Hoşgeldiniz!

kontrolu

Kontrol Sende Artık! 01:02
Kontrol Sende Artık! 2.005 izlenme - 5 yıl önce Kontrolü S.E.Ç. tarifelerinde paket aşımı yok, kendiliğinden tık diye duruyor. Ayrıca sadece 5 Liraya SMS, İnternet ya da konuşma paketlerinden birini tarife...
Motta, Sağlık Kontrolünden Geçti 02:09
Motta, Sağlık Kontrolünden Geçti 1.106 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş'ın Brezilyalı Savunma Oyuncusu Ramon Motta, Sağlık Kontrolünden Geçti.
Galatasaraylı Futbolcular Sağlık Kontrolünden Geçti 02:28
Galatasaraylı Futbolcular Sağlık Kontrolünden Geçti 1.209 izlenme - 4 yıl önce Galatasaraylı Futbolcular Sağlık Kontrolünden Geçti
Fenerbahçeli Futbolcular Sağlık Kontrolünde 02:00
Fenerbahçeli Futbolcular Sağlık Kontrolünde 830 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli Futbolcular, Göztepe Medical Park Hastanesi'nde Sezon Başı Rutin Sağlık Kontrollerinden Geçti.
sollarken kontrolu böyle kaybetti 00:27
sollarken kontrolu böyle kaybetti 868 izlenme - 9 yıl önce
RTE: Doğum Kontrol Yöntemi Vatana İhanettir 03:04
RTE: Doğum Kontrol Yöntemi Vatana İhanettir 190 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte dün akşam Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen'in düğün törenlerine katıldı. Erdoğan burada da 'en az üç çocuk' çağrısını yineleyerek, "Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler" dedi.
Beyin Kontrolu 01:13
Beyin Kontrolu 72 izlenme - 3 yıl önce Beynimizin Oyunları Çok şaşıracaksınız.. Enteresan bir video daha izlerken çok şaşıracaksınız. Ve bilim adamlarının bu sistemi geliştirip farklı şekilde insanlar üzerinde kullanıcak olması da bir okadar acı bir durum.
Genç Futbolcu Steliano Filip,  Güzel Doktoru Gözleriyle Yedi Bitirdi 00:25
Genç Futbolcu Steliano Filip, Güzel Doktoru Gözleriyle Yedi Bitirdi 28 izlenme - 2 yıl önce Romanya'da Dinamo Bükreş takımı sağlık kontrolünden geçerken genç futbolcu Steliano Filip, gözleriyle güzel doktoru taciz etti.
japonyo'dan gelen ihh ekibine radyasyon kontrolü 09:17
japonyo'dan gelen ihh ekibine radyasyon kontrolü 56 izlenme - 7 yıl önce kislahan@hotmail.com