Hoşgeldiniz!

konsey

Bir Fırtına Tuttu Bizi 04:25
Bir Fırtına Tuttu Bizi 152.328 izlenme - 11 yıl önce BİR FIRTINA TUTTU BİZİ
Kütahya Da Savaş Konseyi Toplantısı 1921 01:37
Kütahya Da Savaş Konseyi Toplantısı 1921 693 izlenme - 3 ay önce
Bizim  Konsey 02:48
Bizim Konsey 17.461 izlenme - 11 yıl önce KURTLAR VADİSİ konsey...
Survivor 2018 All Star Gönüllüler Tanıtımı 01:30
Survivor 2018 All Star Gönüllüler Tanıtımı 681 izlenme - 8 ay önce Merhaba Arkadaşlar Bu Bölümümüzde Survivor 2018 All Star Gönüllüler Tanıtımını Yaptık. Video'yu Beğenip Kanal'a Abone Olursanız Sevinirim. Bu Tür Videoların Gelmesini İstiyorsanız Video'yu Beğenip Kanal'a Abone Olun. Bu Tür Videoalar Kanal'da Mevcuttur Gözatabilirsiniz. Hadi Kendinize İyi Bakın. ----------------------------------------------------------- Orjinal Facebook Sayfası İçin : https://www.facebook.com/hdsametciftci/ ----------------------------------------------------------- Orjinal Twitter Hesabı İçin : https://twitter.com/sametciftci45 ----------------------------------------------------------- Orjinal İnstagram Hesabı İçin : https://www.instagram.com/sametciftci45/ ----------------------------------------------------------- Orjinal Google+ Hesabı İçin : https://plus.google.com/1023726303468... ----------------------------------------------------------- Orjinal Twitch Hesabı İçin : https://www.twitch.tv/sametciftci45 ----------------------------------------------------------- Daha Fazla Video İçin Sadece Kanal'a Abone Olup Video'yu Beğenin Hadi Bir Sonraki Video'yu İzlemeye -----------------------------------------------------------
Türk Askeri Kıbrıs'a Çıkıyor (1974) 04:32
Türk Askeri Kıbrıs'a Çıkıyor (1974) 1.925 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıs Harekâtı, 20 Temmuz 1974'te Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kıbrıs'ta başlattığı ve 14 Ağustos'ta Türk Birlikleri'nin başkent Lefkoşa'ya girmesiyle sonuçlanan askerî harekât.Türkiye Cumhuriyeti harekâtın Zürih ve Londra Antlaşması'nın 4. maddesine istinaden gerçekleştirildiğini savunmaktadır.Fakat Birleşmiş Milletler ve Avrupa Konseyi bu harekâtı işgal olarak değerlendirmektedir.Video'da Kıbrıs'a ilk çıkan Türk askerleri'nin görüntüleri vardır.İyi seyirler.
Onlar Salak Liberal Değildi 01:07
Onlar Salak Liberal Değildi 1.755 izlenme - 2 yıl önce Merdan Yanardağ, Fethullahçı hâinlerin Cumhuriyetçileri yanına çekmek için okuttuğu bildiriden bahsediyor.
Polat Alemdar Konsey Üyelerini Öldürüyor. 16:23
Polat Alemdar Konsey Üyelerini Öldürüyor. 1.107 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi pusu, Polat Alemdar Fehmi Kuzuzade Ve Algisin Telefon Konuşma Kayıtlarını Dinledikten Sonra, Konsey Üyelerini Ard Arda İnfaz Eder. ----------------------------------------­----------------------------------------­----------------------------------------­----------------------------------------­---- polat alemdar leylanın ialıyor polat kgtnin intikamını alıyor polat alemdar güzel sahneler kurtlar vadisi pusu 266 bölüm kurtlar vadisi pusu 267 bölüm kurtlar vadisi pusu 268 bölüm kurtlar vadisi pusu 269 bölüm kurtlar vadisi pusu müzikleri dinle kurtlar vadisi ölenler kurtlar vadisi pusu ölenler necati şaşmaz kurtlar vadisi pusu hd izle kurtlar vadisi pusu yeni bölüm kurtlar vadisi pusu polat alemdar konsey üyelerini öldürüyor polat alemdar güzel sahneler leylanın intikamı alınıyor polat leylanın intikamını alıyor leylanın ölümü kgtnin ölümü mematinin ölümü karanın ölümü çakırın ölümü ömer babanın ölümü polat alemdar martini öldürüyor polat alemdar profesörü öldürüyor, abdüleyin ölümü akifin ölümü polat alemdar ak saçlı ak saçlı müziği maskeli fedai kurtlar vadisi pusu kamera arkası polatın intikamı kurtlar vadisi pusu 266 bölüm izle aslan beyin ölümü polat alemdar leylanın intikamını alıyor tombalacı pala kgt timi ölüm kurtlar vadisi sahneleri kurtlar vadisi eski müzikler kurtlar vadisi kamera arkası polat alemdarın düğünü tilkinin ölüm sahnesi tilki andrei vadi müzikleri timurun ölümü ababdülheyin ölümü polat alemdar müthiş sahne mematiden müthiş hareket kurtlar vadisi pusu tek parça izle kurtlar vadisi filistin kurtlar vadisi ırak kurtlar vadisi filimleri müzik kurtlar vadisi gladio iskenderin ölümü İskender büyük amon kurtlar vadisi pusu andy garcia andy garcia tapınakçıların ölümü kurtlar vadisi pusu masonlar polat alemdardan piramit operasyonu polat alemdar suriyede karahanlının ölümü kurtlar vadisi elifin ölümü kurtlar vadisi pusu kurtlar vadisi pusu polat şahmeranı asıyor kurtlar vadisi polat alemdar şahmeranı asıyor kurtlar vadisi polat iskenderi asıyor kurtlar vadisi pusu armageddonun gelişi kurtlar vadisi pusu kara armageddonu yakıyor polatın kızı elifden güzel hareket devlet millet kurtlar vadisi kumarane baskını kurtlar vadisi tombalacının ölümü polat alemdar baron oluyor polat alemdar mafyayı çökertti polat alemdardan nefes kesen operasyon kurtlar vadisi pusu polat alemdardan mısırda operasyon kurtlar vadisi pusu yeni sezon tanıtımı kurtlar vadisi pusu fragmanı bölüm fragmanı
Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 06:29
Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 655 izlenme - 2 yıl önce Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016
Medieval Total War - Survivor Konsey Soundtrack 00:59
Medieval Total War - Survivor Konsey Soundtrack 912 izlenme - 2 yıl önce Malum, son günlerde dizilerin yarattığı reyting boşluğunu Survivor ile dolduruyoruz. Yarışmanın konsey bölümünde oylar sayılırken çalan parça bir çok kişi tarafından merak ediliyordu. Medieval Total War adlı oyunun Euro Mobilize 1 adlı parçasıdır. Bir çok oyun ve film için parça hazırlayan Kanadalı Jeff van dyk tarafından yapılmıştır. Koro halinde söylenilen ve orta çağ ispanyolcası olduğunu öğrendiğim kısımda ise mealen; Bugün savaşa gidiyoruz, onur ve gururla, adamlar yan yana! Kilisemiz için savaşırız, ve çocuklarımız için, Tanrı için şeytanı alt ederiz. Tanrının adıyla! denmektedir. Bu güzel parçayı dinlerken aklıma devamlı suretle emin gelmektedir, bu da parçanın o bütün ürkütücü havasını , emin ben emin emin emin şeklinde bozmaktadır.
Memati'nin Helikopterle Rusları Taraması - Kurtlar Vadisi 06:40
Memati'nin Helikopterle Rusları Taraması - Kurtlar Vadisi 980 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda yüklemiş olduğum Kurtlar vadisi'nin unutulmaz sahneleri ardından sitedaşlarımda ardı ardına yüklemeye başladı,çokta güzel oldu.İçeriğe dönecek olursam,Memati 84.bölümde Rus konseyini helikopterle yerle bir etmişti bu sahnede olmazsa olmazlardandır.Ayrıca şimdiki gibi iki üç kişiyle mekan basmalar nedir aga köpek sürüsü gibi kalabalığada şahit olacaksınız ve yine bu bölümde mermi'nin a..na koyulmuştur.
Konseyde Semih 1.Olunca Deliren Adam 01:39
Konseyde Semih 1.Olunca Deliren Adam 398 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında devam ediyor. Survivor'ın fanatikleri de oldukça fazla bu adam da gönüllüler takımında Semih'in konseyde 1. olmasıyla bakın nasıl deliriyor.
Emrah 03:17
Emrah 2.025 izlenme - 9 yıl önce son sürat gidiyor valla acayipp şarkıya kaptırmış kendini
AKPnin Kapatılmasını Evliyalar Konseyi Önledi 03:24
AKPnin Kapatılmasını Evliyalar Konseyi Önledi 626 izlenme - 3 yıl önce Geçmiş de Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Tarafından Kapatılma Davası Açılan AKP'nin Evliyaler Konseyi Tarafında AKP'nin Kapatılmadığını Söyleyen Kişi Yunanistan da Yaşananlarla İlgili'de İlginç Sözler Söylüyor...
Oralet Osman 3 03:18
Oralet Osman 3 1.539 izlenme - 10 yıl önce Osman tam bir memati hayranıymış..
Kutlar Vadisi Gladio 03:09
Kutlar Vadisi Gladio 2.043 izlenme - 8 yıl önce baska yerde yokk !
Sivas Konseyi 01:00
Sivas Konseyi 1.088 izlenme - 11 yıl önce sivas lı kurtlarr izleyin görünn
Semih Şimdi de Şarkı Söyledi Şiirden Sonra! İşte O Şarkı... (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 02:22
Semih Şimdi de Şarkı Söyledi Şiirden Sonra! İşte O Şarkı... (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 237 izlenme - 2 yıl önce Ada konseyinde şiir okuyan Semih, bu kez adada Gizem Kerimoğlu ile sohbet ederken şarkı söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Semih'in konseydeki Tavrı Zafer ve Nihal'i Kızdırdı (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 00:55
Semih'in konseydeki Tavrı Zafer ve Nihal'i Kızdırdı (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 216 izlenme - 2 yıl önce Zafer ve Nihal, Semih'in ada konseyindeki tavrını eleştirdi. Semih'in kendileriyle dalga geçtiğini düşünen Nihal ve Zafer'in moralleri hayli bozuktu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ferrari! 02:33
ferrari! 719 izlenme - 8 yıl önce fena ses var mutlaka izlryin bayılıyorum bu seslere
Atakan ve Ezgi'den Konsey Öngörüleri! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 03:32
Atakan ve Ezgi'den Konsey Öngörüleri! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 183 izlenme - 2 yıl önce Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Atakan, adadaki yakın arkadaşı Ezgi ile konseyde yaşanacak olasılıkları konuştular. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Konseyde Nihal Candan Neden Utandı? (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 01:27
Konseyde Nihal Candan Neden Utandı? (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 154 izlenme - 2 yıl önce Gönüllülerin Survivor tarihinde gelmiş geçmiş en kötü başlangıcı yapması ve bu konunun ada konseyinde gündeme gelmesi Nihal Candan'ı utandırmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nihal'i O İsimlerin Gözünde Konseydeki Konuşması Bitirdi! (Survivor 2016 - 28 Mart Pazartesi) 03:36
Nihal'i O İsimlerin Gözünde Konseydeki Konuşması Bitirdi! (Survivor 2016 - 28 Mart Pazartesi) 141 izlenme - 2 yıl önce Nihal'in konseyde 'Semih'ten korktular, beni yazdılar' demesi Gönüllüler takımında büyük tepki çekti. Özellikle Serkay ve İbrahim, Nihal'i bundan sonra takımda görmek istemediklerini söylediler... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ahmet Çakar'ın Beyaz Futbol'dan Gönderilmesi 04:48
Ahmet Çakar'ın Beyaz Futbol'dan Gönderilmesi 72 izlenme - 8 ay önce Beyaz Futbol'un başarılı yorumcusu eski hakem Ahmet Çakar diğer yorumcuların oylarıyla programa veda etmek zorunda kaldı.
Berna Keklikler Adının Yazılmasına İçerledi (Survivor - 24 Ocak 2017) 03:18
Berna Keklikler Adının Yazılmasına İçerledi (Survivor - 24 Ocak 2017) 68 izlenme - 12 ay önce Konseyde ismi en çok yazılan isimlerden biri olarak eleme adayı listesine eklenen Berna Keklikler, içini yarışmacı arkadaşlarına döktü.
Akrep Avlayan Türkler 02:07
Akrep Avlayan Türkler 291 izlenme - 3 yıl önce İşsiz kalan dört arkadaşımız vakitlerini değerlendirmek için bir araya toplanıp, Kurtlar Vadisi konsey muziği eşliğinde bize nasıl akrep avlandığını gösteriyorlar. Akrepler Vadisi İftiharla Sunar İyi Seyirler..
herkez kafasına göre takılıyo 02:59
herkez kafasına göre takılıyo 252 izlenme - 7 yıl önce hepsi kelle d
Semih ve Serkay Konseyde Karşı Karşıya Geldi: İşte Buradayım! (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 00:57
Semih ve Serkay Konseyde Karşı Karşıya Geldi: İşte Buradayım! (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 106 izlenme - 2 yıl önce Adada ve konseylerde sürekli atışan Serkay ve Semih, yine karşı karşıya geldi. Serkay, Semh'in istediği gibi elemeye kaldığını ve bu durumdan korkmadığını söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elemeye Çıkan Üçüncü İsim Belli Oldu! (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 02:07
Elemeye Çıkan Üçüncü İsim Belli Oldu! (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 101 izlenme - 2 yıl önce Survivor 2016'da elemeye kalan son isim ada konseyinde belli oldu. İkinci olan isim Damla, Aylin'in ismini söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Belli Oldu Konseyde Çıkan İlk İsim! (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 03:17
Belli Oldu Konseyde Çıkan İlk İsim! (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 99 izlenme - 2 yıl önce Survivor'ın dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlülerde, yarışmacıların oylamaları sonucunda ilk eleme Tuğba Özay oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuğba Özay'a Ebru Öztürk'ten Yattara Eleştirisi! (Survivor 2016 - 27 Şubat Cumartesi) 01:47
Tuğba Özay'a Ebru Öztürk'ten Yattara Eleştirisi! (Survivor 2016 - 27 Şubat Cumartesi) 110 izlenme - 2 yıl önce Ebru Öztürk, Tuğba Özay'ın ada konseyinde Yattara'nın kendi taraflarındaymış gibi konuşmasından dert yandı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."