Hoşgeldiniz!

köpek bakımı

0 türk profesyonel köpek doğumu 04:55
0 türk profesyonel köpek doğumu 16.163 izlenme - 8 yıl önce bir köpeğin anne karnında başlayıp ciğerlerine dolan ilk nefesine kadarki serüvenine ve hayata "merhaba" deyişine şahit olun.
Yavru Köpek Nasıl Eğitilir 01:54
Yavru Köpek Nasıl Eğitilir 850 izlenme - 3 yıl önce Henüz 5 aylık olan yavru köpeğin eğitimi ve itaatkarlığı görenleri şaşırtıyor. Sahibi tarafından çok küçükken başlanan eğitim sonucu yavru, emsalleri eğitime yeni başlamışken sahibinin dediği herşeyi kusursuzyerine getiriyor.
Evde Yavru Köpek Bakımı ve Gerekenler 03:14
Evde Yavru Köpek Bakımı ve Gerekenler 323 izlenme - 3 yıl önce Yavru köpeğiniz ile mutlu olmanın yolu bu videodan geçiyor :)
Yavru Köpek Bakımı 01:17
Yavru Köpek Bakımı 205 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/yavrukopekbakimi.htm Sokakta yağmurun altında ıslanan yavru köpeği kızımız içeri alır ve onunle ilgilenmeye başlar. Fakat bizimde yardımımız ihtiyacı vardır. Ona yardım etmek için mouse'unuz ile oyun yönelgelerini takip ederek uygulamalısınız. İyi Eğlenceler..
Yavru Kedi ve Köpek Bakımı Nasıl Olmalıdır? 01:29
Yavru Kedi ve Köpek Bakımı Nasıl Olmalıdır? 284 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/yavru-kedi-ve-kopek-bakimi-nasil-olmalidir/ Yavru Kedi ve Köpek Bakımı Nasıl Olmalıdır?Yetişkin hayvanlara oranla daha fazla dikkat edilmesi gereken yeni doğmuş kedi ve köpek bakımına dair Veteriner Hekim Vedat Atasoy ile konuştuk.
Kedi ve Köpeklere Ne Sıklıkta Aşı Yaptırılmalı? 02:08
Kedi ve Köpeklere Ne Sıklıkta Aşı Yaptırılmalı? 349 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kedi-ve-kopeklerimize-ne-zaman-ve-ne-siklikta-asi-yaptirmaliyiz/ Kedi ve köpek sağlığını doğrudan ilgilendiren bir konuyu konuşuyoruz; aşı. Peki, kedi ve köpeklerin aşı aralıkları nedir ve yapılması uygun zaman hangisidir? Veteriner Hekim Vedat Atasoy, sizin için yanıtlıyor.
Kulak Temizliğinden Nefret Eden Köpek 00:37
Kulak Temizliğinden Nefret Eden Köpek 142 izlenme - 3 yıl önce Kulaklarının temzilenmesini sevmeyen köpek sahibinin telkinleri karşısında istemediğini hatta bundan nefret ettiğini bakın nasıl gösteriyor.
Küçük Köpek Bakımı 02:05
Küçük Köpek Bakımı 93 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/kucukkopekbakimi.htm Küçük köpeğin bakıma ihtiyacı vardır. Oyunu başlattıktan sonra sevimli yavru köpeğin yiyecek, içecek, eğlence ve temizlik gibi ihtiyaçlarını gidermelisiniz. Mouse kontrolü ile yavrup köpeğin bakımlarını yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Evcil Hayvan Olmaları Dışında Köpekler 01:01
Evcil Hayvan Olmaları Dışında Köpekler 139 izlenme - 3 yıl önce Sadık dostlarımıza MigrosTV'de sıklıkla yer veriyoruz; kimi zaman bakımlarını, kimi zaman da eğitimlerini ele alıyoruz. Bu kez onların "sıradan" bir evcil hayvan olmadıklarını vurgulamak istedik. Evcil hayvan olmaları dışında köpekler pek çok amaca da hizmet edebiliyorlar. Bakın neler anlattık...
Dostlarımız - Köpek Bakımı - Köpeklerde Diş Fırçalama 02:56
Dostlarımız - Köpek Bakımı - Köpeklerde Diş Fırçalama 106 izlenme - 4 yıl önce Dostlarımız programı Türkiye'nin Sağlıklı Yaşam Televizyonu HTV'de. Ayrıntılı Bilgi için; http://www.htvturkiye.com
Pofuduk Köpek Bakımı 01:15
Pofuduk Köpek Bakımı 69 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/pofudukkopekbakimi.htm Pofuduk sevimli olan köpeğimizi önce sineklerden kurtarıyor ve ona bir güzel banya yaptırıp temizlenmesini sağlıyoruz. Mouse'unuz ile oyun yönelgelerini takip ederek köpeğimizin bakımını tamamlayabilirsiniz. Daha sonra köpeğimizi güzel elbiseler ve takılar ile şık görünmesini sağlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..