Hoşgeldiniz!

korkusu

Scooby Doo - Sahne Korkusu ( Türkçe Dublaj) 01:16:08
Scooby Doo - Sahne Korkusu ( Türkçe Dublaj) 215.189 izlenme - 3 yıl önce Scooby Doo çizgi filmi ile karşınızdayız! Bakalım bu bölümde kahramanımız Scooby Doo arkadaşı Shaggy ile sahne korkusunu yenebilecek mi? Macera başlasııınnn, iyi seyirler dilerimm.. :)))
Ben 10 - Kamp Korkusu (2. Sezon 7. Bölüm) 21:53
Ben 10 - Kamp Korkusu (2. Sezon 7. Bölüm) 415.941 izlenme - 6 yıl önce Yağmurlu bir araba yolculuğu sırasında Büyükbaba Max, bir çocuğa çarpmaktan son anda kurtulur. Çocuğu alıp yaşadığı kampa götürürler, ancak kamp neredeyse tamamen terkedilmiş durumdadır. Kısa sürede sebebini anlayıp onunla mücadeleye girişeceklerdir. Ben10'in S02 E07 bölümü Kamp Korkusu (Camp Fear). Tüm Ben Ten bölümlerini sitemizden Türkçe izleyebilirsiniz.
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (Yeni 2012) 03:57
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (Yeni 2012) 172.541 izlenme - 5 yıl önce Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (Şarkı Sözleri) Olur Ya Bir Gün O Korkunç Ayrılık Çalarsa Kapımızı Ansızın, Ne Olur Bırakıp Gitme Beni Yalnızlıktan Korkarım Bilirim Ellerim Üşümez Benim Yine De Muhtacım Sıcaklığına Beni ısıtan Sen Ol Yanımda Sen Ol İsterim Elimde Değil Sevgilim Seni Çok, Seni Çok Özledim Yalnızlık Korkusu Bahane Aslında Sen Ol isterim Yanımda Baş Ucumda Karanlık Dünya Olamaz Umurumda Işığım Güneşim Ol isterim Yalnızlık Korkusu Bahane Aslında Sen Ol isterim Yanımda Baş Ucumda Karanlık Dünya Olamaz Umurumda Işığım Güneşim Ol isterim
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu 2012 Klip 03:49
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu 2012 Klip 187.311 izlenme - 5 yıl önce Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu 2012 Klip
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu 2012 03:57
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu 2012 108.792 izlenme - 5 yıl önce Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu 2012
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (2012 Yepyeni) 03:57
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (2012 Yepyeni) 108.294 izlenme - 5 yıl önce Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (2012 Yepyeni)
01:09
"Vesvese Cin Tuzağı" Fragman 64.352 izlenme - 2 yıl önce 2 EKİM'DE VİZYONDA! Alev ile ilişkisi güzel giden Murat'ın hayatı Ceren'i tanımasıyla tamamen değişir. Aşkına karşılık bulamayan Ceren'in yaptığı küçük bir büyü Murat’ın hayatının kötüye gitmesine neden olur. Alev ve Gülseven, Murat'ı bu musallattan kurtarmak için yoğun bir çaba içine girerler. YAPIM: Belstudio Production YAPIMCI & YÖNETMEN: SÜMEYA KÖKTEN SENARYO: SÜMEYA KÖKTEN OYUNCULAR: Okan Aydın Duygu Yenilmez Mustafa Ağdere Defne Vardarlı Layla Onlen Yelda Vardarlı Hanifi Özcan Batuhan Eryörük Süre: 92 dk. Dağıtım: Özen Film Vizyon Tarihi: 02 Ekim 2015 https://www.facebook.com/vesvesefilm https://twitter.com/vesvesefilm https://instagram.com/vesvesefilm
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (Yeni 2012) 03:57
Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (Yeni 2012) 104.517 izlenme - 5 yıl önce Sefa Topsakal - Yalnızlık Korkusu (Şarkı Sözleri) Olur Ya Bir Gün O Korkunç Ayrılık Çalarsa Kapımızı Ansızın, Ne Olur Bırakıp Gitme Beni Yalnızlıktan Korkarım Bilirim Ellerim Üşümez Benim Yine De Muhtacım Sıcaklığına Beni ısıtan Sen Ol Yanımda Sen Ol İsterim Elimde Değil Sevgilim Seni Çok, Seni Çok Özledim Yalnızlık Korkusu Bahane Aslında Sen Ol isterim Yanımda Baş Ucumda Karanlık Dünya Olamaz Umurumda Işığım Güneşim Ol isterim Yalnızlık Korkusu Bahane Aslında Sen Ol isterim Yanımda Baş Ucumda Karanlık Dünya Olamaz Umurumda Işığım Güneşim Ol isterim
Ahmet-K - Ayrılık Korkusu 04:14
Ahmet-K - Ayrılık Korkusu 104.239 izlenme - 7 yıl önce ahmet-k - ayrılık korkusu
Korkusunu Yenmek için Evini Vahşi Hayvanlarla Dolduran Adam 01:58
Korkusunu Yenmek için Evini Vahşi Hayvanlarla Dolduran Adam 3.552 izlenme - 3 ay önce Samsun'un Atakum ilçesinde yaşayan Ferdi Demir, korkusunu yenmek için evinde piton ve boa yılanlarının yanı sıra tarantula, kertenkele ve pirana besliyor.
Gerçek Allah Korkusu Ve Gerçek Allah Sevgisi... 02:44
Gerçek Allah Korkusu Ve Gerçek Allah Sevgisi... 17.029 izlenme - 1 yıl önce GERÇEK ALLAH KORKUSU VE GERÇEK ALLAH SEVGİSİ...
Duygularınızdan Allah'tan Başkasını Silin... 03:42
Duygularınızdan Allah'tan Başkasını Silin... 22.967 izlenme - 1 yıl önce DUYGULARINIZDAN ALLAH’TAN BAŞKASINI SİLİN… Hak Dostlarım, Söyleyeceklerimizi iyi dinleyip, mana yönünden anlamaya çalışınız… Zira sözlerimiz, ledün ilmi deryalarında gizlenmiş kaderin, Hakk’ın ilahi gücünü ve halkın sorumluluğunu açığa çıkaran, birer inci taneleridir… Başınıza gelen olumlu ve olumsuz her şey Allah’tandır, ama yaptığınız iyilik ve suçların karşılığıdır… Gökte ve yerde, iki cihanda, görünen ve görülmeyen, kâinatın her bölümünde, Tüm işleri idare eden O’dur… Bütün tabiat olayları, deprem, yangın, sel, savaş, trafik kazaları, her türlü hastalık, yaşam içindeki akla gelen ve gelmeyen, her hayır ve şer, Allah’tan gelir, ancak kulun yaptığına göredir… İyilik ve kötülük… Sevinç ve huzursuzluk, O’nun izni ile ve emriyle meydana gelir… Ama kulun yaşamına göredir… Hiçbir yaratık, diğerine, Allah’ın müsaadesi ve emri olmadan kendi arzusuyla, ne fayda sağlayabilir ne de zarar verebilir… Size veriyorlarsa, sizi seviyorlarsa, O’nun emriyle olur… Sizden alıyorlarsa, sizden nefret edip uzaklaşıyorlarsa O’nun kuvvetiyle olur… Bunlar sizin yaptıklarınıza göredir… Tüm bunlar zahirde kulların ve yaratıkların elinden oluyormuş gibi görünse de, hakikatte yaptıran Hak Teâlâ’dır. Ancak sizin yaptıklarınıza göre yaptırır… Bütün yaratıklar güçlerini O’ndan alır, O’nun emriyle hareket ederler… Mülkünü ilahi bir düzenle idare eder… Kim ki bu ilahi düzene karşı gelip, değiştirmeye kalkarsa, ilahi adaletiyle karşılık verir… Daha doğrusu insanların ve tüm yaratıkların, iyi ve kötü başlarına gelen her şey, kendi elleriyle yaptıklarının bedelidir… Çünkü Allah asla zulmetmez, zalimlik sıfatı yoktur. Ve bir anadan binlerce kat daha şefkatlidir… Zerre kadar iyilik yaparsanız karşılığını bulursunuz… Zerre kadar kötülük yaparsanız yine karşılığını alırsınız… Öyleyse; Yaşamınıza dikkat edin… O’nu darıltmayın, gücendirmeyin… Duygu ve fiillerinizle, Allah’ın emrine uyunuz… O’na karşı gelmeyiniz… Sözlerinizle, O’nu kimseye şikâyet etmeyiniz, O’nunla çekişmeyiniz… Böyle yaşarsanız, sizi hiç kimseye muhtaç etmez ve iki cihanda her şeyden korur…
Minik Sevimli Kahramanlar - Daffy'nin Korkusu 04:13
Minik Sevimli Kahramanlar - Daffy'nin Korkusu 1.797 izlenme - 2 ay önce Sudan korkan minik Duffy için arkadaşlarının bir planı var. Minikler göreve hazır! Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Ahmet-K Dj Abdullah Ayrılık Korkusu 04:17
Ahmet-K Dj Abdullah Ayrılık Korkusu 44.552 izlenme - 7 yıl önce
Songül Karlı eşi kızınca kıyafetini degiştirdi 00:15
Songül Karlı eşi kızınca kıyafetini degiştirdi 23.375 izlenme - 5 yıl önce 'Su Gibi' programının sunucusu Songül Karlı, canlı yayında eşi kızdığı için kıyafetini değiştirdi.
Ata Demirer - Kedi Korkusu 00:31
Ata Demirer - Kedi Korkusu 29.371 izlenme - 3 yıl önce Ata Demirer'in başrollerinde yer aldığı Eyyvah Eyvah 3 filminden Kedi Korkusu videosu burada!
Sabrican'ın İğne İle İmtihanı 02:27
Sabrican'ın İğne İle İmtihanı 5.600 izlenme - 1 yıl önce Geçtiğimiz gün bir kliniğe iğne vurulması için götürülen çocuğun ailesi ve hemşireye verdiği tepkiler, sosyal medyada fenomen olmasına neden oldu. Görüntülerde, ayağından yaralanarak ailesi tarafından hastaneye pansuman için götürülen çocuk, iğne yaptırmamak için zor anlar yaşatıyor. Ayağından iğne yapmak isteyen hemşireye ağlayarak karşı koyan miniğin korkusu ve sözleri karşısında ailesi ve sağlık çalışanları gülmekten kendini alamıyor. Çocuk ne kadar direnirse dirensin, ailesi zorla sedyeye yatırarak iğneyi vurduruyor.
Ahmet K - Ayrılık Korkusu 04:14
Ahmet K - Ayrılık Korkusu 20.073 izlenme - 4 yıl önce Ahmet K - Ayrılık Korkusu
Ayrılık Korkusu - Serkan Kaya 01:49
Ayrılık Korkusu - Serkan Kaya 21.848 izlenme - 5 yıl önce Ayrılık Korkusu - Serkan Kaya
Tayo - Karanlık Korkusu | 5. Bölüm 11:15
Tayo - Karanlık Korkusu | 5. Bölüm 2.895 izlenme - 7 ay önce Efsanevi Hayalet Araba hakkında ROGI en korkutucu hikaye kabus ve karanlıktan korkuyor haline Lani neden olur. Ertesi gün karanlık bir tünelden geçerken efsanevi araç için büyük o hatalar. Neyse ki, yanlış anlama hızla dizildi ve iki güvenle tünel bırakın. Lani garaj döndüğünde, Rogi ve Tayo hikaye gerçek olmadığını ona itiraf. Lani kızıyor olsa da, o Tayo ve Rogi onun için hazırlanmak gölge oyununu gördükten sonra aydınlatır. O artık karanlıktan korkuyor. Küçük Otobüs Tayo Türk var! Şimdi Tayo Türkiye YouTube Kanal Türkçe Tayos şehir macera izleyebilirsiniz. o Tayo ile eğlenceli bir yolculuk olacak çünkü as?lsan! :)
İğneden Korkan Karadenizli Dayı 01:26
İğneden Korkan Karadenizli Dayı 2.719 izlenme - 10 ay önce İğneden korkan Karadenizli Dayı sosyal medyanın yeni fenomeni olmaya aday. Silahtan bile korkmayan karadenizliye bu yakışır mı dayı.
Nihat Hatipoğlu - Allah Korkusu 01:12:36
Nihat Hatipoğlu - Allah Korkusu 12.730 izlenme - 4 yıl önce Nihat Hatipoğlu - Allah Korkusu
Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 01:28
Gördükleri Her Sakallıya İşidçi Diyen Hakkarililer 7.407 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz ekim ayında ülkemizde yaşayan pkk sempatizanları işidin kobani kentine saldırmasını protesto ederek ortalığı yakıp yıkmış ve bir grupta sınır hattına gelerek kabaniye geçmek istemişti. bu olay sonunda asker ve polislerle karşı karşıya gelerek taşlı sopalı çatışmalar meydana gelmiş ve yaklaşık 200 kişilik grup tel örgüleri aşarak kobaniye ulaşmıştı. ancak ne acıdır ki göt korkusu üstün gelerek sınırı geçen 200 kişi tekrardan türkiyeye dönmek istemeleri üzerine ülkeye alınmamıştı ve türkiye sınırının karşısında bir müddet beklemişlerdi. bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/221333/gaza-gelerek-siniri-gecip-gt-korkusuyla-geri-donmek tüm bunlar yaşanırken ülkemizde yaşayan pkk sempatizanlarıda sakallı herkesi işidçi ilan edip kimilerini sokak ortasında linç ederek öldürmüşlerdi. geçtiğimiz günlerde yine hakkaride aynı şekilde sakallı bir vatandaşımız dolaşırken hakkarililerin işidçi diyerek linç etmeye çalıştıklarını izliyoruz. bir yanda çinli diye kovalanan koreliler diğer yanda işidçi diye kovalanan sakallılar. izleyin siz karar verin adamlar mallıkta adete bir birleriyle yarışır duruma gelmiş sizce en mal kim???
Qarizma&dj Kral-Ayrılık Korkusu 03:21
Qarizma&dj Kral-Ayrılık Korkusu 14.232 izlenme - 8 yıl önce izleyin ve dinleyin
Kulubedekilerin Terim Korkusu! 00:06
Kulubedekilerin Terim Korkusu! 10.439 izlenme - 5 yıl önce Kulubedekilerin Terim Korkusu!
qarizma--ayrılık korkusu 03:24
qarizma--ayrılık korkusu 13.810 izlenme - 9 yıl önce
lunapark korkusu ve bünyeye etkileri 04:32
lunapark korkusu ve bünyeye etkileri 9.974 izlenme - 7 yıl önce lunapark korkusu ve bünyeye etkileri
Yaşananlar Sadece İsyan 04:14
Yaşananlar Sadece İsyan 7.229 izlenme - 5 yıl önce YaşananLar Sade Bir İsyan
Ahmet K - Ayrılık Korkusu 04:14
Ahmet K - Ayrılık Korkusu 7.306 izlenme - 4 yıl önce Ahmet-k - Ayrılık Korkusu Arabesk Rap Damar Djsevjazzbeat
Ahmet-K Ayrılık Korkusu 04:42
Ahmet-K Ayrılık Korkusu 8.049 izlenme - 6 yıl önce ahmet-k ayrılık korkusu