Hoşgeldiniz!

korel

Yemek Yerken Kendinden Geçen Koreli 04:04
Yemek Yerken Kendinden Geçen Koreli 21.474 izlenme - 10 yıl önce Yemek yemesini çok seven Kore vatandaşı bu arkadaşın video’sunu izlerken Afrika ya da 3. dünya ülkelerindeki aç insanları düşünmemek elde değil..
Bergüzar Korel - Yak Gel - 2011 02:40
Bergüzar Korel - Yak Gel - 2011 7.289 izlenme - 12 yıl önce
El Kapısı - Hülya Koçyiğit & Tanju Korel (1974 - 73 Dk) 01:12:50
El Kapısı - Hülya Koçyiğit & Tanju Korel (1974 - 73 Dk) 3.805 izlenme - 5 yıl önce Film, köyde daha iyi şartlarda yaşamak için Almanya’ya çalışmaya giden Elvan’ın başına gelenleri konu alır. Elvan ile Emrah, birbirlerini çok sevmektedirler. Emrah, Reşo’dan tarla satın almıştır. Fakat toprak verimli değildir. Bunun üzerine Emrah ile Elvan, Almanya’ya gidip çalışmak ister. Reşo, Elvan’ı görüp göz koyar. Emrah’ı aradan çıkarmak için bacağından vurdurur. Elvan, tek başına Almanya’ya gidip Emrah’ın tedavisi için gerekli parayı temin etmek ister. Reşo, Emrah ile Elvan’ın mektuplarına el koyar. Birbirlerinden haber alamayan âşıkları sıkıntılı günler beklemektedir. Yönetmen:Orhan Elmas Senaryo:Orhan Elmas Yapımcı:Abdurrahman Keskiner Görüntü Yönetmeni:Kaya Ererez Oyuncular:Hülya Koçyiğit,Tanju Korel,Zeyno Çilem,Muazzez Kurdoğlu,Hikmet Taşdemir,Özcan Özgür,İsmail Hakkı Şen,Kudret Karadağ,Enver Dönmez,Ahmet Turgutlu,Cemil Paskap
Laz Ziya Tanju Korel'den Dayak Yiyor 03:40
Laz Ziya Tanju Korel'den Dayak Yiyor 2.231 izlenme - 5 yıl önce 1971 yapımı Mehmet Aslan'ın yazıp yönettiÄŸi, Tanju Korel ile Hülya Darcan'ın oynadığı Dudaktan Silaha filminden bir sahne.
Aşırı Gerçekçi El Kesme Sahnesi 03:55
Aşırı Gerçekçi El Kesme Sahnesi 1.396 izlenme - 3 yıl önce 1974 yapımı Çetin İnanç'ın yönettiği Karaların Ali filminden bir sahne.
Ben Balığı Çiğ Severim 03:00
Ben Balığı Çiğ Severim 1.601 izlenme - 4 yıl önce 1971 yapımı Mehmet Aslan'ın yönettiği, Tanju Korel ile Hülya Darcan'ın oynadığı Dudaktan Silaha filminden bir sahne.
Elvan Bütün Alamanya'yı Doyurmuş 03:18
Elvan Bütün Alamanya'yı Doyurmuş 1.271 izlenme - 4 yıl önce 1974 yapımı Orhan Elmas'ın yönettiği El Kapısı filminden bir sahne.
Korel Cezayirli 02:59
Korel Cezayirli 2.633 izlenme - 15 yıl önce köprü akın yüzbaşı
Bergüzar Korel - Son Mektup 05:03
Bergüzar Korel - Son Mektup 876 izlenme - 3 yıl önce Bergüzar Korel'in, Iremrecords etiketiyle yayınlanan "Aykut Gürel Presents Bergüzar Korel, Vol. 2" albümünde yer alan "Son Mektup" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Yıldırım Gürses Düzenleme: Aykut Gürel Yönetmen: Elif Demirdağ "Son Mektup" şarkı sözleri ile Anla artık, anla beni Unut bütün geçenleri Anla artık, anla beni Unut bütün geçenleri Bitsin her şey, bütün aşkım Bunu senden diliyorum Son mektubu yazarken ben saadetler diliyorum Biliyorum ayıracak bu son mektup ikimizi Bu son mektup koparacak yıllar süren sevgimizi Bitsin her şey, bütün aşkım Bunu senden diliyorum Son mektubu yazarken ben saadetler diliyorum
Penti - Sen Bi'tanesin! 00:39
Penti - Sen Bi'tanesin! 2.419 izlenme - 12 yıl önce bergüzar korel penti'nin sihirli dünyası'nda...penti 2011 kış reklam filmi!
Yunanlara Yardım Eden Cafer Ağa'nın Hazin Sonu - Tek Kollu Bayram 04:25
Yunanlara Yardım Eden Cafer Ağa'nın Hazin Sonu - Tek Kollu Bayram 1.666 izlenme - 6 yıl önce 1973 yapımı ErdoÄŸan Tokatlı'nın yönettiÄŸi,Tanju Korel'in oynadığı Tek Kollu Bayram filminden bir sahne.
Soldan Mideye Babası Mideye 02:19
Soldan Mideye Babası Mideye 854 izlenme - 4 yıl önce 1971 yapımı Hem Seviş Hem Dövüş filminden bir sahne.
Zalim'in Türk Kızına Hallenen Düşman Askerlerini Cezalandırması 01:55
Zalim'in Türk Kızına Hallenen Düşman Askerlerini Cezalandırması 923 izlenme - 4 yıl önce 1974 yapımı Remzi A. Jöntürk'ün oynadığı Kahramanlar filminden bir sahne.
Nilüfer Eşliğinde Kızı İkna Etmeye Çalışmak 05:02
Nilüfer Eşliğinde Kızı İkna Etmeye Çalışmak 607 izlenme - 5 yıl önce 1973 yapımı MuhteÅŸem Hırsız filminden bir sahne.
Bergüzar Korel Marie Claire Kamera Arkası 01:10
Bergüzar Korel Marie Claire Kamera Arkası 980 izlenme - 8 yıl önce Güzel oyuncu Bergüzar Korel'in kapak çekim hikayesinin kamera arkası görüntüleri. Belki de şimdiye kadar oynadığı rollerden ötürü hep güçlü ve sert bir kadın imajı çizen oyuncuyu yakından tanıyınca, aslında ne kadar sıcak ve samimi bir karaktere sahip olduğunu görüyorsunuz. Otuzlu yaşların kendisini daha güzel hissettirdiğini söylüyor Bergüzar Korel… Mutlu bir hayat yaşadığı ışıldayan gözlerinden belli olan güzel oyuncu, evliliğin hayatını kolaylaştırdığını da söylemeden geçemiyor. Yeni sezonda hiçbir projede yer almayacak ve sevenlerine kendini kısa bir süre de olsa özletecek olan Korel’in çok geçerli bir nedeni var; bu yıl tekrar anne olmak istiyor…
Bergüzar Korel'den Aşı Çağrısı 01:23
Bergüzar Korel'den Aşı Çağrısı 240 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde ilk aşısını olan Bergüzar Korel, okulların başlayacak olmasıyla birlikte anne-babalara çağrıda bulunarak aşı olunması gerektiğini söyledi.
Yazık Kız Veriver Gitsin 00:44
Yazık Kız Veriver Gitsin 1.582 izlenme - 8 yıl önce S.Ö.G.K.D. (Sıvazın ötesine geçemeyenleri koruma derneği) 'nin iki gönüllü neferi bu güzel insanlar,anadoluyu karış karış gezerek ihtiyaç sahiplerine çeşitli güzellikler yapmaktadır. Şimdiki kesitimizde hayatı boyunca hiç kavun yememiş bir manavın gönlünü edecek, milli takıma altyapıdan destek vereceklerdir. (Hertürlü) Künye: Sarmaş Dolaş 1977
Dikenli Hayat - Tanju Korel & Nebahat Çehre (1969 - 66 Dk) 01:05:53
Dikenli Hayat - Tanju Korel & Nebahat Çehre (1969 - 66 Dk) 611 izlenme - 5 yıl önce Filmde, mafyanın tuzağına düşmüş bir adamın kurtuluş mücadelesi anlatılır. Kalpazan Erol, piyasaya en fazla sahte para süren çetenin başıdır. Bir süredir piyasada durgunluk olduğu gözden kaçmamaktadır. Sebebi baskı makinesinin arıza yapmasıdır. Tamir edebilecek tek isimse Orhan’dır. Ancak Orhan namuslu bir adamdır. Vaat edilen servete rağmen işi reddetmiştir. Erol onu ikna etmek için bir tuzak kurar. Kamyon şoförü olan delikanlının arabasına uyuşturucu yerleştirip polise ihbar eder. Baskın gerçekleşir fakat Orhan ve arkadaşı Yılmaz kaçmayı başarmıştır. Şehir dışında bir mahalleye sığınırlar. Suçu Erol’un işlediğini ispat için yardıma ihtiyaçları olacaktır. Mahallenin çocukları ve onlardan birinin ablası olan Nalan’dan başka yardım isteyecekleri kimse yoktur. Yönetmen:Nişan Hançer Senaryo:Abidin Taşdelen Yapımcı:Şevki Tosunoğlu Görüntü Yönetmeni:Rafet Şiriner Oyuncular:Tanju Korel,Nebahat Çehre,Erol Taş,Gönül Beyhan,Baki Tamer,Yılmaz Köksal,Kemal Aydan,Kazım Kartal,Nusret Özkaya,Kudret Karadağ,Erdoğan Seren,Kaplan Tarsuslu,Sedef Ecer,Nazmi Doğu,Yunus Yılmaz,Sabahat Işık,Bülent Tarsuslu,İsmet Ürbek,Aydın Haberdar,İbrahim Kurt,Cemil Can Bıçakçı
Silahımızı Düşmana Vermek İçin miydi? 04:07
Silahımızı Düşmana Vermek İçin miydi? 509 izlenme - 4 yıl önce 1974 yapımı Remzi A. Jöntürk'ün yönettiği Kahramanlar Bayrak filminden bir sahne. Not:18 Mart anısınadır.
Bergüzar Korel'le 4 Adımda Pantene Yoğun Ve Güçlü Serisi 02:37
Bergüzar Korel'le 4 Adımda Pantene Yoğun Ve Güçlü Serisi 690 izlenme - 9 yıl önce Sadece 14 günde saçlarınızı daha güçlü ve gözle görülür derecede yoğun yapmak ister misiniz? Yeni Pantene Yoğun ve Güçlü serisiyle sadece 14 günde sağlıklı g...
Al Şu Baltayı Kes Bacağımı Temizleyem Şu Namusumu 04:41
Al Şu Baltayı Kes Bacağımı Temizleyem Şu Namusumu 388 izlenme - 4 yıl önce 1974 yapımı Orhan Elmas'ın yönettiği El Kapısı filminden bir sahne. Not:Tanju Korel'in annesini oynamış olan Muazzez Kurdoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Haluk Kurdoğlu'nun eşi, oyuncu olan oğlu da Cem Kurdoğlu'nun annesidir.
Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi Reklam Filmi 00:13
Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi Reklam Filmi 588 izlenme - 9 yıl önce Bergüzar Korel'in günlük saç bakım kürü ise Pantene Anında Yoğunlaştırıcı Saç Bakım Spreyi, B7 vitamini formullü ile saçları ağırlaştırmadan korur.
Yanık Efe'nin Sırrı Ortaya Çıktı! - Vatanım Sensin 36.Bölüm (7 Aralık Perşembe) 05:46
Yanık Efe'nin Sırrı Ortaya Çıktı! - Vatanım Sensin 36.Bölüm (7 Aralık Perşembe) 528 izlenme - 6 yıl önce 07 Aralık 2017 Perşembe - Vatanım Sensin 36.Bölüm - Azize'ye kendisini inandırmak isteyen Tevfik, nasıl "Yanık Efe" olduğunu anlatıyor. Kızı Hilal'i kurtaran kişinin Yanık Efe olduğunu düşünen Azize, ona teşekkür eder fakat Yanık Efe'nin Hilal'i kurtarmadığını, Kerem tarafından kaçırıldığını öğrenir. Tevfik'in geçmiş yaşantısını bilen ve ona bir türlü inanmak istemeyen Azize, Kerem'e yardım eden kişinin Yanık Efe olduğunu düşünerek onunla tartışmaya başlar. Yanık Efe ise Azize'ye yardım etmekten başka bir amacı olmadığını söyler. Tevfik, tövbe edip artık eskisi gibi olmadığını ve nasıl Yanık Efe olduğunu Azize'ye anlatır. İkili arasında geçen konuşma sonunda Azize'nin hala kendisine inanmadığını gören Tevfik çok sinirlenir ve ona yardım etmekten başka gayesi olmadığını kanıtlamak için Azize'yi boşar. Konu & Hikaye: Azize üç çocuğu ve kayınvalidesi ile zorlu bir mücadelenin içinde bulur kendini... Canından çok sevdiği kocasının yokluğuyla ve savaş yıllarının zorluklarıyla mücadele ederek yetiştirir çocuklarını. 1919 yılında, Yıldız güzeller güzeli, gözü yükseklerde bir genç kız, Hilal ise memleket sevdalısı mücadeleci bir genç kız olmuştur. Ali Kemal ise gönlündeki aşk acısıyla ve kendisine dair öğrendiği hazin sırla yaşamaya çalışan serseri bir mayın gibidir. Azize her birinin dertleriyle uğraşmaya çalışırken, İzmir’in Yunanlılar tarafından işgal edileceği haberi ile sarsılırlar. Oysa bu işgal onlara yıllar önce kaybettikleri birini geri getirecektir. Ama hiç ummadıkları bir şekilde... Üst üste mağlubiyetle biten savaşlardan yorgun düşmüş bir milletin, en son ve en büyük sınavına hazırlandığı 1919 senesinin baharı, Azize ve Cevdet'in de hayatlarında yeni bir dönemi başlatacaktır. Görünür ve görünmez düşmanların gölgesinde, yolları tekrar kesişecek, hayatları bu kesişme yüzünden alt üst olacaktır. Zaferler ve mağlubiyetler görecekler, ayrılıklar ve kavuşmalar yaşayacaklar, umudun ve buhranın ateşiyle yanacak ve gerçek sevginin, gerçek vefanın, gerçek ihanetin ne olduğunu öğreneceklerdir. Cevdet ve Azize'nin hikayesi, küllerinden doğan yepyeni bir ülkenin kaderiyle bir yazılacaktır. Vatanım Sensin ; Savaşın acımasız ortamında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların, her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir bu... Yapım: O3 Medya Yönetici Yapımcı: Onur Güvenatam Yapımcı: Nermin Eroğlu Yaratıcı Yapımcı ve yönetmen: Yağmur Taylan, Durul Taylan Senaryo: Necati Şahin, Nuran Evren Şit Müzik: Serdar Ateşer Oyuncu Kadrosu: Halit Ergenç (Cevdet) Bergüzar Korel (Azize) Onur Saylak (Tevfik) Senan Kara (Veronika) Baki Davrak (Vasili) Şebnem Hassanisoughi (Eftelya) Celile Toyon (Hasibe) Boran Kuzum (Leon) Pınar Deniz (Yıldız) Miray Daner (Hilal) Kubilay Aka (Ali Kemal) Hakan Salınmış (Eşref) Aslı Omağ (Marika) Mert Denizmen (Yinon) Yasemin Szawlowski (Eleni) Emre Şen (Hacimihalis) Ercan Yazgan (Hristo) Vatanım Sensin Her Perşembe Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Örümcek Adam'ın Yeşilçam'dan Arak Olması 01:33
Örümcek Adam'ın Yeşilçam'dan Arak Olması 831 izlenme - 8 yıl önce Yıl 1968 Amerikan sinemasında Spiderman filmini çeken yönetmen altında bezle gezerken, biz sinemada örümcek adamın ilk kameralar önüne çıkışına şahit oluyorduk. Daha sonra tüm renkler kirlendi ve birinciliğ beyaza verdiler. SOn cümleyle ilgili komposizyon yazınız. (30 puan) Fİlmin tamamı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/154842/dev-adam-tanju-korel-1968-61-dk
Konsomatris Değilim Sanatçıyım 05:06
Konsomatris Değilim Sanatçıyım 295 izlenme - 3 yıl önce 1970 yapımı Yücel Uçanoğlu'nun yazıp yönettiği, Tanju Korel'in oynadığı Bomba Ahmet filminden bir sahne.
Mideye Vur Babası Mideye 03:32
Mideye Vur Babası Mideye 286 izlenme - 4 yıl önce 1971 yapımı Yücel Uçanoğlu'nun yönettiği Hem Seviş Hem Dövüş filminden bir sahne.
Bergüzar Korel'le Işıltılı Saç Modelleri 2: Sahne Işıltısı 01:31
Bergüzar Korel'le Işıltılı Saç Modelleri 2: Sahne Işıltısı 591 izlenme - 9 yıl önce 4 adımda sahne ışıltısına sahip olmak Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi serisiyle mümkün! Bergüzar Korel'in ipuçlarıyla adım adım sağlıklı görünen, ışıltılı ...
Bergüzar Korel - Tahta Ev 03:55
Bergüzar Korel - Tahta Ev 654 izlenme - 9 yıl önce Albüm Adı: Bitmeyen Şarkı Dizi Müzikleri Çıkış Tarihi: 15.07.2011 Dizi-Film Müzikleri
Laz Ziya İkinci Kez Tanju Korel'den Dayak Yiyor 01:18
Laz Ziya İkinci Kez Tanju Korel'den Dayak Yiyor 205 izlenme - 5 yıl önce 1971 yapımı Mehmet Aslan'ın yazıp yönettiÄŸi Dudaktan Silaha filminden bir sahne.