Hoşgeldiniz!

Kontrollü Videoları İzle

Tarihi Barajın Kontrollü Yıkımı 02:02
Tarihi Barajın Kontrollü Yıkımı 2.979 izlenme - 4 hafta önce National Geographic'e ait 2011 tarihli görüntülerde Amerika'nın Washington eyaletindeki 98 yıllık baraj, balık ve deniz canlılarının çoğalmasını sağlamak için kontrollü bir şekilde patlatılarak, nehre dönüştürüldü. Yapımı 1913 yılında tamamlanan 38 metre yüksekliğindeki baraj, yıllar içerisinde White Salmon nehri üzerinde doğal güzelliğiyle tanınan bir göl oluşturdu. Somon balıklarının göç yollarında engel oluşturduğuna inanılan barajın yıkılması için bilim adamları büyük uğraş verdi.. İlk başlangıçta ortalığı sel götürse de, sonrasında nehir, normal seviyesine geliyor.
Flori Mühendislik Taşocağı Patlatma Görüntüsü 00:04
Flori Mühendislik Taşocağı Patlatma Görüntüsü 2.499 izlenme - 7 yıl önce flori mühendislik madencilik -taşocağı patlatma görüntüsü
Delme Patlatma Görüntüleri- Flori Mühendislik 01:32
Delme Patlatma Görüntüleri- Flori Mühendislik 2.453 izlenme - 7 yıl önce Taşocağı Patlatması, Kanal Patlatması,Tünel Patlatması
Saha Beton Uygulamaları Manipav Şap Betonu 07:09
Saha Beton Uygulamaları Manipav Şap Betonu 2.016 izlenme - 6 yıl önce inşaat alanları oto parklar benzin istasyonları cevre düzenlemeleri gibi saha betonu uygulamalarında son nokta manipav lazer kontrollü beton sericiler türkiyede otto group güvencesiyle 0312 395 83 97 - www.group-otto.com
cap232 model uçak 03:49
cap232 model uçak 1.966 izlenme - 9 yıl önce greatplanes cap 232 ,adana uçuş videosu
Bilgisayar Kontrollü Robot 01:31
Bilgisayar Kontrollü Robot 291 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar Kontrollü Robot
100 Ton Dinamit 00:46
100 Ton Dinamit 754 izlenme - 8 yıl önce 100 ton dinamit kontrollü bir şekilde patlatılıyor ve ortaya ateş, duman ve tozdan oluşan bulut kalıyor.
Kontrollü Yarış 03:03
Kontrollü Yarış 26 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris.htm Sol üst köşede bize verilen süre içerisinde yarışı tamamlamamız gerekiyor. Yarış esnasında geçirdiğimiz süre üst orta kısımda anlık olarak gösteriliyor. Yeni araba ve yeni yollar yarış bitirdikçe geliyor. Oyun boyutu 7.08 MB olduğu için yüklenmesi zaman alacaktır. Firefox kullanıcıları oyun sayfasında siyah bir ekranla karşılaşabilirler. Shockwave 11 yüklediğiniz zaman bu sorun ortadan kalkacaktır.Oyuna başlamak için sağ alttan "Start Game" diyoruz. Hemen ardından yarış alanı seçiyoruz. Canyon Drift ve Tough Trail alanı kilitli. Oyunda puan kazandıkça açılıyor. Diğer üç yarış alanı; Groundproof, Cliff Road ve Mount Speed alanlarından istediğimizin üzerine tıklıyoruz. Sonrasında arama şekli seçiyoruz. Kontrol için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bunun dışında hızlanmak için Z tuşuna basarak nitro sistemini çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler.
Deniz Gençer - Kamil Ünol 01:18
Deniz Gençer - Kamil Ünol 25 izlenme - 1 yıl önce
Zerolight Rgb Dmx Kontrollü Gizli Aydınlatma Barry 01:11
Zerolight Rgb Dmx Kontrollü Gizli Aydınlatma Barry 72 izlenme - 4 yıl önce Zerolight Rgb Dmx Kontrollü Gizli Aydınlatma Barry
Kontrollü Yarış 4 03:47
Kontrollü Yarış 4 16 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris4.htm 3D görüntü kalitesi ve gerçekci olan kontrollü yarış oyunumuzun yeni serisi çıktı. Oyunda seçtiğiniz araç ve seçtiğiniz yarış alanında en kısa sürede etapları tamamlaya çalışmalısınız. Yarışlardan geçer puanı alarak diğer kilitli yarış arabalarını ve kilitli mapleri açabilirsiniz. Yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayarak oyunumuzu oynayabilir ve X veua Shift tuşu ile drift yaparal virajları çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Kontrollü Yarış 3 02:19
Kontrollü Yarış 3 9 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris3.htm Kontrollü yarış oyunu üçüncü yeni oyunu ile sizlerle! Oyunun bu versiyonu adobe shockwave ile üretilmiştir. Flash oyunlardan ayrılan özelliği ise 3d flash oyun olmasıdır. Shockwave eklentiniz yüklü ise oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra aracınızı ve yolu belirleyin. Daha sonra yön tuşları ile kontrolü sağlayarak Z tuşu ile turbonuzu kullanabileceksiniz. Fakat turbo tuşuna çok uzun bastığınızda aracınız hararet yapacak ve motoru paylayacaktır. Buna ihtimal vermemek için nitroyu dengeli kullanmalısınız. İyi eğlenceler..
Kontrollü Yarış 2 02:36
Kontrollü Yarış 2 3 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris2.htm Kontrollü yarış 2 oyunumuz daha önce araba yarış oyunları kategorimizde yayınladığımız kontrollü yarış oyununun devamıdır. Oyunun ikinci versiyonu adobe shockwave ile değil adobe flash player 11 ile üretilmiştir. Flash oyunlardan ayrılan özelliği ise 3d flash oyun olmasıdır.Kontrollü yarış 2 oyununu oynayabilmeniz için Adobe Flash Player 11 gerekiyor. 3d flash oyunlar için Flash 11 eklentisi yeterli olacaktır. Oyun yüklendikten sonra Start Game butonu ile ilerliyoruz ve arkasından gelen pencereden oyun alanı seçiyoruz. Bazı oyun alanları kilitli olarak görünecektir. Açık oyun alanlarında derece yaptığımızda kilitli oyun alanlarıda açılacaktır. 3d flash oyun alanı seçtikten sonra araba seçimi yapıyoruz. Araba seçiminide tamamladıktan sonra oyun açılmaya başlayacaktır. Kontrol için yön tuşlarını kullanmalısınız. Nitro için Z tuşuna basın. Bölümleri geçerek kilitli alanları ve arabaları açın. İyi eğlenceler..