Hoşgeldiniz!

konsantrasyon

Konsantrasyon Gücü 07:42
Konsantrasyon Gücü 1.608 izlenme - 3 yıl önce Konsantrasyon Gücü
Çıplak Kadın Taraftar Konsantrasyon Bozdu 00:17
Çıplak Kadın Taraftar Konsantrasyon Bozdu 2.643 izlenme - 4 yıl önce Çıplak Kadın Taraftar Konsantrasyon Bozdu
Beta Dalga Boyu (20hz - 1 Saat) 59:59
Beta Dalga Boyu (20hz - 1 Saat) 998 izlenme - 2 yıl önce Uyarı: Belirtilen süreden daha uzun dinlemeyiniz. Ve işlevini yerine getirebilmesi için mutlaka kulaklıkla dinleyiniz. Video: - (20hz) Beat Frequency - - (190hz) Base Frequency - Beta Brain Waves Information ( 13 to 30Hz) : •14 Hz - Awakeness, alert. Concentration on tasks, Focusing, vitality. •16 Hz - Bottom of hearing range. Releases oxygen/calcium into cells •12 - 15 Hz - Relaxed focus, improved attentive abilities •13 - 27 Hz - Promotes focused attention toward external stimuli •13 - 30 Hz - Problem solving, conscious thinking •18-24 Hz — Euphoria, can result in headaches, anxiety Beyin Dalgalarını Değiştirince Ne Olur? Yapılan araştırmalara göre neurofeedback'te korteks (beyin kabuğu) seviyesinde elektrik aktivitesi değiştirilirken subkortikal yapılarda da değişiklikler oluyor ve beyin daha iyi çalışmaya başlayınca hangi sorun varsa o ortadan kalkıyor. Herhangi bir riski ya da yan etkisi olmayan bu eğitim yönteminde (operant şartlanma) kişi kendi beynini kontrol etmesini öğreniyor. istirahat halinde Delta-Theta beyin dalgalarına ihtiyaç var. Çalışırken de Smr-Beta dalgalarına ihtiyaç var. Eğer beyin istirahat halinde hızlı Smr-Beta dalgalarını fazla üretiyorsa kişi dinlenme modunda sıkıntı yaşar. Aynı şekilde çalışma halinde yavaş Delta-Theta dalgalarını fazla üretiyorsa konsantre olması gerekirken dağılır. Eğer gözlerini kapadığında yeteri kadar Alpha üretemiyorsa kronik stress yaşıyor demektir. Doğru durumda doğru beyin dalgalarını üretmeyi öğrenince ve tekrar eden seanslarla bu öğrenme kalıcı hale gelince daha fonksiyonel çalışan bir beyine sahip oluyorsunuz.
Çıplak Kadın Taraftar Konsantrasyon Bozdu 00:16
Çıplak Kadın Taraftar Konsantrasyon Bozdu 1.278 izlenme - 4 yıl önce Sahaya giren çıplak kadın taraftar konsantrasyon bozdu...
Adana Demirspor & Bugsaşspor - Çılgın Spikerler 15:53
Adana Demirspor & Bugsaşspor - Çılgın Spikerler 748 izlenme - 1 yıl önce 2011-2012 sezonu 2. lig play off yarı final mücadelesinde, Adana Demirspor ile Bugsaşspor (şimdiki adıyla Polatlı Bugsaşspor) karşı karşıya gelirler. 90 dakikası ve ilaveten 30 dakikası 0-0 biter. Maç penaltılara kalır ve spikerlerimiz neredeyse hatim indirerek penaltı atışlarını anlatırlar. (Evet, spikerler) Gülünüz, eğleniniz. (Not: Ortadaki logoyu pek aldırmayınız)
Maça Konsantre Olan Futbolcular 00:10
Maça Konsantre Olan Futbolcular 501 izlenme - 2 yıl önce Maça konsantre olan futbolcuların görüntüleri... Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Kadın Taraftar Konsantrasyon Bozdu 00:17
Kadın Taraftar Konsantrasyon Bozdu 690 izlenme - 4 yıl önce Kadın Taraftar Konsantrasyon Bozdu
Ahmet Can İle Hızlı Algılama & Hızlı Okuma ve Konsantrasyon Seminerleri 10:29
Ahmet Can İle Hızlı Algılama & Hızlı Okuma ve Konsantrasyon Seminerleri 333 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Can İle "hızlı Algılama & Hızlı Okuma Ve 0 Konsantrasyon Seminerleri" kişisel Gelişim Uzmanı & Hızlı Algılama Ve İletişim Eğitmeni Ahmet Can İle Başarı Ve Kariyeriniz İçin Gerekli Olan Seminerler & Konferanslar
Kitleyi Yakalayıp Kopartan Süper Dj! 01:35
Kitleyi Yakalayıp Kopartan Süper Dj! 233 izlenme - 2 yıl önce İlk başta kapşonlu reyiz karizmatik sakin duruşuyla dikkat çekiyor. Beyaz atletli zenci kırması elindeki çata patla milleti koparmaya çalışıyor. Kapşonlu olaya girince zenci kırması pılını pırtını topluyor. Şahsen ben dönen olayların ne olduğunu anlamayamadım. Varsa parti organizatör bi yetkili abi açıklasın lütfen.
konsantrasyon önemlidir 00:16
konsantrasyon önemlidir 406 izlenme - 5 yıl önce konsantrasyon önemlidir
Brainiac - Güzel Kadınların Konsantrasyona Etkisi 03:05
Brainiac - Güzel Kadınların Konsantrasyona Etkisi 110 izlenme - 1 yıl önce Etrafında güzel kadınlar varken dikkatini toplamanın zorluğunu test ediyorlar. Eleman kadınlar gittikten sonra bile kendine gelemiyor. Anca 6. tekrarda bitirebiliyo cümlesini.
Pitbullun Müthiş Konsantrasyonu 00:28
Pitbullun Müthiş Konsantrasyonu 122 izlenme - 2 yıl önce Bu yetenekli pitbull sahibi tarafından burnunun üstüne konan topu bir saniye bile olsun kıpırdatmıyor ve düşürmüyor.
Dikkat Eksikliği ve Tedavisi 02:19
Dikkat Eksikliği ve Tedavisi 162 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/dikkat-eksikligi-ve-tedavisi/ İster yetişkin ister çocuk… Dikkat eksikliği ve konsantrasyon problemi hayatın her evresinde önemli bir sorun. Bu videomuzda dikkat eksikliği ve tedavisini uzman görüşü ile aktarıyoruz. “Çocukluğumda dikkat eksikliği mi var?” sorusu sizin de aklınızdan geçiyorsa, buyurun MigrosTV’ye! Dikkat eksikliğinin artış gösterdiği dönemlerden biri ergenlik dönemidir. Ergenlik dönemi ve süreçleri burada sizlerle.
Tren Testi ! LeHamam 03:47
Tren Testi ! LeHamam 108 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. Le-hamam https://www.youtube.com/user/LeHamam 1.video: https://www.youtube.com/watch?v=87zjOWvm2J4 SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Tren raylarının üzerindeyken , kontrolden çıkmış bir trenin hızla size yaklaştığını hayal edin. Siz güvendesiniz ama önünüzde 4 kisinin olduğunu görüyorsunuz. Tren doğrudan üzerilerine gidiyor. Uzakta olduklari icin onlari uyarmaniza imkan yok ama neyse ki yakınlarda ki bir kolu çekerek treni başka bir tarafa yönlendirebilirsiniz. Tek sorun , ikinci rayda da olup bitenden habersiz bir kisinin çalışması Kolu çekerseniz, 2. rayın üstündeki kisiyi kurban etme pahasına 4 kisiyi kurtaracaksınız. hiç bir şey yapmassanız tren 4 kişiye çarpacak Ne yapardınız?
Hayata Dair 29 08 2014 Bölüm1 17:42
Hayata Dair 29 08 2014 Bölüm1 69 izlenme - 2 yıl önce 1. Bölüm. Ahmet Can İle "Hızlı Algılama & Hızlı Okuma Ve 0 Konsantrasyon Seminerleri" Aralıksız Hız Kesmeden Devam Ediyor. Kendini Yenilemek, Değişimi Yaşamak İsteyenler, Tüm Sınavlara Hazırlananlar Anneler - Babalar Bu Seminerler Sizler İçin. Ayrıntılı Bilgi İçin Bize Ulaşın.
büyük konsantrasyon 00:39
büyük konsantrasyon 176 izlenme - 8 yıl önce
Asansörlerde Neden Ayna Vardır ? 02:36
Asansörlerde Neden Ayna Vardır ? 72 izlenme - 1 yıl önce Hiç düşündünüz mü ? Asansörlerde neden ayna vardır.Yine ilginç bir bilgi daha.Emin olun asansörlere ayna konmasının birincil sebebi, kravatınızı ya da saçınızı düzeltin diye değil...Sahte Arap sizlere bunun sebeblerini açıkladı. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instagram: https://instagram.com/hakan_kaan Bir çoğumuzun belki de her gün kullandığı asansörler, modern dünyanın ve teknolojinin gelişmesiyle de gelişiyorlar. Hızlar, boyutları ve bir çok özellikleri ile teknolojiye ayak uyduran asansörlerde tek değişmeyen bir gerçek vardır ki o da ayna olmasıdır. Hepimizin hemen hemen her gün bindiği asansörlerde neden ayna vardır ? Asansöre bindiğimizde ilk dikkatimizi çeken aynadaki yansımamız oluyor ve hemen üstümüzü başımızı düzeltmeye başlıyoruz. Peki sizce asansörlerde ayna olmasının esas amacı bu mu? Asansörlerde ayna olmasının iki sebebi vardır; Bunlardan biri asansör çağırdığınız kata geldiğinde kabinin gelip gelmediğini anlamak içindir. Yani asansöre binerken kendi görüntümüzü görüyorsak, çağırdığımız asansör ile birlikte kabin gelmiştir. İkinci sebebi ise klostrofobileri olan insanlar içindir. Yani kapalı yerde kalma fobisidir ki asansörde bulunan aynalar yansıtma sayesinde asansör içini 2 kat gösterir.
Çocuklar İçin Rahatlama 16:36
Çocuklar İçin Rahatlama 84 izlenme - 4 yıl önce sevinsinler 01,track 1
konsantrasyon eksikliği 00:42
konsantrasyon eksikliği 231 izlenme - 8 yıl önce
Konsantrasyon Nedir? - Sokak Röportajı 02:18
Konsantrasyon Nedir? - Sokak Röportajı 7 izlenme - 4 ay önce Şimdi buraya odaklanın ve sadece bu yazıyı çok dikkatli şekilde, aklınızdaki diğer her şeyi unutarak okuyun. Her harfini, her kelimesini sindirerek... ya da boş verin canım, bu kadar da konsantrasyona ne gerek var, sonuçta röportaj yani... Sokak Röportajları iftiharla sunar; "Konsantrasyon nedir?"
kuantum koçluğu ile kurumsal performans nasıl 02:28
kuantum koçluğu ile kurumsal performans nasıl 110 izlenme - 6 yıl önce kuantum koçluğu ile kurumsal performans nasıl artırılır.
Şampiyonlar Ligi Konsantrasyon! 01:54
Şampiyonlar Ligi Konsantrasyon! 43 izlenme - 3 yıl önce Şampiyonlar Ligi Konsantrasyon!
Bir Tüyle Konsantrasyon 08:18
Bir Tüyle Konsantrasyon 37 izlenme - 3 yıl önce İnanılmaz Güç Yetenek
Fazla konsantrasyonun sonu! 01:42
Fazla konsantrasyonun sonu! 52 izlenme - 4 yıl önce Fazla konsantrasyon yaşayan kız, dişinden oldu.
Çocuklarda depresyon belirtileri nelerdir? 01:15
Çocuklarda depresyon belirtileri nelerdir? 8 izlenme - 1 yıl önce Çocuklarda depresyon belirtileri yaşa göre değişir. Genellikle her zaman ilgi duyulan alanlardan uzaklaşma, ısrarcı bir sıkıntı hissi, okulda konsantrasyon bozukluğu, sürekli ağlama eğilimi, ölüm düşünceleri ve bunun gibi belirtilerle karşılaşılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Trabzonspor: Konsantrasyon Eksikliği Yaşıyoruz 04:29
Trabzonspor: Konsantrasyon Eksikliği Yaşıyoruz 14 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, Üç Günde Yoğun Maç Oynadıkları İçin Konsantrasyon Eksikliği Yaşadıklarını Söyledi. takımının Kasımpaşa'ya 3-2 Mağlup Olduğu Karşılaşma Sonrası Düzenlenen Basın Toplantısında Konuşan Tecrübeli Teknik Adam, Bu Maçın İki Takım Adına Da Önemli Belirterek, "bu Maçın Sonucu Her İki Takıma Da Farklı Hedefler İşaret Verecek Bir Müsabakaydı. Deplasmanda Oynamamıza Rağmen İkinci Yarı Oyundan Memnunum. İlk Yarı Sahada İstediklerimizi Yapamadık. Üç Günde Bir Müsabaka Oynuyoruz Bunun Arkasına Sığınmak Doğru Değil. Konsantrasyon Eksikliği Yaşıyoruz. Önümüzdeki Maçta Bu Maçın Telafisini Yapmak İstiyoruz. Bu Akşam Onurlu Mücadele Verdik. Bana Göre Maçın Kırılma Anı Henrique'nin Pasında Topla Buluşan Olcan'ın Golü Kaçırmasıydı. Tüm Bunlara Rağmen İyi Bir Oyun Performans Çıkardık. Sadece Sonuç Bizim Adımıza Kötüydü." Diye Konuştu.trabzonspor'da Hiçbir Zaman Hedeflerin Bitmeyeceğini Vurgulayan Akçay, "bu Takım Ve Caminın Kendini Yeniden Yeni Hedeflere Motive Etmeye Yeteneği Var. Sonuçta Bir Maç Kaybettik. Çarşamba Gününden İtibaren Tekrar Üzüntümüzü Unutup Yeni Bir Yüzle Haftaya Başlamak Zorundayız. Trabzonspor'da Asla Hedefler Bitmez." Dedi.tecrübeli Hoca, Maçın Hakemi Hakkında İse Yorum Yapmayacağını Sözlerine Ekledi.futbolcuların Görüşleriöte Yandan Basın Toplantısına Katılan Oyunculardan Yusuf Erdoğan, Maça Durgun Bir Şekilde Başladıklarını İfade Etti. Genç Oyuncu, "talihsiz Gollerle Geriye Düştük. İkinci Yarı Sahada Bambaşka Bir Trabzonspor Vardı. İkinci Yarı Bize Yakışır Oyun Sergiledik. Üçüncü Golü De Bulabilirdik. 10 Kişi Kalınca Da Ataklarımıza Devam Ettik. Sahada 5 Kişi De Kalsak Bize Galibiyet Yakışır. Galibiyet İçin Sahaya Çıkıyoruz. Bizi Destekleyen Taraftarlarımızdan Özür Diliyoruz." İfadelerini Kullandı.basın Toplantısına Katılan Başka Bir Futbolcu Soner İse Fazla Konuşmak İstemediğini Ve Kasımpaşa'yı Tebrik Ettiğini Kaydetti.
Özkan Olcay Konsantrasyonumuzu Juventus'a Biriktirdik 00:50
Özkan Olcay Konsantrasyonumuzu Juventus'a Biriktirdik 12 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Özkan Olcay, Elazığspor'u 2-0 Mağlup Ettikleri Maçın Ardından Açıklamalarda Bulundu.
Rio - Konsantrasyon Ve Limit - Sporx 00:30
Rio - Konsantrasyon Ve Limit - Sporx 1 izlenme - 3 ay önce Array
Mancini: 04:23
Mancini: "Konsantrasyon Eksikliği..." 8 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini, Torku Konyaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında görüşlerini dile getirdi.
Milli Okçulara Profesyonel Konsantrasyon Desteği - Mersin 02:18
Milli Okçulara Profesyonel Konsantrasyon Desteği - Mersin 6 izlenme - 2 yıl önce Milli Okçulara Profesyonel Konsantrasyon Desteği - Mersin