Hoşgeldiniz!

kontrol

Polisin Durdurduğu Araçtan Eyalet Savcısının Çıkması 01:43
Polisin Durdurduğu Araçtan Eyalet Savcısının Çıkması 9.576 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da aracıyla ilerleyen eyalet savcısı Aramis Ayala polis tarafından şüpheli görülerek durduruldu.
el yapımı akvaryum projesi (aşama aşama) 05:37
el yapımı akvaryum projesi (aşama aşama) 50.279 izlenme - 10 yıl önce tamemen benim imalatım olan akvaryum buyrun. filitre,kapak,kontrol sistemi,arka fon herşey.
Spiral Ne Zaman Ve Nasıl Çıkarılır? 00:49
Spiral Ne Zaman Ve Nasıl Çıkarılır? 32.369 izlenme - 9 yıl önce spiral ne zaman ve nasıl çıkarılır? jin.op.dr. hakan peker
Luis Suarez Vinçten Aşağı Atılan Topu Kontrol Eder Mi? 04:03
Luis Suarez Vinçten Aşağı Atılan Topu Kontrol Eder Mi? 7.137 izlenme - 2 yıl önce Bir Youtube kanalı olan F2Freestylers - Ultimate Soccer Skills Channel'ın yaptığı meydan okumaya konuk olan yıldız futbolcu Luis Suarez'in metrelerce yüksekten vinç yardımıyla atılan futbol topuna karşılık vermesi istenildi. Futbol camiasının önemli isimlerinden olan Lionel Messi de bu ilginç meydan okumayı izlemeye gelen isimlerdendi.
Kafkas Ana Arı Kontrolleri 01:40
Kafkas Ana Arı Kontrolleri 17.371 izlenme - 4 yıl önce Ana arı üretimi ve arıcılık hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. Daha fazlası için : 0543 350 50 91 arayınız.
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 00:59
Dayının Takımları Kontrol Eden Maymunlar 5.744 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunlarla fotoğraf çektiren dayı kontrolden geçmiş.
Beyin Ve Kaslar İle Hareket Ettirilen Robot 01:46
Beyin Ve Kaslar İle Hareket Ettirilen Robot 1.843 izlenme - 7 ay önce Dünyanın en önemli üniversitelerinden biri olan MIT’nin Bilgisayar Bilimi ve Yapay Zeka Laboratuvarı’nda (CSAIL) gerçekleştirilen bir çalışma, robot-insan etkileşiminde yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Şu ana kadar pek çok farklı projede beyin dalgaları ile robotları kontrol etmek mümkün olmuştu. Yeni proje ise robotları hem beyin dalgaları hem de kaslar ile kontrol etmeyi mümkün kılıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aklımızı Top Kontrolleriyle Alan Yetenekli Futbolcular 06:10
Aklımızı Top Kontrolleriyle Alan Yetenekli Futbolcular 7.117 izlenme - 2 yıl önce Futbolun seyir zevkini yükselten futbolcuların saha içinde yaptıkları harika top kontrolleri WeSpeakFootball kanalı tarafından derlendi. Neymar, Ronaldinho, Cristiano Ronaldo, Messi ve daha fazlası... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Müthiş Top Kontrollerine İmza Atan Futbolcular 08:49
Müthiş Top Kontrollerine İmza Atan Futbolcular 3.284 izlenme - 2 yıl önce Bir çok yıldız futbolcuların yer aldığı derlemede gelen topu klas bi şekilde kontrol eden yıldızları seyrediyoruz efendim.
1 DAKİKA KONTROL CHALLENGE (ONLİNE KAFA TOPU) 11:02
1 DAKİKA KONTROL CHALLENGE (ONLİNE KAFA TOPU) 5.116 izlenme - 2 yıl önce Android link: https://goo.gl/Mb1tcQ iOS link: https://goo.gl/oPyPur
Go Kart Aracını Durdurup Ehliyet Kontrolü Yapan Polis 06:18
Go Kart Aracını Durdurup Ehliyet Kontrolü Yapan Polis 2.210 izlenme - 1 yıl önce Kar lastikleri takılı olan Gokart aracıyla Toronto'da gezmeye çıkan adam bölge trafik polisi tarafından durduruluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsan Kontrollü Dünyanın İlk Hoverbike'ı (Motosikleti) 01:40
İnsan Kontrollü Dünyanın İlk Hoverbike'ı (Motosikleti) 3.749 izlenme - 2 yıl önce Rus drone üreticisi Hoversurf, sadece sizi gökyüzüne kaldırma kapasitesine sahip değil, ellerinizle kontrol imkanı tanıyan tek kişilik bir hava aracı inşa etti. Tam teşekküllü Scorpion-3, hava hakimiyetini ve uçuş çevikliğini standart motosiklet tasarımı ile birleştirerek melez bir teknoloji harikası yaratıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Freni Patlayan Ayarsız Kamyon 00:23
Freni Patlayan Ayarsız Kamyon 9.642 izlenme - 3 yıl önce Adam artık oraya kadar nasıl geldiyse, köşeyi döner dönmez kontrolü kaybediyor. Akıbeti ben de bilmiyorum
İp Gibi Suda, Jet Gibi Rafting Yapmak 01:40
İp Gibi Suda, Jet Gibi Rafting Yapmak 4.559 izlenme - 4 yıl önce Raftingciler Ben Marr and Rush Sturges 72 KM hızla ip ince suda kontrollerini kaybediyorlar. Demek ki önemli olan boyu değil, debisi...
Akıllı Telefon ile Araba Kullanmak 01:57
Akıllı Telefon ile Araba Kullanmak 6.598 izlenme - 4 yıl önce Ünlü otomobil markası Land Rover tarafından geliştirilen bir uygulama sayesinde araçlar akıllı telefon ile kontrol edilebiliyor. Çoğumuzun telefonu araba yarışı oynatamazken elin adamı gerçek araba sürüyor işte.
Spiral Kullananlar Nelere Dikkat Etmelidir? 01:59
Spiral Kullananlar Nelere Dikkat Etmelidir? 10.177 izlenme - 9 yıl önce spiral kullananlar nelere dikkat etmelidir? jin.op.dr. hakan peker
Spiral Nasıl Bir Doğum Kontrol Aracıdır? 00:30
Spiral Nasıl Bir Doğum Kontrol Aracıdır? 10.104 izlenme - 9 yıl önce spiral nasıl bir doğum kontrol aracıdır? jin.op.dr. hakan peker
Spiral Kullanırken Hamile Kalınabilir mi? 02:56
Spiral Kullanırken Hamile Kalınabilir mi? 9.552 izlenme - 9 yıl önce Spiral Kullanırken Hamile Kalınabilir mi?jin.op.dr. hakan peker
Mercedes 190 E Testi (1983) 02:20
Mercedes 190 E Testi (1983) 7.598 izlenme - 3 yıl önce Eski Mercedes'lerin ne kadar sağlam olduğunu kanıtlayan bir video. Arabaya uyduladıkları hunharca şiddete rağmen sapa sağlam yollara çıkıyor Mercedes'ler.
Spiralin Yan Etkileri Nelerdir? 01:00
Spiralin Yan Etkileri Nelerdir? 8.062 izlenme - 9 yıl önce spiralin yan etkileri nelerdir? jin.op.dr. hakan peker
Chrome Uzaktan Masaüstü Uygulaması İnceleme 05:02
Chrome Uzaktan Masaüstü Uygulaması İnceleme 8.111 izlenme - 5 yıl önce Artık telefonunuzdan veya tabletinizden bilgilsayarınıza erişebilirsiniz. Chrome Remote Desktop isimli uygulamayı sizler için inceledik. APK'yı indirmek için :http://www.webtekno.com/android/android-uzak-masaustu-kullanimi.html
fıfa 12 klavye ayarı 00:51
fıfa 12 klavye ayarı 4.914 izlenme - 7 yıl önce fıfa 12 kontrol ayarları
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 02:04
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 5.034 izlenme - 3 yıl önce Bir Alman marangoz testislerde ki sperm akışını düğmeye basarak açıp kapatan doğum kontrolünde devrim bir vana icat etti. Clemens Bimek doğum hakkında bir televizyon belgeseli izlerken fikir ilk olarak, yaklaşık 20 yıl önce ona geldi Spiegel dergisine verdiği demeçte, basit bir valf ile sperm akışını kontrol etmek mümkün olup olmayacağını merak etti. Cihaz temelde bir valf Bimek SLV O kimsenin böyle bir cihaz için patent başvurusu hiç olduğunu keşfettiği zaman, kendi geliştirmeye karar verdi. Clemens Bimek cihazının bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilecek: Bimek SLV "Başvurularım doktorların çoğu tarafından ciddiye alınmadı. Ama yardım eden bazıları vardı "Bay Bimek dedi. Şimdi geliştirdiği valf bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilmelidir. Minik vanalar uzun inç daha az ve bir ons onda daha hafif. Onlar cerrahi basit bir yarım saatlik operasyonda vas deferens testislerden sperm taşıyan, kanallar üzerinde implante edilir.
Yarış Oyunlarında Her Zaman Haritayı Kontrol Edin 00:45
Yarış Oyunlarında Her Zaman Haritayı Kontrol Edin 3.928 izlenme - 5 yıl önce Haritayı Kontrol Etmeden Yarışmanın Örneği :)
Terrier Köpeklerle Fare Avı 13:16
Terrier Köpeklerle Fare Avı 2.504 izlenme - 3 yıl önce Çiflik ortamında evcil hayvanların zarar görmemesi için zehir yada kapan kullanmadan bu iş için üretilmiş Terrier cinsi köpeklerle en hızlı ve etkin şekilde zararlı ile mücadele ediyorlar.Köpeklerin tepkileri çok hızlı bu işin ustası oldukları çok belli.Aksiyon 5. dakikada başlıyor.
1948 Yılında Kayak Takımıyla Kimlik Kontrolü Yapan Türk Askeri 02:03
1948 Yılında Kayak Takımıyla Kimlik Kontrolü Yapan Türk Askeri 934 izlenme - 10 ay önce 'CriticalPast' arşivinde yer alan bir video. Tarih:1948 Yer:Türkiye
Bu Yaşta Bu Yetenek! İnanılmaz!! 01:22
Bu Yaşta Bu Yetenek! İnanılmaz!! 7.114 izlenme - 10 yıl önce yoyoyu nasılda kontrol ediyor.
Ebru Polat'ta Estetik Kontrolu 01:14
Ebru Polat'ta Estetik Kontrolu 5.914 izlenme - 9 yıl önce
Kendimi Kontrol Edemiyorum 03:01
Kendimi Kontrol Edemiyorum 7.465 izlenme - 12 yıl önce 90lı yılların türk pop müziğinin dev solugu,genc yetenek GENCKAN
Erkek İç Çamaşırı İmalatında Kusursuz Kontrol 01:32
Erkek İç Çamaşırı İmalatında Kusursuz Kontrol 3.804 izlenme - 4 yıl önce Erkek iç çamaşırı imalatında böyle seksi kızların çalışması hoş olurdu. Jbs iç çamaşırı üretenlerde böyle düşünmüş olacak'ki bu reklamı tasarlamışlar.