Hoşgeldiniz!

Konuşamamak Videoları İzle

Barcelona Diyememek. Emo İle Memo 00:05
Barcelona Diyememek. Emo İle Memo 1.167 izlenme - 2 yıl önce Bize destek olmak için lütfen kanalımıza abone olun; Abone olmak için kanalımıza girin ve üstteki kırmızı "abone ol" butonuna tıklayın. Kanalımız: Youtube.co...
Muhammed Ali, Parkinson Hastalığı Nedeniyle Artık Konuşamıyor 02:00
Muhammed Ali, Parkinson Hastalığı Nedeniyle Artık Konuşamıyor 308 izlenme - 2 yıl önce Efsane boksör Muhammed Ali Clay, Parkinson hastalığının önemli ölçüde ilerlemesi sebebiyle konuşamayacak hale geldi.
Tümer Metin'in Bir Türlü Konuşamaması 01:36
Tümer Metin'in Bir Türlü Konuşamaması 165 izlenme - 1 yıl önce Şansal abinin Tümer Metin'i konuşturmaması üzerine Beyaz Show'un hazırladığı bir video.
Ergin Ataman İngilizcesi 05:00
Ergin Ataman İngilizcesi 153 izlenme - 2 yıl önce Bir Fatih Terim olmasa da yine bizleri kara kara düşündüren ingilizceyle karşı karşıya kaldık kötü ingilizceli basın toplantısı izlerken milletinden utananların sitesi alkışlarlayaşıyorum.com
Sevtap Parman ve İngilizce Şarkısı 02:52
Sevtap Parman ve İngilizce Şarkısı 202 izlenme - 3 yıl önce Top 10 yapsak ilk sırayı Fatih Terim ingilizce konuşuyor 2. sıraya sevtap parman - I asked my mother adlı şarkı gelirdi sanırım.
George W. Bush'un Ekonomi Sorusuyla İmtihanı 01:00
George W. Bush'un Ekonomi Sorusuyla İmtihanı 103 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin 43. başkanı George W. Bush'un, basın toplantısında gazetecilerin ekonomi ile ilgili sorduğu soruya cevap verememesi. İzliyoruz efendim.
İtalya Başbakanı Matteo Renzi'nin İngilizceyle İmtihanı 01:12
İtalya Başbakanı Matteo Renzi'nin İngilizceyle İmtihanı 90 izlenme - 2 yıl önce İtalyanın hala görevde olan başbakanı matteo renzi ingilizce olarak bişeyler anlatmaya çalışıyor ama anlatamıyor. ingilizce bilen birinin bile anlaması çok güç kelimeler kullanıyor. hiç ingilizcesi olmayan bir başbakana göre (kim olduğunu bilirsiniz siz) medeni cesaretini kullanıp denemesi bile takdire şayen.
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor - Yönetmen's Cut 01:13
Fatih Terim İngilizce Konuşuyor - Yönetmen's Cut 110 izlenme - 3 yıl önce Basın toplantısının başlangıcında şimdiye kadar internette yayınlanmamış sahneler. NTV'nin Fatih Terim basın toplantısı yapıyor diye yayınını kesip basın toplantısına canlı yayınla bağlanması ve Hoca konuşamayınca yayını kesmesi.
Annesini Kaybeden Çocuk 7 Yıldır Kimseyle Konuşmuyor 01:48
Annesini Kaybeden Çocuk 7 Yıldır Kimseyle Konuşmuyor 32 izlenme - 1 yıl önce Osmaniye'de annesinin ölümünden etkilenen 10 yaşındaki Aydın Ala 7 yıldır kimseyle konuşmuyor, konuşulanlara da tepki vermiyor. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bağlı Söğütlüdere köyünde yaşayan 10 yaşındaki Aydın Ala, henüz 3 yaşındayken annesi Nazmiye Ala'nın pankreas kanserinden ölmesinden etkilendi. Aydın'ın son sözü "Annem öldü bir daha gelmeyecek" oldu. Minik Aydın o gün bugündür ne kimse ile konuşuyor ne konuşulanlara tepki veriyor. 3 yaşına kadar sağlıklı bir çocuk olan ve hatta televizyon izlerken şarkılara eşlik eden Aydın Ala'nın bu hastalığına çare bulunamıyor. BABA ZOR DURUMDA Aydın'ın babası Mustafa Ala ise maddi imkansızlıklardan dolayı çocuğunun hastalığına çare bulamadığından yakınıyor. Çocuğunun bu durumdan kurtulması için imkanları ölçüsünde tedavi ettirmeye çalıştığını söyleyen Mustafa Ala, "Eşim Nazmiye Ala 7 yıl önce pankreas kanserine yakalandı. Eşimin tedavisi için 7 tane ineğim vardı hepsini sattım. Gaziantep'te eşim tedavi oluyordu. Ancak hastalığa yakalandıktan 5 ay sonra hastanede öldü. Annesi öldüğünde Aydın 3 yaşındaydı. Bizimle konuşuyor yaşıtları gibi gülüp oynuyordu. Annesini defnettiğimiz gün Aydın evde 'Annem öldü, annem bir daha gelmeyecek, annem yok' gibi sözler söyledi. Ertesi gün Aydın sustu hiç kimseyle konuşmadı. Kendisi konuşmadığı gibi bizim söylediklerimize de bir tepki vermedi. 7 yıldır Aydın konuşmuyor. Sanki çevresinde biz yokuz. Sanki bizi hiç duymuyor gibi. Ben oğlumu tedavi ettirmek için Osmaniye'ye götürdüm Adana'ya götürdüm. Doktorlar bu durumun psikolojik olduğunu söyleyerek ilaç verdiler. Ama Aydın'da bir düzelme olmadı. Ben Allah rızası için yetkililerden yardım bekliyorum" şeklinde konuştu. "BENLE KONUŞSUN İSTİYORUM" Baba Mustafa Ala, köy şartlarında iki çocuğuna hem annelik hem babalık yapmaya çalışıyor. Hastalığın yanı sıra yoksullukla da mücadele eden Mustafa Ala, Aydın'ın tedavisi için yardım istiyor. Aydın'ın ablası 12 yaşındaki Eşe Ala ise "Kardeşim benle konuşsun istiyorum" diyor. Kadirli ilçesinde bir özel rehabilitasyon merkezinde eğitim alan Aydın Ala, sağlığına kavuşacağı günü bekliyor.