Hoşgeldiniz!

Konuşmak Videoları İzle

Kızlardan Gelen Tinder Mesajlarını Okuyan Genç 05:52
Kızlardan Gelen Tinder Mesajlarını Okuyan Genç 9.401 izlenme - 3 hafta önce Okan Serbes isimli arkadaşımız Tinder uygulamasını deneme amaçlı olarak yüklemiş ve iki ay boyunca kızlardan gelen ilgi çekici mesajları screenshot eşliğinde gösterip yorumlamış.
Konuşmak İstemedıgım Kişi Arayınca Ben 00:06
Konuşmak İstemedıgım Kişi Arayınca Ben 128.277 izlenme - 3 yıl önce Konuşmak İstemedıgım Kişi Arayınca Ben
 Konuşmak İçin Konuşanlar 00:06
Konuşmak İçin Konuşanlar 84.900 izlenme - 3 yıl önce Konuşmak İçin Konuşanlar
İngilizce Konuşmaya Çalışan İranlı 02:20
İngilizce Konuşmaya Çalışan İranlı 4.303 izlenme - 3 ay önce Ikına ıkına da olsa ingilizce cümleleri doğru telaffuz etmeye çalışan iranlı kişinin videosu.
Aleyna Tilki'ye Vura Vura Tepki Göstermek 01:24
Aleyna Tilki'ye Vura Vura Tepki Göstermek 11.024 izlenme - 8 ay önce Sosyal medyada 16 yaşında olduğu ve barlarda sahne aldığı nedenle sert tepki alan Aleyna Tilki'ye bir tepki de tombalak ağabeyimizden gelmiş.
Konuşan Papağan Jako 00:41
Konuşan Papağan Jako 22.971 izlenme - 3 yıl önce Konuşan Papağan Jako
Rusça Bilmeden Rus Kızla Konuşmak 06:23
Rusça Bilmeden Rus Kızla Konuşmak 1.062 izlenme - 4 hafta önce http://shiftdelete.net/g-board-uygulamasiyla-rus-kizla-konustuk-82230 Google'ın kendi geliştirmiş olduğu klavye uygulaması G-Board, kullanıcılara birçok özellik sunuyor. Bunlardan biri de gerçek zamanlı çeviri özelliği sayesinde, yazdığınız cümleleri farklı dillere çevirebiliyor olması. Android One platformuna dahil General Mobile akıllı telefonlarında yüklü gelen uygulama, ayrıca farklı cihazlarda da kullanılabiliyor. http://shiftdelete.net/g-board-uygulamasiyla-rus-kizla-konustuk-82230 Bu videomuzda, hiç Rusça bilmeden bu özelliği kullanarak Rus bir kızla anlaşmaya çalıştık. Google G-Board uygulaması neler sunuyor? Üçüncü parti bir klavye uygulaması olan G-Board, kullanıcılara birçok farklı özellik sunuyor. Bunlardan ilki, direkt klavye üzerinden kullandığınız uygulamadan çıkmaya gerek kalmadan arama yapabilmek. Bu sayede anlık olarak hemen merak ettiğiniz bir şeye bakabilir ve bu sonucu konuştuğunuz kişiyle paylaşabiliyorsunuz. Bir diğer özellik ise tema ve farklı ayar desteği sayesinde klavyeyi istediğiniz gibi özelleştirebiliyor olmak. Ayrıca tek el kullanım modu da, klavyenin öne çıkan özelliklerinden bir diğeri. Videomuza da konu olan G-Board özelliği ise Google Translate kullanarak istediğiniz dilde anlık çeviri yapabiliyor olmak. Bu sayede yazdığınız cümlenin tamamını saniyeler içerisinde istediğiniz dile çevirebiliyorsunuz. Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun https://goo.gl/ylUFmZ Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz https://goo.gl/IIKYIK ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ; Facebook https://goo.gl/UINJGO Twitter https://goo.gl/ASvKP2 Google+ https://goo.gl/BMUPvn ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır. ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.
Amerikalılar Gibi Konuşmak 10:49
Amerikalılar Gibi Konuşmak 3.364 izlenme - 7 ay önce Siyasi,komik ve bir çok konu üzerine konuşan insanların konuştuğu scorp ile yeni video geldi.Scorp fenomenleri bu sefer amerikalılar gibi konuşmaya çalışıyolar.
 Türkçe Konuşan Işid Militanları 04:18
Türkçe Konuşan Işid Militanları 27.157 izlenme - 3 yıl önce Irak'ın önemli noktalarını ele geçiren IŞİD militanları arasında her ülkeden insan var..Çatışmalara katılmak için önce Suriye'ye giren bu militanlar daha sonra Irak'taki çatışmalara katıldı. Tanınmamak için sürekli olarak yüzlerini kapatan yabancı savaşçılar arasında çok sayıda Türk ve Azeri bulunduğu söyleniyordu. Youtube'ye düşen bu videoda bu söylentinin gerçek olduğu ortaya çıktı. Azeri bir IŞİD militanı Irak ordusundan ele geçirilen askeri karargahta Türkçe tanıtım yaptı. Odanın nasıl ele geçirildiğini anlatan militanın yanındakilerin de Türkçe konuşması dikkat çekti.
20 Dil Konuşan Hanım Kızımız 04:06
20 Dil Konuşan Hanım Kızımız 8.484 izlenme - 12 ay önce Normal 3 dil bilen baaayan 20 dilde replik ezberlemiş. Sosyal medya hesapları (kendisi youtube hesabında paylaşmış) aşağıdadır. Buyrun efem.
Türkçe Konuşan Işid Militanı 01:18
Türkçe Konuşan Işid Militanı 18.239 izlenme - 3 yıl önce Türkçe Konuşan Işid Militanı: Tüm Kafirleri Yok Edeceğiz
Peepe Türkçe - Konuşmak Çok Güzel 11:16
Peepe Türkçe - Konuşmak Çok Güzel 1.955 izlenme - 4 ay önce Peepe KONUŞMAK ÇOK GÜZEL Niloya 6 Bölüm Bir Arada niloya 53-65. bölümler Çizgi Film Türkçe izle - üçüzler Renkleri Öğreniyorlar - Türkçe Çizgi Film izle çizgi film türkçe izle pepee şarkıları
Uğur Balcı - Bazen Böyle Konuşmak Gerekiyor 07:18
Uğur Balcı - Bazen Böyle Konuşmak Gerekiyor 19.518 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Türkçe Konuşan Işid Militanları 04:18
Türkçe Konuşan Işid Militanları 10.728 izlenme - 3 yıl önce Irak'ın önemli noktalarını ele geçiren IŞİD militanları arasında her ülkeden insan var..Çatışmalara katılmak için önce Suriye'ye giren bu militanlar daha sonra Irak'taki çatışmalara katıldı. Tanınmamak için sürekli olarak yüzlerini kapatan yabancı savaşçılar arasında çok sayıda Türk ve Azeri bulunduğu söyleniyordu. Youtube'ye düşen bu videoda bu söylentinin gerçek olduğu ortaya çıktı. Azeri bir IŞİD militanı Irak ordusundan ele geçirilen askeri karargahta Türkçe tanıtım yaptı. Odanın nasıl ele geçirildiğini anlatan militanın yanındakilerin de Türkçe konuşması dikkat çekti. (İHA)
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 00:27
Figen Yüksekdağ'ın Kürtçe'yle İmtihanı 9.023 izlenme - 2 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, Kürtçe bilmediği için kendisine tepki gösteren acılı anne ne derse "Evet" dedi.
Bir Yahudi ile Konuşmak 02:09
Bir Yahudi ile Konuşmak 7.094 izlenme - 2 yıl önce Ulan yahudi değil diye adamı katlediceklerdi. Çok enterasan garip bir halk, aslında Kur'an da bu arkadaşların ne olduğunun açıklaması var.
Eski Uygarlıklar Nasıl Konuşuyordu? 02:51
Eski Uygarlıklar Nasıl Konuşuyordu? 6.742 izlenme - 2 yıl önce Şu an konuşulmayan, ancak bulundukları dönemde dünyaya hükmetmiş Aztek, Asur, Antik Mısır, Hitit, Sümer, Antik Maya, Akad, Kelt ve Göktürk uygarlıklarının kullandığı diller: Aztek 0:14 Asur 0:29 Antik Mısır 0:46 Hititçe 1:06 Sümer 1:27 Antik Maya 1:48 Akad 2:17 Kelt 2:32 Göktürk 2:48
İngilizce Konuşan Muhabbet Kuşu 03:09
İngilizce Konuşan Muhabbet Kuşu 13.489 izlenme - 4 yıl önce İngilizce Konuşan Muhabbet Kuşu
Kaza Yapan Sürücünün Turist Taklidi Yapması 01:22
Kaza Yapan Sürücünün Turist Taklidi Yapması 9.134 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale’de dün akşam ilginç bir trafik kazası yaşandı. Seyir halinde olan bayan sürücüye arkadan çarpan otomobil sürücüsü, İngilizce konuşmaya başlayınca çevredekileri güldürdü.
20 Dil Konuşan Kızımız 2 (Bonus: Anlamsız Türkçe İçerir) 03:22
20 Dil Konuşan Kızımız 2 (Bonus: Anlamsız Türkçe İçerir) 3.421 izlenme - 10 ay önce 1. seride Türkçe nerede cima ettiğim pis kızı dediniz ve 2. seride sesimizi duyarak bizleri kırmamış lakin anlamsızca şeyler söylemiş. Burdan da aslında çoğu dili konuşmadığını, konuşuyormuş gibi yaptığı kanısına varabiliriz artık.
Arapça Konuşan Kedi 00:37
Arapça Konuşan Kedi 6.691 izlenme - 3 yıl önce Arabistan'da sokakta konuşan kedi videoyu izleyenlerin şaşırttı, sokakta gördüğü kediyle muhabbette dalan arap sizlerle.
Cesetle Röportaj Yapmaya Çalışan Muhabir 01:01
Cesetle Röportaj Yapmaya Çalışan Muhabir 7.761 izlenme - 2 yıl önce Brezilya’nın Aracaju kentinde bir suç mahalline giden muhabir, yerdeki cesetle röportaj yapmaya çalıştı. Üç kişinin dahil olduğu olay yerine ilk giden kişilerden biri olan muhabirin çabasını görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.(Y.KAYNAK)
bülent ortaçgil - teninle konuşmak 02:28
bülent ortaçgil - teninle konuşmak 12.414 izlenme - 9 yıl önce 02 - bülent ortaçgil - teninle konuşmak
Eşekle Konuşan Adam 00:51
Eşekle Konuşan Adam 6.409 izlenme - 2 yıl önce Eşekle konuşan adam! Eşekle adeta konuşan adamı görünce şoke olacaksınız. Çıkardığı seslerle eşek birden coşuyor ve o da karşılık veriyor.
Çocukları Turist Gibi Davranarak Kandırmak 04:50
Çocukları Turist Gibi Davranarak Kandırmak 5.296 izlenme - 3 yıl önce Evet sevgili site üyeleri.Bisiklet sporu ile ilgilenenlerin bileceği üzere tayt ve kask ile yolda ilerlerken insanlar sizi genellikle turistte benzetir ve hello diyerek selamlar.Dinlenmek için durduğu parkta çocuklarla turist gibi muhabbet eden bisikletlinin görüntülerini izliyoruz
Ahmet Yaşar Bektaş - Nufunukulu (Seninle Konuşmak İstiyorum) 04:35
Ahmet Yaşar Bektaş - Nufunukulu (Seninle Konuşmak İstiyorum) 7.953 izlenme - 5 yıl önce
Bülent Ortaçgil Teninle Konuşmak 04:38
Bülent Ortaçgil Teninle Konuşmak 5.876 izlenme - 7 yıl önce bülent ortaçgil teninle konuşmak
Ekmek Konuştu Markette Ortalık Karıştı 02:28
Ekmek Konuştu Markette Ortalık Karıştı 2.660 izlenme - 3 yıl önce “Ekmek konuştu, markette ortalık karıştı!”
babamın tosunu 00:30
babamın tosunu 6.315 izlenme - 8 yıl önce hayvanların konuşması
Telefonla Konuşan Sevimli Bebekler 02:25
Telefonla Konuşan Sevimli Bebekler 2.597 izlenme - 3 yıl önce Teknolojiyle erken tanışan bebekler sizlerle, bu bebekler daha konuşmayı sökmeden telefonla konuşmaya çalışıyor. Öyle sevimliler ki...