Hoşgeldiniz!

köpürmek

Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 04:43
Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 311.931 izlenme - 4 yıl önce Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar Kaynar Suya Kuru Buz Atılırsa ne olur? Gözlerinize inanamayacaksınız. Ruslar denemiş, izleyin ve görün
Cehennemden Gelen Vajinal Kabarcıklar - Japon Sineması 01:59
Cehennemden Gelen Vajinal Kabarcıklar - Japon Sineması 1.655 izlenme - 3 yıl önce Japon ninja filminden güzel bir sahne. Azgınlıkta doruk noktasına ulaşmış japon çıtır birden köpürmeye başlıyor.
Kız Kardeşe Mentos ve Kola Şakası 01:21
Kız Kardeşe Mentos ve Kola Şakası 1.664 izlenme - 3 yıl önce Bir paket mentos 2,5 litrelik kolanın içine atılıp köpürmesine fırsat verilmeden kapatılır, bir iki kez çalkalanır ve kapak açılır. sonuç:mükemmel bir görsel show. Yalnız bu söylenenlerin hepsini çok büyük bir hızla yapmak gerekir aksi takdirde siz kapağı kapatmadan mentos etkisini göstermiş olur, o da pek hoş olmuyor. Kola diyet olursa ve mentos miktarı biraz daha artarsa inanılmaz sonuçlar doğurabiliyor.
Sigara Dumanı ve Kokusundan Çabuk Kurtulmanın Yolu 02:05
Sigara Dumanı ve Kokusundan Çabuk Kurtulmanın Yolu 1.325 izlenme - 3 yıl önce Sigara içmeyenlerin ve evinde sigara içen biri bulunanların en çok dert yakındığı sorunların başında gelen sigara dumanı ve kokusuna en basit yolla çabucak kurtulmanın yolunu anlatan genç ablamızı izliyorsunuz. Sirke ve kabartma tozuyla bu sorunun üstesinden çok çabucak gelebiliyormuşuz meğer. Bu sorundan başı ağrıyanlar için güzel bir çözüm. İyi seyirler.. http://www.izlesene.com/kolayivar#subscribe
Ekstra Mentoslu Kola Banyosu 05:55
Ekstra Mentoslu Kola Banyosu 366 izlenme - 3 yıl önce Doğu asyalı arkadaşımızın eğlenceli dakikaları için hazır olun, cildi güzelleştirmek ve gençleşmek için ayda bir kola banyosu yapmayı unutmayınız.
Köpüren Çin Malı Karpuz 01:38
Köpüren Çin Malı Karpuz 230 izlenme - 3 yıl önce Rus aile aldıkları Çin malı karpuzun evde köpürdüğünü görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.
Muzdarip - Bu Sensizlik 02:55
Muzdarip - Bu Sensizlik 693 izlenme - 8 yıl önce tür : özgün/alaturka ... önsöz :"sevda,ayrılıkta anlaşılır" derler.ayrılık ahvaline dair bir kaç söz de bizden: koyu bir kasvet çöker üstüne,ağır bir yük gibi sırtında taşırsın yalnızlığını.nereye gidersen git,mutsuzluğun seninle gelir.herşeyin anlamsız kaldığı,her türlü çılgınlığa gebe zamanlardır.dünya rengini yitirmiştir,bulanıktır,tatsızdır.bu hayata katlanmak da artık lüzumsuzdur..."bu sensizlik" her vakitte , her yerdedir..