Hoşgeldiniz!

Kontrollü

Tarihi Barajın Kontrollü Yıkımı 02:02
Tarihi Barajın Kontrollü Yıkımı 3.081 izlenme - 1 yıl önce National Geographic'e ait 2011 tarihli görüntülerde Amerika'nın Washington eyaletindeki 98 yıllık baraj, balık ve deniz canlılarının çoğalmasını sağlamak için kontrollü bir şekilde patlatılarak, nehre dönüştürüldü. Yapımı 1913 yılında tamamlanan 38 metre yüksekliğindeki baraj, yıllar içerisinde White Salmon nehri üzerinde doğal güzelliğiyle tanınan bir göl oluşturdu. Somon balıklarının göç yollarında engel oluşturduğuna inanılan barajın yıkılması için bilim adamları büyük uğraş verdi.. İlk başlangıçta ortalığı sel götürse de, sonrasında nehir, normal seviyesine geliyor.
Flori Mühendislik Taşocağı Patlatma Görüntüsü 00:04
Flori Mühendislik Taşocağı Patlatma Görüntüsü 2.508 izlenme - 8 yıl önce flori mühendislik madencilik -taşocağı patlatma görüntüsü
Delme Patlatma Görüntüleri- Flori Mühendislik 01:32
Delme Patlatma Görüntüleri- Flori Mühendislik 2.459 izlenme - 8 yıl önce Taşocağı Patlatması, Kanal Patlatması,Tünel Patlatması
Saha Beton Uygulamaları Manipav Şap Betonu 07:09
Saha Beton Uygulamaları Manipav Şap Betonu 2.050 izlenme - 7 yıl önce inşaat alanları oto parklar benzin istasyonları cevre düzenlemeleri gibi saha betonu uygulamalarında son nokta manipav lazer kontrollü beton sericiler türkiyede otto group güvencesiyle 0312 395 83 97 - www.group-otto.com
cap232 model uçak 03:49
cap232 model uçak 1.967 izlenme - 10 yıl önce greatplanes cap 232 ,adana uçuş videosu
Bilgisayar Kontrollü Robot 01:31
Bilgisayar Kontrollü Robot 293 izlenme - 4 yıl önce Bilgisayar Kontrollü Robot
100 Ton Dinamit 00:46
100 Ton Dinamit 755 izlenme - 9 yıl önce 100 ton dinamit kontrollü bir şekilde patlatılıyor ve ortaya ateş, duman ve tozdan oluşan bulut kalıyor.
Stüdyoda Sert ' Kontrollü Darbe' Tartışması 00:27
Stüdyoda Sert ' Kontrollü Darbe' Tartışması 41 izlenme - 7 ay önce Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında 15 Temmuz darbe girişimi ve ikinci darbe iddiaları konuşuldu. Konuklardan Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu ile Hukukçu Celal Çelik arasında 'kontrollü darbe' tartışması yaşandı. Çelik, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'kontrollü darbe' söyleminin arkasında olduklarını belirterek, "15 Temmuz günü saat 12:00'de bir Binbaşı MİT'e gidip "Darbe yapılacak" diyor. 3 saatlik görüşmeden sonra bu konu Genelkurmay'a aktarılıyor. Buna rağmen engel olunmuyorsa bu kontrollü darbe değil de nedir? MİT müsteşarı eğer bunu bildiği halde önlemediyse neden hala görevde?" diye sordu.
Zerolight Rgb Dmx Kontrollü Gizli Aydınlatma Barry 01:11
Zerolight Rgb Dmx Kontrollü Gizli Aydınlatma Barry 77 izlenme - 5 yıl önce Zerolight Rgb Dmx Kontrollü Gizli Aydınlatma Barry
Derya Yanık'tan ' Kontrollü Darbe' Çıkışı 01:46
Derya Yanık'tan ' Kontrollü Darbe' Çıkışı 10 izlenme - 6 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında OHAL süreci ve yargılamalar, Enis Berberoğlu gerilimi ve iktidar ile muhalefet arasındaki 'kontrollü darbe' tartışmaları masaya yatırıldı. Konuklardan Hukukçu Derya Yanık muhalefet tarafından yapılan 'kontrollü darbe' eleştirilerine tepki gösterdi. Yanık, "Sizin yüzünüzden oldu, beceremediniz' demek itirazdır, ama 'kontrollü darbe' demek açıkça ithamdır" diye konuştu.
Kontrollü Yarış 03:03
Kontrollü Yarış 26 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris.htm Sol üst köşede bize verilen süre içerisinde yarışı tamamlamamız gerekiyor. Yarış esnasında geçirdiğimiz süre üst orta kısımda anlık olarak gösteriliyor. Yeni araba ve yeni yollar yarış bitirdikçe geliyor. Oyun boyutu 7.08 MB olduğu için yüklenmesi zaman alacaktır. Firefox kullanıcıları oyun sayfasında siyah bir ekranla karşılaşabilirler. Shockwave 11 yüklediğiniz zaman bu sorun ortadan kalkacaktır.Oyuna başlamak için sağ alttan "Start Game" diyoruz. Hemen ardından yarış alanı seçiyoruz. Canyon Drift ve Tough Trail alanı kilitli. Oyunda puan kazandıkça açılıyor. Diğer üç yarış alanı; Groundproof, Cliff Road ve Mount Speed alanlarından istediğimizin üzerine tıklıyoruz. Sonrasında arama şekli seçiyoruz. Kontrol için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bunun dışında hızlanmak için Z tuşuna basarak nitro sistemini çalıştırabilirsiniz. İyi eğlenceler.
Kılıçdaroğlu'ndan Yeni ' Kontrollü Darbe' Açıklaması 04:42
Kılıçdaroğlu'ndan Yeni ' Kontrollü Darbe' Açıklaması 15 izlenme - 8 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu ve CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ne Oluyor? programında CHP'li milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması, Darbe Araştırma Komisyonu raporuna yapılan itirazlar, KHK'lar ve FETÖ operasyonları ve Katar krizi masaya yatırıldı. Programda Şirin Payzın'ın sorusu üzerine Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 15 Temmuz darbe girişimi için neden 'kontrollü darbe' tanımını kullandığını açıkladı. Kılıçdaroğlu, "Ben de darbeye kaşıyım; herkes karşı... Peki neden darbenin üstü kapatılmaya çalışılıyor? Neden sorulara cevap verilmiyor? Öyleyse ben buna elbette 'kontrollü darbe' derim. Başka bir tanımı varsa söyleyin onu söyleyelim" şeklinde konuştu.
Deniz Gençer - Kamil Ünol 01:18
Deniz Gençer - Kamil Ünol 25 izlenme - 2 yıl önce
Kontrollü Yarış 4 03:47
Kontrollü Yarış 4 17 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris4.htm 3D görüntü kalitesi ve gerçekci olan kontrollü yarış oyunumuzun yeni serisi çıktı. Oyunda seçtiğiniz araç ve seçtiğiniz yarış alanında en kısa sürede etapları tamamlaya çalışmalısınız. Yarışlardan geçer puanı alarak diğer kilitli yarış arabalarını ve kilitli mapleri açabilirsiniz. Yön tuşları ile aracın kontrolünü sağlayarak oyunumuzu oynayabilir ve X veua Shift tuşu ile drift yaparal virajları çok rahat bir şekilde alabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Kontrollü Yarış 3 02:19
Kontrollü Yarış 3 9 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris3.htm Kontrollü yarış oyunu üçüncü yeni oyunu ile sizlerle! Oyunun bu versiyonu adobe shockwave ile üretilmiştir. Flash oyunlardan ayrılan özelliği ise 3d flash oyun olmasıdır. Shockwave eklentiniz yüklü ise oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra aracınızı ve yolu belirleyin. Daha sonra yön tuşları ile kontrolü sağlayarak Z tuşu ile turbonuzu kullanabileceksiniz. Fakat turbo tuşuna çok uzun bastığınızda aracınız hararet yapacak ve motoru paylayacaktır. Buna ihtimal vermemek için nitroyu dengeli kullanmalısınız. İyi eğlenceler..
Siyasete ' Balans Ayarı' Mı Yapılıyor? 03:00
Siyasete ' Balans Ayarı' Mı Yapılıyor? 3 izlenme - 6 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programında OHAL süreci ve yargılamalar, Enis Berberoğlu gerilimi ve iktidar ile muhalefet arasındaki 'kontrollü darbe' tartışmaları masaya yatırıldı. Konuklardan Hukukçu Salim Şen, Türkiye'de muhalefetin kısıtlandığını, bastırıldığını savundu. Şen, "Muhalefet, nasıl muhalefet olacağına kendi karar verir ama bizde öyle olmuyor, yürüyüş yapıyoruz, 'lütfettik' deniyor, 'Adalet Kurultayı' yapacağız diyoruz, 'izin verdik' deniyor" diye konuştu.
Kontrollü Yarış 2 02:36
Kontrollü Yarış 2 3 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kontrolluyaris2.htm Kontrollü yarış 2 oyunumuz daha önce araba yarış oyunları kategorimizde yayınladığımız kontrollü yarış oyununun devamıdır. Oyunun ikinci versiyonu adobe shockwave ile değil adobe flash player 11 ile üretilmiştir. Flash oyunlardan ayrılan özelliği ise 3d flash oyun olmasıdır.Kontrollü yarış 2 oyununu oynayabilmeniz için Adobe Flash Player 11 gerekiyor. 3d flash oyunlar için Flash 11 eklentisi yeterli olacaktır. Oyun yüklendikten sonra Start Game butonu ile ilerliyoruz ve arkasından gelen pencereden oyun alanı seçiyoruz. Bazı oyun alanları kilitli olarak görünecektir. Açık oyun alanlarında derece yaptığımızda kilitli oyun alanlarıda açılacaktır. 3d flash oyun alanı seçtikten sonra araba seçimi yapıyoruz. Araba seçiminide tamamladıktan sonra oyun açılmaya başlayacaktır. Kontrol için yön tuşlarını kullanmalısınız. Nitro için Z tuşuna basın. Bölümleri geçerek kilitli alanları ve arabaları açın. İyi eğlenceler..