Hoşgeldiniz!

Konvektör

Vigo Elektrikli Isıtıcı 00:30
Vigo Elektrikli Isıtıcı 460 izlenme - 3 yıl önce Vigo Elektrikli Konvektör ve Havlu Radyatörleri anlatan tanıtım filmi.
beha konvektör panel ısıtıcıları - en ekonomik ısı 00:08
beha konvektör panel ısıtıcıları - en ekonomik ısı 1.775 izlenme - 8 yıl önce
Mastas Vigo Video 03:55
Mastas Vigo Video 174 izlenme - 3 yıl önce Mastaş Tarafından Üretilen Panel Radyatör Ve Elektrikli Isıtıcıları Kısaca Anlatan Ve Fotoğraflarla Gösteren Bir Video.
Mastas Vıgo Hd Turk 08:12
Mastas Vıgo Hd Turk 152 izlenme - 3 yıl önce Mastaş Radyatör, Panel, Havlu Ve Dekoratif Radyatörler Üretmektedir. Ayrıca Genç Markası Vigo İle De Ekonomik, Kullanımı Son Derece Sağlıklı Ve Güvenli Elektrikli Isıtıcılar Üretmektedir. Evrensel Standartlarda Üretilen Mastaş Ve Vigo Ürünleri Çeşitli Ülkelere İhraç Edilmektedir.
Vigo Konvektör Isıtıcının Avantajları Nelerdir? 02:30
Vigo Konvektör Isıtıcının Avantajları Nelerdir? 10 izlenme - 5 ay önce Vigo Konvektör Isıtıcının Avantajları Nelerdir? Vigo Konvektör ısıtıcılar, piyasadaki bazı ısıtıcıların aksine sadece ışın gören yüzeyleri değil, tüm ortamı eşit bir şekilde ısıtır. Vigo Dijital konvektörler, sürekli enerji çekişi yapmadığı için diğer elektrikli ısıtıcılara göre 0 oranında enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda sessizdir, zararlı ısı ve ışık yaymaz. Soba gibi ısıtır. Aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruma emniyeti olan konvektör ısıtıcılar, bebek ve yatak odalarında da rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra duvara monte edilerek veya ayakları ile evin her köşesinde kullanılabilir. Konvektör ısıtıcılarda ambalaj içerisinde plastik ayaklar mevcuttur. Bu ayaklar son derece dengeli ve güvenli bir kullanım sağlar. Vigo Konvektör ısıtıcılarda bulunan çocuk kilidi ile ayarların bozulması engellenebilir. Bu da çocuklu aileler için önemli bir güvenlik avantajıdır. Konvektörlerde, opsiyonel olarak yere sabitleme ayakları bulunur. Duvara veya istenirse yere sabitlenerek kullanılabilen Vigo konvektörler ile yaşanan ortamda olası riskler en aza indirilir. Fazla yer kaplamayan konvektör ısıtıcılar, hem hızlı bir ısınma sağlar, hem de hafiftir ve taşıması kolaydır. Konvektör ısıtıcıların bir diğer önemli avantajı ise altyapı yatırımı gerektirmemesidir. Bu anlamda, ısınma sistemini değiştirmek veya ek ısınma sistemi almak isteyen kişiler için ekstra masraf sorunu da ortadan kalkar. Havadaki tozu yakmayan, kötü koku oluşturmayan ve yaşadığınız ortamı ferah tutan konvektör ısıtıcıların sağlık anlamındaki önemli bir avantajı havayı kurutmamasıdır. Bu sayede alerji, astım ve diğer solunum yolu rahatsızlıkları çeken insanlar için konforlu ve sağlıklı bir ısınma sağlar. Konvektör ısıtıcıların yağlı radyatörlere göre en büyük avantajı çok daha hızlı şekilde ortamı ısıtmasıdır. Özel tasarım ve farklı renk alternatifleri bulunan Vigo Konvektör ısıtıcılar, bulunduğu ortamda güzel ve dekoratif bir görünüm sağlar. 500, 1000, 1500, 2000 ve 2500 watt'lık güç alternatifleri bulunan Vigo konvektör ısıtıcılar 0 yerli üretimdir. Yerli üretim olmasının en önemli faydası yedek parça ihtiyacı olduğunda rahatlıkla temin edilebilmesidir. Aynı zamanda servis hizmeti ve müşteri destek hattı da bulunmaktadır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Konvektör Akıllı Elektrikli Isıtıcı 00:27
Vigo Konvektör Akıllı Elektrikli Isıtıcı 10 izlenme - 5 ay önce Güvenli ve sağlıklı, elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör Vigo Konvektör, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güvenli bir ısınma sağlar. Duvara monte edilebilir. Otomatik açılma ve kapanmaya programlanabilir. Her türlü kapalı mekânı sessiz, kokusuz ve hızlı bir şekilde ısıtır. Ortam sıcaklığını sabitleyerek en üst düzeyde konfor sağlar. Akıllı elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör… Isınma keyfiniz için konforlu, sabit sıcaklık... Farklı güç, renk seçenekleri, manuel ve dijital modelleri vardır. Mekana göre konvektör seçimi Model Güç/Power Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Isı gereksinimi dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Tablodaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir bu sebeple ısıtıcının gücünü hesaplarken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Mastaş&Vigo Türkçe Tanıtım Filmi / Mastas&Vigo Advertorial 08:12
Mastaş&Vigo Türkçe Tanıtım Filmi / Mastas&Vigo Advertorial 8 izlenme - 5 ay önce Mastaş A.Ş. 1976 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Halen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde radyatör ve elektrikli ısıtıcılar üretimine yönelik 10.000m2 ve 3000m2 lik iki ayrı fabrikada faaliyetine devam etmektedir. Mastaş; çeşitli tipte ürettiği panel radyatör, sulu ve elektrikli tipte ürettiği havlu radyatör, elektrikli konvektör ısıtıcılar, plakalı ısı eşanjörleri ve vanadan oluşan ürün portföyünü yurtiçindeki geniş bayi ağı ile müşterilerine sunmaktadır. • 1976 120 m²’lik bir atölyede çalışmalara başlandı. • 1976-1986 yılları arasında otomotiv sektöründe Anadolu Isuzu, Tofaş-Fiat gibi firmalara yan sanayi olarak çalışıldı. • 1986 Bursa’da İlk Dilimli Çelik Radyatör imalatı gerçekleştirildi. • 1989 Elektrikli Dilimli Yağlı Radyatör üretimine başlandı. • 1993 Bursa’da İlk Panel Radyatör üretimi gerçekleştirildi. • 1993 Bursa’dan İlk Panel Radyatör ihraca
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı Türkçe Kalibrasyon Videosu / Vigo Electric Heater Video 08:24
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı Türkçe Kalibrasyon Videosu / Vigo Electric Heater Video 8 izlenme - 5 ay önce Vigo Konvektör, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güvenli bir ısınma sağlar. İster ayaklı kullanılır, ister yere istenirse de duvara monte edilebilir. Otomatik açılma ve kapanmaya programlanabilir. Her türlü kapalı mekânı sessiz, kokusuz ve hızlı bir şekilde ısıtır. Ortam sıcaklığını sabitleyerek en üst düzeyde konfor sağlar. Akıllı elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör… Isınma keyfiniz için konforlu, sabit sıcaklık... Farklı güç, renk seçenekleri, manuel ve dijital modelleri vardır. Ürünlerimiz ISO 9001 standartlarında, CE belgeli ve TSE onaylı olarak üretilmektedir. Mekana göre konvektör seçimi Model Güç/Power Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Yukarıdaki tabloda dış ortam sıcaklığı 8-10 derece olarak alınmıştır. Isı gereksinimi, dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Konvektör Model Seçimi Tablosu’ndaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir. Bu sebeple ısıtıcının gücüne karar verirken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır. Not: Isıtılacak alanın uygun bir yalıtıma sahip olması, ısıtma işlevinin daha hızlı ve konforlu olmasını sağlayacaktır. Dış ortam sıcaklığının çok düşük olduğu bölgelerde ürünü, kullanılacağı alana göre tavsiye edilenden bir üst güçte tercih etmek veya birden fazla ürün kullanmak en iyi sonucun alınmasını sağlayacaktır. Kablo ve prize yönelik bilgiler: 1. Ürün birden fazla ürünle birlikte aynı prize bağlı olarak kullanılmamalı. 2. Ürünün ara kablo ile kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. 3. Ürünü prize taktıktan sonra öncelikle fiş ve priz bölgesinde aşırı bir ısınma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aşırı ısınma veya koku olması prizin yuvalarında boşluk olduğunu gösterir. Bu durumda gerekli kontroller yapılmalıdır. Böyle bir durumda aynı prizde başka bir ürünün kullanımında da benzer riskle karşılaşılacaktır. Güvenlik açısından öncelikle prizin değiştirilmesi gerekir. 4. Ürün kablolarımızda bakır oksitlenmesini önlemek amacıyla kalay kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı Türkçe Kullanım Videosu / Vigo Electric Heater Video 05:55
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı Türkçe Kullanım Videosu / Vigo Electric Heater Video 7 izlenme - 5 ay önce Vigo Konvektör, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güvenli bir ısınma sağlar. İster ayaklı kullanılır, ister yere istenirse de duvara monte edilebilir. Otomatik açılma ve kapanmaya programlanabilir. Her türlü kapalı mekânı sessiz, kokusuz ve hızlı bir şekilde ısıtır. Ortam sıcaklığını sabitleyerek en üst düzeyde konfor sağlar. Akıllı elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör… Isınma keyfiniz için konforlu, sabit sıcaklık... Farklı güç, renk seçenekleri, manuel ve dijital modelleri vardır. Ürünlerimiz ISO 9001 standartlarında, CE belgeli ve TSE onaylı olarak üretilmektedir. Mekana göre konvektör seçimi Model Güç/Power Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Yukarıdaki tabloda dış ortam sıcaklığı 8-10 derece olarak alınmıştır. Isı gereksinimi, dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Konvektör Model Seçimi Tablosu’ndaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir. Bu sebeple ısıtıcının gücüne karar verirken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır. Not: Isıtılacak alanın uygun bir yalıtıma sahip olması, ısıtma işlevinin daha hızlı ve konforlu olmasını sağlayacaktır. Dış ortam sıcaklığının çok düşük olduğu bölgelerde ürünü, kullanılacağı alana göre tavsiye edilenden bir üst güçte tercih etmek veya birden fazla ürün kullanmak en iyi sonucun alınmasını sağlayacaktır. Kablo ve prize yönelik bilgiler: 1. Ürün birden fazla ürünle birlikte aynı prize bağlı olarak kullanılmamalı. 2. Ürünün ara kablo ile kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. 3. Ürünü prize taktıktan sonra öncelikle fiş ve priz bölgesinde aşırı bir ısınma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aşırı ısınma veya koku olması prizin yuvalarında boşluk olduğunu gösterir. Bu durumda gerekli kontroller yapılmalıdır. Böyle bir durumda aynı prizde başka bir ürünün kullanımında da benzer riskle karşılaşılacaktır. Güvenlik açısından öncelikle prizin değiştirilmesi gerekir. 4. Ürün kablolarımızda bakır oksitlenmesini önlemek amacıyla kalay kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Konvektor Isıtıcı Nedir? 01:52
Konvektor Isıtıcı Nedir? 3 izlenme - 5 ay önce Konvektor Isıtıcı Nedir? Kapalı mekanlarda ısınma sağlayan konvektör ısıtıcılar, ortamdaki havayı doğal konveksiyon prensibinden yararlanarak ısıtan elektrikli ısıtıcı cihazlardır. Konvektör ısıtıcıların çalışma prensibini şu şekilde açıklayabiliriz: Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava, cihaz içindeki rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından ısınarak yükselir ve sıcak hava olarak dışarıya çıkar. Bu şekilde ortamda dolaşan hava, doğal bir ısı dolaşımı yaparak bulunduğu ortamı hızlı şekilde ısıtır. Güvenli ve rahat bir ısınma sağlayan, zararlı ısı ve ışık yaymayan, aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruması bulunan konvektör ısıtıcılar, bebek ve yatak odalarında da rahatlıkla kullanılabilir. Konvektör ısıtıcılarda sıcaklık seviyesini kontrol eden bir termostat bulunur. Cihaz, kullanıcının belirleyeceği derece veya sıcaklık kademesi ayarına göre çalışır. Konvektör ısıtıcılar, genel ısınma amaçlı olarak kullanabileceği gibi var olan ısıtma sistemine destek olarak da kullanılabilir. Yağlı radyatörlere göre en büyük avantajı çok daha hızlı bir ısınma sağlaması olan konvektör ısıtıcıların bir diğer önemli noktası ise dairede ısıtıcıya özel bir altyapı yatırımına ihtiyaç yaratmamasıdır. İstenirse duvara veya yere sabitlenebilen konvektör ısıtıcılar son derece güvenlidir. Çocuk kilidi özelliği ile ayarları ebeveyn kontrolündedir. Konvektör ısıtıcılarda hem manuel ve hem de dijital modeller bulunur. Ayni zamanda ortam büyüklüğüne göre tercih edilebilecek farklı güçlerde üretilen seçenekleri de vardır. Konvektör ısıtıcılarda manuel modeller, termostat ayarı düğmesindeki ısı kademesi ayarlanarak çalışır. Dijital modeller ise bulunduğu ortam sıcaklığını ölçümler, belirleyeceğiniz sıcaklık ayarına göre, ortam sıcaklığını sabitleyecek şekilde kullanılır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Konvektör Isıtıcılar Güvenli midir? 01:17
Konvektör Isıtıcılar Güvenli midir? 3 izlenme - 5 ay önce Konvektör Isıtıcılar Güvenli midir? Konvektör ısıtıcıların rezistansları tamamen ürün içinde gizlenmiş olduğundan, çocuk odalarında bile rahatlıkla kullanılabilir ve çocukların konvektör ısıtıcılarla yalnız kalmaları bu anlamda bir sakınca yaratmaz. Çocuk kilidi ile, yapılmış ayarları koruma imkanı sunar. Hem sabitlenebildiği hem de devrilme emniyeti olduğu için oldukça güvenli bir kullanıma sahiptir. Konvektör ısıtıcılar, aşırı ısınma durumlarında kendini kapatarak yangın riskini yok eder. Ürün havuz ve duş kenarında kullanıma uygun olmamakla beraber su sıçrama emniyetine sahiptir ve olası kazalarda riski bu anlamda en aza indirmiştir. Diğer elektrikli ısıtıcılara kıyasla sahip oldukları tasarım ve güvenlik özellikleri ile çok daha konforlu ve güvenli bir kullanıma sahiptir. Bu ısıtıcıların sağlığımız için avantajlarından bir diğeri ise havadaki tozu yakmaması, kötü koku oluşturmaması ve yaşanılan ortamı ferah tutmasıdır. Havayı kurutmayan konvektörler, bu sayede alerji, astım ve diğer solunum yolu rahatsızlıkları çeken kişilere konforlu ve sağlıklı bir ısınma sağlar. Böylece bebek ve yatak odalarında da rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Konvektör Akıllı Elektrikli Isıtıcı 00:28
Vigo Konvektör Akıllı Elektrikli Isıtıcı 3 izlenme - 5 ay önce Güvenli ve sağlıklı, elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör Vigo Konvektör, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güvenli bir ısınma sağlar. Duvara monte edilebilir. Otomatik açılma ve kapanmaya programlanabilir. Her türlü kapalı mekânı sessiz, kokusuz ve hızlı bir şekilde ısıtır. Ortam sıcaklığını sabitleyerek en üst düzeyde konfor sağlar. Akıllı elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör… Isınma keyfiniz için konforlu, sabit sıcaklık... Farklı güç, renk seçenekleri, manuel ve dijital modelleri vardır. Mekana göre konvektör seçimi Model Güç/Power Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Isı gereksinimi dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Tablodaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir bu sebeple ısıtıcının gücünü hesaplarken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Kaç Çeşit Konvektör Isıtıcı Vardır? 01:14
Kaç Çeşit Konvektör Isıtıcı Vardır? 2 izlenme - 5 ay önce Kaç Çeşit Konvektor Isıtıcı Vardır? İç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen, güvenli ve konforlu konvektör ısıtıcıların manuel ve dijital modelleri ile ortam büyüklüğüne göre tercih edilebilecek farklı güçlerde üretilen seçenekleri vardır. Ayrıca bazı markaların farklı renk ve desen alternatifleri bulunur. Konvektör ısıtıcılarda, manuel modeller, arkasındaki termostat ayar düğmesindeki ısı kademesi ayarlanarak çalışır. Dijital modeller ise bulunduğu ortam sıcaklığını ölçümleyerek, sizin belirleyeceğiniz sıcaklık ayarına göre, ortam sıcaklığını sabitleyecek şekilde çalışır. Markasına göre değişmekle beraber, dijital konvektörler otomatik açılma ve kapanmaya ayarlanabilen, çocuk kilidi, aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruma gibi güvenlik özellikleri bulunan akıllı elektrikli ısıtıcılardır. Bu anlamda çocuklu ailelerin de hem bebek hem de yatak odalarında dahi rahatlıkla kullanabileceği bu ısıtıcılar ek ısıtma olarak evlerde yer alabileceği gibi, bir evin tüm ısıtma sistemi olarak da tercih edilebilir. Üstelik ortam sıcaklığını ayarlanan derecede sabit tutma prensibiyle çalışan ısıtıcılar, sıcaklık düştüğünde otomatik olarak devreye girip-çıkarak üst düzeyde enerji verimliliği ve ideal bir ısınma sağlar. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Konvektör Isıtıcı Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 01:55
Konvektör Isıtıcı Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 1 izlenme - 5 ay önce Konvektör Isıtıcı Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Konvektör seçerken öncelikle dikkat edilmesi gereken, ürünün kalitesi, ekonomik ve güvenli bir kullanım sunması olmalıdır. Konvektörün watt gücüne, kullanılacak ortamın büyüklüğüne göre karar vermek gerekir. Kullanılacak mekana uygun güçte ürünler tercih etmek daha hızlı bir ısınma ve ekonomi sağlar. Ürünlerin katalog değerlerinde dış ortam sıcaklıkları ortalama değerlerde alınır. Bu nedenle, ısıtıcı sıfır veya sıfıra yakın sıcaklıklarda kullanılacaksa, tabloda önerilenden bir üst seviyede ürünü tercih etmek avantaj sağlar. Isıtıcının, bulunduğu ortam sıcaklığını belli bir derecede tutması isteniyorsa manuel yerine, dijital konvektör ısıtıcıyı tercih etmek gerekir. Dijital konvektör ısıtıcının sıcaklık ayarı yapılırken tercih edilen sıcaklığın ortam sıcaklığından daha yüksek olması gerekir. Çünkü ürün ortam sıcaklığını ölçümleyerek ayarlanan sıcaklığa getirme prensibiyle çalıştığından aksi durumda çalışmayacaktır. Örneğin bu işlemi yazın yaparsanız, ortam sıcak olacağından cihaz ısıtma işlevine geçmeyecektir. Dijital konvektör ısıtıcı ekranı, istenilen sıcaklık ayarı yapıldıktan sonra o anki oda sıcaklığını göstermeye devam edecektir. Ekranın, ayarlanan sıcaklığı değil de ortam sıcaklığını gösterdiğini unutmamak gerekir. Isıtıcı, ortamı ayarlanan dereceye ulaştırdığında ekranda bu sıcaklık derecesi ve LED'lerin söndüğü görülür. Konvektoru aşırı tozlu veya sigara içilecek bir ortamda kullanacaksanız, beyaz yerine daha koyu renklerde bir ürün seçmenizi tavsiye ederim. Böylece olası sararmaların önüne geçersiniz. Konvektör alırken, tabii ki alacağınız firmanın sunduğu garanti süresine; servis, yedek parça ve müşteri desteği hizmetlerine, kolay ulaşılabilir yedek parça durumuna da bakmak gerekir. Ürünün ithal mi yerli mi olduğu da çok önemlidir. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Konvektör Isıtıcı Enerji Tasarrufu Sağlar mı? 00:50
Vigo Konvektör Isıtıcı Enerji Tasarrufu Sağlar mı? 1 izlenme - 5 ay önce Vigo Konvektör Isıtıcı Enerji Tasarrufu Sağlar mı? Vigo Konvektör sürekli enerji çekişi yapan diğer elektrikli ısıtıcılara göre 0 oranında enerji tasarrufu sağlayan bir üründür. Vigo Konvektör, üzerinde bulunan dijital ekranı ile istenilen sıcaklık derecesine ayarlama ve burada bulunan LED'ler ile enerji çekişini izleme imkanı sunar. Ürün, ilk açılışta istenilen dereceye ulaşana dek tam güçte çalışır ve 4 LED de yanar Ortam ayarlanan sıcaklığa yaklaştıkça, LED'ler sırasıyla sönmeye başlar, istenilen sıcaklığa ulaştığında ise cihaz enerji çekişini durdurur ve tüm LED'ler söner. Ortam sıcaklığını ayarlanan derecede sabit tutma prensibiyle çalışan ısıtıcı, sıcaklık düştüğünde otomatik olarak devreye girip-çıkarak üst düzeyde enerji verimliliği ve ideal bir ısınma sağlar. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
 / Vigo Heater Video / Vigo Elektrikli Konvektör Rusça Kullanım Videosu 05:23
/ Vigo Heater Video / Vigo Elektrikli Konvektör Rusça Kullanım Videosu 1 izlenme - 5 ay önce ???? ?????????? ???? ?????????? ? ??????? ?????? ? ????? ????? ???????????? ????????????? ?????????? ??????????? ? ?????? ??????. ???????????? ????? ?????????? ?????????????? ???????????, ?????? ????????? ??????? ???????. ????????? ??????????? ?????????? ??????????? ??????????? ??????? ?? ?????????????? ? ??????????? ?? ????????? ???????? ???????????. ????????? ? ??????????? ??????????? ??????????? ?????????? ? ?????? ????????????. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Calibración en los calentadores Vigo convectores / Vigo Heater Video Spanish 07:46
Calibración en los calentadores Vigo convectores / Vigo Heater Video Spanish 0 izlenme - 5 ay önce El Convector Vigo es el calentador eléctrico con el mayor ahorro de energético y el más saludable. No quema el polvo y no seca el aire. Proporciona calor seguro gracias a la baja temperatura superficial y su sistema de seguridad para niños. Se puede montar en la pared. Se puede programar el encendido y apagado automático. Calienta todos los espacios cerrados de manera silenciosa, rápida y sin desprender olores. Permite fijar la temperatura ambiente ofreciendo una máxima comodidad. Convector Vigo, calentador eléctrico inteligente… Temperatura agradable, fija para que disfrute del calor. Selección de modelo de convectores eléctricos Modelo Potencia recomendada Room Area de calentador EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 La necesidad del calor depende de factores como la temperatura exterior, aislamiento térmico de la habitación, ciclos de apertura y cierre de puerta. Los valores indicados en la tabla son válidos para las condiciones promedio, por lo tanto, hay que tener en cuenta estos factores al calcular la potencia del calentador. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.