Hoşgeldiniz!

korgeneral

Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 00:43
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 18.176 izlenme - 2 yıl önce Programda Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gerginlik konuşuldu. Ahmet Hakan'ın Karakuş'a '12 saniye ihlal yapmışsa ne olmuş? Çok mu önemli, bir uçağı vurmak için bir gerekçe olabilir mi?' sorusu ise emekli korgeneralin tepkisine neden oldu. Emekli Hava Korgeneral Erdoğan Karakuş, Ahmet Hakan'a şöyle cevap verdi; "Ben de size şunu soruyorum. Bu egemenlik meselesidir. Sizin siyasilerin bırakın Ankara'ya kadar gelsin derse mesele olmaz. Sizin egemenliğiniz değil mi bu sınırlar? İstemiyorsanız korumayın efendim." dedi. (CNN)
Harmandalı 06:33
Harmandalı 1.310 izlenme - 8 yıl önce harmandalı
Ufo Gören Korgeneral 05:00
Ufo Gören Korgeneral 573 izlenme - 7 yıl önce ufo gören korgeneral
Başbakan Yıldırım İle Darbeci Korgeneral Demirarslan'ın O Konuşması 01:10
Başbakan Yıldırım İle Darbeci Korgeneral Demirarslan'ın O Konuşması 110 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişiminin olduğu sırada Başbakan Binali Yıldırım'ın 'Vurun' emrini yerine getirmeyip yazılı emir isteyen darbeci korgeneralin Hasan Hüseyin Demirarslan olduğu ortaya çıktı. "SESİMİ KAYDA AL, VUR DEDİ" Korgeneral İbrahim Yılmaz ifadesinde, kendisi, Eskişehir'deki hava üssünde bulunan Korgeneral Hasan Hüseyin Demirarslan ve Başbakan Binali Yıldırım arasında geçen konuşma şöyle: *Korgeneral Demirarslan; Durum kritik, havadaki uçakları indiremiyoruz, Diyarbakır'dan 2 uçak kaldırmamız lazım. -Korgeneral Yılmaz; Pilotların gözaltı kararı var, Başbakan teyit etti, Başbakan ile görüşmeniz gerekir. *Korgeneral Demirarslan: Başbakan'ı aradım, uçakları kaldıracağız. -Korgeneral Yılmaz: Sayın başbakanım Eskişehir Diyarbakır'dan 2 uçak kaldırmamızı istiyorlar ve sizin onayınızın olduğunu söylüyorlar, bu uçakların kalkmasına izniniz var mı. *Korgeneral Demirarslan: Sayın Başbakanım oradaki (Diyarbakır) uçaklar gelecek, buradaki uçakları vuracak. **Başbakan Binali Yıldırım: Vurun
!.korgeneral.! Savaş Klanı Kesim 02:14
!.korgeneral.! Savaş Klanı Kesim 181 izlenme - 6 yıl önce darkorbit tr2 vru'dan istila kapısı kesim
Korgeneral Ünal Ataç’ı Ziyaret Etti 00:42
Korgeneral Ünal Ataç’ı Ziyaret Etti 79 izlenme - 4 yıl önce Yerel seçimlerin ardından tekrar Tepebaşı Belediye Başkanı seçilen Dt. Ahmet Ataç’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Toplumun her kesiminden tebrik ve başarı ziyaretlerini kabul eden Başkan Ataç son olarak Eskişehir 1.Taktik Hava. Kuvvet. ve Garnizon Komutanı Hava Korgeneral. Abidin ÜNAL’ı ağırladı. Hv.Korg.Abidin Ünal Başkan Ataç’ı tebrik ederek yeni döneminde başarılar diledi. Ataç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
' Kürt Sorununu Çözemezsek Bu Topraklarda Rahat Yaşama Şansımız Yok' 01:44
' Kürt Sorununu Çözemezsek Bu Topraklarda Rahat Yaşama Şansımız Yok' 3 izlenme - 4 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un üçüncü bölüm konuklarından Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin, Suriye'nin durumunu ve Kürt sorununu değerlendirdi. Pekin, "Bu sorun çözülmezse bu topraklarda rahat yaşayamayız" dedi. Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin Ne Oluyor?'a Ankara stüdyodan canlı bağlantı ile konuk oldu. Pekin, Suriye'de yaşananları değerlendirirken, "ABD ve Rusya, Suriye'de bir federasyon olması yönünde mutabık. Artık Suriye'nin eskiye dönmesi mümkün değil. Türkiye'nin ise asıl sorunu PKK ve PYD. Fakat Fransa ve İngiltere, Kürt sorununa sosyal bir gerçeklik gözüyle bakıyor ve bu gerçekliğin çözüme kavuşturulması gerektiğini düşünüyorlar. Olaya onların gözüyle bakmak ve Kürt sorununu çözmek gerekiyor. Bu sorun çözülemezse bu topraklarda rahat bir şekilde yaşama şansımız yok" diye konuştu.