Hoşgeldiniz!

Konu Anlatımları Videoları İzle

Vitamin Sosyal Bilgiler Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 01:12
Vitamin Sosyal Bilgiler Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 14.075 izlenme - 3 yıl önce http://www.vitaminegitim.com Vitamin Sosyal Bilgiler dünyasına hoş geldiniz! Tam ve kalıcı öğrenme için yaratıcı ve özgün etkinlikler sunan Vitamin, öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Sözel bir alan olan sosyal bilgilerin kitaplar dışında görsel, etkileşimli anlatımlarla sunulması, bilginin kolay öğrenilmesini olduğu kadar, kalıcılığını da önemli oranda artırır. Vitamin’de bu ders; haritalar, biyografiler ve kronolojilerden oluşan konu anlatımları ve etkinliklerle verilir. - Öğrenci, üzerinde işlem yapabildiği interaktif haritalarla coğrafi, tarihi ve sosyal durumları, konumları, süreçleri ve etkilerini daha rahat kavrar. - Türk ve dünya tarihinde iz bırakmış isimlerin yaşam öyküleri öğrenciyi, tarihsel süreçler hakkında, sinema kurgusu tadında bilgilendirir, tarihi kırılma noktalarını öğrenmesini sağlar. - Kronolojik olarak sunulan bilgi, öğrencinin öğrendikleri arasında ilişki kurmasını ve onları anlamlandırmasını kolaylaştırır. - İşlenen konunun özetlenmesi, öğrenme sürecinde zamanın daha etkili kullanılmasına ve öğrencinin kolay öğrenmesine katkıda bulunur.
Hayvan Davranışları 10:30
Hayvan Davranışları 1.543 izlenme - 6 ay önce Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de.
Vitamin Eğitim - Ders İşini Çözer 01:25
Vitamin Eğitim - Ders İşini Çözer 8.070 izlenme - 3 yıl önce Vitamin Eğitim, Yazılı Haftasının Vazgeçilmez Çözümü... Ders İşini, Sınav İşini Vitamin Çözer! vitamin Eğitim - Online Eğitim Platformu http://www.vitaminegitim.com interaktif Konu Anlatımları, Sınavlar Ve Testler İle Yanında...
Vitamin Fen Bilimleri Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 01:47
Vitamin Fen Bilimleri Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 6.574 izlenme - 3 yıl önce http://www.vitaminegitim.com Vitamin Fen Bilimleri dünyasına hoş geldiniz! Tam ve kalıcı öğrenme için yaratıcı ve özgün etkinlikler sunan Vitamin, öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Vitamin öğrenciye, bilimsel süreç, problem çözme ve bilgi transferi becerileri kazanacağı bir öğrenme ortamı sunar. Vitamin’de yer alan Fen Bilimleri konu anlatımları ve etkinlikleri(5 Sınıf, 6 Sınıf, 7 Sınıf ve 8 Sınıf) sayesinde öğrenci; - Hazır bir tanım görmek yerine, tanıma kendi çabası ve aklı yürütmeleriyle ulaşır. - Günlük yaşam akışı içerisinde sunulduğunda daha ilgi çekici bir hâle gelen bilimsel bilgileri ve teknolojiyi kolaylıkla anlar, anlamlandırır. - Gerçekte yıllar sürecek bir gözlemi, laboratuvar koşulları ve malzeme kısıtları yüzünden olanaksız olan deneyleri sanal ortamda saniyeler içinde yapar, sonucunu anında gözlemler, istediği kadar da tekrar edebilir. - Çok sayıda uygulama olanağıyla öğrendiklerini pekiştirir. - Öğretmenler ise üç boyutlu ve gerçekçi modellemeler sayesinde, sınıf ortamında canlandırılması ve öğrenciler tarafından anlaşılması zor olan konuları derste kolaylıkla sunar. Bu tip somutlaştırma yöntemleri, öğrenmenin kalıcı olmasını destekler.
Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Konu Anlatımı 02:01
Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Konu Anlatımı 6.270 izlenme - 3 yıl önce Vitamin Ortaokul - Fen Bilimleri Fen Bilimleri’ni daha kolay ve etkili bir şekilde online öğrenebilmeyi kim istemez! Bunun için, günlük hayat örnekleri üzerinden düşünmek, deneyler yapmak, araştırmak, modelleri incelemek ve öğrenilen bilgileri bol bol soru çözerek pekiştirmek önemlidir. Tüm bunları Vitamin’de kolayca ve eğlenceli bir şekilde yaparak öğrenmen mümkün! Vitamin’de yer alan üç boyutlu gösterimler konuları daha rahat ve kalıcı olarak öğrenmene yardımcı olur. İstediğin zaman, güvenli bir şekilde ve kolayca deneyler yaparak gözlemlerinin sonuçlarını hemen görebilir, böylece deneyerek öğrenebilirsin. Günlük hayat örnekleri üzerinden yapılan interaktif ve videolu anlatımlar ile aklındaki birçok soruya yanıt bulabilirsin. Sonuçlarını hemen alabileceğin etkileşimlerle, dilediğin kadar gözlem yapabilirsin. Yani Vitamin, heyecan verici, gerçek bir keşif ve öğrenme ortamı. Nasıl mı? Haydi izle ve gör!
6.sınıf Sosyal 2 Ünite 01:36:28
6.sınıf Sosyal 2 Ünite 8.989 izlenme - 5 yıl önce 6.sınıf Sosyal 2 Ünite
Vitamin Ortaokul - Matematik Konu Anlatımı 01:07
Vitamin Ortaokul - Matematik Konu Anlatımı 4.100 izlenme - 3 yıl önce Vitamin Ortaokul - Matematik Konu Anlatımları Videolu ve interaktif konu anlatımları, interaktif sınıf etkinlikleri Vitamin'de. Herkes Matematik’te başarıyı yakalayabilir! Bunun için konuları kavramak, formüllerin nereden geldiğini anlamak, farklı problemler için çözüm bulabilmek, geometrik cisimleri zihninde canlandırabilmek ve tüm bunları soru çözerek kalıcı hale getirmek önemlidir. Vitamin sana tüm bunları yapabilme şansı sunuyor. Çünkü Vitamin öğretirken, sana da katılma şansı veriyor. Matematiğin hayatındaki önemini Vitamin’deki günlük hayat örnekleri sayesinde fark edebilirsin. Karşına çıkabilecek farklı problemleri nasıl çözebileceğini uygulayarak öğrenebilirsin. Üç boyutlu gösterimler sayesinde geometrik cisimleri zihninde kolayca canlandırabilirsin. Etkileşimli alıştırmalarla öğrendiklerini eğlenceli bir şekilde pekiştirebilirsin. Sınavlarla kendini deneyebilir, yüzlerce soru çözme fırsatı bulabilirsin. Matematiğin Vitamin’le ne kadar kolay ve eğlenceli hale geldiğini izle ve gör !
Gerçek, Mecaz, Yan, Somut, Soyut ve Yakın Anlamlı Sözcükler - YGS Türkçe Konu Anlatım 10:26
Gerçek, Mecaz, Yan, Somut, Soyut ve Yakın Anlamlı Sözcükler - YGS Türkçe Konu Anlatım 2.904 izlenme - 3 yıl önce Gerçek, Mecaz, Yan, Somut, Soyut ve Yakın Anlamlı Sözcükler -- YGS Türkçe 1.Paket http://www.vitaminegitim.com/lise/ygs-lys/ygs-turkce-konu-anlatimi-sorular-1.jsp • Sözcükte ve Söz Öbeklerinde Anlam • Cümlenin Anlamı ve Yorumu • Paragraf Üniversiteye hazırlanırken aradığın her şey Lisego'da.Çözümü başka yerde arama! Lisego, lise öğrencileri için online eğitim çözümleri sunar.
Vitamin Matematik Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 02:31
Vitamin Matematik Konu Anlatımları - 5, 6, 7 ve 8. Sınıf 1.819 izlenme - 3 yıl önce http://www.vitaminegitim.com Vitamin Matematik dünyasına hoş geldiniz! Tam ve kalıcı öğrenme için yaratıcı ve özgün interaktif sınıf etkinlikleri sunan Vitamin, öğrenci ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Vitamin, bilgiyi doğrudan vermek yerine, öğrencinin kavramları sorgulamasını ve bu kavramları öğrendikleriyle ilişkilendirmesini sağlar. Vitamin’de yer alan Matematik konu anlatımları(5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf ve 8.Sınıf) ve etkinlikleri sayesinde öğrenci; - Etkinliklerdeki anlatımlarla matematiksel bağıntıların nasıl oluştuğunu görüp neden-sonuç ilişkisi kurarak, tam ve kalıcı bir şekilde öğrenir. - Problemi anlama, çözüm yolu geliştirme, uygulama ve kontrol etme adımlarının tümünü deneyimleyerek, problem çözme becerilerini geliştirir. - Etkinliklerde gösterilen farklı çözüm yolları ile problemlere farklı açılardan bakabilme becerisi kazanır. - Konuları ezberlemeden, keşfederek öğrenir. - Öğrenilenleri sıcağı sıcağına tekrar etmek ve pekiştirmek için hazırlanan etkileşimli alıştırmalarla, öğrendiklerini farklı sorular üzerinde uygulama olanağına sahiptir. - Öğretmenler ise, öğrencilerin anlamakta zorlandıkları ya da sınıf ortamında canlandırılması güç olan konuları üç boyutlu modelleme, kavram geliştirme, görsel ispat gibi farklı yöntemlerle öğrencilerine sunar. Bu tip somutlaştırma yöntemleri, öğrenmenin kalıcı olmasını destekler..
Tarih Dersi( İslamiyet Önce Türk Tarihi) 37:20
Tarih Dersi( İslamiyet Önce Türk Tarihi) 1.368 izlenme - 3 yıl önce Kpss Konu Anlatımları
Kök Yönüyle Sözcükler - YGS Türkçe Konu Anlatımı - LİSEGO 04:26
Kök Yönüyle Sözcükler - YGS Türkçe Konu Anlatımı - LİSEGO 1.513 izlenme - 3 yıl önce Gerçek, Mecaz, Yan, Somut, Soyut ve Yakın Anlamlı Sözcükler -- YGS Türkçe 2.Paket http://www.vitaminegitim.com/lise/ygs-lys/ygs-turkce-konu-anlatimi-sorular-2.jsp • Kök Yönüyle Sözcükler • Sözcük Türleri Üniversiteye hazırlanırken aradığın her şey Lisego'da.Çözümü başka yerde arama! Lisego, lise öğrencileri için online eğitim çözümleri sunar.
Sınavlar kabusun olmasın - LİSEGO 00:40
Sınavlar kabusun olmasın - LİSEGO 971 izlenme - 3 yıl önce Sınavlar kabusun olmasın! Çözümü başka yerde arama! Üniversiteye hazırlanırken ihtiyacın olan her şey Lisego'da. http://www.lisego.com Derslerine interaktif ve videolu konu anlatımlarıyla çalışmak istediğinde veya üniversiteye hazırlanırken kaliteli konu anlatımları ve çözümlü sorulara ihtiyacın olduğunda aradığın her şey Lisego'da. Yüzlerce çözümlü soru ile YGS ve LYS'ye hazırsın. Lisego sana yeter!
Lisego'dan Önce Lisego'dan Sonra 02:17
Lisego'dan Önce Lisego'dan Sonra 506 izlenme - 3 yıl önce Lisego Ana Sayfa: http://www.lisego.com Üniversiteye hazırlanırken aradığın her şey Lisego'da.Çözümü başka yerde arama! Lisego, lise öğrencileri için online ...
Canlandırma ve İnteraktif Etkinlikler - LİSEGO 02:06
Canlandırma ve İnteraktif Etkinlikler - LİSEGO 245 izlenme - 3 yıl önce Lisego'nun canlandırmaları ve interaktif etkinlikleri, bilgiyi doğrudan vermek yerine, keşfetmeni sağlar. Konuya ısınma bölümleri, somut modellerle oluşturulmuş simülasyonlar, üç boyutlu ve gerçekçi görseller, bilgilendirici geri bildirimler aracılığıyla öğrenmeye hazırlar, sonrasında kavramı derinlemesine açıklayan konu anlatımı bölümlerine geçilir. Lisego Youtube kanalına üye olmak için: http://bit.ly/KsG7xW Üniversiteye hazırlanırken aradığın her şey Lisego'da.Çözümü başka yerde arama! Lisego, lise öğrencileri için online eğitim çözümleri sunar. Lisego Ana Sayfa:http://www.lisego.com Lisego Facebook: http://www.facebook.com/LisegoTR Lisego Twitter: http://twitter.com/LisegoTR
Ygs-Lys Fizik - Atıslar 2 20:09
Ygs-Lys Fizik - Atıslar 2 26 izlenme - 7 ay önce YGS-LYS için FİZİK-Atıslar 2 videosunu izleyerek konuyu öğrenebilirsiniz. Fem Yayınları uzman kadrosu tarafından hazırlanan videolar sayesinde anlayamadığınız veya tekrar etmek istediğiniz konuları izleyerek eksiklerinizi giderebilirsiniz. Önemli: Ders anlatım sıralamaları ve Soru Bankalarındaki test-soru sıralamaları Youtube’nin sunduğu imkanlar ile sınırlıdır. Daha düzenli bir sıralama için www.teknofem.com sitemizi takip edebilirsiniz. Bu videonun telif hakları TeknoFEM’e aittir. Videonun tamamı veya bir bölümü herhangi bir video platformunda, kurumsal veya kişisel sitelerde yayınlanması halinde telif hakları ihlali oluşacaktır. TeknoFEM - http://www.teknofem.com FEM Yayınları - http://www.femyayinlari.com