Hoşgeldiniz!

Koray Palaz

Koray Palaz: Bu Takımı Düşürmeyeceğiz 02:50
Koray Palaz: Bu Takımı Düşürmeyeceğiz 213 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Basın toplantısında detaylar Denizlispor Başkan Yardımcısı Yurdal Duman'ın konuşması Teknik Direktör Koray Palaz'ın açıklaması - "Bu takımı düşürmeyeceğiz" PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor, teknik direktör Koray Palaz'la opsiyonlu 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.
Koray Palaz: Gelecek Sezon Çok Daha Başarılı Olacağız 05:21
Koray Palaz: Gelecek Sezon Çok Daha Başarılı Olacağız 15 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Oyuncuların çalışma yapması Teknik direktör Koray Palaz'ın açıklaması - "Bu takım PTT 1. Lig'de kalacak ve önümüzdeki sezon inşallah daha da güzel şeyler başaracak" PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Koray Palaz, takımın ligde kalıp, gelecek sezon çok daha başarılı olacağını savundu.
Mersin İdmanyurdu, Koray Palaz ile Anlaştı 03:50
Mersin İdmanyurdu, Koray Palaz ile Anlaştı 4 izlenme - 6 ay önce - Mersin İdmanyurdu, Koray Palaz ile anlaştı 2. Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu, teknik direktörlük koltuğuna Koray Palaz'ı getirdi Takım bugün idmanlara başlayacak Koray Palaz: "Biz bu ligin zayıf halkası değiliz"MERSİN - Spor Toto 2.
Denizlispor-Altınordu Maçının Ardından 03:13
Denizlispor-Altınordu Maçının Ardından 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Denizlispor Teknik Direktörü Ümit Metin Yıldız'ın açıklaması Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'nun açıklaması PTT 1. Lig'in 28. Haftasında Denizli Atatürk Stadı'da oynanan maçta Denizlispor, Altınordu ile 2-2 berabere kaldı.
Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz 02:50
Denizlispor Teknik Direktörü Koray Palaz 11 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Antrenmandan detaylar Koray Palaz'ın açıklaması Denizlispor Teknik Direktörü Palaz: "Sahamızda oynamamızın artılarını kullanarak, Şanlıurfaspor maçından alnımızın akıyla çıkacağımıza inanıyorum" PTT 1. Lig takımlarından Denizlispor'un teknik direktörü Koray Palaz, saha avantajını kullanarak Şanlıurfaspor maçından alınlarının akıyla çıkacaklarına inandıklarını söyledi.
Denizlispor Teknik Direktörü Palaz 02:56
Denizlispor Teknik Direktörü Palaz 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Antrenmandan detaylar Koray Palaz'ın açıklaması PTT 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un teknik direktörü Koray Palaz, "İyi oynamayalım ama 3 puan alalım, ona razıyım. Bu kritik süreçte bizim için önemli olan bu" dedi.