Hoşgeldiniz!

koreliler

Korelilere Türk Bayrağını Sormak 04:02
Korelilere Türk Bayrağını Sormak 2.694 izlenme - 2 ay önce Bu video da hepimizin hayatında en değerli yerde olan bayrağımızı konu alınmış. Korelilere, Türk bayrağını gösterilmiş ve bu bayrağın hangi ülkeye ait olduğunu sorulmuş.
Türkiye'de Erkek Yurdunda Kaldım...!| Koreli Arkadaş 10:00
Türkiye'de Erkek Yurdunda Kaldım...!| Koreli Arkadaş 5.020 izlenme - 6 ay önce Koreli arkadaş Ankara üniversitesinde okurken neden erkek yurdunda kaldı? Hikayesini anlatıyorum videoda:D Videonun sonunda 'yazgeldi' diye özel kamera arkası koydum kaçırmayın:D Videomu izlediğiniz için teşekkür ederim, Umarım siz yurt dışına okumaya gittiğinizde böyle bir durumla karşırlaşmazsınız:) ***************** Benim Instagram: https://www.instagram.com/daheerly/ Koreli Arkadaş Facebook sayfası: https://www.facebook.com/koreliarkadas Daheerly's Healing Beauty(yeni kanalım) : http://goo.gl/fDdypT Kanalıma abone olmayı ve videolarımı beğenmeyi unutmayın:D Sizi çok seviyorum:D!!
20 Koreli Kız 01:57
20 Koreli Kız 2.745 izlenme - 4 yıl önce 20 Koreli Kız
Türkiye Deyince Aklınıza Ne Geliyor? - Korelilerle Sokak Röportajı 01:52
Türkiye Deyince Aklınıza Ne Geliyor? - Korelilerle Sokak Röportajı 357 izlenme - 1 yıl önce Güney Kore'de insanlara Türkiye deyince aklınıza ne geliyor diye sorduk? Birbirinden ilginç cevaplar aldık... Güney Korelilerin Hasan Şaşı dahi unutmadığını öğrenmiş olduk...
Kiralık Ev Bakan Güney Korelilerin Diyarbakır'dan Kovulması  00:31
Kiralık Ev Bakan Güney Korelilerin Diyarbakır'dan Kovulması 265 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde emlakçıyla beraber kiralık ev bakan Güney Koreliler, misyoner oldukları ve incil dağıttıkları gerekçesiyle tepki çekmiş ve Diyarbakır'dan kovulmuşlar.