Hoşgeldiniz!

Korcan Videoları İzle

Troll'cü Korcan Cinemre'nin Mahmut Tuncer Show'a Katılması 09:04
Troll'cü Korcan Cinemre'nin Mahmut Tuncer Show'a Katılması 516 izlenme - 4 gün önce En son izdivaç programını trollemesiyle gündeme gelen Korcan Cinemre, daha önce bir çok yarışmayı daha trollemişdi. Şimdi ise bir arkadaşı ile Mahmut Tuncer Show'a katılmış.
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan 16:49
Zuhal Topal Programını Trolleyen Korcan 31.188 izlenme - 1 yıl önce Muhtemelen belki de şuan bu sitede geziniyor olan Korcan arkadaşımız, Zuhal Topal'ın evlilik programına katılıp, gelin adayını ve stüdyodakileri çok iyi trollüyor. Ben şahsen izlerken inanılmaz zevk aldım, sizlerle de paylaşayım dedim. Zuhal Topal 'ın trollediğini anlıyor fakat çaktırmamaya çalışıyor. Teşekkürler Korcan, büyük özgüvenin için.
Türk Televizyon Programlarının Fahri Troll'ü - Korcan Cinemre 46:33
Türk Televizyon Programlarının Fahri Troll'ü - Korcan Cinemre 19.972 izlenme - 1 yıl önce En son izdivaç programını trollemesiyle gündeme gelen Korcan Cinemre, daha önce bir çok yarışmayı daha trollemiş, adam profmus yani. Sizlerle de paylaşayım dedim ahali. 00:00-06:20 Çarkıfelek 06:20-07:45 Vay Arkadaş 07:45-09:35 Açıl Susam Açıl 09:35-11:50 Vapurda Sohbet 11:50-14:40 En Zayıf Halka 14:40-15:15 Kelime Çengeli 15:15-27:00 Piramit 27:00-31:20 Süper Bulmaca 31:20-43:10 Aşka Gel 43:10-46:30 Kelime Oyunu
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 01:56
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 8.487 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz hafta Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına katılıp programı trollemesiyle meşhur olan, ardından daha önce de 12 Tv Programını farklı tiplemelerle trollediği öğrenilen Korcan Cinemre Show Haber'e konuşmuş izliyoruz efendim. ilgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/281033/turk-televizyon-programlarinin-fahri-trollu-korcan-cinemre
Troll Korcan En Zayıf Halka'da 03:20
Troll Korcan En Zayıf Halka'da 4.389 izlenme - 1 yıl önce Malumunuz Zuhal Topal'ı trollemesiyle ününü kazanan Korcan kardeşimizin başka marifetleri de varmış. Herif troll makinesi çıktı
Şok Programı Tanıtımı (1997) 00:36
Şok Programı Tanıtımı (1997) 1.283 izlenme - 8 ay önce 90'ların tuhaf bir o kadar ilgi çekici programı şok Korcan Karar sunumu ile ekranlara geliyordu..Cine5'e sprey sıkarsak şifre açılıyormuş,lanetli ev,5 bacaklı adam gibi şeylerin konuşulduğu programın tanıtımını izliyoruz efenim..
Korcan Karar'la ŞOK - Televole 03:48
Korcan Karar'la ŞOK - Televole 2.152 izlenme - 1 yıl önce Dönemin genç dimağlarında kalıcı hasarlar bırakmış, "lan bu haber gerçek mi, gerçek olmasa yayınlamazlar koskoca kanal, ya gerçek değilse" muadili cümlelerle baş başa bırakmış ve görevini hakkıyla yerine getirip; sabilerin beyninin su oranını artıran ŞOK programının televole dosyası. Bu güzide programla ilgili bir anımı da paylaşmak isterim ki; Vakti zamanında "artık televiyondan koku da alabileceğiz" diye bir haber yapıp, bu olayın dünya üzerinde bir ilk olduğunu ve kaçırmamamız gerektiğini böğüre böğüre söylemiş ve kendimle çocuk aklımı odada baş başa bırakmıştır. Tam süresini hatırlamayacağım ama ekranda bir müddet gül tutup, evet yaklaşın artık kokusu gelebilecek, aman kaçırmayın diyip. Lan zaten kimse yok evde, git kokla, kime rezil olacaksın, eğer koku geliyosa da, onlar mal olur diye düşünmeme sebep olup, domalır vaziyette televizyonun ses çıkan bölümünü koklarken ev ahalisinin içeri girip, zannedersem bi ömürlük malzeme vermemi sağlamış programdır. Hala belirli aralıklarla; hoanes, gül çıktı televizyonda, koş kokla demelerine sebep olan programdır. ŞOK'tur. Allah bildiği gibi yapsındır. Dünya tatlısıdır.
Korcan Karar' la ŞOK - Kadınların İbo Aşkı 02:29
Korcan Karar' la ŞOK - Kadınların İbo Aşkı 2.106 izlenme - 1 yıl önce Yıllardır İbrahim Tatlıses' in yanında fink atan birbirinden güzel kadınların İbo' da ne bulduğu sorusuna cevap edinmeyi kendisine görev bilen Korcan Karar' la Şok ekibi uzun süren araştırmalardan sonra yanıta ulaşıyor. Kutsal Kase' yi bulmak kadar heyecanlı geçen aramalar sonucunda kadınların İbo' da buldukları kutsal tüm açıklığıyla gözler önüne seriliyor.
Fenerbahçe'nin Kaleci Korcan'a Attığı Şaibeli Goller 03:24
Fenerbahçe'nin Kaleci Korcan'a Attığı Şaibeli Goller 2.467 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz akşam Tayyip Erdoğan'ın attığı gollere birebir benzerlik gösteren gollerdir. Korcan'ın yediği gollere dikkatlice bakarsanız ne denli avantadan goller yediğini göreceksiniz. Ayrıca Sivas'ın bariz gol pozisyonu ofsayt sebebi ile haksız yere kesilmiştir. Ama lafa gelince Fenerbahçe şike yapmamıştır, şike sahaya yansımamıştır. He canım oldu güzelim. Adalet için Fener'i yak!
Troll Korcan ve Mehmet Ali Erbil Kapışması 19:33
Troll Korcan ve Mehmet Ali Erbil Kapışması 1.094 izlenme - 1 yıl önce Biliyorsunuz ki korcan abimiz zühal topala katılıp evlenme programını trollemişti meğersem öncedende bir çok başka programa katılmış hepisini izledim arasında en komik olanı buydu eklemek istedim iyi seyirler.
Fenerbahçe'nin Kaleci Korcan'a Attığı Şaibeli Goller 03:24
Fenerbahçe'nin Kaleci Korcan'a Attığı Şaibeli Goller 1.348 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz akşam Tayyip Erdoğan'ın attığı gollere birebir benzerlik gösteren gollerdir. Korcan'ın yediği gollere dikkatlice bakarsanız ne denli avantadan goller yediğini göreceksiniz. Ayrıca Sivas'ın bariz gol pozisyonu ofsayt sebebi ile haksız yere kesilmiştir. Ama lafa gelince Fenerbahçe şike yapmamıştır, şike sahaya yansımamıştır. He canım oldu güzelim. Adalet için Fener'i yak!
İzdivaç Programına Katılıp Trolleyen Adam (Korcan Cinemre) 00:47
İzdivaç Programına Katılıp Trolleyen Adam (Korcan Cinemre) 946 izlenme - 1 yıl önce Müge Anlı 5 Kasım 2015 Korcan Cinemre kimdir? İşte yeni troll adam Korcan Cinemre videoları Korcan Cinemre kimdir? Dün FOX TV ekranlarında izdivaç programına çıkarak herkesi şaşırtan ve verdiği cevapların yanı sıra rahatlığı ile de herkesi çileden çıkartan Korcan Cinemre’nin kim olduğu belli oldu. Birçok yarışmaya ve programa katılan Korcan Cinemre’yi sizler için araştırdık. Peki Korcan Cinemre kimdir?
Korcan Karar' la ŞOK - Ufo ile Randevu 05:30
Korcan Karar' la ŞOK - Ufo ile Randevu 1.597 izlenme - 2 yıl önce Hergün randevusuna sadık şekilde uzaylı dostların kendini ziyarete geldiğini söyleyen amatör tiyatrocu abinin Atv ekibini ayartıp Çorlu ilçesi mücavir alanı sınırları içinde balık avlar gibi ufo avına çıkmasına dair absürd-anti ciddi-rating yanlısı Türk özel televizyon kanalları anlayışına ufaktan bir dokunuş görüntülerde bahsi edilen.. Lakin Korcan Karar'ın Vietnam'da operasyona giden Rambo ruh haline ve programı sunan Cansel Özzengin'in Alpay Özalan'a "o kafasını havuzun dibine çarpmış" hissiyatına özellikle vurgu yapmamak elde değil.
Bitlis,korcan,akçalı,köyü 05:04
Bitlis,korcan,akçalı,köyü 3.767 izlenme - 8 yıl önce süper bi video
Korcan Karar' la ŞOK - Perili Bakırpaşa Köşkü 04:44
Korcan Karar' la ŞOK - Perili Bakırpaşa Köşkü 1.449 izlenme - 2 yıl önce Bir döneme damgasını vurmuş, Korcan Karar ve Cansel Özzengin' in sunduğu, absürd mizahın çıtasını fersah fersah yukarılara taşıyan efsane programın Bakırköy' de yılın bir günü birkaç saniyeliğine kaybolan perili köşk efsanesini su yüzüne çıkarttıkları bölümü. Bilgilendirme: Uzun süredir bunun gibi internette olmayan ama bir döneme damgasını vurmuş kayıtları aradığımızı, bulamazsak çocuğumuzu keseceğimizi sağda solda bolca beyan ediyorduk. Geçen hafta ''nostaljik video arama kurtarma'' ekibimize gelen şok bir mesajla irkildik. Mesajı yazan ''mojosnik'' kod isimli kişi ''Şok'' programının kayıtlarının bir bölümünün ''yapacakbirseyyok'' kod isimli ekşi sözlük yazarında olduğunu ihbar ediyordu. Ekiplerimiz ivedilikle bu kişiye ulaştı ve ''çocuklarımızı keseriz'' tehditimiz karşısında elindeki kaseti dvd' ye kaydettirerek Türkiye saati ile 18:30' da İzmir Güzelyalı parkında ekip üyelerimizden Banu' ya teslim etti. Haftasonu süren montaj aşamalarından sonra ilgili bölümden 11 adet haber çıkartıldı. Hafta boyunca belli belirsiz aralıklarla hepsini ekleyeceğiz. Ayrıca son aldığımız habere göre haftaya elimize Şok' un başka bir bölümü de geçmiş olacak. O bölümün içinde ise efsanevi ''tuvaletten çıkan canavar'' haberinin olduğu söylenmekte. Yıllardır aradığımız bu kayıtları bulmamızda yardımcı olan herkese sonsuz teşekkürler.
Korcan Karar' la ŞOK - Jenerik ve 101. Bölüm Açılışı 02:06
Korcan Karar' la ŞOK - Jenerik ve 101. Bölüm Açılışı 847 izlenme - 2 yıl önce Bir döneme damgasını vurmuş, Korcan Karar ve Cansel Özzengin' in sunduğu, absürd mizahın çıtasını fersah fersah yukarılara taşıyan efsane programın jeneriği ve 101.bölüm açılışı. Biliyorum jeneriği ve 101.bölüm tanıtımı izledikten sonra beni mesaj ve mail yağmuruna tutup 101.bölümün tamamını isteyeceksiniz, üzülmeyin. Bu konuda çalışmalar devam etmektedir.
Evlenme Programını Trolleyen Adam Korcan CiNemre 08:00
Evlenme Programını Trolleyen Adam Korcan CiNemre 726 izlenme - 1 yıl önce Zuhal Topal'la Fox Tv'de evlenme programına katılan Korcan verdiği yanıtlarla ve ukala tavrıyla adeta programı Trolledi :)________@_________xclas__________
Şike Paralarının Dağıtılma Görüntüleri 03:02
Şike Paralarının Dağıtılma Görüntüleri 694 izlenme - 2 yıl önce Aziz Yıldırım Fan Kulüp üyelerinin ısrarla reddettiği şikenin kameralara yansıyan görüntüleri. Geçtiğimiz hafta paylaştığım Sivas kalecisi Korcan'ın yediği hatalı gollerin en açıklayıcı özeti bu görüntüler. 400 Bin lira dağıtılmış ve kaleci Korcan da hakkına düşeni almış. Hala daha AKpartinin Fener'i bitirme çabası diyenler bir siktirsin gitsin,Akboylar gibi tapelere de montaj desin. Hadi Akparti'nin Fener'i bitirme çabaları diyoruz da bu görüntüleri Ak Parti silah zoru ile mi yaptırdı. Yöneticiniz İlhan'ın para dağıtmaktan başı dönmüş. CAS ve UEFA da mı Akparti ile ortak çalışıyor! http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/208462/fenerbahcenin-kaleci-korcana-attigi-saibeli-goller
Korcan Karar' la ŞOK - Reha Muhtar 02:08
Korcan Karar' la ŞOK - Reha Muhtar 772 izlenme - 2 yıl önce Yılların eskitemediği nadir programlardan, bir neslin hafızasında özellikle kolpa haberleri ile yer etmiş absürd program Şok' un Atina' dan yıllarca bildirdikten sonra elde ettiği sempatiyle Türkiye' ye anchorman kavramını getiren Reha Muhtar' ın zaman içinde yaşadığı değişimin nedenlerini masaya yatırdığı haberi.... alkışlarlayaşıyorum.com - her nerede yaşadığı ve yaşatıldığı belli olmayan site
Korcan Karar' la ŞOK - Hakan Şükür Esprileri 01:23
Korcan Karar' la ŞOK - Hakan Şükür Esprileri 732 izlenme - 2 yıl önce Hakan Şükür' ün gençlik yıllarını bilmeyen bir nesil kendisini ıggglamadan konuşan, mülayim hatta belki de ağır abi olarak tanır. Oysa Televole' nin Türk futbolunu eline geçirdiği yıllarda Hakan Şükür programın kadrolu soğuk espricisi gibi takılırdı. Torino' da top oynarken kendisini bir spikerin ''Türkiye' ye ne zaman döneceksin?'' sorusuna ''çift okey gelirse dönerim'' diyebilecek kadar geliştirmişti. Şok bu bölümünde ise literatüre ''Hakan Şükür Esprileri'' olarak geçen esprilerin aslında kendisine ait olmadığı gerçeğini yüzümüze tokat gibi vuruyor.
Kompela - Korcan Karar' la ŞOK - Bana Pizivink Diyo 01:33
Kompela - Korcan Karar' la ŞOK - Bana Pizivink Diyo 894 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar Televole' nin jeneriklerinde de sık sık duyduğumuz ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen zihnimizde nasıl yer etmişse asla unutamadığımız, zamanında futbolculuğundan çok Akın Akın KOMPELA programı ile ve özellikle bir maçtan sonra mikrofonlara ''bana pizivink diyo'' repliğiyle tanıdığımız Kompela kişisinin görüntülerini arşivimize katmaktan onur duyarız.
Süper Bulmaca - Korcan Cinemre 21:09
Süper Bulmaca - Korcan Cinemre 382 izlenme - 1 yıl önce KORCAN CİNEMRE KİMDİR? Canlı olarak yayınlanan bir programa katılmasına rağmen rahat tavırları ve ukala sözleri ile tepki çeken Korcan Cinemre'nin Ekşi Sözlük yazarı olduğu ortaya çıktı. "Zuhal Topal programını trolleyen damat adayı" videosuyla kısa sürede izlenme rekorları kıran ve pek çok kişiye ulaşan Korcan Cinemre'nin daha önce de birçok programı trollediği öğrenildi. Yaptıkları bununla sınırlı değil! Zuhal Topal ile dikkatleri üstüne çeken Korcan Cinemre halbuki birçok programa da katılmış. Süper Bulmaca, En zayıf halka, Kelime oyunu, Piremit ve Çarkıfelek gibi programlara katılan Korcan Cinemre bu programlarda da yapacaklarını yapmış.
Korcan Karar'la ŞOK - Sadettin Teksoy 03:37
Korcan Karar'la ŞOK - Sadettin Teksoy 434 izlenme - 1 yıl önce Sadettin Teksoy'la aleni bir şekilde dalga geçit töreni düzenleyen, düzmece haber program karşıtı ŞOK, Sadettin Teksoy'un oyunlarını gün ışığına çıkarırken neli "Tacettin Keksoy"ların da olduğundan bahsediyor. Benim favorim Üzümlü Tacettin Keksoy. İki kolpa çıktı meydane, ikisi de birbirinden merdane.
Kocatepeliler Erdal Korcan 02:22
Kocatepeliler Erdal Korcan 1.184 izlenme - 9 yıl önce amator bir klip profesyonel bir soylem...
Korcan Karar'la ŞOK - Galatasaray 05:18
Korcan Karar'la ŞOK - Galatasaray 379 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem aile içi psikolojimizi iner misin çıkar mısın adlı programdaki düzenek misali oynatan, "lan acaba mı?" adlı soru kalıbıyla tanışmamıza neden olan, her boş yalı gördüğümüzde Stephen King'leşip değişik teoriler üretmemize sebebiyet veren tartışmasız en dumur program Şok bizi bu seferki bölümünde türk futbolundan yola çıkarıp taçsız kral Nostradamus'un kehanetlerine kadar sürüklüyor. Sokakta sanki armut seçer gibi insan seçip, önüne gelene mikrofon uzatan Korcan Karar ve ekibi önce izleyicinin beynini bir güzel tokatlıyor, sonrasında ; fenerbahçe,trabzonspor, trabfener,spor,bahçe, galatasaray, tabi ki galatasaray, başka takım varmı ki ya cim bom, juventus, ferençvaroş, beşiktaş vs diye giden önlenemeyen spor aşkı modunda insanların attıkları çılgınlar ve klasik bir Şok finaliyle bizleri kalbimizden vuruyor... Not; Babamın bu program hakkında bana söylediği bir atasözü vardı ; "oğlum ne izliyorsun manyak mısın?"
Korcan Cinemre'nin CNN Türk'e Katılması 01:00
Korcan Cinemre'nin CNN Türk'e Katılması 269 izlenme - 1 yıl önce Evlilik programını trolleyerek gündeme oturan Korcan Cinemre 'Burada Laf Çok' programına konuk oldu. Troll damat anlattıklarıyla Mesut Yar ve program konuklarını kendine dinletti.
Korcan Cinemre'nin Mehmet Ali Erbil'i Trollemesi 00:13
Korcan Cinemre'nin Mehmet Ali Erbil'i Trollemesi 336 izlenme - 1 yıl önce Son günlerin fenomeni haline gelen Korcan Cinemre'nin, katıldığı Aşka Gel isimli programda Mehmet Ali Erbil'in yaptığı espriye taşak geçercesine verdiği tepki.
Türk Televizyon Programlarının Fahri Troll'ü - Korcan Cinemre 46:33
Türk Televizyon Programlarının Fahri Troll'ü - Korcan Cinemre 164 izlenme - 1 yıl önce En son izdivaç programını trollemesiyle gündeme gelen Korcan Cinemre, daha önce bir çok yarışmayı daha trollemişti. Korcan, her yarışmaya farklı bir tarz ile katıldı. Çarkıfelek'ten Kelime Oyunu'na 10 yarışma programını sizler için derledik.
İşte binbir Surat Korcan Cinemre 21:31
İşte binbir Surat Korcan Cinemre 187 izlenme - 1 yıl önce Rahat tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına çıkan damat adayının, yarışma programlarını 'trolleyen' tanıdık bir isim çıktı. Bu ve bunun gibi bir çok programda yer alan trolcü arkadaşımız ünlü olma yolunda başarılar diliyoruz.
Korcan Karar'la ŞOK - Şarküteri 04:16
Korcan Karar'la ŞOK - Şarküteri 205 izlenme - 1 yıl önce Korcan Karar'la ŞOK bizi yine delicesine bilgilendiriyor, yanlışlarımızı yüzümüze tokat gibi çarpıp sokaktaki vatandaşın da aklını alıyor. Bu haberden sonra tabelacılar köşe olmuş, daha önce şarküteriye gitmeyenler şarküteriye gitmeye başlamış, sabi sübyanlar ise n'oluyo demiştir. Utanın şarküteri sahipleri, yıllarca domuz kasaplığı yapmışsınız.Buralarda içki, kumar gibi alışverişler yapılır Cevat Abi.Haklısın Benjamin.