Hoşgeldiniz!

konsolosluğu

Konsolosluğa Saldıran Kadın Teröristin Vurulma Anı ( 18) 01:42
Konsolosluğa Saldıran Kadın Teröristin Vurulma Anı ( 18) 24.213 izlenme - 1 yıl önce Sarıyer İstinye'deki Amerikan Konsolosluğu önünde nöbet bekleyen polis ekibine silahlı saldırı düzenlendi. ABD Konsolosluğu yakınında bir apartmanın boşluğuna gizlenen kadın teröristin çevresi polisler tarafından çevrildi. O polislerden biri kadın teröristle burun buruna geldi. Kadına belli bir uzaklıktan daha fazla yaklaşmayan polis, bir takım uyarılarda bulundu. Kadının elleriyle ilgili uyarıda bulunan polis, bu uyarılara yanıt alamayınca art arda ateş etti. Bu ateş sırasında vurulan kadın yere düştü. Yaralı kadın bulunduğu yerden bir sedyeye konularak ambulansa taşındı ve hastaneye götürüldü. (İHA)
Suriye Konsolosluğu Baskını (Kurtlar Vadisi Pusu - 165. Bölüm) 03:38
Suriye Konsolosluğu Baskını (Kurtlar Vadisi Pusu - 165. Bölüm) 8.876 izlenme - 4 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu'nun 165. bölümünde, Polat Alemdar'ın adamları Suriye Konsolosluğu bastığı sahne.
Cidde’deki Amerikan Konsolosluğu Yakınında intihar Saldırısı 01:07
Cidde’deki Amerikan Konsolosluğu Yakınında intihar Saldırısı 294 izlenme - 4 ay önce Suudi Arabistan’ın Cidde kentindeki Amerikan konsolosluğu yakınında düzenlenen intihar saldırısında 2 polis yaralandı. ABD'nin bağımsızlık günü kutlamalarını yaptığı 4 Temmuz'da gecenin ilk saatlerinde gerçekleşen saldırı Amerikan konsolosluğunun 20 metre kadar uzağında meydana geldi. Gece 02.15 civarında konsolosluğa yakın bir hastanenin önüne aracını park ettikten sonra konsolosluğa doğru ilerlemeye çalışan intihar saldırganından şüphelenen Suudi polisinin kimlik kontrolü yapmak istemesi sonucu saldırgan üzerindeki bombaları patlattı. Olaydan sonra birkaç patlama daha gerçekleşirken bu patlamaların kontrollü ve bilinçli olarak gerçekleştirildiği aktarıldı. Saldırıyı şu ana kadar üstlenen olmadı.
 IŞİD’in Türk Konsolosluğu’na Girdiği İddia Edildi 01:52
IŞİD’in Türk Konsolosluğu’na Girdiği İddia Edildi 857 izlenme - 2 yıl önce Musul’daki birçok stratejik noktayı ele geçiren Irak Şam İslam Örgütü’nün (IŞİD) Türkiye Konsolosluğu'na girerek konsolosluk çalışanlarını rehin aldığı iddia edildi. Yapılan iddialara göre IŞİD’in Musul’daki Türk konsolosluğuna girdiği ve görevli diplomatları rehin aldığı iddia edildi. Konu ile ilgili olarak ulaştığımız Dışişleri Bakanlığı yetkilileri iddiaların incelendiğini ve şu aşamada konsolosluk baskınını doğrulamadıklarını belirttiler. MUSUL KONSOLOSLUĞU’NDA 24 KİŞİNİN REHİN ALINDIĞI İDDİA EDİLDİ Irak Şam İslam Devleti’nin (IŞİD) Musul konsolosluğuna girerek 24 konsolosluk çalışanını rehin aldığı iddia edildi. Yerel kaynaklardan edinilen bilgiye göre IŞİD üyelerinin 24 konsolosluk çalışanını ve korumayı rehin aldığı belirtildi.
Işid Musul'daki Türk Konsolosluğu'na Saldırdı 00:31
Işid Musul'daki Türk Konsolosluğu'na Saldırdı 241 izlenme - 2 yıl önce Dün Musul'un tamamını ele geçiren Irak Şam İslam Devleti (IŞİD), bugün de kentteki Türk Konsolosluğu'na baskın yaptı. 900'den fazla militanla Musul Konsolosluğu'na saldıran örgüt aralarında Türkiye'nin Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz'ın da bulunduğu 48 kişiyi rehin aldı. Kimi kaynaklar rehinelerin bilinmeyen bir yere götürüldüğünü kimisi ise Musul'daki askeri üsse götürüldüğünü belirtiyor.
Amerikan Konsolosluğu'nda Yaşanan Çatışma Anı Kamerada 02:13
Amerikan Konsolosluğu'nda Yaşanan Çatışma Anı Kamerada 88 izlenme - 1 yıl önce Amerikan Konsolosluğu'nda yaşanan çatışma kamerada Amerikan Konsolosluğu'nda yaşanan çatışma kameralara yansıdıAmerika'nın İstanbul Başkonsolosluğu'nda sabah saatlerinde yaşanan çatışmanın görüntüleri ortaya çıktı. Amerikan Konsolosluğu'nda yaşanan çatışma kameralara yansıdı Amerikan Konsolosluğu'nda yaşanan çatışma kameralara yansıdı - Tıkla İzle Görüntülerde terörist kadını defalarca uyaran polis, direnen kadını en sonunda bacaklarından vurarak etkisiz hale getiriyor. Amerikan Konsolosluğu'nda sabah saatlerinde saldıran iki kadından biri vurularak etkisiz hale getirilmiş, diğeri ise kaçarak kayıplara karışmıştı. İstinye'de hareketli saatler yaşanmasına neden olan olayın kamera görüntüleri de ortaya çıktı. Bir cep telefonu kamerasına yansıya görüntülerde polisin terörist kadını bir binanın bahçesinde sıkıştırıyor. Kadını defalarca teslim olması yönünde uyaran polis, zaman zaman uyarı amaçlı ateş de açıyor. Polis bir türlü teslim olmayan terörist kadını sonunda vurarak etkisiz hale getiriyor.
Meşhur 00:14
Meşhur "Vermicem" Videosunun Azerbaycan Versiyonu 90 izlenme - 2 yıl önce Yakın zamanda "vermicem vermicem" ismiyle dillere pelesenk olan, zamanla da azalarak biten beste, bu kez de bir Azeri kız tarafından seslendirildi.
Afganistan 'da Hint Konsolosluğuna Saldırı  9 Ölü 00:57
Afganistan 'da Hint Konsolosluğuna Saldırı 9 Ölü 95 izlenme - 3 yıl önce Afganistan'ın Celalabad eyaletindeki Hindistan konsolosluğuna düzenlenen intihar eyleminde, 5'i çocuk 9 sivil hayatını kaybetti, 22 kişi de yaralandı.
İsrail Konsolosluğu'na Masa Fırlatamamak 00:41
İsrail Konsolosluğu'na Masa Fırlatamamak 54 izlenme - 2 yıl önce Açıklanacak yorumlanacak bir durum yok, sadece bu videoya bu müziği koyan insana ve 75 tekrar yaptırana sövülebilir.
İsrail Konsolosluğu'na Masa Fırlatamamak 00:41
İsrail Konsolosluğu'na Masa Fırlatamamak 21 izlenme - 2 yıl önce Açıklanacak yorumlanacak bir durum yok, sadece bu videoya bu müziği koyan insana ve 75 tekrar yaptırana sövülebilir.
Ctu Rus Konsolosluğuna Saldırıyor 03:40
Ctu Rus Konsolosluğuna Saldırıyor 26 izlenme - 3 yıl önce CTU Attacking Russian Embassy
İsrail Konsolosluğu Önü 00:46
İsrail Konsolosluğu Önü 10 izlenme - 2 yıl önce İsrail Konsoloslugu Önunde, Filistin İçin Yapılan Eylem....
Pakistan Konsolosluğu Referansımız - Özkaynak Turizm 00:23
Pakistan Konsolosluğu Referansımız - Özkaynak Turizm 11 izlenme - 2 yıl önce Firmamızdan Aldıkları Hizmet İle Alakalı Bizlere Hazırladıkları Video İçin Teşekkür Ederiz. - Özkaynak Turizm
İsrail Konsolosluğu Önü 00:46
İsrail Konsolosluğu Önü 5 izlenme - 2 yıl önce israil konsoloslugu önunde, Filistin için yapılan eylem....