Hoşgeldiniz!

konuşamamak

Barcelona Diyememek. Emo İle Memo 00:05
Barcelona Diyememek. Emo İle Memo 1.219 izlenme - 4 yıl önce Bize destek olmak için lütfen kanalımıza abone olun; Abone olmak için kanalımıza girin ve üstteki kırmızı "abone ol" butonuna tıklayın. Kanalımız: Youtube.co...
Muhammed Ali, Parkinson Hastalığı Nedeniyle Artık Konuşamıyor 02:00
Muhammed Ali, Parkinson Hastalığı Nedeniyle Artık Konuşamıyor 341 izlenme - 3 yıl önce Efsane boksör Muhammed Ali Clay, Parkinson hastalığının önemli ölçüde ilerlemesi sebebiyle konuşamayacak hale geldi.
Tümer Metin'in Bir Türlü Konuşamaması 01:36
Tümer Metin'in Bir Türlü Konuşamaması 192 izlenme - 3 yıl önce Şansal abinin Tümer Metin'i konuşturmaması üzerine Beyaz Show'un hazırladığı bir video.
Ergin Ataman İngilizcesi 05:00
Ergin Ataman İngilizcesi 260 izlenme - 3 yıl önce Bir Fatih Terim olmasa da yine bizleri kara kara düşündüren ingilizceyle karşı karşıya kaldık kötü ingilizceli basın toplantısı izlerken milletinden utananların sitesi alkışlarlayaşıyorum.com
Sevtap Parman ve İngilizce Şarkısı 02:52
Sevtap Parman ve İngilizce Şarkısı 211 izlenme - 4 yıl önce Top 10 yapsak ilk sırayı Fatih Terim ingilizce konuşuyor 2. sıraya sevtap parman - I asked my mother adlı şarkı gelirdi sanırım.
George W. Bush'un Ekonomi Sorusuyla İmtihanı 01:00
George W. Bush'un Ekonomi Sorusuyla İmtihanı 114 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin 43. başkanı George W. Bush'un, basın toplantısında gazetecilerin ekonomi ile ilgili sorduğu soruya cevap verememesi. İzliyoruz efendim.
İtalya Başbakanı Matteo Renzi'nin İngilizceyle İmtihanı 01:12
İtalya Başbakanı Matteo Renzi'nin İngilizceyle İmtihanı 125 izlenme - 3 yıl önce İtalyanın hala görevde olan başbakanı matteo renzi ingilizce olarak bişeyler anlatmaya çalışıyor ama anlatamıyor. ingilizce bilen birinin bile anlaması çok güç kelimeler kullanıyor. hiç ingilizcesi olmayan bir başbakana göre (kim olduğunu bilirsiniz siz) medeni cesaretini kullanıp denemesi bile takdire şayen.
Heyecandan Konuşmadı :)) 01:30
Heyecandan Konuşmadı :)) 251 izlenme - 9 yıl önce ay garibim be
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor - Yönetmen's Cut 01:13
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor - Yönetmen's Cut 127 izlenme - 4 yıl önce Basın toplantısının başlangıcında şimdiye kadar internette yayınlanmamış sahneler. NTV'nin Fatih Terim basın toplantısı yapıyor diye yayınını kesip basın toplantısına canlı yayınla bağlanması ve Hoca konuşamayınca yayını kesmesi.