Hoşgeldiniz!

Konsol Oyunu Videoları İzle

GTA Oynayan Yaşlıların Sempatik Tepkileri 09:46
GTA Oynayan Yaşlıların Sempatik Tepkileri 4.445 izlenme - 2 yıl önce GTA Oynayan Yaşlıların Sempatik Tepkileri Hayatlarında belki ilk defa konsol eline alan yaşlıların Gta oynarken verdikleri birbirinden sempatik tepkiler.
Just Dance 2017 | Song List (Official) | Complete 11:53
Just Dance 2017 | Song List (Official) | Complete 46 izlenme - 1 ay önce Buy Just Dance 2017 Now! UplayShop: https://goo.gl/fM4Nks Amazon: https://goo.gl/bkdmXc Gameplanet(MX): https://goo.gl/JHijCT BestBuy: https://goo.gl/uBWkti Steam: https://goo.gl/P3UwrJ Just Dance 2017 already is here! In all consoles: Wii, WiiU, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3, Playstation 4, PC and Nintendo Switch (March 2017) You liked the "Song List" of songs from this new game? You think that may be some surprise more in this game? any song extra or something? :D Just Dance Page Oficial! http://just-dance.ubisoft.com I hope that the video like it, and help me to share! :D ---------------------------------------------- Español ------------------------------- Te gusto la lista de canciones de este nuevo Just Dance? Esperas alguna sorpresa mas?... Tal vez una cancion extra o otra cosa? Espero que el video les Guste Mucho y me ayuden a compartirlo se los hice con mucho amor :') -------- Opinion Personal-------- Estuve trabajando en esta Song List desde Junio fue mucho la espera para poder subirlo ya que el canal oficial de JD no soltaba los nuevos gameplays tan rapido :S, pero espero y valga la pena :) Me encantaron todas las canciones de este nuevo JD y espero que las proximas entregas sean tan buenas como esta :D !!! Unete a Mis Redes Sociales: Facebook: https://www.facebook.com/JustDanceWorld Grupo: https://goo.gl/8B6Qi3
Konsol Oyununa Kendini Kaptıran Dayılar 00:21
Konsol Oyununa Kendini Kaptıran Dayılar 236 izlenme - 2 yıl önce Amcalarımıza yeğenleri açmışlar konsolda vuruşmalı bir oyun "vur dayı vur" nidaları altında karşılıklı vuruşuyorlar. Hayır hayır aklınıza hemen asansördekiler gelmesin oldukça masumlar.
PS 4 Konsol Oyununun Aşırı Mükemmel Tanıtım Filmi 03:55
PS 4 Konsol Oyununun Aşırı Mükemmel Tanıtım Filmi 164 izlenme - 2 yıl önce War Thunder: "Victory is Ours" isimli playstation 4 oyununun kısa film tadında hazırlanmış muhteşem bir tanıtım videosu. Gerçekçi sahnelerle harmanlanmış ve günümüz oyunlarının artık ne kadar çağ atladığını bize gösterecek cinsten bu videoyu hep birlikte izliyoruz. İyi seyirler!
Konsol Oyununa Kendini Kaptıran Dayılar 00:21
Konsol Oyununa Kendini Kaptıran Dayılar 56 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kirin 00:18
Kirin 106 izlenme - 5 yıl önce Kirin
Oyunda Öyle Bir Bug Buldu Ki... 00:12
Oyunda Öyle Bir Bug Buldu Ki... 13 izlenme - 2 yıl önce Bilgisayar oyunlarında yaşanan açıklar ya da diğer adıyla buglar geliştiricilerin her zaman başını ağrıtmıştır. Kullanıcı tarafından bulunan bug ise izlerken gülümsemenize sebep olacak.
Oyun Oynamanın Size Kazandıracağı 15 Muhteşem Fayda 06:34
Oyun Oynamanın Size Kazandıracağı 15 Muhteşem Fayda 17 izlenme - 2 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1
Dev golcü dunyanın en irisi o 01:29
Dev golcü dunyanın en irisi o 17 izlenme - 2 yıl önce Konsol oyunu FIFA 16 için kamera karşısına geçen dev golcü lakaplı Adebayo Akinfenwa yine kendisinden söz ettirmeyi başardı.
Erken Sevinmeyeceksin 00:52
Erken Sevinmeyeceksin 10 izlenme - 2 yıl önce Evo 2015 adlı dövüş oyunu için yapılan turnuvada ortaya çıkan görüntü izleyenleri şaşırttı. Kombo adı verilen kombine yumruk ve tekmeler ile rakibine saldıran yarışmacı onu yendiğini düşünürken hesap hatası yapıyor ve erkenden sevinmeye başlıyor. Rakibi ise oyunun bitmediğini acı şekilde ona gösteriyor.