Hoşgeldiniz!

Konuşma Bozukluğu Videoları İzle

Otizmli Çocuklarla Nasıl İletişim Kurulur? - Uzm. Dil Ve Konuşma Terapisti Sümeyra Öztürk 03:56
Otizmli Çocuklarla Nasıl İletişim Kurulur? - Uzm. Dil Ve Konuşma Terapisti Sümeyra Öztürk 649 izlenme - 3 yıl önce Otizmli Çocuklarla Nasıl İletişim Kurulur? - Uzm. Dil Ve Konuşma Terapisti Sümeyra Öztürk
Mutizm (Seçici Konuşmama) Selective Mutism, Nedir? (Konuşmayan Çocuklar) 04:23
Mutizm (Seçici Konuşmama) Selective Mutism, Nedir? (Konuşmayan Çocuklar) 326 izlenme - 2 yıl önce SELEKTİF MUTİZM (seçici konuşmama) nedir? Nasıl ortaya çıkar? Görülme sıklığı ve kimlerde görüldüğü ile ilgili tüm soruları Öğr.Gör.Uz.M.Serhat SEMERCİOĞLU (Stu.PhD) cevaplıyor... Daha detaylı bilgi için; www.mutizm.gen.tr / www.mutizm.com
Konuşma Bozukluğu 01:21
Konuşma Bozukluğu 270 izlenme - 3 yıl önce Konuşma bozukluğu, mutlaka bir uzman tarafından kontrolü yapılması gereken, çeşitli sebepleri olabilen bir sağlık problemidir.
Konuşma Bozukluğu Nedenleri - Konuşma Sorunları - Konuşma Bozuklukları Tedavisi - Konuşma Bozuklukla 02:40
Konuşma Bozukluğu Nedenleri - Konuşma Sorunları - Konuşma Bozuklukları Tedavisi - Konuşma Bozuklukla 129 izlenme - 2 yıl önce Konuşma bozuklukları, fizyolojik etkiler ya da doğuştan gelen sorunlardan daha çok sonradan görülen problemler olarak yanlış bir taban üzerine bina edilen bir yapıya sahiptir. Dil Tembelliği olarak da adlandırabileceğimiz sorunlar özellikle işitme kaybı olan bireylerde oldukça sık olarak görülebilmektedir. "Daha fazla bilgi için http://kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Konuşma Bozukluğu Merkezi-Konuşma Sorunu-Konuşma Bozukluğu Nedir-Konuşma Terapisi-Konuşma Terapisti 03:33
Konuşma Bozukluğu Merkezi-Konuşma Sorunu-Konuşma Bozukluğu Nedir-Konuşma Terapisi-Konuşma Terapisti 60 izlenme - 2 yıl önce Konuşma sorunlarının çözüm bulunan taraflarını oluşturan ve oldukça sık görünebilen, doğuştan olmayan konuşma bozuklukları tespiti ve terapileri yapılabilen problemlerdir. Konuşma bozukluğu merkezi ise bu sıkıntıların giderilmesinde aktif rol oynar fakat bilinmesi gereken en önemli nokta bu sorunların giderilmesi için uzun zaman periyotlarının kişi ve uzman tarafından planlanması tarafıdır. "Daha fazla bilgi için http://kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Konuşma Bozukluğu Türleri ve Yaşın Önemi 01:42
Konuşma Bozukluğu Türleri ve Yaşın Önemi 35 izlenme - 2 yıl önce Konuşma bozuklukları çok çeşitli şekillerde görülebilen sesletim ve akıcı konuşma sorunları olabilmektedir. Kişilerdeki bu sorunların doğuştan geldiği halk arasında yaygın bir durum olsa da bu çok doğru olmayan bir yanılgıdır. Kişiler özellikle erken konuşma dönemlerinde oldukça sık şekillerde çevresel faktörlerden etkilenebilmektedirler. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Konuşma bozukluğu nedir? 00:45
Konuşma bozukluğu nedir? 22 izlenme - 2 yıl önce Konuşma bozuklukları sözel dildeki gerekli sesleri çıkarmaya ilişkin motor işlevlerin tam olarak yerine getirilememesi olarak tanımlanabilir. Sesler doğru telaffuz edilemeyebilir. Akış, vurgu ve ritimle ilgili problemler olabilir. Dil ve konuşma bozuklukları birbirinden farklı iki kavramdır.
Hastaların Dilinden: Ramiz Hacıkuluoğlu 01:22
Hastaların Dilinden: Ramiz Hacıkuluoğlu 18 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Ramiz Hacıkuluoğlu