Hoşgeldiniz!

Kopan Videoları İzle

Doğu Demirkol'la Röportaj - Motto Müzik 22:18
Doğu Demirkol'la Röportaj - Motto Müzik 5.530 izlenme - 3 ay önce Yekta Kopan'la Noktalı Virgül'de bu hafta konuk Doğu Demirkol. Doğu Demirkol, 21 Ocak Cumartesi Günü Saat 21:00'de BKM'de! Sevenlerine duyurulur. Motto Müzik: https://www.youtube.com/user/mottomuzik
Kopan Penis Nasıl Dikilir 01:26
Kopan Penis Nasıl Dikilir 9.659 izlenme - 2 yıl önce Bir kaza nedeniyle yada eşinizin tarafından kesilen penis nasıl geri dikilir? Üroloji Uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman cevaplıyor.
Şefkat Tepe (Aslı & Şahin) - İçimde Kopan Fırtınaların 06:34
Şefkat Tepe (Aslı & Şahin) - İçimde Kopan Fırtınaların 12.824 izlenme - 3 yıl önce Şahinin Aslı İçin Söyledkleri Gerçekten Çok Anlamlı ve Duygusaldı .... Rap & Nakarat by Dj Engin Akkaya
Kopan Parmağın Yeniden Çıkması - National Geographic 11:32
Kopan Parmağın Yeniden Çıkması - National Geographic 6.045 izlenme - 2 yıl önce Hobi dükkanında çalışan Lee Spievack'ın parmağının 1 cm'den fazlası oyuncak bir uçağın pervanesi tarafından kesildi. Cerrah kardeşi Alan'ın ürettiği yeni bağ dokusu oluşturmak için kullanılan domuz mesanesi tozunu parmağına süren Lee Spievack'ın parmağı yaklaşın 4 hafta içerisinde deri,parmak izi,tırnak oluşmaya başladı.
Max Maceraları 3: Dinoterra 3D – Türkçe Dublaj Fragmanı 01:00
Max Maceraları 3: Dinoterra 3D – Türkçe Dublaj Fragmanı 17.470 izlenme - 4 yıl önce Gölgelerin Efendisi, Aslan Max’ın kristalleri ele geçirmesini bir kez daha başarıyla engelledikten sonra, bu kez çok daha güçlü olan Dinozor Kristallerinin varlığını öğrenerek geri döner. Gölgelerin Efendisi bu kristalleri kötü niyetleri için kullanmak üzere ele geçirmeyi planlamaktadır. Oysa kristalleri ele geçirmesi olduça zor olacaktır; çünkü bu kristaller yalnızca Dinozorların ait olduğu tarih öncesi çağda bulunabilmektedir! Gölgelerin Efendisi, Beyaz Kaplanların kraliçesi olan Kraliçe Felina ile iş yapmaya karar verir. Aslanların ezeli rakibi olan Beyaz Kaplanlar, aynı zamanda Dinozorların çağına geçiş sağlayan büyülü zaman kapısına ait tek anahtarı da elinde bulundurmaktadır. Zamanın Zerrecikleri’nin Beyaz Kaplanlardan olan nöbetçileri, Gölgelerin Efendisi’nin geçmişe yolculuk ederek güçlü kristallerini aramasına yardım eder. Bu kristaller, güçlü bir T-Rex olan ve Kral tarafından korunan Kükremeler Kristali, vahşi gökyüzü avcıları tarafından korunan Uçuş Kristali ve son olarak da gizemli Trispike’lar tarafından korunan Görev Kristali’dir. Gölgelerin Efendisi’ni durdurabilmek için Aslan Max ve arkadaşları onu zamanda yaptığı yolculukta takip etmeli, üç güçlü Dinozor Kristalini Gölgelerin Efendisi’nden kurtarmalıdır. Acaba Aslan Max geleceği kurtarmak için geçmişi fethedebilecek midir? 3 Mayıs’ta sinemalarda!
Dublaj Sanatçıları Televizyon Programında (Star Tv - 1998) 11:00
Dublaj Sanatçıları Televizyon Programında (Star Tv - 1998) 3.669 izlenme - 2 yıl önce Dublaj Sanatçıları Elif Dağdevirenle Star Tv 1998 Elif Dağdeviren'in hazırlayıp sunduğu programdan kısa bölümler. Dublaj sanatçıları sektörün sorunları üzerine konuşuyorlar bir yandan da izleyicilere seslerini hatırlatıyorlar. Sungun Babacan (brad pitt,tom cruise,richard gere) Yekta Kopan (jim carrey,michael j fox,maske) Sezai Aydin ( Robert De Niro,Dustin Hoffman,Sylvester Stallone) Oya Prosciler ( yalan ruzgari- zenginlerde aglar) Betul Arim ( Yalan Ruzgari - Temel Reis de Safinaz) Ulku Ulker ( Yalan Ruzgari) Ozden Ayyildiz ( Michelle Pffeifer,Uma Thurman,Julia Roberts,Meryl Streep) Berrak Kus ( Yalan Ruzgari -Tweety)
Babasının Burnunu Kopardığını Sanan Çocuk 01:10
Babasının Burnunu Kopardığını Sanan Çocuk 3.895 izlenme - 3 yıl önce Babasının eliyle burnunu ve kulağını koparttığını sanan çocuk gerçek sanan çocuk ağlama krizine girdi.
Sylvester & Tweety - Bi Kedi Göydüm Sanki 05:38
Sylvester & Tweety - Bi Kedi Göydüm Sanki 3.305 izlenme - 2 yıl önce Çocukluk kahramanımızdır Sylvester ve Tweety.Kırk kerede izlesek bıkmayız.Özellikle Tweety'nin şirin bir şekilde "Bi Kedi Göydüm Sanki" deyişiyse bizi bizden alır başka diyarlara götürürdü.İşte karşınızda o güzel bölümlerden birisi.Finalde Romantik Pepe süprizi ise gerçekten nostaljiye nostalji ekliyor. Sylvester'a peltek sesiyle can veren Yetkin Kopan'ı ve Tweety'nin şirinliğine şirinlik ekleyen Berrak Kuş'u alkışlamadan geçmek olmaz tabi
gülme krizine giren bebek 01:25
gülme krizine giren bebek 5.348 izlenme - 6 yıl önce kayra duran
Evimiz Hollywood'da - Star1 1992 (2.Sezon 17. Bölüm - Chuckie Geri Döndü) 41:54
Evimiz Hollywood'da - Star1 1992 (2.Sezon 17. Bölüm - Chuckie Geri Döndü) 2.622 izlenme - 1 yıl önce Steve,geçmişte annesinin tv şovunda oynayan çocuk yıldız ve belalı çocukluk arkadaşı Chuck Wilson ile karşı karşıya gelir. Chuck, Steve'in hoşlandığı kız Kelly'yi cuma günkü dansa davet etmiştir. Bu rekabetin kızışması, aralarında geçmişten kalan hesaplar ve Chuck'ın Steve'in kendisiyle ilgili en hassas konu olan evlatlık oluşunu vurgulaması sonucu Steve,Chuck'a yumruk atar ve okuldan uzaklaştırılır. Bu durum, Steve'in kendisini sorgulamasına yol açmıştır. Gerçek annesini bulmak için bir yola çıkacaktır.Bu arada Donna,birlikte dansa gideceği, kendisinden yaşça küçük olan ve radyo programı yapan David Silver'a olan ilgisini dalga geçileceği korkusuyla arkadaşlarına itiraf edememektedir. Seslendirenler: Steve - Tolga Gariboğlu Brandon - Yekta Kopan Chuck - Kaan Girgin Bayan Sanders- Funda Ersin Norman - Mustafa Ertarakçı Dylan - Rıza Karaağaçlı Bayan Walsch - Elçin Şanal John - Serkan Altunorak Nat Bussichio - Haldun Boysan
Arabanın İçinde Kopan Kızlar 00:50
Arabanın İçinde Kopan Kızlar 5.526 izlenme - 8 yıl önce arabanın İçinde kopan kızlar
Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı Taklidi 00:56
Cem Yılmaz'ın İlber Ortaylı Taklidi 2.590 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz Yekta Kopan'ın Sunduğu cumartesi programında yaptığı İlber Ortaylı taklidi ile iki fenomeni bir bünyede toplamış efenim.
Yol Ortasında Çılgınca Kopan Kızlar:) 01:44
Yol Ortasında Çılgınca Kopan Kızlar:) 5.603 izlenme - 8 yıl önce kop kop kop:))))
Şeftali Görünce Kopan Kızlar :)) 00:51
Şeftali Görünce Kopan Kızlar :)) 4.194 izlenme - 7 yıl önce Şeftali görünce kopan kızlar
Ankara'da Parmak Operasyonu 02:38
Ankara'da Parmak Operasyonu 1.510 izlenme - 1 yıl önce Ankara’da bir taksi sürücüsü, kaza sonrası aracına çarpan sürücünün kaçmasını engellemeye çalışırken parmağını kapı arasına kaptırdı. Sürücü olay yerinden kaçarken parmak da araçla birlikte gitti. Hastaneye kaldırılan taksicinin parmağının tekrar yerine dikilmesi için zamana karşı yarış verildi. Kayıplara karışan sürücüyü bulmak için de polis ve taksiciler alarma geçti.
evde kopan çılgın kızlar 01:31
evde kopan çılgın kızlar 2.715 izlenme - 6 yıl önce
kopan teze 00:50
kopan teze 3.891 izlenme - 9 yıl önce kop kop teze
adı konmamış bir dansla kopan apaçiler xd 00:15
adı konmamış bir dansla kopan apaçiler xd 2.203 izlenme - 7 yıl önce kopan apaçiler
fatih terimin kopan parmağı corumlu videocu 05:21
fatih terimin kopan parmağı corumlu videocu 4.765 izlenme - 8 yıl önce
Tweety ve Sylvester 05:50
Tweety ve Sylvester 1.420 izlenme - 2 yıl önce Tom, Coyote ve Tazmanya canavarı ile aynı kaderi paylaşan kahramanmız Sylvester'ın macerasını izliyoruz. Sylvester'a peltek sesiyle can veren Yekta Kopan'ı ve Tweety'nin erkek kuş olduğunu farkettirmeyen Berrak Kuş'u alkışlıyoruz.
roman havasında kopan adam d  denizli/bozkurt 01:26
roman havasında kopan adam d denizli/bozkurt 2.301 izlenme - 7 yıl önce komik d
Süper Halay 00:23
Süper Halay 3.731 izlenme - 8 yıl önce qop qop
Düğünde Çılgınca Dans Eden Kadın 00:50
Düğünde Çılgınca Dans Eden Kadın 1.297 izlenme - 3 yıl önce Düğünde Çılgınca Dans Eden Kadın
kopan teyze :-) 00:51
kopan teyze :-) 2.598 izlenme - 8 yıl önce kopucaksınız :-))))
Kafadan Kopan Adam 00:49
Kafadan Kopan Adam 2.021 izlenme - 4 yıl önce Kafadan Kopan Adam
kopan itfaiye ekibi 00:53
kopan itfaiye ekibi 1.896 izlenme - 7 yıl önce
Şov Yapmak İsterken Acınası Hale Gelen Adam 00:14
Şov Yapmak İsterken Acınası Hale Gelen Adam 775 izlenme - 2 yıl önce Acaba arabanın aksanları mikadan falan mı yapılmış, bu ne bayağılık bu ne basitlik. Amerikan malı iyi olur dedikçe ...
bayrak böyle dikilir 01:59
bayrak böyle dikilir 3.235 izlenme - 8 yıl önce bayrak dediğin böyle dikilir renginide ordan alır gavuruda böyle selamı verdirir
Flash TV'deki Evlilik Programında Hunharca Kopan Adam 01:00
Flash TV'deki Evlilik Programında Hunharca Kopan Adam 941 izlenme - 2 yıl önce 9 Nisan tarihli Flash TV'deki Ne Çıkarsa Bahtına adlı programda Animals adlı şarkıya deli kopan amcamız.
Güldür Güldür - Kopan Adam Geri Döndü! 01:31
Güldür Güldür - Kopan Adam Geri Döndü! 973 izlenme - 3 yıl önce Güldür Güldür Show Kopan Adam Geri Döndü