Hoşgeldiniz!

Koray Aydın Videoları İzle

Türkeş'in Vefatının Duyurulması Sonrası Ülkücüler (1997) 01:02
Türkeş'in Vefatının Duyurulması Sonrası Ülkücüler (1997) 9.716 izlenme - 1 yıl önce Koray Aydın'ın verdiği vefat haberi sonrası ülkücülerin üzüntüsünü izliyoruz efendim. Tuğrul Türkeş de kısa bir açıklama yapıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/236644/alparslan-turkesin-olum-haberi
Bahçeli'nin Herkese Verip Veriştirdiği Gizli Toplantısı 12:41
Bahçeli'nin Herkese Verip Veriştirdiği Gizli Toplantısı 8.157 izlenme - 1 yıl önce Basına kapalı toplantıda Devlet Bahçeli, rakipleri Koray Aydın, Meral Akşener ve Sinan Oğan'a veriyor veriştiriyor. TÜSİAD'a ve Fetullah Gülen cemaatinin MHP üzerinden planlar yaptığını iddia ediyor... Ve de sert sözlerle yükleniyor.
Ekin İdim Oldum Harman İlkay Akkaya 04:35
Ekin İdim Oldum Harman İlkay Akkaya 5.995 izlenme - 8 yıl önce muhtesem bir yorum
Meral Akşener: Koray Aydın Benden Daha Fazla Cemaatçiydi 02:09
Meral Akşener: Koray Aydın Benden Daha Fazla Cemaatçiydi 75 izlenme - 11 ay önce Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan aday adayı Meral Akşener Habertürk Tv'de Fatih Altaylı'nın sunduğu Teke Tek programında soruları yanıtladı. MHP Genel Merkezinin iktidar olmakla ilgili bir sorunu olduğunu söyleyen Akşener 'Genel merkezimizde iktidar olmakla ilgili bir sorun var. Bizim iki meselemiz var. Evet biz koltuk meraklısıyız. Başbakanlık da istiyoruz, Cumhurbaşkanlığı da istiyoruz' dedi. MUTABAKAT BOZULDU MU? Koray Aydın'ın suçlamalarına yanıt veren Akşener 'Belden aşağı asla vurmam. Biz cuma günü gecesi 10.00'da buluştuk. Metin hazırladık. Altına imzamızı attık. Nasıl gidileceğini belirttik ama nasıl döneceğimizi konuşmadık. Karar yoktu. Karar olsa ya uyardım ya da itiraz ederdim. Koray Aydın'ı 11.00 civarında sordum, gittiğini söylediler. Ben saat 03.00 gibi ayrıldım.' dedi 'PARALEL' İDDİALARI Bizim partide 1 numaralı koltuğa aday olamazsınız. Eğer aday olursanız, Rus ajanı olursunuz, CIA ajanı olursunuz. Böyle bir anlayış vardır. Mesela 2012'de ben Sayın Bahçeli'ye oy verdim, Sayın Aydın hakkında bu tarz söylemleri iftira olarak nitelemiştim. Sayın Bahçeli'nin sözlerini anlıyorum ama Aydın'ın sözlerini anlamıyorum. Paralel sözlerine artık cevap vermek istemiyorum. Bizlere paralel diyenlerin kendileri yamuk. 'İllerde cemaat destek veriyor' sözü çok inciticidir. Kendisi ile birlikte çalışanlar şu an benim yanımda. İllerdeki organizasyonları onun için düzenleyenler şimdi bizim için düzenliyor. ÜLKÜCÜLER BİRLEŞECEK Mİ? Ben MHP çatısı altında toplanılmasını düşünüyorum. Fakat 'Biz büyüğüz hadi gelin bizde toplanın' tavrıyla olmaması gerektiğini düşünüyorum ama elbette birleşme MHP çatısı altında olmalıdır.
Koray Aydın'dan Davutoğlu'na Yüce Divan Cevabı 03:11
Koray Aydın'dan Davutoğlu'na Yüce Divan Cevabı 84 izlenme - 2 yıl önce 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Tasarısı görüşmelerinde MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, hükümete sert sözlerle yüklendi. Başbakan Davutoğlu'nun sözlerine cevap vermek için kürsüye çıkan Koray Aydın "Hırsızlık yaparken yakalanana hırsız denir" dedi.
Tarafsız Bölge   8 Şubat 2016 02:27:46
Tarafsız Bölge 8 Şubat 2016 74 izlenme - 1 yıl önce Olağanüstü kurultay için imzalar toplandı…543 imza, MHP genel merkezine teslim edildi… Yanıt alamayan muhalif kanat, sonunda mahkemeye gitti… Mahkeme sürecindeki muhalifler, kongre çağrısına kavuşabilecek mi? Ahmet Hakan sordu, Koray Aydın ve Dr. Sinan Oğan ilk kez birlikte “Tarafsız Bölge’de” yargı sürecini değerlendirdi…
Cuma Halay Çekiyor 01:20
Cuma Halay Çekiyor 369 izlenme - 8 yıl önce is yeri piknigimiz
Korsan Numan - Bakanım Koray Aydın 04:53
Korsan Numan - Bakanım Koray Aydın 146 izlenme - 5 yıl önce
Eski MHP Milletvekili Aydın - Balıkesir 02:45
Eski MHP Milletvekili Aydın - Balıkesir 8 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Eski MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın ile röportaj "MHP'de olağanüstü kongreyi kaçınılmaz görüyorum" Eski MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, "MHP'de olağanüstü kongreyi kaçınılmaz görüyorum" dedi.
Hafta Sonu - 29 Mayıs 2016 47:06
Hafta Sonu - 29 Mayıs 2016 6 izlenme - 11 ay önce Hakan Çelik ile Hafta Sonu muhalefetteki değişimi MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın ile masaya yatırdı. MHP’de kurultaya giden süreç neden sancılı oldu? Parti içinde nelerin değişmesi gerekiyor? Başkanlık değişimi MHP’yi iktidara taşır mı? Hakan Çelik Sordu, Koray Aydın yanıtladı.
Tarafsız Bölge  - 30 Ekim 2015 02:59:30
Tarafsız Bölge - 30 Ekim 2015 13 izlenme - 1 yıl önce 1 Kasım’a saatler kala, söz parti temsilcileri ve milletvekili adaylarında... Ahmet Hakan, “Tarafsız Bölge Seçim Özel” yayınında Gazeteci konukları İsmail Saymaz ve Nedim Şener ile son kez sordu, MHP’den Koray Aydın ve Ekmeleddin İhsanoğlu, HDP’den Mithat Sancar ve Seher Akçınar Bayar, Saadet Partisi’nden Genel Başkan Mustafa Kamalak ve Büyük Birlik Partisi’nden Genel Başkan Mustafa Destici gündemin başlıklarını yanıtladı
Tarafsız Bölge  - 2 Aralık 2015 02:24:52
Tarafsız Bölge - 2 Aralık 2015 5 izlenme - 1 yıl önce Gerekli tüzük değişikliği… Yeterli imza sayısı… Delegelerin ikna edilmesi ve Bahçeli’nin çarpıcı iddiaları… Ahmet Hakan sordu, MHP’de adaylığını açıklayan Trabzon Eski Milletvekili Koray Aydın Tarafsız Bölge’de yanıtladı.
Koray Aydın: 02:59
Koray Aydın: "Kongre Talebi Var. Bunun Yerine Getirilmesi Lazım" 3 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Eski MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın'ın açıklamaları Eski MHP Trabzon Milletvekili Aydın: "Türk milletinin önüne bir vizyon koyarak, siyasette bir şey yapma isteğini karşılama adına MHP'yi doğru kurgulamaya çalışıyoruz" "Kongre talebi var. Bunun yerine getirilmesi lazım, bundan kaçmamak gerekir. Bu belki de Türkiye'nin kaderine etki edecek bir adım. Kişiselleştirilemez, 'ben' duygusuyla önlenmeye çalışılamaz. Bu sandığın mutlaka milliyetçi hareket camiası önüne konulması lazım. Er yada geç de konulacaktır" Eski MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, "Türk milletinin önüne bir vizyon koyarak, siyasette bir şey yapma isteğini karşılama adına MHP'yi doğru kurgulamaya çalışıyoruz" dedi.