Hoşgeldiniz!

Kore Filmi Videoları İzle

Love Me Not Fragman 02:23
Love Me Not Fragman 3.316 izlenme - 3 yıl önce Julian giyinişiyle, karizmasıyla milletin saygısını kazanan ve zengin kadınların parasını yiyen bir adamdır.Aşka inanmayan ve o camiada bu konudaki acımasızlığı ile ün salmaktadır. Hapisten çıkınca büyük bir borcunu ödemek için 1 ay süresi olduğu haberini alır. Bu arada Julian’ın yanında çalışan ama ölmüş olan arkadaşına bir mektup gelir. Kız kardeşine yüklü bir miras kaldığını ve bunu alması gerektiği yazmaktadır… Julianında aklına bir fikir gelir ve ölen arkadaşının yerine geçip, yıllardır arkadaşının gitmediği evine giderek mirasçının kardeşi rolünü oynamak. Fakat Kız kardeş Min kör bir mirasçıdır ve zamanla soğuk kalpli Julian’a kalbini açar…
Evim Sensin ve Orjinali Kore filmi A Moment To Remember Karşılaştırma 02:25
Evim Sensin ve Orjinali Kore filmi A Moment To Remember Karşılaştırma 2.891 izlenme - 4 yıl önce Özcan Deniz'in 2012 yapımı olan Evim Sensin,2004 yapımı Kore filmi olan A moment to Remember 'ın Türk versiyonudur. Bu videoyu hazırlarken kötü bir amaç güdülmemiştir.
Angel Eyes Ost (Lasse Lındy Run To You) 03:58
Angel Eyes Ost (Lasse Lındy Run To You) 2.440 izlenme - 3 yıl önce Angel Eyes Ost (lasse Lındy Run To You)
Yepyeni Bir Hayat Fragman 01:42
Yepyeni Bir Hayat Fragman 1.759 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Sae-ron Kim, Do Yeon Park ve Ah-sung Ko yer aldığı Yepyeni Bir Hayat isimli fragman.
he was cool(2004) 01:57
he was cool(2004) 2.255 izlenme - 7 yıl önce He was cool filminden komik bir sahne
Wedding Scandal Fragman 00:30
Wedding Scandal Fragman 614 izlenme - 3 yıl önce ''Sen kimsin?Opps!Evlendiğimi unuttum.'' Bir gün Jeong-eun (Kwak Ji-min) işsiz genç Gi-seok (Kim Min-joon) ile görüşmesinde kendi aile kayıtlarını buluyor.O aniden aniden onun ikiz kız kardeşi ile yaptığı evlilik hakkında sorular sorar...
South Bound Fragman 01:31
South Bound Fragman 520 izlenme - 3 yıl önce Film eskiden anarşist bir öğrenci olan bir baba ve onun ergen oğlu hakkında. Babası yerel olmayıp yabancı şirketler tarafından yapıldığına inandığı için oğlunun kola ve konserve kahve içmesine izin vermez. Aynı zamanda okul sistemine güvenmediği için oğlunu okula yollamaz. Oğlu babasını bunları neden yaptığını anlamaz. Baba ve oğlu güneye doğru gider -taşınır- başlar ve sonunda oğlu babasını anlamaya başlar.
Waga Haha No Ki - Fragman 01:27
Waga Haha No Ki - Fragman 43 izlenme - 3 yıl önce Waga Haha No Ki