen Demirağ'ın cezası 27 Ocak 1989'da 20 yıl hapis cezasına çevrilmiştir. Demirağ 4 yıl hapis yattıktan sonra Turgut Özal tarafından 1992 yılında affedilmiştir. ilgili bilgi detayı için: http://tr.wikipedia.org/wiki/Özal_Suikastı https://eksisozluk.com/turgut-ozala-suikast-girisimi--475955 sitede bulunan diğer bir versiyonu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10460/turgut-ozal-suikasti
Merak Akşener: Ne Kongreymiş Kardeşim 02:18
Merak Akşener: Ne Kongreymiş Kardeşim 901 izlenme - 1 yıl önce MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, "Hukuki olarak burada bulunmanın en azından bu arkadaşlarımız açısından onların hukuki olarak suç işlemesinin önüne geçen valinin ve İçişleri Bakanının sorumluluk alarak imzaladığı talimat metnini görmek durumundayız. Aksi olduğu takdirde parmaklarımı demir korkulukların arasından çıkarmayacağım" dedi.
Ahmet Davutoğlu İsminin Açıklandığı An Ve Sonrası 00:57
Ahmet Davutoğlu İsminin Açıklandığı An Ve Sonrası 2.437 izlenme - 3 yıl önce 27 Ağustos Tarihinde Yapılacak Akp Kongresi İçin Aday Davutoğlu Oldu.açıklamayı Erdoğan Yaptı. Davutoğlu'nun Sevinci Dikkatlerden Kaçmadı. "0 Sorun"lu Günler Dinleriz.hayırlı Olsun.
Kongreden Esintiler 00:50
Kongreden Esintiler 447 izlenme - 6 ay önce Günaydıııııın? Şöööyle keyifli bir pazar olsun hepimize? Dünkü @odtucocukaklim topluluğunun kongresinden görüntüleri paylaşarak size merhaba demek istedim bu sabah?? İşte benim sunumlar böyle, yok öyle oturmak! Biraz anlatıyorum sonra hopaaa herkes ayağa?? Oynaya oynaya öğreniyoruz, eğleniyoruz ? 2 Hafta sonra zeka ve yetenek kongresinde oyunlarımla birlikte yine ODTÜ'deyim. Biraz anlatacağım, biraz oynayacağım. Dün sizlerle birlikte olmak çok keyifi ve güzeldi. Tadı damağımda kaldı valla?Tekrar buluşacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum???
Genç Deaf Haber- İzmir Sağirlar Derneği Olağanüstü 05:52
Genç Deaf Haber- İzmir Sağirlar Derneği Olağanüstü 4.901 izlenme - 10 yıl önce İzmİr saĞirlar koruma ve kalkindirma derneĞİ olaĞanüstü kongresİ
Berat Albayrak Sare Davutoğlu'nun Elini Havada Bıraktı 00:33
Berat Albayrak Sare Davutoğlu'nun Elini Havada Bıraktı 803 izlenme - 1 yıl önce AK Parti yeni Genel Başkanı'nın seçileceği 2'nci Olağanüstü Kongre, Ankara Arena Spor Salonu'nda coşkuyla başladı. Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile partililerle tokalaştıkları sırada, Sare davutoğlu Berat Albayrak'a elini uzattı fakat Albayrak elini havada bırakmayı tercih etti ve baş selamıyla yetindiği anlar kameralara yansıdı. Öte yandan sosyal medyada çok konuşulan bu tokalaşmama görüntüsü ardından Bakan Albayrak'ın daha önce el sıkıştığı fotoğraflar paylaşıldı.
Fenerbahçe Marşları En Zor Günde Fener Yazsın Mezar Taşımda Solo Piyano Fb Şarkıları 06:46
Fenerbahçe Marşları En Zor Günde Fener Yazsın Mezar Taşımda Solo Piyano Fb Şarkıları 3.143 izlenme - 2 yıl önce En Zor Günde FENERBAHÇE Fener Yazsın Mezar Taşımda FENARBAHÇE MARŞLARINI Piyano Sesleri ile Dinlediniz mi?. Fener Yazsın Mezar Taşımda Fenarbahçe Şarkılarını Senfoni Form ile (Çok sesli) Acaba Sevecek misiniz? Piyanist Güneş Yakartepe, " En Zor Günde FENERBAHÇE Fener Yazsın Mezar Taşımda "Marş Şarkısını Piyano Notalarını yazdı, Senfonik Form ile Piyano çaldı ve söyledi.. Fenarbahçe Marşları, şarkıları ve Müzikleri Solo Piyano Serisi: 7 Yorumlar ve Eleştiriler bekliyorum. Sevgi ve Saygılar... En zor günün bugününse, ölürüz biz gerekirse En zor günün bugününse, ölürüz biz gerekirse O şanlı tarihine süremezler hiç bir leke O şanlı tarihine süremezler hiç bir leke Çıkarız biz sokaklara, oluruz omuz omuza Çıkarız biz sokaklara, oluruz omuz omuza İsterse düşürsünler yerin beş kat dibine, Taraftarın yine arkanda, taraftarın yine arkanda.. Kanaryaya gönül verdik, laciye sarı dedik Çok derinlerden sevdik, bir Allah'ı bir onu bildik Ölüm olsa da ucunda, bayrağın hep avucumda Forman olsun baş ucumda, FENER yazsın mezar taşımda Kanaryaya gönül verdik, laciye sarı dedik Çok derinlerden sevdik, bir Allah'ı bir onu bildik Ölüm olsa da ucunda, bayrağın hep avucumda Forman olsun baş ucumda, FENER yazsın mezar taşımda.. FENERBAHÇE Marşları En Zor Günde FENER YAZSIN MEZAR TAŞIMDA Solo Piyano FB Şarkıları FENERBAHÇE Marşları, En Zor Günde, FENER YAZSIN MEZAR TAŞIMDA, Solo Piyano, FENERBAHÇE Şarkıları, FB Türkçe Sözlü ünifeb ünifb unifeb Yerli Flüt Gitar Futbol Marş Stad Kadıköy Galip Kongre Taraftar Top Fanatik Yeni Beste En Güzel Marşlar Hazırlık Ritim Atölye Eğitimi Trompet Viyola Piano Sarı Kanaryalar lacivert FENER BAHÇE Solo Piyano Türkçe Sözlü Yerli Flüt Gitar Futbol Marş Stad Kadıköy Galip Kongre Taraftar Top Fanatik Yeni Beste En Güzel Marşlar Hazırlık Ritim Eğitimi Trompet Viyola Piano Koyu Mavi Aziz Yıldırım Devre Skoru Sezonu
Ordusporda Olağanüstü Genel Kurulun Ertelenmesi 02:52
Ordusporda Olağanüstü Genel Kurulun Ertelenmesi 1.514 izlenme - 3 yıl önce PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'da bugün yapılması planlanan olağanüstü genel kurulun yönetim tarafından ertelenmesine delegeler tepki gösterdi.
Türkiye'nin En Güzel Kızı Bakın Nerde! 03:14
Türkiye'nin En Güzel Kızı Bakın Nerde! 4.162 izlenme - 5 yıl önce Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı 'nda düzenlenen ' Miss Turkey 2012 Güzellik Yarışması ' nın birincisi Açelya Samyeli Danoğlu dün Uzunköprü'de idi.Yarışmaya İstanbul ' dan katılan Açelya Samyeli Danoğlu ziyareti sırasında sık sık Uzunköprülü olduğunu altını çizdi İstanbul Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık öğrencisi olan Danoğlu İngilizce ve Almanca dillerini biliyor. Ailesi ile birlikte Tekirdağ ' da yaşayan 2 kız 2 erkek kardeşler. Babası işi sebebi ile sık sık yurt dışına çıkı
Kayserispor'da Olağanüstü Kongre 01:24
Kayserispor'da Olağanüstü Kongre 1.222 izlenme - 3 yıl önce Kayserispor Kulübü'nün olağanüstü kongresi, çoğunluk sağlanamadığı için 15 Kasım'a ertelendi. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Meral Akşener'den Sert Kongre Açıklaması (14 Mayıs Cumartesi 2016) 06:51
Meral Akşener'den Sert Kongre Açıklaması (14 Mayıs Cumartesi 2016) 643 izlenme - 1 yıl önce Sinan Oğan'dan Sert Açıklama: Güvenlik Güçleri Topuyla Tüfeğiyle Kongre Yaptırmamaya Çalışıyor MHP 15 MAYIS'TA KONGREYE GİDİYOR! Mahkeme Kararını Verdi! 15 Mayıs’ta kongre, ümit özdağ, meral akşener, sinan oğan, MHP'de Kurultay yapılacak!, MHP'de kurultay için karar belli oldu, Tüzük Kongresi, MHP kongreye gidiyor, yargıtay kararı, 15 mayıs 2016, yargıtay, mahkeme, muhaliflerin itirazı, itiraz, mahkeme kararı, mhp'de kurultay kararı, olağanüstü tüzük kurultayı, mhp muhalifleri, ankara 2. icra hakimliği, gemerek, devlet bahçeli, mhp, milliyetçi hareket partisi,
Zumba Dansı Kongresine Damga Vuran 6 Yaşındaki Audrey 03:03
Zumba Dansı Kongresine Damga Vuran 6 Yaşındaki Audrey 843 izlenme - 2 yıl önce Nadir görülen bir hastalığa sahip olan 6 yaşındaki Audrey Orlando'da katıldığı Uluslararası Zumba Dansı Konferasında yaptığı dansla izleyenleri büyüledi.
Aziz Yıldırım'dan sert eleştiriler 05:10
Aziz Yıldırım'dan sert eleştiriler 1.011 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Genel Kurul'da sert açıklamalarda bulundu.
Kayserispor Olağanüstü Kongresi 02:18
Kayserispor Olağanüstü Kongresi 982 izlenme - 3 yıl önce Kayserispor başkanlığına getirilen Yücel Şahin, gelecek ay içinde yeniden olaganüstü kongre yapacaklarını ve görevi yeniden Recep Mamur a ...PTT 1. Lig ekiplerinden Kayserispor'un olağanüstü kongresinde Yücel Şahin başkanlığa seçildi.