Hoşgeldiniz!

konsol oyunu

GTA Oynayan Yaşlıların Sempatik Tepkileri 09:46
GTA Oynayan Yaşlıların Sempatik Tepkileri 4.438 izlenme - 2 yıl önce GTA Oynayan Yaşlıların Sempatik Tepkileri Hayatlarında belki ilk defa konsol eline alan yaşlıların Gta oynarken verdikleri birbirinden sempatik tepkiler.
Konsol Oyununa Kendini Kaptıran Dayılar 00:21
Konsol Oyununa Kendini Kaptıran Dayılar 108 izlenme - 2 yıl önce Amcalarımıza yeğenleri açmışlar konsolda vuruşmalı bir oyun "vur dayı vur" nidaları altında karşılıklı vuruşuyorlar. Hayır hayır aklınıza hemen asansördekiler gelmesin oldukça masumlar.
PS 4 Konsol Oyununun Aşırı Mükemmel Tanıtım Filmi 03:55
PS 4 Konsol Oyununun Aşırı Mükemmel Tanıtım Filmi 129 izlenme - 2 yıl önce War Thunder: "Victory is Ours" isimli playstation 4 oyununun kısa film tadında hazırlanmış muhteşem bir tanıtım videosu. Gerçekçi sahnelerle harmanlanmış ve günümüz oyunlarının artık ne kadar çağ atladığını bize gösterecek cinsten bu videoyu hep birlikte izliyoruz. İyi seyirler!
Konsol Oyununa Kendini Kaptıran Dayılar 00:21
Konsol Oyununa Kendini Kaptıran Dayılar 54 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kirin 00:18
Kirin 106 izlenme - 4 yıl önce Kirin
Oyunda Öyle Bir Bug Buldu Ki... 00:12
Oyunda Öyle Bir Bug Buldu Ki... 13 izlenme - 1 yıl önce Bilgisayar oyunlarında yaşanan açıklar ya da diğer adıyla buglar geliştiricilerin her zaman başını ağrıtmıştır. Kullanıcı tarafından bulunan bug ise izlerken gülümsemenize sebep olacak.
Dev golcü dunyanın en irisi o 01:29
Dev golcü dunyanın en irisi o 17 izlenme - 1 yıl önce Konsol oyunu FIFA 16 için kamera karşısına geçen dev golcü lakaplı Adebayo Akinfenwa yine kendisinden söz ettirmeyi başardı.
Oyun Oynamanın Size Kazandıracağı 15 Muhteşem Fayda 06:34
Oyun Oynamanın Size Kazandıracağı 15 Muhteşem Fayda 14 izlenme - 1 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1
Erken Sevinmeyeceksin 00:52
Erken Sevinmeyeceksin 10 izlenme - 1 yıl önce Evo 2015 adlı dövüş oyunu için yapılan turnuvada ortaya çıkan görüntü izleyenleri şaşırttı. Kombo adı verilen kombine yumruk ve tekmeler ile rakibine saldıran yarışmacı onu yendiğini düşünürken hesap hatası yapıyor ve erkenden sevinmeye başlıyor. Rakibi ise oyunun bitmediğini acı şekilde ona gösteriyor.