Hoşgeldiniz!

korkan çocuk

Bombacının Evinde İnsanlık Dersi 01:27
Bombacının Evinde İnsanlık Dersi 5.344 izlenme - 3 yıl önce Izleyin ve lütfen paylaşın insanlık görsünler canlı bombanın evine Baskın yapıldığı Sırada çok korkan çocuğu polis nasıl teselli edip sakinleştiriyor ve ayrıca şu sözlerden utanın insanlığınızdan utanın bu ülkenin polisine katil diyenler askerine katil diyenler Türkiye katil diyenler ve hatta Türkiye'nin Cumhurbaşkanı'na diktatör diyenler Tayyip'in katil polisi diyenler şu videodan ders insanlık görün .. Biz sizin gibi bebek katili hiç bir zaman olmadık biz Hiç bir Savaş'ta kadına yaşlıya çocuğa dokunmadık adam gibi savaşanla savaşırız.
Mıyavlamadan Korkan Çocuk 00:56
Mıyavlamadan Korkan Çocuk 3.350 izlenme - 4 yıl önce Mıyavlamadan Korkan Çocuk
süpürgeden korkan çocuk 00:18
süpürgeden korkan çocuk 5.076 izlenme - 8 yıl önce ekleyen:arİf arslan ekleyene ulaşın:wihite_black@hotmail.com
sümkürme sesinden korkan çocuk 00:58
sümkürme sesinden korkan çocuk 2.812 izlenme - 7 yıl önce
Erkek Kardeşi Şarkı Söylerken Kız Kardeşi Korkutuyor 00:51
Erkek Kardeşi Şarkı Söylerken Kız Kardeşi Korkutuyor 1.860 izlenme - 5 yıl önce erkek kardeşi kendini şarkıya tam kaptırmışken kız kardeşi korkutuyor...
Sümkürme Sesinden Korkan Çocuk (Hd) 00:58
Sümkürme Sesinden Korkan Çocuk (Hd) 1.259 izlenme - 6 yıl önce Sümkürme Sesinden Korkan Çocuk (HD)
Ses Den Korkan Çocuk Xd Xd 00:37
Ses Den Korkan Çocuk Xd Xd 1.585 izlenme - 7 yıl önce yiğenim efe yürütecinin çıkartıdığı müzikten korkuyo ama çok seker yaa..
kendi gölgesinden korkan çocuk 00:26
kendi gölgesinden korkan çocuk 949 izlenme - 7 yıl önce kendi gölgesinden korkan çocuk
Çocuğun İğne Korkusu 01:52
Çocuğun İğne Korkusu 394 izlenme - 2 yıl önce İğne yaptırmak istemeyen çocuk, sosyal medyanın yeni fenomeni oldu. Ayağından yaralanınca ailesi tarafından pansuman için hastaneye götürülen çocuk, iğne yaptırmamak için hayatının mücadelesini verdi. Hemşireye ağlayarak karşı koyan miniğin korkusu ve sözleri karşısında ailesi ve sağlık çalışanları kendilerini gülmekten alamadı. Çocuk ne kadar direnirse dirensin, iğne olmaktan kurtulamadı.
araba alarmından korkan çocuk 00:17
araba alarmından korkan çocuk 887 izlenme - 8 yıl önce
Kukladan Korkan Çocuk !! 00:36
Kukladan Korkan Çocuk !! 657 izlenme - 8 yıl önce
İğneden Korkan Çocuğun Dramı 01:22
İğneden Korkan Çocuğun Dramı 324 izlenme - 3 yıl önce İğneden Korkan Çocuğun Dramı Çocuk korkudan ne yapacağını şaşırıyor. Hemşireye hangi damara vuracaksınız diye soruyor.Hep birlikte izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kan Vermek İstemeyen Ergen 00:45
Kan Vermek İstemeyen Ergen 618 izlenme - 5 yıl önce Kan Vermekten Korkan Çocuğun Komik Halleri.
Kan Vermek İstemeyen Ergen Rap Remix - Drd Yapım 01:06
Kan Vermek İstemeyen Ergen Rap Remix - Drd Yapım 528 izlenme - 5 yıl önce Kan vermekten korkan çocuğun komik halleri rap tarzı ve remix yapılmış. Süper izlemenizi tavsiye ederim. DRD YAPIM'a teşekkürler .
Babasının Şiddetinden Korkan Çocuğun Yaratıcı Buluşu 00:49
Babasının Şiddetinden Korkan Çocuğun Yaratıcı Buluşu 231 izlenme - 4 yıl önce Unıcef, Anne Babasından Dayak Yiyen Ve Şiddet Gören Çocukların Durumuna Dikkat Çekmek İçin Yaratıcı Bir Reklam Çekti.
İğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyor 01:19
İğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyor 170 izlenme - 3 yıl önce İğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyorİğne olmaktan korkan çocuk izlenme rekorları kırıyor
Kuzuların Sessizliği 00:14
Kuzuların Sessizliği 231 izlenme - 5 yıl önce Kuzuların Sessizliği
Koyundan Korkan Çocuk 00:52
Koyundan Korkan Çocuk 76 izlenme - 2 yıl önce Koyundan Korkan Çocuk
Köpekten Korkan Çocuk 02:57
Köpekten Korkan Çocuk 228 izlenme - 5 yıl önce Köpekten Korkan Çocuk
Hangi Damara Vuracaksın ? 01:22
Hangi Damara Vuracaksın ? 144 izlenme - 3 yıl önce Küçük çocuğun hangi damara vuracaksın diyor.Korkudan ağlıyor resmen.Hemşireye ne kadar iğne ucunu koyacaksın diyor. ''hangi damar? Niye buna vurmuyorsun, ne kadar sokacaksınız? Yanlış vurmaz mısınız? Kemiğe gelse ne olur?'' Hangi Damara Vuracaksin Hangi Damara Vuracaksin
Pantiften Korkan Çocuk 01:13
Pantiften Korkan Çocuk 100 izlenme - 6 yıl önce çocuk pantiften korkunca ağlıyorr....