Hoşgeldiniz!

Konsolos Videoları İzle

Konsolosluğa Saldıran Kadın Teröristin Vurulma Anı ( 18) 01:42
Konsolosluğa Saldıran Kadın Teröristin Vurulma Anı ( 18) 26.604 izlenme - 1 yıl önce Sarıyer İstinye'deki Amerikan Konsolosluğu önünde nöbet bekleyen polis ekibine silahlı saldırı düzenlendi. ABD Konsolosluğu yakınında bir apartmanın boşluğuna gizlenen kadın teröristin çevresi polisler tarafından çevrildi. O polislerden biri kadın teröristle burun buruna geldi. Kadına belli bir uzaklıktan daha fazla yaklaşmayan polis, bir takım uyarılarda bulundu. Kadının elleriyle ilgili uyarıda bulunan polis, bu uyarılara yanıt alamayınca art arda ateş etti. Bu ateş sırasında vurulan kadın yere düştü. Yaralı kadın bulunduğu yerden bir sedyeye konularak ambulansa taşındı ve hastaneye götürüldü. (İHA)
Fransa Başkonsolosluğu'nda Fransa-Almanya Maçı 02:00
Fransa Başkonsolosluğu'nda Fransa-Almanya Maçı 356 izlenme - 3 yıl önce İstanbul - Brezilya'da düzenlenen 2014 Dünya Kupası çeyrek final mücadelesinde Fransa - Almanya Rio De Jenerio'da karşılaştı. Maçı, iki takım taraftarları Fransa Başkonsolosluğu bahçesine kurulan dev ekranda birlikte izledi. Maçı Fransa Başkonsolosu Muriel Domenach , Almanya Başkonsolos Yardımcısı Philipp Deichmann ve İngiltere Başkonsolosu Leigh Turner birlikte izledi.
 Konsolos eşine hapis cezası 02:28
Konsolos eşine hapis cezası 50 izlenme - 1 yıl önce İsviçre eski Başkonsolosu’nun eşi Andrea Walz Köppel bilinçli taksirle yaralama' suçundan yargılandığı davada 3 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Öztürk Yılmaz Kimdir 02:00
Öztürk Yılmaz Kimdir 39 izlenme - 1 yıl önce MEHMET ALİ ARSLAN Haber News - Cumhuriyet Halk Partisi Ardahan Milletvekili 1. Sıra adayı Öztürk Yılmaz oldu peki öztürkyılmaz kim? Öztürk Yılmaz, 15 Temmuz 2013 Tarihinde T.C. Musul Başkonsolosu olarak görev yapmaya başlamıştır Başkonsolos Yılmaz Ardahan Lisesi ve ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra 1996 yılında Girdiği Dışişleri Bakanlığında sırasıyla Balkanlar AGİT, Ortadoğu, Orta Asya ve Kafkasya (Daire Başkanı) Daireleri ile Başbakanlık Dışişleri Başdanışmanlığında (Daire Başkanı) görevler yapmıştır. Yurtdışında ise sırasıyla Bişkek Büyükelçiliği, Brezilya Büyükelçiliği ve Avrupa Birliği Daimi Temsilciliğinde (Müsteşar) Çalışmıştır. AB'nin kalkınma ve entegrasyonu Konusunda (VUB-Brüksel) master yapan Başkonsolos Yılmaz Evli ve 3 çocuk babası olup İngilizce ve Rusça bilmektedir ÖZTÜRK YILMAZ KİMDİR?
Konsolos 02:46
Konsolos 54 izlenme - 2 yıl önce Girişimci hızlandırma programı TeknoJumpp‘ı bünyesinde bulunduran ve geçtiğimiz aylarda sizinle paylaştığımız Yeni Fikirler Yeni İşler yarışmasıyla girişimcileri destekleyen ODTÜ Teknokent Silikon Vadisi’ne adım atıyor. Silikon Vadisi’nde merkez açmayı planlayan teknokent, Eylül ayında hizmete gireceğini paylaştı. ODTÜ Teknokent’in Silikon Vadisi Merkezi açılmasıyla birlikte girişimcilerin Silikon Vadisi’yle arasında önemli bir köprü vazifesi göreceğini şimdiden söyleyebiliriz. ODTÜ Teknokent’in açılacak merkez ile girişimcilerin ABD pazarına girmesinin kolaylaştırılması ve hızlandırılması amaçladığını belirttiği adım, bunların ötesinde geçtiğimiz günlerde McDonalds’ın Silikon Vadisi’nde ofis açmasına benzer bir görevi de üstlenecek. Teknolojinin başkentinde konsolosluk görevi üstlenecek merkez iletişimi artırırken, ülkemizden teknoloji devlerinde çalışanları da bir araya getirmiş olacak. Bu iletişim ve ağ ile birlikte ABD’ye açılım yapmak isteyen girişimcinin işi daha kolaylaşmış olacak. En yakın örnekle Yo gibi bir fikrim var ama Türkiye’de aradığımı bulamam :) diyen girişimcilere Silikon Vadisi Merkezi ortak çalışma alanında eğitim, danışmanlık ve network desteği sunacak.
Konsoloslara Vatandaştan Tepki: Katiller Burada 01:35
Konsoloslara Vatandaştan Tepki: Katiller Burada 1 izlenme - 1 ay önce Beşiktaş’ta terör saldırısının yaşandığı noktaya çelenk bırakan konsoloslara bir grup vatandaş tepki gösterdi. Hollanda konsolosluğu çelengini alarak yere atan bir vatandaş, "Katiler burada, çelenk gönderiyorlar" dedi. Araya giren polis, vatandaşları uzaklaştırdı. Bir çok konsolos PKK’ya yönelik başlatılan opersyonlarda gözaltına alınan HDP’li vekillere destek olmak amacıyla HDP Grup toplantısına katılmışlardı.
QuiT0 Vs Konsolos 03:56
QuiT0 Vs Konsolos 15 izlenme - 3 yıl önce QuiT0 ' yu Tebrik Ederim Gerçekten Çok Güzel Oynuyor Beni Yendi Tebrikler
Ukrayna'nın Antalya Fahri Konsolosu Levent Aydın Görevden Alındı 01:14
Ukrayna'nın Antalya Fahri Konsolosu Levent Aydın Görevden Alındı 10 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'nın Antalya Fahri Konsolosu Levent Aydın, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin resimli tişört giydiği gerekçesiyle görevinden alındı.
Fahri Konsolos Açılış Töreni 06:11
Fahri Konsolos Açılış Töreni 18 izlenme - 5 yıl önce
ABD konsolosluğuna saldırıda halkın teröristlere tepkisi iyi oldu. Güneydoğu’da da böyle olmalı 01:05
ABD konsolosluğuna saldırıda halkın teröristlere tepkisi iyi oldu. Güneydoğu’da da böyle olmalı 1 izlenme - 1 yıl önce ABD konsolosluğuna saldırıda halkın teröristlere tepkisi iyi oldu. Güneydoğu’da da böyle olmalı.