Hoşgeldiniz!

köpük

Köpük balonuyla sanat yapmak! 00:43
Köpük balonuyla sanat yapmak! 470.155 izlenme - 5 yıl önce Köpük balonuyla sanat yapmak
Türk Hamamında Rus Usulü Köpük Masajı 07:36
Türk Hamamında Rus Usulü Köpük Masajı 111.460 izlenme - 3 yıl önce Vidyoyu seyrettikten sonra üzerimdeki rahatlamışlık hissi dikkatimi çekti ve "lan sadece benmi rahatladım, site ahalisine izlettirsem aynı rahatlığı hissedermi" diye paylaşmak istedim.
Askerde Köpük Şakası Kavgaya Döndü 01:46
Askerde Köpük Şakası Kavgaya Döndü 52.532 izlenme - 1 yıl önce Tezkeresi yaklaşan askerin yüzüne uyurken tıraş köpüğü sürmek adettendir. Ancak bu sefer işler hiç de istenilen şekilde gitmemiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 İsimsiz yaratık 00:06
İsimsiz yaratık 60.380 izlenme - 4 yıl önce İsimsiz yaratık
Mentos Cola Deneyi Patlarsa 00:06
Mentos Cola Deneyi Patlarsa 68.787 izlenme - 4 yıl önce Köpük Yakalama
Polise Köpüklü Tokat Şakası 00:06
Polise Köpüklü Tokat Şakası 71.967 izlenme - 4 yıl önce Polise Köpüklü Tokat Şakası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bayanlar Şaşkına Döndü 01:40
Bayanlar Şaşkına Döndü 113.541 izlenme - 7 yıl önce
ödün vermeye hayır 00:37
ödün vermeye hayır 168.277 izlenme - 8 yıl önce fırçaya hayır diyen ressamlar, popüler kültüre hayır diyen insanlar, yer çekimine hayır diyen adamlar, uykuya hayır diyen insanlar, farkınız seçiminizdir! http://www.farkinsecimindir.com bu videoda çalan şarkı shivas r&r dub, by arling & camerona aittir.
Türkiye'de Evde Köpük Partisi Yapmak 01:52
Türkiye'de Evde Köpük Partisi Yapmak 23.010 izlenme - 2 yıl önce Eskişehirde gençler köpük partilerini tanıtmak için böyle bir yol izlemişler. Şartlar geceye damsiz girilmez ve tipini beğenmedikleri de giremez. Olaylar olaylar yani ortam fena patlıyor gibi! Sizi bu yerli malı yurdun malı görüntüleri ile başbaşa bırakıyorum. not: içerik yorumlara kapatılmıştır.
Kahve Köpüğünde Sanat 00:36
Kahve Köpüğünde Sanat 18.121 izlenme - 3 yıl önce Filipinler'in başkenti Manila'da bir kafenin sahibi, müşterilerinin kahvelerinin üstündeki köpüğe yaptığı çok ayrıntılı resimlerle ilgi odağı oldu. Başlangıçta kahveleri basit desenlerle ikram eden kafe sahibi, daha sonra gelen taleple hem müşterilerinin hem de ünlülerin portrelerini işlemeye başlamış kahve fincanlarına... Müşteriler aldıkları hizmetten, kafe sahibi de artan satışlardan memnun... Tek sıkıntı, resimleri kahveleri soğutmadan bitirebilmek.
Kraliçe Adaylarının Köpük Partisinde Coşması 03:12
Kraliçe Adaylarının Köpük Partisinde Coşması 4.746 izlenme - 8 ay önce Antalya Kemer'de bu yıl 11'incisi düzenlenecek olan "Miss Kemer International Güzellik Yarışması" için 20 ülkeden gelen kraliçe adayları, mavi yolculukta yarışma kampının stresini attı.
Avustralya'da Kameraya Yansıyan Köpük Fırtınası 01:13
Avustralya'da Kameraya Yansıyan Köpük Fırtınası 624 izlenme - 1 ay önce Güney Avustralya'daki Pambula plajında kaydedilen ilginç görüntüde, deniz dalgaları yerini resmen köpük dalgalarına bırakmış durumda.
 Kendini İç Dış Yıkatan Yurdum İnsanı 02:31
Kendini İç Dış Yıkatan Yurdum İnsanı 3.572 izlenme - 8 ay önce İç dış yıkamayı yanlış anlayan motosikletli abimiz yıkama yerine gelip iç dış kendini güzelce yıkatıp serinlemiş.
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 00:13
Patlat Kazım Ama Üstüme Fışkırtma 23.860 izlenme - 2 yıl önce İleride gazoz fabrikasın açarsam, televizyona vereceğim ilk reklam aynen bu repliklerden oluşacak. İsteyen herkesin patlatabildiği ve şişeden gazoz içebildiği mutlu bir dünya tek hedefim.
Bol Köpüklü Deniz 00:24
Bol Köpüklü Deniz 298 izlenme - 1 ay önce Köpük banyosu denilince aklımıza sabun köpüğü geliyor değil mi? Bu deniz pahalı mekanların köpük partilerinin hizmetini bile sunuyor.
İspanya Ibıza Adası 13:19
İspanya Ibıza Adası 9.382 izlenme - 8 yıl önce mükemmel ruslar dance
Rammstein'ın Konserde Seyircilere Attırması 06:19
Rammstein'ın Konserde Seyircilere Attırması 3.427 izlenme - 2 yıl önce Rammstein'in konserine gideceksin ama en önde bulunmayacaksın. Bakarsın birden Pussy parçasını çalarlar o zaman karşına ne çıkar bilemezsin. En iyisi konsere uzaktan katılmak.
Renkli Sabundan Neden Beyaz Köpük Çıkar? - Röportaj 01:43
Renkli Sabundan Neden Beyaz Köpük Çıkar? - Röportaj 1.690 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında vatandaşlara renkli sabundan neden beyaz köpük çıkar sorusu sorulmuş ve ilginç cevaplar alınmış. Bu arada merak edenler için; Bir cismin rengini, o cismin görünür ışık aralığındaki frekanslardan hangilerini soğurup, hangilerini yansıttığı belirler. Bunun yanında cismin görünen rengi, düştüğü yüzeyin rengine de bağlıdır. Örneğin sarı renkli bir yüzeye beyaz ışın düşürsek, biz o yüzeyi sarı renkli görürüz.Bunun sebebi gözümüze gelen ışınların, sarı rengin frekansında olup diğerlerinin soğurulmasındandır. Elimize sabun sürdüğümüzde rengi belirleyen sabunun içindeki renk pigmentleri’dir. Fakat, ellerimizi ıslatıp ovuşturduğumuzda, sabun kremi suyla seyrelmiş hale gelir.Bu sırada kabarcıklar oluşturarak köpürür.Bu kabarcıklar, sabun kremi ve sudan oluşmaktadır. Su safken şeffaftır, bu karışım ise mattır ve üzerine düşen ışınların hemen hemen tümünü yansıtır. Bu nedenle de beyaz görünür.
Tafana Beach Club - Köpük Partisi - Kuşadası - Jac 04:50
Tafana Beach Club - Köpük Partisi - Kuşadası - Jac 13.057 izlenme - 10 yıl önce tafana beach club - köpük partisi - kuşadası
Abilerle Ablalar Köpük Partisinde! 04:36
Abilerle Ablalar Köpük Partisinde! 4.082 izlenme - 3 yıl önce Fethullah Gülen’in adamı, cemaatin twitter sözcüsü Faruk Arslan’ın inkar ettiği köpük partisinin videosu ortaya çıktı]]>
Ses Creative Fun Mais Köpük Dinozor Dünyası , El Becerisi Şekiller, Eğlenceli Çocuk Videosu 12:50
Ses Creative Fun Mais Köpük Dinozor Dünyası , El Becerisi Şekiller, Eğlenceli Çocuk Videosu 516 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Köpük Partisinde Bütün Mahallenin Tren Yapması 03:39
Köpük Partisinde Bütün Mahallenin Tren Yapması 3.363 izlenme - 2 yıl önce Zenci rapçilere özgü olduğunu düşündüğüm köpük partisi arsızlığının Avrupa'lılar arasında da çok popüler olduğunu görünce "ulan bir gün biz niye böyle bir aktivitenin içinde olmayalım ki" diye düşünmeden edemedim sevgili dostlar. Elin Hollanda'lısına , Norveç'lisine şu eğlenceyi reva gören kader bizi Gaziosmanpaşa Şanzelize Kafe 'ye terkedip gitti..
Köpük Saç Boyası L'oreal Paris'ten Gerçek Devrim! 01:14
Köpük Saç Boyası L'oreal Paris'ten Gerçek Devrim! 7.912 izlenme - 7 yıl önce şampuanlama kadar kolay ve pratik uygulama. eşit dağılım eşit renkler ve mükemmel sonuç!
Freddie Mercury ve Jim Hutton'ın Banyo Sefası 01:38
Freddie Mercury ve Jim Hutton'ın Banyo Sefası 3.142 izlenme - 3 yıl önce Freddie Mercury yaşamının son 6 yılını bu adamla yani Jim Hutton'la beraber geçirmiştir. Hatta sevgisi o kadar büyüktür ki çoğu zümrede ondan kocası olarak bahsetmiştir. Görüntülerimiz bu ikilinin bir banyo sefasından.
SPREYKÖPÜK İZOLASYON ENS YALITIM 00:45
SPREYKÖPÜK İZOLASYON ENS YALITIM 2.043 izlenme - 3 yıl önce ENS YALITIM SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK UYGULAMASI PERDE Evliya çelebi mah hızır reis caddesi no:9/2 TUZLA / İSTANBUL TEL: 0216 395 85 14 CEP : 0531 293 91 88 WWW.ENSYALİTİM.COM WWW.SPREYKOPUKİZOLASYON.COM
Köpürt Pipetle-2 00:29
Köpürt Pipetle-2 2.228 izlenme - 1 yıl önce Hala yol hazırlığı yapıyoruz ama önce sözümü tutayım ve dünkü oyunumuzun ayrıntılarını paylaşayım dedim. Bir kabın içine bebek şampuanı ve mavi gıda boyası koydum. Biraz da su ekledim ve aldık pipetleri, elimize üfleye üfleye köpürttük. Bu oyun için Demir'in üfleme becerisinin gelişmesini bekledim açıkcası. Çünkü yutmasını hiç bir anne istemez. Ama her ihtimale karşı gıda boyası koydum, zararın neresinden dönersek kardır hesabı. Ama çok şükür hiç içine çekmedi. Biraz mavi köpükler yaptıktan sonra, içine biraz sarı karıştırdık ve yeşil oluşunu yavaş yavaş gözledik. Köpürttük köpürttük, sonra gene pipetle üfleyerek baloncukları söndürdük. Harika bir nefes açma egzersizi ve renk deneyi oldu. Üstelik çok çoook eğlenceli! Demir'in artık içine çekmeyeceğine eminim, o yüzden bir dahaki sefere parmak boyası kullanmayı düşünüyorum. Çünkü gıda boyası ellerden zor çıkıyor. Ama bu sıcak günlerde uzuuun bir banyo seansıyla kolayca halloldu. Bence deneyin çok eğleneceksiniz...
Köpeğin Suyu Köpürtme Çabası 00:15
Köpeğin Suyu Köpürtme Çabası 3.750 izlenme - 5 yıl önce Köpeğin Suyu Köpürtme Çabası Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Beze (Mereng) Nasıl Sıkılır? 00:15
Beze (Mereng) Nasıl Sıkılır? 2.808 izlenme - 4 yıl önce Oda sıcaklığındaki yumurtaların sarıları ve akları birbirinden ayrılır.Yumurta akları geniş cam bir kaseye alınır toz şeker ve tuz ile kaşıktan düşmeyecek kıvama gelinceye kadar yani en az 25 dakika kadar mikserle yüksek devirde çırpılarak kabartılır (.sürenin uzun olamasının sebebi toz şekerin bu yöntemle zor erimesi). Devamı için: http://mutfaksirlari.com/beze-kopuk.html#ixzz2yaqmJg4X
7 Maddede Bu Neyin Kafası Dediğimiz Anlar 01:34
7 Maddede Bu Neyin Kafası Dediğimiz Anlar 3.332 izlenme - 3 yıl önce İşte 7 Maddede Bu Neyin Kafası Dediğimiz Anlar : 1 Sınav Kağıtlarındaki Fantastik Cevaplar 2 Mağazada Ürün Deneyen Çocuk 3 Donuk Saç Yarışması 4 Dansta Çığır Açmak 5 Gençlik Fotoğraflarıma Bakınca Ben! 6 Bu Cidden Neyin Kafası! 7 Ve, Sütlü & Köpüklü Bir Nescafe!
Türk Kahvesi Nasıl Yapılmaz 04:32
Türk Kahvesi Nasıl Yapılmaz 1.639 izlenme - 2 yıl önce İtalyan bayan türk kahvesi hazırlanışını gösteriyor ama kahveyi defalarca kaynatıyor ve köpükleri lavaboya döküyor. Evet kahve hazırlama rezaletini izliyoruz efendim..