Hoşgeldiniz!

Koray Çalışkan

Koray Çalışkan'ın Büyük Konuşması 02:06
Koray Çalışkan'ın Büyük Konuşması 6.557 izlenme - 2 yıl önce Şu çok bilmiş bilmiş konuşma tarzı ile bence iticiliğin zirvelerinde dolaşan koray çalışkan seçimlerden önce A&G araştırma şirketinin akp nin % 47 oy alacağına yönelik tahminine çok içerlemiş ve böyle bir sonuç çıkması durumunda akademisyenliği bırakacağını söylemiş. İddialı olmak güzel şey lakin insanlar niye böyle büyük konuşurlar, bilemiyorum.
Acılı İnsanlara Ders Vermeyin - Koray Çalışkan 03:54
Acılı İnsanlara Ders Vermeyin - Koray Çalışkan 4.117 izlenme - 2 yıl önce Dün Akşam CNN Türk'de düzenlenen programda akademisyen ve gazeteci Koray Çalışkan "Bir ihmal varsa sorumluların ortaya çıkarılması gerekir" diyen akademisyen Erdinç Yazıcı'ya tepki gösterdi. ''Acılı insanlara ne yapacakları hakkında ders vermeyin'' diye Koray Çalışkan hükümetin bu olaylar karşısında hiçbir önlem almamasını ve somut adımlar atmamasını eleştirdi.
Fethullahçı Cunta Var mı Tartışması (2014) 00:54
Fethullahçı Cunta Var mı Tartışması (2014) 204 izlenme - 12 ay önce 2 sene öncesine gidiyoruz. Boğaziçi hocası olan Koray Çalışkan, eski Taraf yazarı Hayko Bağdat, paralel yapı dolayısıyla hapiste olan bavulcu Mehmet Baransu, yine aynı yapıya üye ABD'ye kaçan Emre Uslu ve tanımadığım bir konuk Cem Küçük'ün Fethullahçı cunta var idddiasına cevap veriyorlar. Ba ba ba demekten başka bir şey gelmiyor elimden.
Koray Çalışkan Fetö'den Gözaltında 01:07
Koray Çalışkan Fetö'den Gözaltında 6 izlenme - 2 hafta önce Koray Çalışkan FETÖ'den gözaltında İstanbul'da Boğaziçi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesine FETÖ operasyonuİSTANBUL - Boğaziçi Üniversitesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesine FETÖ operasyonu düzenlendi.
 Koray Çalışkan: AKP yüzde 50’yi rüyasında görür 03:27
Koray Çalışkan: AKP yüzde 50’yi rüyasında görür 189 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci koray Çalışkan toplumdan gelen bu tepkinin AKP’nin oy oranını oldukça etkileyeceğini de söyleyerek. ’Alanda birçok AKP’liyle karşılaştım 3 dönem oy vermişler ama artık karşılar.
Orhan Miroğlu'nun Koray Çalışkan Taklidi Yapması 03:07
Orhan Miroğlu'nun Koray Çalışkan Taklidi Yapması 108 izlenme - 2 yıl önce Beyler görütüler 3-5 ay önce habertürkteki bir programdan o zaman izlediğimde çok gülmüştüm denk gelince yüklemek istedim koca koca adamların bir anda ergen muhabbeti yapmasını izliyoruz.
Koray Çalışkan - Fire Poi 04:11
Koray Çalışkan - Fire Poi 66 izlenme - 5 yıl önce Koray Çalışkan Fire poi
Tarafsız Bölge - 3 Kasım 2014 Pazartesi 02:14:56
Tarafsız Bölge - 3 Kasım 2014 Pazartesi 27 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Kobani'ye silah yardımı, Erdoğan'ın "tezgah çalışıyor" vurgusu ve Ahmet Davutoğlu'nun HDP'ye "süreç" mesajı… HDP çözümün aktörü olmaya devam edecek mi? Ahmet Hakan sordu, HDP'den Nazmi Gür, MHP'den Ruhi Ersoy, Hüseyin Yayman ve Koray Çalışkan yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"