Hoşgeldiniz!

korkusuz cengaver

Açlıktan Gözü Dönen Splinter Usta 08:06
Açlıktan Gözü Dönen Splinter Usta 9.568 izlenme - 12 ay önce Bir grup kedinin tacizlerine boyun eğmeden , ataklarla cevap verip umursamadan karnını doyuran bal porsuğu kıvamında enteresan bir fare.Bu arada kediler de tam bir ekosistem düşmanı çıktı koskoca mahalleyi sildi süpürdü fare bunlarda tık yok arkadaş
Suyla Zincir Parçalayan Cüneyt Arkın - Korkusuz Cengaver 02:11
Suyla Zincir Parçalayan Cüneyt Arkın - Korkusuz Cengaver 1.203 izlenme - 3 yıl önce Yenilmez kahraman Cüneyt Arkın'ın Korkusuz Cengaver filminden kesitler izleyeceğiz. Cüneyt abimiz hasımlarını alt etmeyi dört gözle beklemektedir. Ancak önündeki tek engel ellerinin zincirle bağlı olmasıdır. Fakat bünyesindeki terminatör gücü ve yüksek zekasıyla o engelide aşacaktır.
Suyla Zincir Parçalayan Cüneyt Arkın - Korkusuz Cengaver 02:11
Suyla Zincir Parçalayan Cüneyt Arkın - Korkusuz Cengaver 1.563 izlenme - 5 yıl önce Yenilmez kahraman Cüneyt Arkın'ın Korkusuz Cengaver filminden kesitler izleyeceğiz. Cüneyt abimiz hasımlarını alt etmeyi dört gözle beklemektedir. Ancak önündeki tek engel ellerinin zincirle bağlı olmasıdır. Fakat bünyesindeki terminatör gücü ve yüksek zekasıyla o engelide aşacaktır.
Korkusuz Cengaver - Cüneyt Arkın - Extended Trailer 02:29
Korkusuz Cengaver - Cüneyt Arkın - Extended Trailer 539 izlenme - 3 yıl önce Yanlış anlaşılmaya kurban giderek ölüme terkedilen Şahin Bey döndüğünde milletinin hala aynı kafada olduğunu, yanlış anlama ve öngörü zayıflığının (ince bir cisim olarak saçının telini düşünemeyecek kadar öngörüsü ve hayal gücü dar) oğluna kadar sirayet ettiğini görünce önceleri umutsuzluğa kapılır fakat Kara Hilal olarak bu umutsuzluğu kese kağıdı gibi patlatıp dağıtır. Bu harala gürelede düşmanlar da leblebi tozuna dönecektir. "Bu efsanevi tarihi filme yeni nesil fragman yapılaydı nasıl olurdu"dan yola çıkarak yaptığım fragmandır.
Korkusuz Cengaver - Fragman 02:06
Korkusuz Cengaver - Fragman 263 izlenme - 3 yıl önce "Bağırmayacaktın Anton, şimdi ağzının yerini de biliyorum!" repliğiyle hafızalara kazınan güzel bir tarihi filmidir Cüneyt Arkın'ın. Ama Anton da bir insandır nihayetinde ve o oku bacağına Hulk da yese bağıracağı aşikardır. Karısı, oğlu ve ona biat eden tüm halkı tarafından linç edilerek ölüme terkedilen Şahin Bey'in dönüşünün muhteşem olacağını gayri ihtiyari bilen seyirci, bu kadar acıya büyük heyecan patlaması geleceğinin garantisiyle keyifle izleyeceği bir film bulur karşısında... Ve bu film beklentileri kesinlikle boşa çıkarmayacaktır. Filmden özlü bir sözle fragmanı açalım: -Daha da incesini istiyorum -Daha incesi yok baba -Saçının teli de mi yok?
Bor Pro - Korkusuz Cengaver 04:29
Bor Pro - Korkusuz Cengaver 795 izlenme - 8 yıl önce www.sokak-sanati.com
Malkoçoğlu'ndan Sıra Dışı Bir Dövüş Stili 02:21
Malkoçoğlu'ndan Sıra Dışı Bir Dövüş Stili 262 izlenme - 3 yıl önce bir kılıçla aynı anda 5 kişinin kafasını keserken, bir okla aynı anda 10 kişiyi birden vururken görmeye alışmıştık sevgili Malkoçoğlu abimizi.ama abimizin Malkoçoğlu - Korkusuz Cengaver isimli filminden aldığımız bu sahne adeta ezber bozuyor ve tarihle ilgili bilgi dağarcığımızı genişletiyor.abimiz Malkoçoğlu tavayı raket olarak kullanarak domatesleri nadal'ı kıskandıracak şekilde düşmanlarının kafasına atmasıyla, bize o günlerde de tenis adlı sporun var olduğunu gösteriyor.ayrıca bu sahneden; o dönemin kafirlerinin, haçlılarının, gavurlarının domates, karpuz, yumurta ve un gibi bilimum mutfak gıdalarıyla kolaylıkla öldürülebildiğini gösteriyor.tek bir domates vuruşuyla adamların hakkın rahmetine kavuşmasının başka bir anlamı olabilir mi ki ?
korkusuz cengaver fragman 02:06
korkusuz cengaver fragman 345 izlenme - 7 yıl önce korkusuz cengaver fragman
Bir Kancıklık Olmasın Beyim? 02:52
Bir Kancıklık Olmasın Beyim? 229 izlenme - 3 yıl önce Prens Anton, diğer bir betimleme ile pezevenk Anton kötü emellerini uygulamak için sarayda kalmış kız kardeşini kullanacaktır. Cücü, yılların tecrübesiyle hakanını uyarır. Ama gözleri şehvetle dolan Sungur Bey'imiz arzularının cezasını canıyla ödeyecektir. Film Künyesi; Korkusuz Cengaver 1976
Halkalı Gençlik Babalar Yorgun 05:59
Halkalı Gençlik Babalar Yorgun 221 izlenme - 8 yıl önce İzleyin yorum bekliyoruz