Hoşgeldiniz!

Koray Doğan Videoları İzle

Bir endüstri mühendisi olarak sizi en çok tatmin eden şey nedir? 01:30
Bir endüstri mühendisi olarak sizi en çok tatmin eden şey nedir? 1.997 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, mesleğinde kendisini en çok tatmin eden noktaları anlattı.
Chief Executive Officer (CEO) ne yapar? Solvoyo'da gününüz nasıl geçiyor? 01:43
Chief Executive Officer (CEO) ne yapar? Solvoyo'da gününüz nasıl geçiyor? 1.287 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun kurucusu ve CEO'su Koray Doğan, bir CEO olarak görevlerini anlattı.
Doğan Eray Korucu - Çöpçüler (Cover) 01:47
Doğan Eray Korucu - Çöpçüler (Cover) 1.786 izlenme - 3 yıl önce Aşktan yana şansım yok Ağlıyorum derdim çok Aşkımı kaybetmişim Sordum sordum bulan yok Dün gece çok aradım Aradım bulamadım Kör olası çöpçüler Aşkımı süpürmüşler Sokaklarda ne ararsın Beni kimden sorarsın Ben düştüm aşk ateşine Sende düşme yanarsın
Solvoyo'nun kuruluş hikayesini anlatır mısınız? 01:22
Solvoyo'nun kuruluş hikayesini anlatır mısınız? 640 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun kurucusu ve CEO'su Koray Doğan, Solvoyo'nun kuruluş hikayesini anlattı.
Sektörünüzün ve endüstri mühendisliğinin zor yanları nelerdir? 00:54
Sektörünüzün ve endüstri mühendisliğinin zor yanları nelerdir? 521 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, sektörünün ve mesleğinin zor yanlarını anlattı.
Eski bir mezun olarak Bilkent'in ilk yıllarını anlatır mısınız? Neden Bilkent? Neden Endüstri? 03:05
Eski bir mezun olarak Bilkent'in ilk yıllarını anlatır mısınız? Neden Bilkent? Neden Endüstri? 581 izlenme - 3 yıl önce Solvoyo'nun CEO'su Koray Doğan, Bilkent'in ilk yıllarını anlattı.
Doğan Eray Korucu - Silinmeyen Hatıralar & İnci Tanem (Cover) 02:44
Doğan Eray Korucu - Silinmeyen Hatıralar & İnci Tanem (Cover) 951 izlenme - 3 yıl önce "Silinmiyor Hatıralar" Sözleri: Silinmiyor gözlerimden o hatiralar Uzadi bitmiyor bu ayriliklar Öldür beni yasamayi istemiyorum Senden ayri bu cileyi cekemiyorum Öldür beni yasamayi istemiyorum Senden ayri bu cileyi cekemiyorum Simdi benim tek tesselim Bir yudum sarap Bunca yildir bekliyorum Yetmezmi ah yar "İnci Tanem" Sözleri: Çaresizim mecbur bu veda Kokun üzerimde gidiyorum uzaklara Sığınıp anılara bu hasrete dayanırız elbet Ümidimiz muradına erecek sabret Sabret inci tanem bekle beni Döneceğim mutlaka sabret Ağlama ne olur vazgeçme bekle beni Döneceğim mutlaka sabret Vız gelir dağlar denizler yaban eller Sevmeye engel değil mesafeler Geçici bu ayrılık bir rüya farzet Sonunda zafer bizim olacak sabret Sabret inci tanem bekle beni Döneceğim mutlaka sabret Ağlama ne olur vazgeçme bekle beni Döneceğim mutlaka sabret