Hoşgeldiniz!

Konya İlahi Grupları Videoları

Semazenli Dini Düğün Organizasyonları 04:57
Semazenli Dini Düğün Organizasyonları 422 izlenme - 4 yıl önce Kütahya Gediz Otel De Yapılan Dini Düğün Programına Katılan Gediz Belediye Başkanı Dr. Mehmed Ali Saraoğlu Nikahı Kıydı.sinan Topçu İlahi Grubu Ve Semazen Ekibi Katıldığı Kütahya İslami Düğün Organizasyonunda İlgiyle İzlendi.topçu İlahilerini Okurken Afyon Semazen Ekibi De Eşlik Etti.topçu Nun İlahilerine İslami Düğün Organizasyonu Katılan Davetlilerde Eşlik Etti.afyon Semazen Grubu Gösterisi Dini Düğün Organizasyonu Katılan Davetlilerden Büyük İlgi Gördü Ve Beğeni Topladı.
Konya İlahi Grubu - Konya Semazenli Düğünler 03:29
Konya İlahi Grubu - Konya Semazenli Düğünler 310 izlenme - 4 yıl önce sinan topçu'nun katıldığı dini düğün organizasyonu nda seslendirdiği bir birinden güzel eserler ile dini düğün organizasyonu na gelen misafirler sinan topçu'ya okuduğu türk tasavvuf musikisi eserlerinde eşlik ettiler.dini düğün organizasyonu fiyatları denince akla gelen ilk isim olan topçu, katılımcılığını yaptığı düğünde dini düğün organizasyonu nasıl olmalıdır dini düğün organizasyonu nasıl yapılır ve dini düğün programları hakkında detaylı bilgiler ve topçuya programı sırasında afyon semazen grubu eşlik etti.afyon semazen grubu gösterisini yaparken topçu da ilahilerini okudu ve afyon semazen grubu topçu ya programında eşlik etti ve semazen gösterisini sundu.
Konya Dedeman Otel Düğün Salonu Sinan Topçu İlahi Grubu Konya 03:03
Konya Dedeman Otel Düğün Salonu Sinan Topçu İlahi Grubu Konya 161 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç İle Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Konya'da Düğün Törenine Katıldı. Konya Dedeman Otel Düğün Salonunda Gerçekleşen İslam Düğün Organizasyonunda Merve Mertcan Dündar Çiftlerinin Oğlu Halis’in Sünnet Düğünün De Sahne Alan Ünlü Tasavvuf Musikisi Sanatçısı Sinan Topçu Ve Konya Semazen Ekibi. Dedeman Konya Otel'deki Düğün Törenine Arınç Ve Davutoğlu'nun Yanı Sıra Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek Ve Genç Çiftin Yakınları Da Katıldı. kto Karatay Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Erol Kozak'ın, Arınç'ın Üniversiteden Arkadaşı Olduğu Öğrenildi. konya Dedeman Otel Düğün Salonu Gerçekleşen Program Da Sinan Topçu İlahilerini Okurken Kendisine Konya Semazen Grubu Da Eşlik Etti Ve Muhteşem Bir Sema Gösterisi Sundular.800 Kişilik Davetli Kalabalığının Olduğu Düğünde Halis De Semazen Gösterisini Büyük Bir Dikkat İle İzledi Ve Topçu İlahilerini Okurken Semazen Gösterisi Oldu. şehir Merkezinde Yer Alan Dedeman Konya, Salon Süsleme Hizmetinden Balayı Planlarına, Orkestra Hazırlığından Özel Gelin Arabası Tahsisine Kadar Pek Çok Hizmetin Dahil Olduğu, Düğün Telaşının Biraz Olsun Hafifletilmesini Hedeflediği Düğün Paketlerini Misafirlerine Sunmaktadır. detaylı Bilgi İçin: +90 (332) 221 66 00