Hoşgeldiniz!

konya yolundayım

Nerdesin Aşkım Konya Yolundayım  (Yusuf Yusuf Versiyonu) 00:28
Nerdesin Aşkım Konya Yolundayım (Yusuf Yusuf Versiyonu) 104.202 izlenme - 8 yıl önce Yusuf Yusuf - Sıkıntı Yok ...Recep İvedik..Hadise..___@___xclas_____Nerdesin Aşkım Konya Yolundayım (Yusuf Yusuf Versiyonu)
Nerdesin Aşkım - Gonya Yolundayım (Küfür İçerir) 00:08
Nerdesin Aşkım - Gonya Yolundayım (Küfür İçerir) 45.733 izlenme - 8 yıl önce Yusuf yusuf filmi daha vizyona girmeden ünlenen Sezai ve Konya yolundayım, beni burdan aldırın sahnesi çok konuşuluyor. Tabi ki bunu hadiseyle birleştirmeden olmazdı
Recep İvedik Ve Yusuf Yusuf - Konya Yolundayım (Yeni) 01:14
Recep İvedik Ve Yusuf Yusuf - Konya Yolundayım (Yeni) 21.421 izlenme - 8 yıl önce Recep ivedik'in telefon başında iş aradığı o meşhur sahneyi bilmeyeniniz yoktur herhalde.. Recep ivedik ve Yusuf Yusuf konya yolundayım filmini izliyoruz.
Yusuf Yusuf ( Lan Konya Yolundayım Konya Yolunda ) 01:37
Yusuf Yusuf ( Lan Konya Yolundayım Konya Yolunda ) 1.776 izlenme - 7 yıl önce EEDİT SEZAİ: KONYA YOLUNDAYIM GELİN ALIN BENİ GELİN ALIN KONYA YOLUNDAYIM GELİN 5 ŞERİTLİ YOL GÖNDERDİYİN ARABAYA BAK GELİN ALIN BENİ PAPAMYOK PARAM YOK HAYATINDA GÖREBİLECEYİN EN ESKİ ARABA GEL AL BENİ LAN 5 ŞERİTLİ YOL
Yusuf Yusuf Konya Yolundayım Fragman 04:47
Yusuf Yusuf Konya Yolundayım Fragman 2.161 izlenme - 8 yıl önce Yusuf Yusuf Film Fragmanı
Yusuf Yusuf Konya Yolundayım Fragman 04:47
Yusuf Yusuf Konya Yolundayım Fragman 867 izlenme - 8 yıl önce Yusuf Yusuf Film Fragmanı
Yusuf & Yusuf - Konya Yolundayım (Remix) 02:57
Yusuf & Yusuf - Konya Yolundayım (Remix) 401 izlenme - 8 yıl önce Yusuf, Ankara'nın bağrından kopmuş bir dolmuş şoförüdür. Çocukluğundan beri arabalara olan merakı onu modifiye tutkunu haline getirmiştir. Yolda dolmuşa binmek isteyen Papaz dahil kimseyi es geçmez. Dolmuşta aldığı papaz görünümlü kişi aslında o gün şehre gelen Papa'ya suikast düzenleyecek olan bir militandır. Tesadüfe bakın ki bu militanın adı da Yusuf'tur. Bir Yusuf can almak için uğraşırken, diğer Yusuf can kurtarmak için çabalayacaktır. Dolmuştaki diğer yolcular da Yusuf Yusuf demesinde ne desin artık!