Hoşgeldiniz!

Köpek Maması Videoları İzle

İlk Kez Hayvan Maması Yiyen Youtuberlar 04:31
İlk Kez Hayvan Maması Yiyen Youtuberlar 5.243 izlenme - 2 ay önce Beslediğiniz, hayatınızı paylaştığınız hayvanınızın damak tadını hiç merak etmediniz mi? Kediler, köpekler, papağanlar ve hatta kemirgenler!
Proplan Kopek Maması 01:18
Proplan Kopek Maması 1.527 izlenme - 3 yıl önce Köpek maması hakkında hazırlanmış, müthiş bir reklam filmi, proplan köpek maması çok kaliteli olması yanında veteriner hekimlerinin de tavsiye ettiği köpek mamaları arasındandır.
Kedi Ve Köpek Maması Nasıl Üretilir? 04:49
Kedi Ve Köpek Maması Nasıl Üretilir? 1.203 izlenme - 4 yıl önce Kedi Ve Köpek Maması Nasıl Üretilir?
Pet Şişeden Kedi Besleme Oyuncağı 00:28
Pet Şişeden Kedi Besleme Oyuncağı 1.136 izlenme - 3 yıl önce Yavru kediler için eğitici bir mama oyuncağına ne dersiniz? Hayvan dostlarımız için pet şişeden kedi besleme oyuncağı MigrosTV'de! Ayrıca pek çok leziz mama tarifleri de hazırladık. http://migrostv.migros.com.tr/pet-siseden-kedi-besleme-oyuncagi/ Nefis yemek tarifleri, pratik öneriler ve harika fikirler için bizden ayrılmayın; http://migrostv.migros.com.tr/
Köpeğini Mutlu Et! – Köpek Kurabiyesi 02:16
Köpeğini Mutlu Et! – Köpek Kurabiyesi 977 izlenme - 3 yıl önce Pratik öneriler ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Bisküviyi Hep Kardeşine Kaptıran Köpek 01:46
Bisküviyi Hep Kardeşine Kaptıran Köpek 370 izlenme - 2 yıl önce Maymo isimli köpek ve kardeşine, bir kova içinde bir adet bisküvi veriliyor. Maymo kovayı kaldırıp açıp içinde bisküviyi arayana kadar öteki köpek onu çoktan yemiş oluyor. Defalarca aynı tuzağa düşüyor.
Çocuğuna Tasma Takıp Köpek Maması Yediren Kadın Tutuklandı 00:58
Çocuğuna Tasma Takıp Köpek Maması Yediren Kadın Tutuklandı 286 izlenme - 2 yıl önce Filipinler'de çekilen bu görüntü infial yarattı. Korkunç fotoğrafta oğlunu çırılçıplak soyan anne boynuna taktığı tasmayla zavallı bebeğe köpek maması yediriyor. En fazla 2 ila 3 yaşında minik bir erkek çocuğu boynuna geçirilen tasmayla yerlerde sürükleniyor. Kan donduran fotoğrafta açıkça görülüyor ki erkek bebek bir kaseden köpek maması yiyor. Tıpkı bir köpek muamelesi gören zavallı bebeği bu hale sokan da öz annesi. ANNE TUTUKLANDI Korkunç olay İngiltere'de Dublin'de yaşayan 46 yaşındaki Lurleen Hilliard'ın fotoğrafı Facebook'ta görmesi üzerine ortaya çıktı. Bir sosyal yardım kurumunda çalışan Lurleen Hilliard durumu ABD'deki yetkililere bildirince Filipinler'deki iş ortaklarıyla iletişime geçildi. Bebeğinin bu fotoğrafını kendi Facebook sayfasında paylaşan anne tutuklandı, bebekse bir bakımevine verildi. ÇOCUK İSTİSMARINDAN YARGILANACAK Kadının çocuk istismarından yargılanması bekleniyor. Annenin bebeğine bu şekilde bakmasında herhangi bir sorun olmadığını Facebook sayfasına bu fotoğrafları koymaktan da aslında oldukça mutlu olduğu belirtiliyor.
Düğüne Çiçek Yerine Köpek Mamasıyla Geldiler 02:10
Düğüne Çiçek Yerine Köpek Mamasıyla Geldiler 106 izlenme - 11 ay önce Merve ve Serkan çifti, düğün davetiyelerine “Düğünümüzü renklendirmek için göndereceğiniz tüm çiçekler dalında kalsın. Sokak hayvanlarının yiyeceği kuru mamayla daha da renkleriniz biz” diye yazdırdı. Düğüne katılanlar, hediye olarak sokak hayvanları için kuru mama getirdiler. Tören boyunca doyasıya eğlenen davetliler, düğün hediyesi olarak getirdikleri mamaları yeni evli çifte teslim ettiler. Çiçek yerine düğüne mama isteme fikrinin sahip oldukları duyarlılık sonucu ortaya çıktığını dile getiren gelin Merve Şavran, “Bu fikir çiçeklerin koparıldıktan sonra çöpe atılmasını istemediğimizden ve sokak hayvanlarına olan duyarlılığımızdan ortaya çıktı. Zaten kendi elimizden geldiğince sokak hayvanlarına yardım etmeye çalışıyoruz. Bir de bu konuda dostlarımızdan, sevdiklerimizden daha çok destek alırsak daha çok büyüyebileceğimizi düşündük. O yüzden böyle bir şey yaptık. Kartımıza böyle bir not düştük. Destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Umarım bizden desteklerini esirgememişlerdir. Çünkü bu sokak canlılarına gidecek bir şey. Gönderen göndermeyen herkese teşekkür ediyoruz” dedi. Sokak hayvanlarının aç kalmamasını istediklerini dile getiren damat Serkan Günal ise, “Gördüğünüz gibi mamalar gelmeye başladı. Gayet gurur verici bir tablo. Onur duyucu bir hareket bunlar. En azından sokak hayvanlarını bu şekilde, yardıma ihtiyacı olan hayvanlara bir şekilde katkımız olursa ne mutlu bize. Umarım bu gelenek haline gelir. Düğünlerde artık çiçek yerine, sokak hayvanlarına küçük dostlarımıza bir katkımız olur. Bizde insanlık adına bundan çok büyük zevk alırız” ifadelerini kullandı.
Kedi Ve Köpeklerimizi Nasıl Beslemeliyiz? 01:55
Kedi Ve Köpeklerimizi Nasıl Beslemeliyiz? 447 izlenme - 3 yıl önce Evcil hayvanlarımızı nasıl beslememiz gerektiğini, özellikle kedi ve köpek beslenmesinde nelere dikkat etmemiz gerektiğini Veteriner Hekim Vedat Atasoy, MigrosTV izleyicileri için yanıtladı. http://migrostv.migros.com.tr/
lider 07:43
lider 356 izlenme - 7 yıl önce kedi - köpek maması üretimi
Yemekten Önce Dua Eden Köpekler 00:41
Yemekten Önce Dua Eden Köpekler 192 izlenme - 3 yıl önce Bu Köpekler Yemeği Gerçekten Hakediyor
Mamaların Hayvan Sağlığına Etkileri Nelerdir? 01:48
Mamaların Hayvan Sağlığına Etkileri Nelerdir? 112 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/mamalarin-hayvan-sagligina-etkileri-nelerdir/ Hayvan beslenmesinin temel noktası evcil hayvan mamaları. Günümüzde pek çok çeşidi barındıran bu mamaların, hayvan sağlığına etkilerini Veteriner Hekim Vedat Atasoy‘a sorduk.
Köpek Maması Yeme Şakası 04:10
Köpek Maması Yeme Şakası 70 izlenme - 4 yıl önce Köpek Maması Yeme Şakası
Kedi Köpek Maması 03:15
Kedi Köpek Maması 79 izlenme - 4 yıl önce Kedi Köpek Maması