Hoşgeldiniz!

Konsey Videoları İzle

Bir Fırtına Tuttu Bizi 04:25
Bir Fırtına Tuttu Bizi 152.186 izlenme - 10 yıl önce BİR FIRTINA TUTTU BİZİ
Bizim  Konsey 02:48
Bizim Konsey 17.461 izlenme - 11 yıl önce KURTLAR VADİSİ konsey...
Türk Askeri Kıbrıs'a Çıkıyor (1974) 04:32
Türk Askeri Kıbrıs'a Çıkıyor (1974) 1.899 izlenme - 10 ay önce Kıbrıs Harekâtı, 20 Temmuz 1974'te Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kıbrıs'ta başlattığı ve 14 Ağustos'ta Türk Birlikleri'nin başkent Lefkoşa'ya girmesiyle sonuçlanan askerî harekât.Türkiye Cumhuriyeti harekâtın Zürih ve Londra Antlaşması'nın 4. maddesine istinaden gerçekleştirildiğini savunmaktadır.Fakat Birleşmiş Milletler ve Avrupa Konseyi bu harekâtı işgal olarak değerlendirmektedir.Video'da Kıbrıs'a ilk çıkan Türk askerleri'nin görüntüleri vardır.İyi seyirler.
Onlar Salak Liberal Değildi 01:07
Onlar Salak Liberal Değildi 1.751 izlenme - 9 ay önce Merdan Yanardağ, Fethullahçı hâinlerin Cumhuriyetçileri yanına çekmek için okuttuğu bildiriden bahsediyor.
Atakan Hangi İsme Omurgalı Duramadın Dedi? (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 06:22
Atakan Hangi İsme Omurgalı Duramadın Dedi? (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 660 izlenme - 1 yıl önce Ada konseyinde Yunus, takım arkadaşlarının olayları çok uçlarda yaşadığını söyleyerek eleştirilerde bulundu. Atakan ise Yunus Günçe'nin omurgasız bir tutum sergilediğini söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yılmaz Morgül Konseyde Fırtına Gibi Esti  (Survivor 2016 - 23 Şubat Salı) 04:03
Yılmaz Morgül Konseyde Fırtına Gibi Esti (Survivor 2016 - 23 Şubat Salı) 587 izlenme - 1 yıl önce Yılmaz Morgül konseyde adada yaşanan olayları anlattı. Morgül, takım ruhunun kalmadığını belirtti. Survivor Ünlüler - Gönüllüler, Türkiye'de Show TV ve Star TV'de yayınlanmış, Acun Ilıcalı tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmiştir. Yarışmanın 1. sezonunun kazananı Derya Büyükuncu olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Nihat Doğan ikinci, Taner Tolga Tarlacı ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 2. sezonunun kazananı Nihat Altınkaya olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Hasan Yalnızoğlu ikinci, Anıl Tetik ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 3. sezonunun kazananı Hilmi Cem İntepe olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Doğukan Manço ikinci, Ümit Karan ise üçüncü sırayı almıştır. Yarışmanın 4. sezonunun kazananı Turabi Çamkıran olmuştur. Finalde SMS oyları ile elenen Gökhan Keser ikinci, Merve Aydın ve Ahmet Dursun ise üçüncü sırayı almıştır.
Polat Alemdar Konsey Üyelerini Öldürüyor. 16:23
Polat Alemdar Konsey Üyelerini Öldürüyor. 892 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar Vadisi pusu, Polat Alemdar Fehmi Kuzuzade Ve Algisin Telefon Konuşma Kayıtlarını Dinledikten Sonra, Konsey Üyelerini Ard Arda İnfaz Eder. ----------------------------------------­----------------------------------------­----------------------------------------­----------------------------------------­---- polat alemdar leylanın ialıyor polat kgtnin intikamını alıyor polat alemdar güzel sahneler kurtlar vadisi pusu 266 bölüm kurtlar vadisi pusu 267 bölüm kurtlar vadisi pusu 268 bölüm kurtlar vadisi pusu 269 bölüm kurtlar vadisi pusu müzikleri dinle kurtlar vadisi ölenler kurtlar vadisi pusu ölenler necati şaşmaz kurtlar vadisi pusu hd izle kurtlar vadisi pusu yeni bölüm kurtlar vadisi pusu polat alemdar konsey üyelerini öldürüyor polat alemdar güzel sahneler leylanın intikamı alınıyor polat leylanın intikamını alıyor leylanın ölümü kgtnin ölümü mematinin ölümü karanın ölümü çakırın ölümü ömer babanın ölümü polat alemdar martini öldürüyor polat alemdar profesörü öldürüyor, abdüleyin ölümü akifin ölümü polat alemdar ak saçlı ak saçlı müziği maskeli fedai kurtlar vadisi pusu kamera arkası polatın intikamı kurtlar vadisi pusu 266 bölüm izle aslan beyin ölümü polat alemdar leylanın intikamını alıyor tombalacı pala kgt timi ölüm kurtlar vadisi sahneleri kurtlar vadisi eski müzikler kurtlar vadisi kamera arkası polat alemdarın düğünü tilkinin ölüm sahnesi tilki andrei vadi müzikleri timurun ölümü ababdülheyin ölümü polat alemdar müthiş sahne mematiden müthiş hareket kurtlar vadisi pusu tek parça izle kurtlar vadisi filistin kurtlar vadisi ırak kurtlar vadisi filimleri müzik kurtlar vadisi gladio iskenderin ölümü İskender büyük amon kurtlar vadisi pusu andy garcia andy garcia tapınakçıların ölümü kurtlar vadisi pusu masonlar polat alemdardan piramit operasyonu polat alemdar suriyede karahanlının ölümü kurtlar vadisi elifin ölümü kurtlar vadisi pusu kurtlar vadisi pusu polat şahmeranı asıyor kurtlar vadisi polat alemdar şahmeranı asıyor kurtlar vadisi polat iskenderi asıyor kurtlar vadisi pusu armageddonun gelişi kurtlar vadisi pusu kara armageddonu yakıyor polatın kızı elifden güzel hareket devlet millet kurtlar vadisi kumarane baskını kurtlar vadisi tombalacının ölümü polat alemdar baron oluyor polat alemdar mafyayı çökertti polat alemdardan nefes kesen operasyon kurtlar vadisi pusu polat alemdardan mısırda operasyon kurtlar vadisi pusu yeni sezon tanıtımı kurtlar vadisi pusu fragmanı bölüm fragmanı
Konseyde Ünlüler Gerildi: Bütün Motivasyonum Alt Üst Oldu! (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 04:03
Konseyde Ünlüler Gerildi: Bütün Motivasyonum Alt Üst Oldu! (Survivor 2016 - 21 Şubat Pazar) 497 izlenme - 1 yıl önce Ada konseyi gergin başladı. Nagihan, takım arkadaşlarının dokunulmazlık oyunu öncesi umutsuz bir tavır sergilediklerini söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 06:29
Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 484 izlenme - 11 ay önce Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016 Ezgi Avcı Elendi Survivor 2016 - 11 Mayıs 2016
Semih Öztürk Şiir ve Tekerleme İle Konseye Damga Vurdu (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 04:39
Semih Öztürk Şiir ve Tekerleme İle Konseye Damga Vurdu (Survivor 2016 - 2 Mart Çarşamba) 464 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016'nın 2 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde ikinci haftasında SMS oylamasında birinci olan isim Semih Öztürk oldu. SMS oylamasında birinci olan Semih, önce Arif Nihat Asya'nın Bayrak şiirini okudu ardından da elemeye çıkacak olan ismi tekerlemeyle belirledi.
Konseyde Semih 1.Olunca Deliren Adam 01:39
Konseyde Semih 1.Olunca Deliren Adam 385 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında devam ediyor. Survivor'ın fanatikleri de oldukça fazla bu adam da gönüllüler takımında Semih'in konseyde 1. olmasıyla bakın nasıl deliriyor.
Medieval Total War - Survivor Konsey Soundtrack 00:59
Medieval Total War - Survivor Konsey Soundtrack 718 izlenme - 2 yıl önce Malum, son günlerde dizilerin yarattığı reyting boşluğunu Survivor ile dolduruyoruz. Yarışmanın konsey bölümünde oylar sayılırken çalan parça bir çok kişi tarafından merak ediliyordu. Medieval Total War adlı oyunun Euro Mobilize 1 adlı parçasıdır. Bir çok oyun ve film için parça hazırlayan Kanadalı Jeff van dyk tarafından yapılmıştır. Koro halinde söylenilen ve orta çağ ispanyolcası olduğunu öğrendiğim kısımda ise mealen; Bugün savaşa gidiyoruz, onur ve gururla, adamlar yan yana! Kilisemiz için savaşırız, ve çocuklarımız için, Tanrı için şeytanı alt ederiz. Tanrının adıyla! denmektedir. Bu güzel parçayı dinlerken aklıma devamlı suretle emin gelmektedir, bu da parçanın o bütün ürkütücü havasını , emin ben emin emin emin şeklinde bozmaktadır.
Memati'nin Helikopterle Rusları Taraması - Kurtlar Vadisi 06:40
Memati'nin Helikopterle Rusları Taraması - Kurtlar Vadisi 843 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda yüklemiş olduğum Kurtlar vadisi'nin unutulmaz sahneleri ardından sitedaşlarımda ardı ardına yüklemeye başladı,çokta güzel oldu.İçeriğe dönecek olursam,Memati 84.bölümde Rus konseyini helikopterle yerle bir etmişti bu sahnede olmazsa olmazlardandır.Ayrıca şimdiki gibi iki üç kişiyle mekan basmalar nedir aga köpek sürüsü gibi kalabalığada şahit olacaksınız ve yine bu bölümde mermi'nin a..na koyulmuştur.
Semih Şimdi de Şarkı Söyledi Şiirden Sonra! İşte O Şarkı... (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 02:22
Semih Şimdi de Şarkı Söyledi Şiirden Sonra! İşte O Şarkı... (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 233 izlenme - 1 yıl önce Ada konseyinde şiir okuyan Semih, bu kez adada Gizem Kerimoğlu ile sohbet ederken şarkı söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Emrah 03:17
Emrah 2.024 izlenme - 9 yıl önce son sürat gidiyor valla acayipp şarkıya kaptırmış kendini
Semih'in konseydeki Tavrı Zafer ve Nihal'i Kızdırdı (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 00:55
Semih'in konseydeki Tavrı Zafer ve Nihal'i Kızdırdı (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 216 izlenme - 1 yıl önce Zafer ve Nihal, Semih'in ada konseyindeki tavrını eleştirdi. Semih'in kendileriyle dalga geçtiğini düşünen Nihal ve Zafer'in moralleri hayli bozuktu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seda Konseye Boyunlukla Katıldı! Nasıl Hissediyor Kendisini... (Survivor 2016 - 8 Mart Salı) 01:31
Seda Konseye Boyunlukla Katıldı! Nasıl Hissediyor Kendisini... (Survivor 2016 - 8 Mart Salı) 204 izlenme - 1 yıl önce Ödül oyununda sakatlanan ve hastaneye kaldırılan Seda, konseye boyunlukla katıldı. Seda son durumu hakkında bilgi verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Oralet Osman 3 03:18
Oralet Osman 3 1.538 izlenme - 9 yıl önce Osman tam bir memati hayranıymış..
Atakan ve Ezgi'den Konsey Öngörüleri! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 03:32
Atakan ve Ezgi'den Konsey Öngörüleri! (Survivor 2016 - 10 Nisan Pazar) 182 izlenme - 1 yıl önce Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Atakan, adadaki yakın arkadaşı Ezgi ile konseyde yaşanacak olasılıkları konuştular. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
AKPnin Kapatılmasını Evliyalar Konseyi Önledi 03:24
AKPnin Kapatılmasını Evliyalar Konseyi Önledi 466 izlenme - 2 yıl önce Geçmiş de Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Tarafından Kapatılma Davası Açılan AKP'nin Evliyaler Konseyi Tarafında AKP'nin Kapatılmadığını Söyleyen Kişi Yunanistan da Yaşananlarla İlgili'de İlginç Sözler Söylüyor...
Berna Keklikler Adının Yazılmasına İçerledi (Survivor - 24 Ocak 2017) 03:18
Berna Keklikler Adının Yazılmasına İçerledi (Survivor - 24 Ocak 2017) 42 izlenme - 3 ay önce Konseyde ismi en çok yazılan isimlerden biri olarak eleme adayı listesine eklenen Berna Keklikler, içini yarışmacı arkadaşlarına döktü.
Kutlar Vadisi Gladio 03:09
Kutlar Vadisi Gladio 2.039 izlenme - 7 yıl önce baska yerde yokk !
Sivas Konseyi 01:00
Sivas Konseyi 1.088 izlenme - 10 yıl önce sivas lı kurtlarr izleyin görünn
Erdi'den Herkese Hodri Meydan! (Survivor 2017 - 22 Ocak Pazar) 00:55
Erdi'den Herkese Hodri Meydan! (Survivor 2017 - 22 Ocak Pazar) 38 izlenme - 3 ay önce 22 Ocak 2017 Pazar – Konseyde konuşan Erdi, arkadaşlarının ne düşündüklerini tahmin ettiğini söyleyerek hepsine meydan okudu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuğba Özay'dan Nagihan'a Sert Yanıt: Ben Hayatımda Kimseyi Satmadım! - Survivor 2016 10 Nisan Pazar 08:22
Tuğba Özay'dan Nagihan'a Sert Yanıt: Ben Hayatımda Kimseyi Satmadım! - Survivor 2016 10 Nisan Pazar 139 izlenme - 1 yıl önce Ada konseyinde Nagihan'ın ardından söz alan Tuğba Özay, Nagihan'a adada dost gözüyle baktığını ve onu asla satmadığını söyledi. Nagihan ise güçlü isimlerin yanında olmak istediği için saf değiştirdiğini ve artık kimseyi sırtında taşımak istemediğini söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nagihan'ın Egosu'yla Konseyi Kahkaya Boğması (Survivor 2016 - 9 Mayıs Pazartesi) 09:58
Nagihan'ın Egosu'yla Konseyi Kahkaya Boğması (Survivor 2016 - 9 Mayıs Pazartesi) 96 izlenme - 11 ay önce Survivor 2016 ada konseyinde konuşan Nagihan, kendini överken kullandığı ifadelerle Acun Ilıcalı ve yarışmacıları kahkaha krizine soktu.
Konseyde Nihal Candan Neden Utandı? (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 01:27
Konseyde Nihal Candan Neden Utandı? (Survivor 2016 - 20 Şubat Cumartesi) 154 izlenme - 1 yıl önce Gönüllülerin Survivor tarihinde gelmiş geçmiş en kötü başlangıcı yapması ve bu konunun ada konseyinde gündeme gelmesi Nihal Candan'ı utandırmış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nihal'i O İsimlerin Gözünde Konseydeki Konuşması Bitirdi! (Survivor 2016 - 28 Mart Pazartesi) 03:36
Nihal'i O İsimlerin Gözünde Konseydeki Konuşması Bitirdi! (Survivor 2016 - 28 Mart Pazartesi) 139 izlenme - 1 yıl önce Nihal'in konseyde 'Semih'ten korktular, beni yazdılar' demesi Gönüllüler takımında büyük tepki çekti. Özellikle Serkay ve İbrahim, Nihal'i bundan sonra takımda görmek istemediklerini söylediler... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ferrari! 02:33
ferrari! 718 izlenme - 8 yıl önce fena ses var mutlaka izlryin bayılıyorum bu seslere
İlhan Mansız, Konseyde Neden Sabriye'yi Elemeye Çıkardı? (Survivor 30 Ocak 2017) 02:11
İlhan Mansız, Konseyde Neden Sabriye'yi Elemeye Çıkardı? (Survivor 30 Ocak 2017) 30 izlenme - 3 ay önce Bireysel dokunulmazlık sembolünün sahibi İlhan Mansız, ada konseyinde neden Sabriye'yi elemeye çıkardığını anlattı. Sabriye ise İlhan'a hayli bozuldu.