Hoşgeldiniz!

köpekli

Türk Yolcular Münih Havaalanı'nda Köpeklerle Arandı 00:56
Türk Yolcular Münih Havaalanı'nda Köpeklerle Arandı 3.270 izlenme - 5 ay önce İstanbul'dan Münih Havalimanı'na inen Türk vatandaşları, skandal bir uygulamayla karşılaştı. Viyana'da yaşanan olayın bir benzeri olarak Türk yolcular köpeklerle arandı.
Lego Treni İle Destansı Bir Yolculuk 03:28
Lego Treni İle Destansı Bir Yolculuk 2.079 izlenme - 2 yıl önce Lego tren tutkunu bir adam evin odalardan başlayıp bahçeye kadar uzanan harika bir tren yolu yaptı.
İsrail Askerlerinin Köpekli İşkencesi 01:52
İsrail Askerlerinin Köpekli İşkencesi 1.446 izlenme - 6 yıl önce İsrail Askerlerinin Köpekli İşkencesi
elfi ve genç eğitmen tuna 00:10
elfi ve genç eğitmen tuna 1.940 izlenme - 8 yıl önce
buda köpekli şaka 03:04
buda köpekli şaka 1.076 izlenme - 7 yıl önce buda köpekli şaka
Harlem Shake - Bikinili ve Köpekli Versiyon 00:30
Harlem Shake - Bikinili ve Köpekli Versiyon 664 izlenme - 3 yıl önce Harlem Shake videolarının bokunun çıkmasına benim de bir katkım olsun istedim. İnce eledim sık dokudum en güzeli bu deyip seçtim. Bu shake de en iyi olan keyfi en yerinde shakeçi köpek bence. Maaşallah ablayla nasıl bir ilişkileri varsa artık hayvan yalıyorda yalıyor.
Köpekli Çamlıca Gazoz Reklamı 00:34
Köpekli Çamlıca Gazoz Reklamı 333 izlenme - 3 yıl önce 2000'li yılların başında yapılmış Çamlıca Gazoz reklamlarından en iyisi şüphesiz ki köpekli olanıydı(kötünün iyisi). Havlayan kız, rolünün hakkını veren köpek ve çocuğunu mimikleri unutulmayanlar arasındadır. Ayrıca hafızam beni yamultmuyorsa reklamın yönetmeni de Sinan Çetin'di.
Bir Fast-food Markasına Köpekli Şaka Yapan Adam 02:59
Bir Fast-food Markasına Köpekli Şaka Yapan Adam 43 izlenme - 7 ay önce Bir fasfood markasına köpeğiyle yer değiştirmeli şaka yapan adamı ve çalışanların tatlı ve komik hallerini izliyoruz.
Köpekli Hikayem 8 Mart  Kadınlar Günü Özel Bölümü 02:51
Köpekli Hikayem 8 Mart Kadınlar Günü Özel Bölümü 134 izlenme - 2 yıl önce 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü uluslararası çapta her yıl kutlanan bir gündür. Bugünün kutlanmasının amacı kadınların siyasi ekonomik ve sosyal bilincinin geliştirilmesi ve bu konudaki tüm başarıların öneminin vurgulanmasıdır. 8 Mart 1857 tarihinde ABD'nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istedikleri için bir tekstil fabrikasında greve başlar Ancak güvenlik güçleri aldıkları emirle işçilere saldırır ve işçiler fabrikaya kilitlenir. arkasından çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda 129 kadın işçi can verir. Cenaze törenlerine 10.000 kişi katılır. 10.000 kışi iletişim teknolojilerinin bu günkü gibi olmadığı 1857 yılı için gerçekten rekor bir sayıdır. Bu acı olayın 53 yıl sonrasında, Ağustos 1910 da Almanya Sosyal Demokrat Partisi önderlerinden Clara Zetkin, hayatını kaybeden kadın işçilerin anısına 8 Mart'ın Dünya Kadınlar Günü olarak anılması önerisini getirir ve öneri oybirliğiyle kabul edilir. 67 yıl sonra ise , 16 aralık sabahı 8 Mart'ın "Dünya Kadınlar Günü" olarak anılması Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilir. Ülkemizde ise 8 Mart Dünya Kadınlar Günü 1921 den günümüze tam 93 yıldan beri "Emekçi Kadınlar Günü" olarak kutlanmaktadır. Bugün 8 MART 2014, bu videonun ulaştığı tüm kadınların EMEKÇİ KADINLAR gününü kutluyoruz. Şunu da belirmek isteriz ki bizim için kadın emekçiler sadece insanlardan ibaret değil. Yaptığımız iş dolayısı ile bize yavru veren, bizimle birlikte köpek eğiten, ziyaretimize gelen tüm insan ve köpeklerle dostluk kuran, iyi ve kötü günde, zengin ya da fakir, kilolu veya zayıf, güzel veya çirkin olmamıza bakmadan bize kalbini açmayı görev edinmiş 12'si şu an kayda giren ve buraya sığmayan tüm dişi köpeklerimizin de emekçi kadınlar gününü kutluyoruz.
Atatürk Havalimanı'nda Hollandalı Yolculara Köpekli Arama 01:52
Atatürk Havalimanı'nda Hollandalı Yolculara Köpekli Arama 8 izlenme - 3 ay önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminali'nde yapılan uygulama kapsamında, tarifeli uçakla Türkiye'ye gelen bazı Hollandalı yolcuların valizleri, narkotik köpeğiyle kontrol edildi.
Jimmy Fallon'dan 00:59
Jimmy Fallon'dan "İlk Öpücük" Videosuna Köpekli Parodi 75 izlenme - 4 yıl önce ABD'li talk-show sunucusu, büyük yankı bulan birbirini hiç tanımayan kişilerin öpüştüğü "İlk Öpücük" videosunun köpekli versiyonunu çekti. Tatia PIlieva tarafından hazırlanan "Fırst Kiss" "İlk Öpücük" isimli çalışma dünya çapında büyük bir ilgi gördü ve bir hafta 60 milyondan fazla izlendi. Videoda Tatia PIlieva, birbirini hiç tanımayan 20 kişiyi tesadüfen eşleştirip öpüşmelerini istemiş. Eşleşen bütün çiftler başta tutuk davransalar da sonrasında büyük bir aşka öpüşmeye devam etmişti. Bu çok ses getiren videonun popüler olan diğer her şey gibi parodileri çekildi doğal olarak. En son örneğini ise ABD'li talk-show sunucusu Jimmy Fallon yaptı. Fallon Jay Leno'dan devraldığı The Tonight Show 'da videoyu izleyicilere izletti. Videoda bu sefer birbirini hiç tanımayan köpekler yan yana getirilmiş. Videonun ismi ise duruma tam oturmuş: "First Lick" yani "İlk Yalama"
Köpekli Koşu Bandı Çalışmaları - Püf Noktalar 04:18
Köpekli Koşu Bandı Çalışmaları - Püf Noktalar 69 izlenme - 2 yıl önce Köpekler için tasarlanmış koşu bantları mevcut. Bu tür çalışmalarda bu özel ekipmanları kullanmak elbette daha doğru olacaktır. Ancak ülkemiz koşullarında köpeğimiz için bir koşu bandı almak maalesef bir çok bütçeyi zorlayacaktır. Bu nedenle evlerimizde insanların kullandığı koşu bantlarını köpeklerimiz içinde kullanabilmeliyiz. Bu videomuzda, köpek eğitmenimiz Çağrı Aracı'nın anlatımı eşliğinde, köpeklere koşu bandı eğitimi ve püf noktalarıyla sizinleyiz. Rottweiler x Doberman mix Chivas'ın konu mankenliğiyle iyi seyirler dileriz.