Hoşgeldiniz!

köpürür

Memati - Deniz Üstü Köpürür 03:21
Memati - Deniz Üstü Köpürür 241.588 izlenme - 6 yıl önce Kurtlar Vadisi dizisi müziklerinden Deniz Üstü Köpürür...
Aleyna Tilki & Haluk Levent Düeti - Deniz Üstü Köpürür 03:04
Aleyna Tilki & Haluk Levent Düeti - Deniz Üstü Köpürür 70.988 izlenme - 2 yıl önce Aleyna Tilki & Haluk Levent Düeti - Deniz Üstü Köpürür Şarkı Sözleri: Deniz üstü köpürür hey canım rinnan nay rinna rinna nay Kayığa binsem götürür hey canım hey Benim de şu cihana gelişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Bir güzelden ötürü hey canım heyy Deniz üstü yelkenden hey canım rinna nay rinna rinna nay Ecel geldi erkenden hey canım hey Denizin ortasında hey canım rinna nay rinna rinna nay Mum yanar sofrasında hey canım hey Benimde şu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından hey canım hey . . Benimde bu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından(x4)hey heyy.
Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür Video HD 04:24
Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür Video HD 40.862 izlenme - 1 yıl önce Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür İftarlık Gazoz Soundtrack Video HD Deniz üstü köpürür hey canım rinnan nay rinna rinna nay Kayığa binsem götürür hey canım hey Benim de şu cihana gelişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Bir güzelden ötürü hey canım heyy Deniz üstü yelkenden hey canım rinna nay rinna rinna nay Ecel geldi erkenden hey canım hey Denizin ortasında hey canım rinna nay rinna rinna nay Mum yanar sofrasında hey canım hey Benimde şu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından hey canım hey Benimde bu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından(x4)hey heyy. Cem Karaca Deniz Üstü Köpürür Video İftarlık Gazoz Soundtrack video
Samida - Deniz Üstü Köpürür 02:21
Samida - Deniz Üstü Köpürür 3.375 izlenme - 3 ay önce Şarkı sözler Deniz üstü köpürür hey canım rinnan nay rinna rinna nay Kayığa da binsem götürür hey canım hey Benim de şu cihana gelişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Bir güzelden ötürü hey canım heyy Deniz üstü yelkenden hey canım rinna nay rinna rinna nay Ecel geldi erkenden hey canım hey Denizin ortasında hey canım rinna nay rinna rinna nay Mum yanar sofrasında hey canım hey Benim de şu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından hey canım hey .
Barış Akarsu - Deniz Üstü Köpürür 02:13
Barış Akarsu - Deniz Üstü Köpürür 33.615 izlenme - 6 yıl önce
Feride Hilal Akın - Deniz Üstü Köpürür / Bölük Film Müziği (Cover) 02:08
Feride Hilal Akın - Deniz Üstü Köpürür / Bölük Film Müziği (Cover) 3.242 izlenme - 6 ay önce Feride Hilal Akın - Deniz Üstü Köpürür / Bölük Film Müziği (Cover) 20 Ekim'de vizyona girecek Bölük film müziği Deniz Üstü Köpürür zaten çok sevdiğim bir şarkıydı, anımsayınca sizler için seslendirmek istedim umarım beğenirsiniz. Videosunda filmin fragmanınından çok etkilendiğim için bazı görüntüler de kullandım. Umarım kızmazlar :) Keyifli dinlemeler. Şarkı Sözleri: Deniz üstü köpürür hey canım rinnan nay rinna rinna nay Kayığa da binsem götürür hey canım hey Benim de şu cihana gelişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Bir güzelden ötürü hey canım heyy Deniz üstü yelkenden hey canım rinna nay rinna rinna nay Ecel geldi erkenden hey canım hey Denizin ortasında hey canım rinna nay rinna rinna nay Mum yanar sofrasında hey canım hey Benim de şu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından hey canım hey . . Benim de bu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından(x4)hey heyy.
Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür 04:10
Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür 4.212 izlenme - 1 yıl önce Daha Fazla Video İçin: www.izlesene.com/iz/yumak04 Sözler; Deniz üstü köpürür hey canım rinnan nay rinna rinna nay Kayığa binsem götürür hey canım hey Benim de şu cihana gelişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Bir güzelden ötürü hey canım heyy Deniz üstü yelkenden hey canım rinna nay rinna rinna nay Ecel geldi erkenden hey canım hey Denizin ortasında hey canım rinna nay rinna rinna nay Mum yanar sofrasında hey canım hey Benimde şu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından hey canım hey Benimde bu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay
Meftun - Deniz Üstü Köpürür 04:57
Meftun - Deniz Üstü Köpürür 13.112 izlenme - 5 yıl önce Meftun - Deniz Üstü Köpürür
Gürkan Uygun - Deniz Üstü Köpürür (Kurtlar Vadisinde Çalan Müzik - 2012) 03:23
Gürkan Uygun - Deniz Üstü Köpürür (Kurtlar Vadisinde Çalan Müzik - 2012) 14.564 izlenme - 6 yıl önce Gürkan Uygun - Deniz Üstü Köpürür (Kurtlar Vadisinde Çalan Müzik - 2012)
Moğollar & Emrah Karaca - Deniz Üstü Köpürür 03:22
Moğollar & Emrah Karaca - Deniz Üstü Köpürür 631 izlenme - 2 ay önce Moğollar & Emrah Karaca'nın, Yaşar Kekeva Plakçılık etiketiyle yayınlanan "Deniz Gezmiş 70 Yaşında" albümünde yer alan "Deniz Üstü Köpürür" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Anonim Yönetmen: Kemal Kekeva "Deniz üstü köpürür" şarkı sözleri ile Deniz üstü köpürür Hey canım rinna nay rinna rinna nay Kayığa da binsem götürür, hey canım hey Benim de şu cihana gelişim Hey canım rinna nay rinna rinna nay Bir güzelden ötürü, hey canım hey Deniz üstü yelkenden Hey canım rinna nay rinna rinna nay Ecel geldi erkenden Hey canım hey Deniz ortasında Hey canım rinna nay rinna rinna nay Mum yanar sofrasında Hey canım hey Benim de şu cihandan gidişim Hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından Hey canım Hey
Deniz üstü köpürür (Tolga ÇANDAR) muhteşem yorum 04:10
Deniz üstü köpürür (Tolga ÇANDAR) muhteşem yorum 8.646 izlenme - 6 yıl önce
Gürkan Uygun Deniz - Üstü Köpürür (2012) Orjinal Yepyeni 03:21
Gürkan Uygun Deniz - Üstü Köpürür (2012) Orjinal Yepyeni 8.122 izlenme - 6 yıl önce
Haluk Levent - Deniz Üstü Köpürür (3 Adam Canlı Performans) 05:20
Haluk Levent - Deniz Üstü Köpürür (3 Adam Canlı Performans) 2.180 izlenme - 1 yıl önce Haluk Levent - Deniz Üstü Köpürür (3 Adam Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Deniz üstü köpürür hey canım rinnan nay rinna rinna nay Kayığa binsem götürür hey canım hey Benim de şu cihana gelişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Bir güzelden ötürü hey canım heyy Deniz üstü yelkenden hey canım rinna nay rinna rinna nay Ecel geldi erkenden hey canım hey Denizin ortasında hey canım rinna nay rinna rinna nay Mum yanar sofrasında hey canım hey Benimde şu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından hey canım hey . . Benimde bu cihandan gidişim hey canım rinna nay rinna rinna nay Memleket sevdasından(x4)hey heyy.
Deniz Üstü Köpürür (Tolga Çandar) (Kurtlar Vadisi Sezon Finali) 04:10
Deniz Üstü Köpürür (Tolga Çandar) (Kurtlar Vadisi Sezon Finali) 7.761 izlenme - 6 yıl önce Deniz üstü köpürür (Tolga ÇANDAR) (KURTLAR VADİSİ SEZON FİNALİ)
Memati Deniz Üstü Köpürür 03:22
Memati Deniz Üstü Köpürür 7.192 izlenme - 6 yıl önce http://www.facebook.com/bahattin.tekin1
Haluk Levent - Deniz Üstü Köpürür 04:10
Haluk Levent - Deniz Üstü Köpürür 603 izlenme - 4 ay önce
Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür 04:10
Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür 22 izlenme - 2 gün önce
soner olgun deniz üstü köpürür 02:49
soner olgun deniz üstü köpürür 6.091 izlenme - 8 yıl önce soner olgun deniz üstü köpürür
Sarmaşık Filmi - Bedaş Sahnesi - Nadir Sarıbacak 06:44
Sarmaşık Filmi - Bedaş Sahnesi - Nadir Sarıbacak 2.262 izlenme - 2 yıl önce 2015 yılının en başarılı Türk filmlerinden biri olan Sarmaşık, 52. Uluslararası Antalya Film Festivali'nde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Senaryo ve En İyi Erkek Oyuncu (Nadir Sarıbacak) ödüllerinin sahibi oldu. Son dönem Türk sinemasına gerçekci sahneleri ve müthiş oyuncluğuyla damga vurdu. İzlemeyen arkadaşlar varsa mutlaka izlemelerini öneririm. Özellikle saçma sapan, güldürmeyen Türk komedi filmlerinden sonra oldukça başarılı bir yapım olmuş. Filmin sonuna kadar gerilim ve psikolojik ögeleri yansıtmışlar. Afrika'ya gitmekte olan bir geminin sahibi armatör iflas eder ve o sırada gemisindeki mürettebattan 6 kişi gemide kalmak zorunda kalır. Zira deniz hukuku gereği gemide kalmak zorundadırlar ve hiçbir yere kıpırdayamazlar. 5 gemici ve bir de kaptandan oluşan mürettebat bu huzursuz bekleyişte hiyerarşik güç mücadelesine girecektir. Gişe Memuru filmiyle dikkatleri çeken Tolga Karaçelik'in ikinci bağımsız projesinde senaryo da kendisine ait. Görüntü yönetmenliğini Gökhan Tiryaki üstlenirken, müzikler de Ahmet Kenan Bilgiç imzası var.
Edip Akbayram - Deniz Üstü Köpürür 03:30
Edip Akbayram - Deniz Üstü Köpürür 3.863 izlenme - 6 yıl önce
Tezerdi - Deniz Üstü Köpürür 03:40
Tezerdi - Deniz Üstü Köpürür 3.304 izlenme - 6 yıl önce
Barış Akarsu - Deniz Üstü Köpürür 02:13
Barış Akarsu - Deniz Üstü Köpürür 2.403 izlenme - 6 yıl önce Barış Akarsu - Deniz Üstü Köpürür
Tolga Çandar - Deniz Üstü Köpürür 04:09
Tolga Çandar - Deniz Üstü Köpürür 2.651 izlenme - 4 yıl önce Tolga ÇANDAR - Deniz üstü köpürür muhteşem yorum
Deniz Üstü Köpürür 01:52
Deniz Üstü Köpürür 4.314 izlenme - 10 yıl önce osmancık 75. yıl cumhuriyet ilköğretim 7. sınıf öğrencisi
Zeynep İlhan - Deniz Üstü Köpürür (Trt Avaz) 03:20
Zeynep İlhan - Deniz Üstü Köpürür (Trt Avaz) 2.458 izlenme - 5 yıl önce TRT Avaz ' Türkü Söylemek Lazım ' programı 01.02.2013 kayıt: Ali Can İlhan
Deniz Üstü Köpürür -  Burcu Sarak 03:15
Deniz Üstü Köpürür - Burcu Sarak 2.226 izlenme - 7 yıl önce
Kardaslar - Deniz Üstü Köpürür (1973) 06:14
Kardaslar - Deniz Üstü Köpürür (1973) 4.157 izlenme - 9 yıl önce kardaslar - deniz üstü köpürür (1973) (alamut1@hotmail.de)
Naci Bayşu - Deniz Üstü Köpürür 03:34
Naci Bayşu - Deniz Üstü Köpürür 2.270 izlenme - 6 yıl önce
Tolga Çandar - Deniz Üstü Köpürür 04:09
Tolga Çandar - Deniz Üstü Köpürür 1.994 izlenme - 4 yıl önce Sözleri : Deniz üstü köpürü Gemilere binsem götürü Benim de buraya gelişim Bir güzelden ötürü Karıncanın katarı Yüreğimde yatarı Benim de buraya gelişim Bir güzelin hatırı Denizin ortasında Mum yanar sofrasında Benim de bu dünyadan gidişim Memleket sevdasından
Haluk Levent - Deniz üstü köpürür  (Rinnanay) 04:09
Haluk Levent - Deniz üstü köpürür (Rinnanay) 1.252 izlenme - 3 yıl önce Haluk Levent ~ Deniz üstü köpürür (Rinnanay) "Yollarda" albümünden.. / 1993