Hoşgeldiniz!

koparmak

Sosisli Güney Kore Eğlencesi 12:30
Sosisli Güney Kore Eğlencesi 3.671 izlenme - 4 ay önce Kore nms tv'nin 5.sezon görüntüleri izlemesi zevkli bir kanal eğlenceli oyunlar oynuyorlar umarım bizim televizyoncularda bunu keşfeder ülkemizde böyle oyunlar oynarız.
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 00:41
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 22.429 izlenme - 3 yıl önce Efenim yine halk otobüsü ve yine ayrı bir olay. Burun karıştırmaya yeni bir versiyon getiren dayımız kendine has tarzıyla burnundakı kılları ustaca koparmayı başarmaktadır. Hayretle ve bir okadarda gıpta ederek izliyoruz!
Kopan Penis Nasıl Dikilir 01:26
Kopan Penis Nasıl Dikilir 10.225 izlenme - 2 yıl önce Bir kaza nedeniyle yada eşinizin tarafından kesilen penis nasıl geri dikilir? Üroloji Uzmanı Prof. Dr. M. İhsan Karaman cevaplıyor.
Öpüşülen Kadının Dili Isırıp Koparması 01:36
Öpüşülen Kadının Dili Isırıp Koparması 3.832 izlenme - 1 yıl önce Kopan dili ile birlikte hastaneye kaldırılan adam, kadının dilini kasıtlı mı yoksa kazayla mı ısırdığını bilemediğini söyledi. Ne kadar da the walking dead bir kız...
Öpüşürken Yapmamanız Gereken 10 Hata 01:43
Öpüşürken Yapmamanız Gereken 10 Hata 9.016 izlenme - 3 yıl önce Dünyadaki en kötü, en ilişki bitirici öpüşme stillerini öğreneceğiz. Herkese bol öpüşmeli günler...
Çin Malı Kamyonun Rusya Macerası 01:04
Çin Malı Kamyonun Rusya Macerası 3.440 izlenme - 2 yıl önce Çin üretimi malların kötü şöhreti hepimizin malumu. Bu videoda da hareket edemeyen Çin malı kamyonun Rusların ünlü kamyon markası Kamaz tarafından çekilirken başına gelen beklenmedik (desem de inanmayın) olayı izliyoruz.
Babasının Burnunu Kopardığı Çocuk! 01:10
Babasının Burnunu Kopardığı Çocuk! 1.492 izlenme - 3 yıl önce Çocuk kendince parmağının ve burnunun babası tarafından koparıldığını görünce basıyor ağlamayı. Belki zamanında bize de böyle yapılsa biz de korkardık kimbilir.
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 00:41
Usta Bir Boyun Hareketiyle Burun Kıllarını Koparmak 620 izlenme - 3 yıl önce Efenim yine halk otobüsü ve yine ayrı bir olay. Burun karıştırmaya yeni bir versiyon getiren dayımız kendine has tarzıyla burnundakı kılları ustaca koparmayı başarmaktadır. Hayretle ve bir okadarda gıpta ederek izliyoruz!
Vampire Girl vs Frankenstein Girl (Japon Sineması) 08:27
Vampire Girl vs Frankenstein Girl (Japon Sineması) 626 izlenme - 2 yıl önce Japon sinemasının en enteresan kesitlerini içeren bu filmimizde yıllardır aranan soruya cevap bulacaktır. Vampir kız mı, yoksa Frankenstein kız mı, daha güçlüdür. Hep beraber bol ketçap ve domates suyu eşliğinde izliyoruz.
Bombanın Engelliler Üzerindeki Etkisi - Korkusuz Korkak (Restorasyonlu)) 04:44
Bombanın Engelliler Üzerindeki Etkisi - Korkusuz Korkak (Restorasyonlu)) 809 izlenme - 2 yıl önce Doktorun 6 ay ömrün kaldı demesi üzerine kayışı koparan Mülayim, mahalleye bırakılan saatli bombayla tenis topu gibi oynar, bu sırada mahallenin kör ve topal dilencilerine de şifa dağıtır. Benim için apayrı yeri olan bu filmin farklı sahnelerini editleyerek bu videoyu restorasyonlu haliyle seyirlerinize sunuyorum.
Kung-Fuck - Ekstrem Savunma Teknikleri 00:54
Kung-Fuck - Ekstrem Savunma Teknikleri 720 izlenme - 3 yıl önce Tam olarak hangi döneme ait olduğunu bilmemekle birlikte eğitici bir video olması itibariyle sitede belki lazım olur diye düşündüm. Uygulanabilir mi bilmem ama gerçek hayatta salatalık olmadığını ve eğitiminizin boşa gitmesini istemediğimi de belirtmekte yarar var. haydi iyi savunmalar.
Hasan Akbaş Allahkulu - Uzaylı Mehdi 03:14
Hasan Akbaş Allahkulu - Uzaylı Mehdi 375 izlenme - 2 yıl önce Facebook'ta rastladığım en değişik insan kendisi. Neye inandığını, ne yapmak istediğini anlamak mümkün değil. Uzaylılar var, mehdi var, Nuh'un gemisi var. Çözebilen varsa anlatsın ne olur. https://www.facebook.com/hesen.allahkulu BENİM MEHDİM Onların bunların bir mehdisi var Benim kollarım neden bomboş kaldılar . Onların bunların bir mehdisi var Benim kollarım neden bomboş kaldılar Onlara sevdanın çiçekli dalları Banada sevdanın dikenli yolları Onlara sevdanın çiçekli dalları Banada sevdanın dikenli yolları Ey ben anlamam anlamam onu bunu dinlemem Bende isterim uçan çanaklardan Bende isterim nurlu libaslardan Yetim miyim öksüz müyüm Yetim miyim öksüz müyüm Onların bunların bir mehdisi var Benim kollarım neden bomboş kaldılar Onlrın bunların bir mehdisi var Benim kollarım neden bomboş kaldılar Onlara sevdanın çiçekli dalları Banada sevdanın dikenli yolları Onlara sevdanın çiçekli dalları Banada sevdanın dikenli yolları Ey ben anlamam anlamam onu bunu dinlemem Bende isterim uçan çanaklardan Bende isterim nurlu libaslardan Yetim miyim öksüz müyüm Yetim miyim öksüz müyüm
Karaya Vuran Balinadan Alabildiğince Et Koparmak 01:07
Karaya Vuran Balinadan Alabildiğince Et Koparmak 343 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da yerliler karaya vuran ölü balinadan bir parça et alabilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Kasaba halkı karaya vuran ölü balinadan bir parça et alabilmek için adeta yarışa girdi. Ellerinde bıçaklarla ölü balinanın etrafını saran yerliler alabildikleri kadar et parçasını poşetlerine doldurup evlerine taşıdılar.
Timsah Çocugun Kolunu Kopardı Özellikle 1 Dakika 18 Saniyesine Dikkat 01:57
Timsah Çocugun Kolunu Kopardı Özellikle 1 Dakika 18 Saniyesine Dikkat 12 izlenme - 2 ay önce TİMSAH ÇOCUGUN KOLUNU KOPARDI .ÖZELLİKLE 1.DAKİKA 18. SANİYESİNE DİKKAT !
Türk Milletinin Sabrı - Hesap İşletim Ücreti - 2 (Fırıncı) 00:51
Türk Milletinin Sabrı - Hesap İşletim Ücreti - 2 (Fırıncı) 88 izlenme - 2 yıl önce Daha önce lokantada vatandaşın tabağından tadımlık alan abimiz, şimdi de fırıncı olmuş sattığı ekmeklerin ucunu ısırıyor. Verilen tepki yurdum insanının sömürülmeye ne kadar alıştığını ortaya koyuyor. Bankaların kanunsuz olarak kestiği hesap işletim ücretine gönderme yapan Kuveyt Türk reklamlarının 2.'si. İşin içinde ekmek olması verilmek istenen mesaj açısından pek bir anlamlı olmuş. İlk video için buyrun: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87661/turk-milletinin-sabri-hesap-isletim-ucreti